Osvježi rezultate

Rusija Russian third league rezultat uživo

Evropa
Severna Amerika
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore

Nalazite se na podstranici lige Russian third league sezon 2021/2022. U ovom odjeljku ćete naći aktualne rezultate Russian third league, današnje utakmice i tabele. Nakon klika u naziv utakmice proći ćete do detaljnih informacija na temu susreta. Ne zaboravite, da rezultati su ažurirani uživo, tako da ne trebate osvježiti stranicu. Tabela se generiše na bazi rezultata utakmica i je uvijek aktualna.

Današnje utakmice

Zadnje utakmice

Sljedeća utakmica

Tabela

Tabela FNL 2 Grp. 1
# Team O B P N I G+ G- GR
1 13 34 11 1 1 25 6 19
2 13 31 10 1 2 29 6 23
3 FK Makhachkala 13 30 9 3 1 22 5 17
4 13 28 9 1 3 23 7 16
5 Forte Taganrog 13 28 8 4 1 25 10 15
6 14 21 6 3 5 20 15 5
7 13 18 5 3 5 20 15 5
8 13 18 4 6 3 13 10 3
9 13 17 4 5 4 14 10 4
10 Kuban Kholding 13 16 4 4 5 12 14 -2
11 14 15 4 3 7 22 20 2
12 13 15 4 3 6 17 18 -1
13 Tuapse 13 13 4 1 8 13 21 -8
14 FC Rotor Volgograd II 13 13 4 1 8 13 22 -9
15 13 10 2 4 7 8 21 -13
16 FC Alania Vladikavkaz II 14 5 1 2 11 12 44 -32
17 Yessentuki 15 4 1 1 13 8 52 -44

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela FNL 2 Grp. 1 Subgroup 1
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Tver FC 13 30 9 3 1 27 12 15
2 Leningradets 13 28 8 4 1 30 13 17
3 Krasava 14 23 7 2 5 25 14 11
4 Dynamo Saint Petersburg 14 22 6 4 4 21 18 3
5 Kairat Moscow 14 19 5 4 5 18 21 -3
6 13 17 5 2 6 19 18 1
7 14 15 4 3 7 17 27 -10
8 14 13 2 7 5 11 18 -7
9 Luki-Energiya 14 12 3 3 8 10 29 -19
10 Baltika-BFU Kaliningrad 15 11 3 2 10 14 22 -8

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2
# Team O B P N I G+ G- GR
1 16 45 15 0 1 31 4 27
2 16 30 8 6 2 34 13 21
3 16 26 8 2 6 17 14 3
4 FC Yenisey Krasnoyarsk II 16 23 7 2 7 19 25 -6
5 Volna Nizhny Novgorod 15 21 6 3 6 23 23 0
6 Murom 15 19 5 4 6 22 16 6
7 Olimp Dolgoprudny II 15 19 5 4 6 17 17 0
8 15 16 4 4 7 13 27 -14
9 16 14 4 2 10 13 28 -15
10 15 12 3 3 9 10 25 -15
11 15 11 4 2 9 18 25 -7

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Rodina 16 39 12 3 1 43 13 30
2 16 32 10 2 4 33 20 13
3 FK Saransk 15 32 10 2 3 33 13 20
4 Peresvet Domodedovo 15 27 8 3 4 27 15 12
5 16 20 5 5 6 24 20 4
6 SKA-Khabarovsk II 16 20 5 5 6 22 20 2
7 15 18 5 3 7 23 26 -3
8 Znamya Noginsk 14 16 5 1 8 18 33 -15
9 16 14 4 2 10 25 45 -20
10 Kvant Obninsk 14 11 3 2 9 13 28 -15
11 Metalurg Vidnoe 15 8 2 2 11 15 43 -28

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2
# Team O B P N I G+ G- GR
1 17 34 9 7 1 31 10 21
2 15 33 10 3 2 26 6 20
3 Dinamo Vladivostok 15 32 9 5 1 31 11 20
4 Salyut Belgorod 16 32 10 2 4 30 19 11
5 16 29 9 2 5 20 13 7
6 16 18 5 3 8 21 25 -4
7 15 17 5 2 8 16 21 -5
8 15 17 5 2 8 14 23 -9
9 15 14 4 2 9 11 23 -12
10 16 13 3 4 9 10 19 -9
11 Fakel-M Voronezh 16 2 0 2 14 4 44 -40

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Russia 3-FNL 2 Grp. 4
# Team O B P N I G+ G- GR
1 15 36 11 3 1 31 8 23
2 14 31 10 1 3 26 13 13
3 14 29 9 2 3 38 21 17
4 Novosibirsk FK 15 27 8 3 4 18 12 6
5 14 26 8 2 4 21 14 7
6 Ural II 14 23 7 2 5 28 22 6
7 15 22 6 4 5 24 27 -3
8 Zvezda Perm 14 20 6 2 6 22 19 3
9 Spartak Tuymazy 14 17 6 2 6 26 25 1
10 15 17 5 2 8 17 19 -2
11 Torpedo Miass 14 17 5 2 7 15 20 -5
12 FC Orenburg II 14 15 3 6 5 17 23 -6
13 14 8 2 2 10 12 27 -15
14 14 6 2 3 9 13 38 -25
15 14 2 0 2 12 7 27 -20

*Tabela je ažurirana uživo

Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori
Scroll up