Osvježi rezultate

Brazil State Leagues rezultat uživo

Evropa
Severna Amerika
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore

Dobrodošli na odjeljak State Leagues 2020. Stranica je podijeljena u četiri dijela. Prvi predstavlja današnje utakmice, ako se danas igraju.
Drugi dio predstavlja popis zadnjih susreta lige. Treći dio predstavlja sljedeće utakmice State Leagues.

Na samom dnu stranice uvijek ćete naći aktualnu tabelu, koja se aktualizira u realnom vremenu, tako da ste sigurni da je uvijek u toku. Rezultati State Leagues su također ažurirane uživo, tako da ne morate da učitate stranicu da vidite trenutni rezultat.

Zadnje utakmice

Sljedeća utakmica

13 jan 20:00
-
-
-
13 jan 20:00
-
-
-
13 jan 20:00
-
-
-
13 jan 20:00
-
-
-
13 jan 20:00
-
-
-
27 jan 20:00
-
-
-
09 dec 20:00
-
-
-
09 dec 20:00
-
-
-
09 dec 20:00
-
-
-
09 dec 20:00
-
-
-
10 dec 20:00
-
-
-
06 dec 23:00
-
-
-
10 dec 01:30
-
-
-
06 dec 20:00
-
-
-
09 dec 21:00
-
-
-

Tabela

Tabela Brazil State 1-Paulista A1
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Bragantino 12 23 7 2 3 18 9 9
2 Palmeiras 12 22 6 4 2 17 6 11
3 Sao Paulo 12 21 6 3 3 19 11 8
4 Santo Andre 12 20 6 2 4 14 13 1
5 Novorizontino 12 19 4 7 1 12 8 4
6 Mirassol 12 17 4 5 3 16 11 5
7 Corinthians 12 17 4 5 3 15 10 5
8 Guarani 12 16 4 4 4 16 14 2
9 Santos FC 12 16 4 4 4 13 12 1
10 Ferroviaria 12 15 3 6 3 13 9 4
11 Inter de Limeira 12 14 4 2 6 8 15 -7
12 Ituano FC 12 14 3 5 4 11 14 -3
13 Ponte Preta 12 13 4 1 7 14 16 -2
14 Botafogo SP 12 11 3 2 7 9 23 -14
15 Agua Santa 12 11 2 5 5 7 15 -8
16 Oeste FC 12 10 3 1 8 8 24 -16

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Gaucho 1st Group Stage Grp. A
# Team O B P N I G+ G- GR
1 5 13 4 1 0 10 4 6
2 5 11 3 2 0 4 1 3
3 5 5 1 2 2 4 5 -1
4 5 4 1 1 3 8 10 -2
5 5 4 1 1 3 7 10 -3
6 5 3 0 3 2 0 3 -3

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Gaucho 1st Group Stage Grp. B
# Team O B P N I G+ G- GR
1 5 10 3 1 1 5 2 3
2 5 9 3 0 2 9 5 4
3 Bento Goncalves 5 8 2 2 1 6 9 -3
4 5 6 2 0 3 6 8 -2
5 5 5 1 2 2 5 5 0
6 5 4 1 1 3 1 3 -2

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Baiano
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Bahia 9 18 5 3 1 12 5 7
2 Atletico Alagoinhas 9 17 5 2 2 11 9 2
3 Juazeirense 9 16 4 4 1 19 12 7
4 EC Jacuipense 9 15 4 3 2 15 9 6
5 Vitoria 9 13 3 4 2 13 12 1
6 Bahia de Feira 9 12 3 3 3 12 11 1
7 Vitoria da Conquista 9 10 2 4 3 9 12 -3
8 Fluminense de Feira 9 9 2 3 4 18 19 -1
9 Doce Mel 9 8 1 5 3 14 18 -4
10 Jacobina 9 1 0 1 8 3 19 -16

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Paraibano
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Treze 10 20 6 2 2 11 6 5
2 Botafogo PB 10 20 5 5 0 15 7 8
3 Atletico Cajazeirense 10 19 5 4 1 14 5 9
4 Campinense 10 17 5 2 3 16 7 9
5 Sousa 10 15 4 3 3 12 12 0
6 Lucena SC 10 12 3 3 4 11 8 3
7 Nacional de Patos 10 12 3 3 4 10 14 -4
8 Centro Sportivo Paraibano 10 10 3 1 6 14 13 1
9 Perilima 10 10 3 1 6 10 16 -6
10 Sport Campina 10 3 1 0 9 4 29 -25

