Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
111
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Maj
08
Srijeda
Maj
09
Četvrtak
Maj
10
Jučer
Maj
11
Danas
Maj
12
Sutra
Maj
13
Ponedjeljak
Maj
14
Utorak
Rezultati 30 sep 2020
Rezultati uživo
30 sep 2020
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
111
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
111
)
Moje utakmice (
0
)
Champions League
FT
FC Midtjylland
4
-
1
Slavia Prague
2.75
3.20
2.75
FT
Salzburg
3
-
1
Maccabi Tel Aviv
1.20
7.30
14.50
FT
PAOK Thessaloniki FC
1
-
2
FC Krasnodar
2.15
3.45
3.45
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Huesca
0
-
0
Atletico Madrid
7.40
3.85
1.55
FT
Villarreal
3
-
1
Alaves
1.48
4.40
7.25
FT
Eibar
0
-
1
Elche
1.76
3.45
5.50
FT
Real Madrid
1
-
0
Valladolid
1.24
6.50
12.50
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Benevento
2
-
5
Inter
8.00
5.25
1.35
FT
Udinese
0
-
2
Spezia
1.78
3.45
5.00
FT
Lazio
1
-
4
Atalanta
2.55
3.75
2.50
Engleska » Kup lige »
Capital One
FT (P)
Newport County
1
-
1
Newcastle United
Kaznene udarce: 4-5
7.15
4.45
1.48
FT
Burnley
0
-
3
Manchester City
11.00
6.75
1.25
FT
Everton
4
-
1
West Ham United
1.58
4.40
5.20
FT
Brighton & Hove Albion
0
-
3
Manchester United
3.55
3.55
2.10
Copa Libertadores
FT
Club Atletico Penarol
3
-
0
Colo Colo
1.60
3.90
5.20
FT
Gremio
2
-
0
Universidad Catolica
1.66
3.80
4.80
FT
LDU de Quito
4
-
0
Binacional
1.04
13.00
26.00
FT
Boca Juniors
0
-
0
Libertad
1.30
5.00
9.00
FT
Atletico PR
0
-
0
Jorge Wilstermann
-
-
-
FT
America de Cali
0
-
0
Internacional
3.05
3.05
2.38
Italija » kup »
Coppa Italia
FT
Reggina
1
-
0
Teramo
1.47
4.65
6.00
FT
Cremonese
4
-
0
Arezzo
1.45
4.50
6.25
FT (P)
Cosenza
0
-
0
Alessandria
Kaznene udarce: 3-1
1.70
3.90
4.50
FT
Cittadella
3
-
1
Novara
1.37
5.00
7.00
FT
Frosinone
1
-
3
Calcio Padova
1.47
4.75
5.75
FT
Pisa
2
-
0
Juve Stabia
1.33
5.30
9.00
FT (P)
Pescara
1
-
1
San Nicolo
Kaznene udarce: 8-7
-
-
-
FT
Entella
2
-
1
AlbinoLeffe
1.65
4.00
4.60
FT
Empoli
2
-
1
Renate
1.32
5.40
7.55
FT
Ascoli Picchio FC 1898
1
-
4
Perugia
1.85
3.65
3.80
FT EX
Bassano Virtus
3
-
2
Pro Patria
-
-
-
FT
Venezia
2
-
0
Carrarese
1.46
4.50
6.25
WO
Reggio Audace
0
-
3
Monopoli
Kaznene udarce: 4-3
-
-
-
FT
Lecce
2
-
0
FeralpiSalo
1.25
6.00
8.75
FT
Pordenone Calcio
3
-
0
Casarano
-
-
-
FT
Salernitana
3
-
0
Sudtirol
1.60
4.75
4.10
