Osvježi rezultate

Brazil State Leagues rezultat uživo

Evropa
Severna Amerika
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore

Dobrodošli na odjeljak State Leagues 2024. Stranica je podijeljena u četiri dijela. Prvi predstavlja današnje utakmice, ako se danas igraju.
Drugi dio predstavlja popis zadnjih susreta lige. Treći dio predstavlja sljedeće utakmice State Leagues.

Na samom dnu stranice uvijek ćete naći aktualnu tabelu, koja se aktualizira u realnom vremenu, tako da ste sigurni da je uvijek u toku. Rezultati State Leagues su također ažurirane uživo, tako da ne morate da učitate stranicu da vidite trenutni rezultat.

Zadnje utakmice

Tabela

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 14 31 9 4 1 27 9 18
2 14 28 8 4 2 24 13 11
3 14 25 7 4 3 17 12 5
4 14 17 4 5 5 15 20 -5
5 Pinheiro MA 14 14 2 8 4 20 19 1
6 Tuntum 14 13 5 4 5 19 23 -4
7 Chapadinha 14 9 2 3 9 11 23 -12
8 14 7 1 4 9 14 28 -14

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 9 22 7 1 1 24 3 21
2 9 20 6 2 1 20 8 12
3 9 20 6 2 1 17 5 12
4 9 19 6 1 2 15 6 9
5 Paranoá 9 18 5 3 1 13 8 5
6 Real FC 9 8 2 2 5 9 14 -5
7 Samambaia 9 7 2 1 6 8 13 -5
8 Ceilandense 9 7 2 1 6 9 19 -10
9 Planaltina DF 9 4 1 1 7 5 19 -14
10 Santa Maria 9 3 1 0 8 3 28 -25

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR
1 6 13 4 1 1 10 4 6
2 6 11 3 2 1 7 6 1
3 6 7 2 1 3 6 7 -1
4 Picos 6 2 0 2 4 5 11 -6

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Oeirense 6 13 4 1 1 6 2 4
2 6 11 3 2 1 7 3 4
3 Fluminense PI 6 8 2 2 2 8 5 3
4 6 1 0 1 5 2 13 -11

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 9 21 7 0 2 16 6 10
2 9 20 6 2 1 12 4 8
3 9 18 5 3 1 15 9 6
4 9 14 4 2 3 12 10 2
5 Dorense 9 13 4 1 4 10 12 -2
6 Falcon 9 12 3 3 3 11 13 -2
7 America SE 9 11 3 2 4 13 10 3
8 Carmópolis 9 8 2 2 5 6 10 -4
9 Olimpico SE 9 7 2 1 6 7 12 -5
10 Atletico Gloriense 9 3 1 0 8 6 22 -16

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 6 16 5 1 0 14 3 11
2 6 14 4 2 0 15 2 13
3 6 12 3 3 0 10 3 7
4 Baraúnas 6 9 3 0 3 7 7 0
5 6 6 2 0 4 9 9 0
6 6 4 1 1 4 4 15 -11
7 6 4 1 1 4 3 19 -16
8 6 3 1 0 5 5 9 -4

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 9 21 7 0 2 16 7 9
2 Retro FC 9 20 6 2 1 16 3 13
3 9 20 6 2 1 12 4 8
4 9 19 6 1 2 16 7 9
5 Central 9 12 3 3 3 14 15 -1
6 Maguary PE 9 10 2 4 3 12 10 2
7 Petrolina 9 10 2 4 3 9 10 -1
8 9 10 3 1 5 13 21 -8
9 Porto 9 3 1 0 8 9 23 -14
10 Flamengo Arcoverde 9 1 0 1 8 8 25 -17

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 9 19 6 1 2 23 8 15
2 9 19 6 1 2 14 5 9
3 Barcelona BA 9 16 5 1 3 7 5 2
4 Jequié 9 14 4 2 3 8 8 0
5 9 14 4 2 3 12 15 -3
6 Jacobina 9 12 3 3 3 7 15 -8
7 9 10 3 1 5 12 17 -5
8 9 9 3 0 6 8 13 -5
9 9 8 2 2 5 15 12 3
10 Itabuna 9 6 1 3 5 8 16 -8

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Taça Guanabara
# Team O B P N I G+ G- GR
1 11 27 8 3 0 23 1 22
2 11 24 7 3 1 18 13 5
3 11 22 6 4 1 20 10 10
4 11 21 6 3 2 17 11 6
5 11 20 6 2 3 19 11 8
6 11 18 5 3 3 18 21 -3
7 11 14 3 5 3 9 12 -3
8 Sampaio Corrêa RJ 11 10 3 1 7 14 17 -3
9 11 10 3 1 7 9 13 -4
10 11 9 2 3 6 12 19 -7
11 11 8 2 2 7 12 24 -12
12 11 0 0 0 11 1 20 -19