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Sergipano 1st Group Stage
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Confianca 7 17 5 2 0 11 4 7
2 Sergipe 7 16 5 1 1 12 5 7
3 Frei Paulistano 7 10 3 1 3 13 10 3
4 AO Itabaiana 7 9 3 0 4 8 8 0
5 Sociedade Boca Junior 7 8 2 2 3 10 12 -2
6 Dorense 7 8 2 2 3 6 8 -2
7 Lagarto AC 7 6 1 3 3 3 6 -3
8 America EC 7 4 1 1 5 7 17 -10

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Mineiro
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Tombense FC 11 26 8 2 1 18 6 12
2 America MG 11 25 7 4 0 19 7 12
3 Atletico MG 11 22 6 4 1 20 7 13
4 Caldense 11 20 6 2 3 18 9 9
5 Cruzeiro 11 20 6 2 3 16 10 6
6 Uberlandia 11 14 4 2 5 11 13 -2
7 Boa Esporte Clube 11 14 3 5 3 10 10 0
8 Patrocinense 11 12 3 3 5 10 12 -2
9 Uniao Recreativa dos Trabalhadores 11 11 3 2 6 5 18 -13
10 Coimbra 11 10 2 4 5 6 11 -5
11 Villa Nova AC 11 4 1 1 9 11 21 -10
12 Tupynambas 11 3 0 3 8 6 26 -20

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Pernambucano
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Santa Cruz 9 25 8 1 0 16 4 12
2 Salgueiro 9 16 5 1 3 12 9 3
3 Retro FC 9 15 4 3 2 20 10 10
4 Nautico 9 15 4 3 2 13 9 4
5 Central PE 9 13 3 4 2 10 6 4
6 Afogados da Ingazeira 9 13 3 4 2 13 13 0
7 Sport 9 11 2 5 2 10 7 3
8 Petrolina SFC 9 7 1 4 4 6 16 -10
9 Decisao 9 4 1 1 7 6 24 -18
10 Vitoria das Tabocas 9 2 0 2 7 3 11 -8

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Matogrossense
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Cuiaba 9 21 6 3 0 21 5 16
2 Operario VG 9 18 5 3 1 13 4 9
3 Uniao Rondonopolis 9 17 4 5 0 13 7 6
4 Sinop 9 14 4 2 3 18 15 3
5 Nova Mutum 9 13 3 4 2 9 6 3
6 Pocone MT 9 11 3 2 4 11 9 2
7 Dom Bosco 9 11 3 2 4 13 16 -3
8 Luverdense 9 8 2 2 5 11 20 -9
9 Mixto 9 7 2 1 6 9 19 -10
10 Araguaia 9 3 1 0 8 4 21 -17

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Sul-Matogrossense
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Aquidauanense 9 18 5 3 1 18 9 9
2 Chapadao 9 17 5 2 2 16 10 6
3 Operario MS 9 17 5 2 2 14 9 5
4 Comercial MS 9 16 5 1 3 14 8 6
5 Aguia Negra 9 16 4 4 1 12 8 4
6 Costa Rica EC 9 11 3 2 4 13 14 -1
7 Maracaju 9 10 2 4 3 12 14 -2
8 Ponta Pora 9 5 1 2 6 6 15 -9
9 CE Nova Andradina 9 2 0 2 7 5 22 -17
10 Corumbaense 9 -5 3 2 4 7 8 -1

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Alagoano
# Team O B P N I G+ G- GR
1 CRB 7 13 4 1 2 12 4 8
2 CS Alagoano 7 13 4 1 2 10 6 4
3 Murici 7 13 3 4 0 8 5 3
4 ASA 7 10 3 1 3 6 8 -2
5 Coruripe 7 9 2 3 2 5 10 -5
6 CE Olhodaguense 7 8 2 2 3 5 6 -1
7 Clube Sociedade Esportiva 7 7 1 4 2 7 9 -2
8 Jacyoba AC 7 2 0 2 5 5 10 -5