FT (P)
ChievoVerona
1
-
1
Catanzaro
Kaznene udarce: 6-7
1.44
4.65
6.00
WO
Brescia
3
-
0
Trapani
-
-
-
FT (P)
SPAL 2013
0
-
0
Bari
Kaznene udarce: 4-2
1.82
3.60
4.00
Australija »
Youth 2
FT
Brisbane Roar U20
6
-
1
Redlands United U20
-
-
-
Austrija » 2. liga »
ADEG Erste Liga
FT
Dornbirn
1
-
2
Rapid Wien (A)
1.94
3.65
3.10
FT
Floridsdorfer AC
4
-
0
Kapfenberger SV
1.85
3.60
3.40
FT
Vorwaerts Steyr
2
-
2
SK Austria Klagenfurt
4.70
3.80
1.57
Austrija » 3. liga »
Regionalliga
FT
SC Bregenz
2
-
1
Dornbirner SV
-
-
-
FT
WSG Swarovski Tirol II
3
-
1
FC Wacker Innsbruck (A)
-
-
-
FT
SV Austria Salzburg
1
-
0
USK Anif
-
-
-
FT
SC Imst
3
-
2
Reichenau
-
-
-
Austrija » kup »
ÖFB Samsung Cup
FT
Schwaz
1
-
3
Hohenems
2.00
3.80
2.80
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
Avai FC
1
-
0
Figueirense
2.38
2.70
3.10
FT
Juventude
1
-
0
Operario Ferroviario
2.40
2.65
3.15
FT
Vitoria
0
-
1
CS Alagoano
1.81
3.10
4.20
FT
Oeste FC
0
-
1
Botafogo SP
3.40
2.65
2.25
FT
Guarani
1
-
1
Sampaio Correa
2.00
2.95
3.65
FT
Parana Clube
1
-
1
Chapecoense AF
2.43
2.70
3.05
FT
Cuiaba
1
-
0
Nautico
1.58
3.55
5.10
FT
Confianca
1
-
1
Brasil
-
-
-
Brazil » 5. liga »
State 2
FT
Sao Bernardo
2
-
0
Sao Bento
1.79
3.30
4.00
FT
Sao Caetano
2
-
1
XV de Piracicaba
1.95
3.25
3.40
Čile » 2. liga »
Primera B
FT
Deportes Copiapo
1
-
1
Rangers
2.30
2.95
2.75
FT
San Luis
2
-
0
Puerto Montt
2.55
2.45
3.00
FT
San Marcos
1
-
1
Deportes Valdivia
-
-
-
FT
Cobreloa
1
-
0
Deportes Temuco
-
-
-
Kina » 2. liga »
League
FT
Nei Mongol Zhongyou FC
2
-
2
Beijing BG
3.60
3.50
1.85
FT
Xinjiang Tianshan
1
-
2
Nantong Zhiyun FC
5.25
3.60
1.57
FT
Heilongjiang Lava Spring FC
1
-
1
Changchun Yatai
-
-
-
FT
Shenyang Urban FC
2
-
2
Meizhou Hakka
-
-
-
FT
Beijing Renhe
3
-
2
Chengdu Qianbao FC
-
-
-
FT
Hangzhou Greentown
2
-
1
Guizhou Hengfeng Zhicheng
2.95
3.00
2.30
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Rionegro Aguilas
1
-
1
Deportivo Pasto
2.20
3.10
3.20
Kostarika » 1. liga »
Primera Division
FT
ADR Jicaral
0
-
1
Deportivo Saprissa
-
-
-
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
Futbol Consultants Moravia
5
-
1
AD Aserri
-
-
-
Hrvatska » 2. liga »
2. Division
FT
NK Croatia Zmijavci
1
-
3
Solin
-
-
-
FT
Rudes
2
-
4
NK Sesvete
2.55
3.10
2.35
FT
Dubrava Zagreb
2
-
2
Bjelo Brdo
-
-
-
FT
HNK Orijent 1919
2
-
1
Dinamo Zagreb B
-
-
-
FT
