Osvježi rezultate

Njemačka Oberliga rezultat uživo

Evropa
Severna Amerika
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore

Dobrodošli na odjeljak Oberliga 2024/2025. Stranica je podijeljena u četiri dijela. Prvi predstavlja današnje utakmice, ako se danas igraju.
Drugi dio predstavlja popis zadnjih susreta lige. Treći dio predstavlja sljedeće utakmice Oberliga.

Na samom dnu stranice uvijek ćete naći aktualnu tabelu, koja se aktualizira u realnom vremenu, tako da ste sigurni da je uvijek u toku. Rezultati Oberliga su također ažurirane uživo, tako da ne morate da učitate stranicu da vidite trenutni rezultat.

Sljedeća utakmica

Tabela

Tabela Bayern Nord
# Team O B P N I G+ G- GR
1 TSV Abtswind 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ATSV Erlangen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DJK Gebenbach 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ASV Cham 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Fortuna Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eintracht Münchberg 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Karlburg 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Neudrossenfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSV Kornburg 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0
17 0 0 0 0 0 0 0 0
18 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Bayern Süd
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Tuerkspor Augsburg 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSV 1861 Noerdlingen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Deisenhofen 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sonthofen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unterhaching II 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Grunwald 0 0 0 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0
17 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Nordost-Süd
# Team O B P N I G+ G- GR
1 BW Zorbau 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Grimma 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RSV Eintracht 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Einheit Wernigerode 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Freital 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wismut Gera 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Magdeburg II 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VfB Krieschow 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Hamburg
# Team O B P N I G+ G- GR
1 HEBS Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hamburger SV III 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Harksheide 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Halstenbek-Rellingen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vorwarts-Wacker 04 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alsterbrüder 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ETSV Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0
17 0 0 0 0 0 0 0 0
18 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Schleswig-Holstein
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Preußen Reinfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hohenwestedt 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VfR Neumünster 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nordmark Satrup 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eidertal Molfsee 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotenhof 0 0 0 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Nordost-Nord
# Team O B P N I G+ G- GR
1 SG Dynamo Schwerin 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TuS Makkabi Berlin 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eintracht Mahlsdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Anker Wismar 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sparta Lichtenberg 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Grün-Weiß Ahrensfelde 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BFC Preussen 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rostocker FC 1895 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tasmania Berlin 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Staaken 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Rheinland-Pfalz / Saar
# Team O B P N I G+ G- GR
1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eppelborn 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Idar-Oberstein 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Viktoria Herxheim 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0
17 0 0 0 0 0 0 0 0
18 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Baden-Württemberg
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Normannia Gmund 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSV Essingen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TSG Backnang 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VfR Mannheim 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Fellbach 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Villingen II 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leinfelden-Echterdingen 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zuzenhausen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0
17 0 0 0 0 0 0 0 0
18 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Westfalen
# Team O B P N I G+ G- GR
1 SpVgg Vreden 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SG Finnentrop/Bamenohl 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Victoria Clarholz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TuS Boevinghausen 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Erkenschwick 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Verl II 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bochum II 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Concordia Wiemelhausen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Schermbeck 2020 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Preussen Muenster II 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0
17 0 0 0 0 0 0 0 0
18 0 0 0 0 0 0 0 0
19 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Niederrhein
# Team O B P N I G+ G- GR
1 TVD Velbert 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Union Nettetal 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Monheim 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DJK Teutonia St. Toenis 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Büderich 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Biemenhorst 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SF Niederwenigern 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mülheimer 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 0 0 0 0 0 0 0 0
16 0 0 0 0 0 0 0 0
17 0 0 0 0 0 0 0 0
18 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela je ažurirana uživo

Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori
Scroll up