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Brasiliense
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Gama 11 31 10 1 0 41 8 33
2 Brasiliense 11 28 9 1 1 38 7 31
3 Real FC 11 23 7 2 2 25 9 16
4 Bosque Formosa EC 11 19 6 1 4 19 19 0
5 Taguatinga 11 18 5 3 3 18 15 3
6 Capital FC 11 15 3 6 2 15 12 3
7 Luziania 11 14 4 2 5 22 21 1
8 Sobradinho EC 11 13 4 1 6 13 24 -11
9 Paracatu FC 11 11 3 2 6 19 22 -3
10 Ceilandia 11 8 2 2 7 8 26 -18
11 Ceilandense 11 3 0 3 8 1 27 -26
12 Paranoa EC 11 2 0 2 9 8 37 -29

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Catarinense
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Avai FC 9 17 5 2 2 12 6 6
2 Brusque 9 17 5 2 2 13 9 4
3 Figueirense 9 15 4 3 2 8 5 3
4 Marcilio Dias 9 15 4 3 2 9 9 0
5 Criciuma 9 13 3 4 2 9 9 0
6 Juventus SC 9 11 3 2 4 10 10 0
7 Joinville 9 10 3 1 5 13 17 -4
8 Chapecoense AF 9 10 2 4 3 8 6 2
9 Concordia Atletico 9 7 1 4 4 10 12 -2
10 Atletico Tubarao 9 6 1 3 5 5 14 -9

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Cearense 1st Group Stage
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Guarany de Sobral 7 15 4 3 0 8 2 6
2 Barbalha 7 14 4 2 1 11 3 8
3 Ferroviario 7 12 3 3 1 6 4 2
4 Uniclinic Atletico Clube 7 8 2 2 3 8 9 -1
5 Caucaia EC 7 8 1 5 1 8 7 1
6 Pacajus SC 7 7 1 4 2 4 6 -2
7 Floresta 7 6 1 3 3 9 14 -5
8 Horizonte 7 2 0 2 5 3 12 -9

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Goiano
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Atletico GO 10 23 7 2 1 23 3 20
2 Jaragua 10 20 6 2 2 14 11 3
3 Goias 10 19 5 4 1 15 10 5
4 Goianesia 10 15 4 3 3 8 8 0
5 CRAC 10 13 3 4 3 5 7 -2
6 Anapolis FC 10 13 3 4 3 10 13 -3
7 Vila Nova 10 12 3 3 4 6 6 0
8 Aparecidense 10 11 3 2 5 14 15 -1
9 Gremio Anapolis 10 11 3 2 5 10 13 -3
10 Goiania 10 10 3 1 6 8 16 -8
11 Ipora 10 10 2 4 4 7 9 -2
12 Anapolina 10 6 1 3 6 12 21 -9

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Maranhense
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Moto Club MA 7 19 6 1 0 12 2 10
2 Sampaio Correa 7 16 5 1 1 19 5 14
3 Imperatriz 7 12 4 0 3 7 5 2
4 SE Juventude 7 12 4 0 3 10 10 0
5 Pinheiro MA 7 9 3 0 4 16 14 2
6 Sao Jose MA 7 7 2 1 4 7 17 -10
7 Maranhao 7 5 1 2 4 7 11 -4
8 EC Cordino 7 1 0 1 6 2 16 -14

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Piauiense
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Picos 13 27 8 3 2 19 8 11
2 4 de Julho 13 27 7 6 0 23 7 16
3 Altos 13 24 6 6 1 18 9 9
4 Parnahyba 12 20 5 5 2 15 12 3
5 Flamengo PI 13 13 3 4 6 14 18 -4
6 River AC 12 12 3 3 6 14 12 2
7 Timon EC 13 10 3 1 9 16 34 -18
8 Piaui 13 5 1 2 10 9 28 -19

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Paraense
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Paysandu 10 25 8 1 1 25 7 18
2 Remo 10 23 7 2 1 16 8 8
3 Castanhal EC 10 20 6 2 2 21 15 6
4 Paragominas FC 10 16 5 1 4 17 16 1
5 Bragantino PA 10 16 5 1 4 10 10 0
6 Aguia de Maraba 10 11 3 2 5 11 16 -5
7 Itupiranga SC 10 11 3 2 5 10 16 -6
8 Independente PA 10 10 3 1 6 10 14 -4
9 Tapajos 10 8 2 2 6 11 14 -3
10 Carajas 10 2 0 2 8 8 23 -15