NK Hrvatski Dragovoljac
1
-
1
Opatija
-
-
-
FT
Osijek B
1
-
0
NK Kustosija
1.60
3.35
4.60
FT
Junak
2
-
2
Inter Zapresic
-
-
-
FT
NK Dugopolje
4
-
1
Medimurje
-
-
-
Kipar » 2. liga »
2. Division
FT
PO Xylotympou 2006
0
-
0
Ypsonas
-
-
-
FT
Alki Oroklinis
0
-
3
Ayia Napa
-
-
-
FT
Omonoia Psevda
1
-
2
Aris Limassol
-
-
-
FT
AEZ Zakakiou
2
-
0
Digenis Morphou
-
-
-
FT
Achyronas Liopetriou
1
-
1
Onisilos Sotira
-
-
-
FT
Omonia Aradippou
0
-
0
PAEEK
-
-
-
FT
E.N.TH.O.I. Lakatamias
0
-
0
Akritas Chlorakas
-
-
-
FT
Othellos Athienou
2
-
1
Anagennisi Deryneia
-
-
-
Češka Republika » kup »
Cup
FT
Sparta Prague
2
-
0
Blansko
-
-
-
FT
FK Chlumec nad Cidlinou
1
-
3
Teplice
-
-
-
FT
Karvina
1
-
3
FC Vlasim
1.40
3.85
6.25
FT
FK MAS Taborsko
0
-
3
Bohemians 1905
8.25
5.00
1.25
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
FB
1
-
1
Oesterbro IF
-
-
-
Danska »
U17 League
FT
Vejle U17
2
-
3
FC Midtjylland U17
-
-
-
Danska »
U19 League
FT
SoenderjyskE U19
0
-
1
Vejle U19
-
-
-
Engleska » kup »
Johnstones Paint Trophy
FT (P)
Charlton Athletic
1
-
1
Brighton & Hove Albion Academy
Kaznene udarce: 4-1
-
-
-
Estonija » 1. liga »
Meistriliiga
FT
Nomme JK Kalju
0
-
0
Tulevik Viljandi
1.25
5.10
7.50
Estonija » 2. liga »
Esiliiga
FT
Levadia Tallinn U21
0
-
2
Parnu JK Vaprus
4.50
4.30
1.52
Farski Otoci » 1. liga »
Effodeildin
FT
Vikingur
4
-
1
AB Argir
1.07
9.00
19.00
Finska » 2. liga »
Ykkonen
FT
SJK Akatemia
2
-
0
KPV
-
-
-
FT
EIF
1
-
1
Musan Salama
1.42
4.75
5.80
FT
AC Oulu
1
-
1
AC Kajaani
1.47
4.10
5.60
FT
Mikkelin Palloilijat
3
-
1
IF Gnistan
2.75
3.20
2.43
FT
MYPA
0
-
3
FC KTP
-
-
-
FT
VPS
1
-
3
FF Jaro
3.55
3.80
1.85
Francuska » 2. liga »
Ligue 2
FT
AC Ajaccio
1
-
0
Dunkerque
2.05
3.15
3.75
Gruzija » 2. liga »
Pirveli Liga
FT
FC Shukura Kobuleti
1
-
0
FC Samgurali Tskhaltubo
-
-
-
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
Mainz 05 II
1
-
1
Ulm
4.40
3.95
1.58
FT
Sonnenhof Großaspach
0
-
5
Freiburg II
2.60
3.40
2.40
Njemačka » Superkup »
Super Cup
FT
Bayern Munich
3
-
2
Borussia Dortmund
6.50
4.60
1.47
Hong kong » 1. liga »
1. Division
FT
Southern District RSA
1
-
1
Happy Valley
-
-
-
Japan » 1. liga »
J. League
FT
Yokohama F.Marinos
1
-
1
Sagan Tosu
1.47
4.80
5.00
FT
Vissel Kobe
1
-
0
Nagoya Grampus Eight
2.45
3.60
2.55
FT
Urawa Red Diamonds
0
-
1
FC Tokyo
3.15
3.65
2.05
Japan » 2. liga »
J. League 2
FT
Machida Zelvia