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 11 27 8 3 0 18 3 15
2 11 26 8 2 1 17 5 12
3 11 25 8 1 2 25 7 18
4 11 17 5 2 4 16 6 10
5 11 17 4 5 2 15 14 1
6 Goiatuba EC 11 16 4 4 3 10 14 -4
7 11 13 3 4 4 7 13 -6
8 Goiânia 11 12 3 3 5 11 12 -1
9 Jataiense 11 10 3 1 7 9 23 -14
10 11 9 2 3 6 6 10 -4
11 11 5 1 2 8 7 19 -12
12 11 5 1 2 8 7 22 -15

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group Stage
# Team O B P N I G+ G- GR
1 11 25 7 4 0 17 5 12
2 11 21 6 3 2 22 11 11
3 11 20 5 5 1 18 11 7
4 11 18 5 3 3 11 8 3
5 Azuriz 11 17 5 2 4 12 12 0
6 11 16 4 4 3 10 9 1
7 11 14 3 5 3 17 14 3
8 11 14 4 2 5 12 13 -1
9 Andraus Brasil 11 11 3 2 6 6 16 -10
10 Sao Joseense 11 8 2 2 7 8 14 -6
11 PSTC 11 8 2 2 7 9 20 -11
12 Aruko Sports 11 7 1 4 6 13 22 -9

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 5 11 3 2 0 16 4 12
2 5 11 3 2 0 14 5 9
3 Iguatu 5 10 3 1 1 7 5 2
4 Maracanã 5 9 2 3 0 8 5 3
5 5 8 2 2 1 6 6 0
6 Floresta 5 7 2 1 2 7 5 2
7 Horizonte 5 4 1 1 3 5 10 -5
8 Caucaia EC 5 3 1 0 4 3 10 -7
9 5 2 0 2 3 2 11 -9
10 5 2 0 2 3 2 9 -7

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 11 28 9 1 1 21 7 14
2 11 23 7 2 2 23 10 13
3 11 16 4 4 3 15 14 1
4 Guarany de Bagé 11 16 4 4 3 12 15 -3
5 11 15 4 3 4 15 9 6
6 11 15 3 6 2 11 10 1
7 11 15 3 6 2 9 8 1
8 11 13 2 7 2 9 9 0
9 11 10 1 7 3 7 14 -7
10 Avenida 11 9 2 3 6 5 10 -5
11 11 9 2 3 6 6 15 -9
12 Santa Cruz RS 11 4 0 4 7 8 20 -12

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 7 16 5 1 1 8 4 4
2 7 14 4 2 1 11 7 4
3 7 12 3 3 1 11 8 3
4 7 10 2 4 1 7 5 2
5 7 8 2 2 3 7 9 -2
6 7 7 1 4 2 4 5 -1
7 Penedense 7 7 1 4 2 4 5 -1
8 Cruzeiro Arapiraca 7 0 0 0 7 2 11 -9

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Round
# Team O B P N I G+ G- GR
1 9 25 8 1 0 19 5 14
2 9 19 5 4 0 20 8 12
3 9 17 5 2 2 15 9 6
4 9 14 4 2 3 10 10 0
5 Mixto 9 12 3 3 3 12 13 -1
6 Nova Mutum 9 11 3 2 4 9 9 0
7 Primavera MG 9 8 1 5 3 5 8 -3
8 Academia FC 9 6 2 0 7 8 14 -6
9 9 6 1 3 5 6 18 -12
10 Araguaia 9 5 1 2 6 4 14 -10

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Regular Season
# Team O B P N I G+ G- GR
1 11 25 8 1 2 17 7 10
2 11 20 6 2 3 20 17 3
3 Marcílio Dias 11 20 6 2 3 15 14 1
4 11 18 5 3 3 11 10 1
5 Barra FC 11 17 5 2 4 15 9 6
6 11 17 4 5 2 13 8 5
7 Joinville 11 15 3 6 2 17 15 2
8 Hercilio Luz 11 14 3 5 3 14 12 2
9 11 11 3 2 6 13 16 -3
10 11 11 3 2 6 8 16 -8
11 Internacional SC 11 8 2 2 7 12 18 -6
12 Nação 11 5 1 2 8 10 23 -13