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Paranaense
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Coritiba 11 24 7 3 1 24 10 14
2 FC Cascavel 11 23 7 2 2 20 12 8
3 Atletico PR 11 22 7 1 3 22 13 9
4 Operario Ferroviario 11 20 6 2 3 12 10 2
5 Cianorte 11 18 5 3 3 15 10 5
6 Londrina EC 11 15 4 3 4 14 16 -2
7 Rio Branco PR 11 14 3 5 3 12 11 1
8 Parana Clube 11 13 3 4 4 9 8 1
9 Cascavel CR 11 11 3 2 6 10 20 -10
10 Toledo CW 11 10 2 4 5 8 13 -5
11 PSTC 11 6 1 3 7 7 15 -8
12 CE Uniao 11 5 1 2 8 8 23 -15

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Brazil State 1-Potiguar 1st Group Stage
# Team O B P N I G+ G- GR
1 ABC 7 19 6 1 0 19 7 12
2 America RN 7 18 6 0 1 25 7 18
3 Forca e Luz 7 11 3 2 2 11 12 -1
4 Santa Cruz RN 7 10 3 1 3 10 9 1
5 ACD Potiguar 7 8 2 2 3 9 9 0
6 Palmeira de Goianinha 7 5 1 2 4 4 13 -9
7 Globo FC 7 4 1 1 5 12 17 -5
8 AS Sociedade 7 3 0 3 4 4 20 -16

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Gaucho 2nd Group Stage
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Gremio 6 14 4 2 0 9 3 6
2 Internacional 6 11 3 2 1 10 4 6
3 Bento Goncalves 6 11 3 2 1 10 8 2
4 Caxias 6 11 3 2 1 7 5 2
5 EC Sao Jose 6 9 3 0 3 4 6 -2
6 Novo Hamburgo 6 8 2 2 2 5 5 0
7 CE Aimore 6 7 1 4 1 7 5 2
8 Juventude 6 7 2 1 3 5 7 -2
9 Brasil 6 7 2 1 3 5 7 -2
10 Sao Luiz 6 4 1 1 4 4 7 -3
11 Pelotas 6 4 1 1 4 4 8 -4
12 Ypiranga RS 6 4 0 4 2 6 11 -5

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Cearense 2nd Group Stage
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Fortaleza 7 18 6 0 1 20 4 16
2 Ceara 7 14 4 2 1 10 3 7
3 Ferroviario 7 14 4 2 1 7 5 2
4 Guarany de Sobral 7 13 4 1 2 7 7 0
5 Uniclinic Atletico Clube 7 10 3 1 3 13 12 1
6 Caucaia EC 7 4 1 1 5 4 10 -6
7 Pacajus SC 7 4 1 1 5 7 14 -7
8 Barbalha 7 3 1 0 6 6 19 -13

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Potiguar 2nd Group Stage
# Team O B P N I G+ G- GR
1 ABC 7 21 7 0 0 30 3 27
2 America RN 6 13 4 1 1 17 4 13
3 Globo FC 7 12 4 0 3 19 10 9
4 Forca e Luz 6 8 2 2 2 10 14 -4
5 Santa Cruz RN 6 6 1 3 2 3 10 -7
6 AS Sociedade 6 3 0 3 3 4 13 -9
7 Palmeira de Goianinha 6 3 0 3 3 6 20 -14
8 ACD Potiguar 6 2 0 2 4 3 18 -15

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Brazil State 1-Sergipano 2nd Group Stage
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Confianca 6 12 3 3 0 9 3 6
2 Sergipe 6 12 3 3 0 10 5 5
3 AO Itabaiana 6 4 1 1 4 6 10 -4
4 Frei Paulistano 6 4 1 1 4 3 10 -7

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Pernambucano Relegation Group
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Sport 3 9 3 0 0 9 0 9
2 Vitoria das Tabocas 3 4 1 1 1 3 3 0
3 Petrolina SFC 3 2 0 2 1 2 7 -5
4 Decisao 3 1 0 1 2 2 6 -4

*Tabela je ažurirana uživo

Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori
Scroll up