1
-
1
Giravanz Kitakyushu
2.35
3.30
2.88
FT
FC Ryukyu
0
-
1
Albirex Niigata
3.20
3.45
2.10
FT
Matsumoto Yamaga
0
-
1
Zweigen Kanazawa
3.25
3.00
2.30
FT
Renofa Yamaguchi
3
-
0
Jubilo Iwata
4.25
3.75
1.75
FT
JEF United Chiba
0
-
0
Kyoto Sanga FC
3.45
3.40
2.05
FT
Fagiano Okayama FC
0
-
1
Ehime FC
2.05
3.20
3.65
FT
V-Varen Nagasaki
0
-
1
Tokushima Vortis
3.00
3.25
2.30
FT
Ventforet Kofu
0
-
0
Tokyo Verdy
2.65
3.30
2.55
FT
Thespakusatsu Gunma
1
-
4
Montedio Yamagata
4.25
3.50
1.80
FT
Avispa Fukuoka
1
-
0
Tochigi SC
3.30
2.95
2.30
FT
Omiya Ardija
2
-
1
Mito Hollyhock
2.50
3.25
2.75
Japan » kup »
Cup
FT
Fukuyama City FC
1
-
0
FC Baleine Shimonoseki
-
-
-
Jordan » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Ahly
0
-
4
Aqaba
3.10
3.10
2.02
FT
Al-Salt
0
-
2
Al-Faisaly
3.55
3.25
1.82
Malta » 1. liga »
Premier League
FT
Tarxien Rainbows
0
-
1
Hibernians
-
-
-
FT
Lija
0
-
0
Birkirkara
5.20
4.20
1.40
FT
Hamrun Spartans
3
-
0
Senglea Athletic
1.24
5.00
8.00
FT
Valletta
1
-
3
Gzira United
2.10
3.20
2.90
Meksiko » 2. liga »
Ascenso MX
FT
Cancun FC
1
-
2
Venados FC
-
-
-
FT
Cimarrones de Sonora
2
-
3
Mineros de Zacatecas
2.30
2.80
3.10
Crna Gora » 1. liga »
Telekom 1. CFL
FT
Petrovac
0
-
1
Jezero
-
-
-
FT
Sutjeska
2
-
0
Rudar Pljevlja
-
-
-
FT
Mladost Podgorica
1
-
0
Zeta
4.10
2.12
2.35
FT
OFK Mladost Ljeskopolje
1
-
1
Decic Tuzi
-
-
-
FT
Buducnost Podgorica
1
-
0
FK Iskra
1.75
3.50
3.50
Crna Gora » 2. liga »
2. Division
FT
FK Arsenal Tivat
1
-
0
Grbalj Radanovici
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Botola Pro
FT
RSB Berkane
1
-
2
Khemis Zemamra
-
-
-
FT
FUS Rabat
3
-
1
Rapide Club Oued Zem
2.08
2.45
4.25
FT
Wydad Casablanca
4
-
1
Olympic Club de Safi
1.42
3.50
7.00
FT
Ittihad Tanger
1
-
0
MAT Tetouan
1.75
2.55
5.80
FT
MCO Oujda
2
-
2
Raja Casablanca
-
-
-
FT
OCK Khouribga
1
-
0
Raja Beni Mellal
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Carlos A. Mannucci
3
-
3
Sporting Cristal
-
-
-
FT
Deportivo Municipal
0
-
5
Universitario de Deportes
4.10
3.30
1.85
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Sandecja Nowy Sacz
1
-
4
Stomil Olsztyn
2.05
3.20
3.35
FT
Chrobry Glogow
1
-
1
Gornik Leczna
2.14
3.30
3.05
FT
Korona Kielce
0
-
3
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
3.70
3.25
1.92
FT
Odra Opole
1
-
0
Resovia
2.40
3.20
2.70
FT
GKS Belchatow
1
-
3
Lodzki KS
6.25
3.85
1.45