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group C
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group D
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Regular Season
# Team O B P N I G+ G- GR
1 12 28 8 4 0 20 9 11
2 12 25 8 1 3 18 11 7
3 12 22 6 4 2 20 12 8
4 12 22 6 4 2 16 10 6
5 12 21 6 3 3 14 9 5
6 12 21 6 3 3 13 9 4
7 12 17 5 2 5 17 15 2
8 12 17 4 5 3 15 11 4
9 Água Santa 12 15 4 3 5 8 11 -3
10 12 14 3 5 4 17 17 0
11 12 14 4 2 6 14 14 0
12 12 12 3 3 6 8 16 -8
13 12 10 2 4 6 10 14 -4
14 Portuguesa 12 10 3 1 8 8 17 -9
15 12 8 1 5 6 8 17 -9
16 12 6 1 3 8 5 19 -14

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group C
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 8 19 6 1 1 15 5 10
2 8 18 5 3 0 18 2 16
3 8 15 4 3 1 15 7 8
4 8 14 4 2 2 14 6 8
5 Athletic Club 8 13 4 1 3 14 10 4
6 Pouso Alegre 8 9 3 0 5 6 15 -9
7 Itabirito 8 8 2 2 4 8 12 -4
8 Villa Nova 8 8 2 2 4 9 14 -5
9 8 8 2 2 4 7 11 -4
10 Patrocinense 8 8 2 2 4 7 14 -7
11 Ipatinga 8 7 2 1 5 9 17 -8
12 8 7 2 1 5 7 16 -9

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group C
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 8 20 6 2 0 12 2 10
2 8 16 4 4 0 17 8 9
3 8 14 4 2 2 14 6 8
4 8 12 3 3 2 5 7 -2
5 Caete SE 8 12 3 3 2 10 9 1
6 Santa Rosa 8 11 3 2 3 4 7 -3
7 São Francisco PA 8 9 2 3 3 6 6 0
8 Cametá 8 9 2 3 3 7 9 -2
9 Bragantino PA 8 9 2 3 3 7 8 -1
10 8 6 1 3 4 8 12 -4
11 8 5 1 2 5 5 12 -7
12 Sport Real 8 4 0 4 4 4 13 -9

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR
1 8 20 6 2 0 14 3 11
2 Coxim AC 8 12 3 3 2 12 10 2
3 Portuguesa MS 8 12 3 3 2 10 9 1
4 8 11 3 2 3 8 7 1
5 Náutico MS 8 0 0 0 8 6 21 -15

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Dourados AC 8 17 5 2 1 10 4 6
2 8 15 4 3 1 13 8 5
3 Corumbaense 7 8 2 2 3 10 11 -1
4 Ivinhema 7 6 2 0 5 10 14 -4
5 Novoperário 8 6 1 3 4 7 13 -6

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 1st Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 9 21 7 0 2 18 6 12
2 Serra Branca 9 17 5 2 2 13 6 7
3 9 17 5 2 2 13 9 4
4 9 14 4 2 3 11 6 5
5 CSP 9 13 4 1 4 10 9 1
6 9 11 3 2 4 6 10 -4
7 9 10 3 1 5 7 10 -3
8 Pombal 9 10 3 1 5 10 14 -4
9 9 4 1 1 7 4 22 -18
10 Atlético Cajazeirense 9 -2 3 2 4 8 8 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Quarter-finals
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Oeirense 2 6 2 0 0 7 2 5
2 2 6 2 0 0 5 1 4
3 2 6 2 0 0 7 2 5
4 2 4 1 1 0 3 1 2
5 2 1 0 1 1 1 3 -2
6 2 0 0 0 2 2 7 -5
7 Fluminense PI 2 0 0 0 2 1 5 -4
8 Picos 2 0 0 0 2 2 7 -5

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Relegation Round
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Horizonte 6 12 3 3 0 6 3 3
2 6 7 2 1 3 7 9 -2
3 6 7 2 1 3 6 7 -1
4 Caucaia EC 6 6 1 3 2 5 5 0

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group B
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Group A
# Team O B P N I G+ G- GR

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela 2nd Phase
# Team O B P N I G+ G- GR
1 4 10 3 1 0 7 3 4
2 4 7 2 1 1 6 5 1
3 4 6 1 3 0 5 2 3
4 4 3 0 3 1 2 3 -1
5 Baraúnas 4 2 2 2 0 9 3 6
6 4 2 0 2 2 5 9 -4
7 4 2 0 2 2 1 6 -5
8 4 2 0 2 2 4 8 -4

*Tabela je ažurirana uživo

Tabela Relegation Round
# Team O B P N I G+ G- GR
1 Democrata GV 4 9 3 0 1 11 5 6
2 Ipatinga 4 9 3 0 1 11 7 4
3 Patrocinense 4 0 0 0 4 0 10 -10

*Tabela je ažurirana uživo

Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori
Scroll up