FT
Puszcza Niepolomice
2
-
1
GKS Jastrzebie
1.64
3.60
4.70
FT
Radomiak Radom
0
-
2
Miedz Legnica
1.98
3.30
3.40
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Slask Wroclaw ll
1
-
1
Motor Lublin
-
-
-
FT
Garbarnia
2
-
2
Bytovia Bytow
2.08
3.20
3.00
FT
SKRA Czestochowa
1
-
0
Chojniczanka Chojnice
3.80
3.25
1.80
FT
Blekitni Stargard
0
-
5
Stal Rzeszow
-
-
-
FT
KKS 1925 Kalisz
0
-
3
Wigry Suwalki
-
-
-
FT
Olimpia Grudziadz
1
-
3
GKS Katowice
2.65
3.35
2.23
FT
Pogon Siedlce
4
-
2
Lech Poznan ll
1.95
3.65
2.95
Rusija » kup »
Cup
FT (P)
Zenit Irkutsk
0
-
0
Olimpiec Nizhny
Kaznene udarce: 3-4
4.50
3.60
1.67
FT
Rodina
3
-
0
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
-
FT
Volga Ulyanovsk
2
-
4
Veles Moscow
3.40
3.30
1.95
FT
Mashuk-KMV
1
-
0
Dinamo Briansk
-
-
-
FT
Salyut Belgorod
0
-
3
Tekstilshchik
3.00
3.10
2.25
WO
Zvezda Perm
0
-
3
Gazovik Orenburg
6.75
4.20
1.40
FT
Dinamo Stavropol
1
-
4
Krylya Sovetov Samara
8.00
4.75
1.30
FT
Chernomorets Novorossiysk
1
-
3
SKA-Khabarovsk
-
-
-
Vels » 1. liga »
Premier Division
FT
Connah's Quay
2
-
0
Aberystwyth
1.26
5.50
8.00
FT
Caernarfon
2
-
1
Flint Town United
-
-
-
FT
Barry Town
2
-
1
Haverfordwest
-
-
-
FT
Cardif Met University
0
-
1
Penybont
-
-
-
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
Slovan Bratislava
2
-
0
FK Senica
1.07
8.00
15.00
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Olimpija Ljubljana
1
-
0
Gorica
1.57
3.80
4.40
Švedska » kup »
Cup
FT
Bodens BK
0
-
3
Vaesteraas SK
5.40
4.80
1.45
FT
BK Forward
0
-
3
Akropolis IF
11.50
6.60
1.18
FT
IK Gauthiod
1
-
0
Ljungskile
4.60
4.60
1.54
FT
Angered BK
1
-
3
Haecken
-
-
-
FT
BK Astrio
0
-
9
Falkenbergs FF
-
-
-
FT
Taeby FK
0
-
2
AFC United
3.20
3.85
1.95
FT
Stenungsunds IF
0
-
3
Elfsborg
31.00
14.00
1.02
FT
Halmia
0
-
3
Helsingborg
33.00
16.00
1.01
FT EX
Torns IF
2
-
3
Trelleborgs FF
2.50
3.30
2.65
FT (P)
Oskarshamns AIK
0
-
0
Varbergs BoIS FC
Kaznene udarce: 5-3
5.45
4.70
1.45
FT
Husqvarna FF
1
-
3
IFK Gothenburg
26.00
15.00
1.02
FT
Landskrona BoIS
1
-
0
Oesters IF
2.80
3.40
2.30
FT
Sandvikens IF
2
-
0
Joenkoepings Soedra
3.00
3.80
2.05
FT EX
FC Stockholm Internazionale
1
-
3
Degerfors
-
-
-
FT
Assyriska BK
0
-
5
Mjaellby
-
-
-
SAD » 2. liga »
NASL
FT
New York Red Bulls II
0
-
3
Carolina RailHawks
-
-
-
Uzbekistan » 1. liga »
Uzbek League
FT
Metallurg Bekobod
1
-
1
Andijon
-
-
-
Brazil » 4. liga »
Serie D
FT
Bragantino PA
3
-
1
Fast Clube
-
-
-
FT
Portuguesa RJ
0
-
2
Bangu
-
-
-
FT
Guarany de Sobral
1
-
0
Campinense
4.40
3.50
1.66
FT
Altos
3
-
1
Moto Club MA
2.10
3.25
3.00
FT
Frei Paulistano
3
-
0
Jacyoba AC
-
-
-
FT
River AC
1
-
0
SE Juventude
-
-
-
FT
Nacional PR
1
-
2
AD Cabofriense
-
-
-
FT
Sinop
1
-
2
Santos AP
-
-
-
FT
Aparecidense
1
-
1
Goiania
-
-
-
FT
Independente PA
1
-
2
Ji-Parana FC
-
-
-
FT
Operario VG
1
-
0
Real Noroeste
-
-
-
FT
Uniao Rondonopolis
4
-
1
Vitoria ES
-
-
-
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Viborg
3
-
1
Vendsyssel FF
1.52
4.20
5.75
FT
Kolding IF
0
-
4
Silkeborg
3.75
4.10
1.77
FT
FC Helsingoer
0
-
2
HB Koege
1.89
3.85
3.50
Engleska » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Farnborough
0
-
0
Yate Town
-
-
-
FT
Tiverton
3
-
1
Weston Super Mare
-
-
-
FT
Kingstonian
3
-
2
Wingate & Finchley
-
-
-
Francuska » 4. liga »
National 2
FT
Andrezieux
2
-
0
Monaco B
-
-
-
FT
Jura Sud
1
-
1
St. Priest
-
-
-
FT
Toulon Var
2
-
1
Marseille B
-
-
-
FT
Bourges 18
0
-
1
Le Puy
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
SV Linx
3
-
3
FV Loerrach-Brombach
-
-
-
FT
SV Seligenporten
0
-
0
SC Eltersdorf
2.23
3.50
2.40
FT
Goeppinger SV
2
-
0
Stuttgarter Kickers
3.55
3.55
1.72
FT
FC Bruchsal
0
-
2
Freiberg
-
-
-
FT
Noettingen
3
-
0
TSV Ilshofen
1.37
4.40
5.40
FT
Reutlingen
3
-
2
SV Sandhausen ll
1.79
3.65
3.30
FT
1. CfR Pforzheim
0
-
2
FC Rielasingen-Arlen
1.57
3.55
4.60
FT
FSV 08 Bissingen
1
-
0
Dorfmerkingen
-
-
-
FT
FCA Walldorf II
1
-
2
SV Oberachern
1.84
3.45
3.30
FT
Neckarsulmer Sport Union
2
-
1
Freiburger FC
-
-
-
FT
SC Paderborn 07 II
0
-
1
FC Guetersloh
4.30
3.35
1.65
FT
OSC Bremerhaven
1
-
1
TuS Komet Arsten
-
-
-
FT
SFL Bremerhaven
5
-
3
BTS Neustadt
1.40
4.60
5.00
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
4
-
2
Arminia Hannover
1.98
3.70
2.75
Kosovo » 1. liga »
Superliga
FT
Llapi
1
-
3
Ballkani
-
-
-
FT
Trepca 89
1
-
0
FC Prishtina
-
-
-
FT
Drita
3
-
1
Besa Peje
-
-
-
Norveška » 3. liga »
2. Division
FT
Levanger
2
-
1
Sotra Sportsklubb
-
-
-
Švajcarska » 3. liga »
Erste Liga Promotion
FT
Black Stars
0
-
0
Bellinzona
-
-
-
FT
Stade Nyonnais
1
-
1
Yverdon
-
-
-
Švajcarska » 4. liga »
Erste Liga Classic
FT
Zug
2
-
2
FC Schoetz
-
-
-
FT
FC Gossau
4
-
0
FC Balzers
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori