Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Maj
03
Petak
Maj
04
Subota
Maj
05
Jučer
Maj
06
Danas
Maj
07
Sutra
Maj
08
Srijeda
Maj
09
Četvrtak
Rezultati 24 maj 2023
Rezultati uživo
24 maj 2023
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
Brighton & Hove Albion
1
-
1
Manchester City
3.80
4.20
1.85
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Elche
1
-
1
Sevilla
3.65
3.60
2.05
FT
Villarreal
2
-
0
Cadiz
1.52
4.70
6.10
FT
Real Madrid
2
-
1
Rayo Vallecano
1.38
5.30
8.00
FT
Real Betis
0
-
1
Getafe
2.33
3.00
3.65
FT
Espanyol
3
-
3
Atletico Madrid
3.05
3.70
2.30
Bosna » 2. liga »
1. Division FBiH
FT
FK Zvijezda 09
2
-
2
Slavija Sarajevo
-
-
-
FT
Gorazde
1
-
3
-
-
-
FT
GOSK Gabela
3
-
3
-
-
-
FT
Tosk Tesanj
0
-
0
Buducnost
-
-
-
FT
FK Zvijezda
3
-
1
FK Radnicki
-
-
-
FT
Travnik
1
-
2
Jedinstvo Bihac
-
-
-
FT
Gradina Srebrenik
2
-
1
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
-
FT
NK Bratstvo
2
-
1
Radnik Hadzici
-
-
-
FT
Rudar Kakanj
1
-
1
-
-
-
Copa Libertadores
FT
Atletico MG
2
-
1
Atletico PR
-
-
-
FT
Monagas SC
1
-
1
Colo Colo
4.35
3.30
1.93
FT
Independiente Medellin
2
-
1
Nacional
1.97
3.35
4.10
FT
Aucas
1
-
2
Racing Club
2.20
3.30
3.35
FT
Bolivar
1
-
0
Barcelona SC
1.42
4.75
7.00
FT
Alianza Lima
1
-
2
Libertad
2.75
3.30
2.60
Copa Sudamericana
FT
Gimnasia LP
1
-
0
Santa Fe
1.89
3.25
4.40
FT
Goias
1
-
0
Universitario de Deportes
1.93
3.40
4.00
FT
America MG
2
-
3
Defensa y Justicia
1.78
3.70
4.25
FT
Magallanes
1
-
1
LDU de Quito
3.60
3.40
2.02
FT
Academia Puerto Cabello
0
-
2
Sao Paulo
4.80
3.70
1.70
FT
Millonarios
3
-
1
Club Atletico Penarol
1.70
3.50
5.30
Italija » kup »
Coppa Italia
FT
Fiorentina
1
-
2
Inter
4.35
3.40
1.89
EURO U-17 qualification
FT
Netherlands U17
1
-
1
Croatia U17
-
-
-
FT
England U17
0
-
0
Switzerland U17
-
-
-
FT
Slovenia U17
0
-
3
Italy U17
-
-
-
FT
Spain U17
1
-
1
Serbia U17
-
-
-
Argentina » kup »
Copa Argentina
FT
Central Cordoba de Santiago
3
-
0
Comunicaciones
1.22
5.75
15.00
FT
Rosario Central
4
-
1
Central Norte
1.30
5.50
9.00
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Broadmeadow Magic
5
-
0
New Lambton FC
1.29
5.50
6.50
FT
Valentine Phoenix
0
-
0
Hamilton Olympic
3.20
3.80
1.80
OFC Champions League
FT (P)
Auckland City FC
2
-
2
Ifira Black Bird
Kaznene udarce: 5-4
-
-
-
FT EX
Pirae
2
-
4
Suva
-
-
-
Austrija » 3. liga »
Regionalliga
FT
SC Imst
1
-
0
Telfs
1.45
5.00
4.50
FT
Kufstein
2
-
2
Reichenau
1.50
4.50
4.33
FT
SV Fuegen
7
-
0
SPG Silz/Moetz
2.25
4.20
2.30
World Cup U-20
FT
Senegal U20
1
-
1
Israel U20
1.91
3.50
4.33
FT
Italy U20
0
-
2
Nigeria U20
1.60
3.75
5.00
FT
Brazil U20
6
-
0
Dominican Republic U20
1.03
15.00
51.00
FT
Japan U20
1
-
2
Colombia U20
3.10
3.10
2.30
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
Neman Grodno
0
-
0
Torpedo Zhodino
-
-
-
FT
BATE Borisov
1
-
1
Slavia Mozyr
-
-
-
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
Botafogo SP
1
-
0
Mirassol
2.85
2.95
2.55
FT
Novorizontino
2
-
0
Avai FC
1.62
3.55
5.30
FT
ABC
1
-
0
Tombense FC
2.20
3.05
3.25
Bugarska » kup »
Cup
FT
CSKA 1948
1
-
3
Ludogorets Razgrad
5.25
3.75
1.67
Kina » 1. liga »
Super League
FT
Shandong Luneng
3
-
0
Shenzhen FC
1.20
7.00
11.00
FT
Shanghai SIPG FC
3
-
2
Henan Jianye
1.17
8.00
15.00
FT
Meizhou Hakka
1
-
1
Tianjin Teda
3.00
3.10
2.55
FT
Dalian Yifang
1
-
2
Hangzhou Greentown
2.88
3.20
2.55
Hrvatska » kup »
FA Cup
FT
Hajduk Split
2
-
0
Sibenik
1.33
4.33
7.50
Kipar » kup »
Cup
FT
AEL Limassol
0
-
1
Omonia Nicosia
3.25
2.90
2.30
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Pardubice
2
-
0
Jablonec
1.60
4.33
4.75
FT
Zlin
2
-
1
Banik Ostrava
2.25
3.60
2.90
FT
Teplice
1
-
1
Brno
2.80
3.50
2.45
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Vyskov
2
-
1
Jihlava
1.45
4.00
5.25
FT
FC Vlasim
4
-
0
MFK Chrudim
1.75
3.60
3.80
FT
Dukla Praha
4
-
1
SK Prostejov
1.33
4.33
7.00
FT
Trinec
0
-
1
Opava
2.38
3.40
2.55
FT
FK Varnsdorf
2
-
2
Karvina
2.10
3.75
2.70
FT
Pribram
1
-
0
Sparta Prague B
1.45
4.20
5.25
FT
Sigma Olomouc B
0
-
3
FK MAS Taborsko
1.85
3.60
3.30
FT
Slavia Prague B
2
-
1
SK Lisen
1.80
3.75
3.50
Danska »
U17 League
FT
FC Midtjylland U17
3
-
1
AaB U17
-
-
-
Danska »
U19 League
FT
Esbjerg U19
0
-
4
FC Nordsjaelland U19
4.50
4.50
1.50
FT
AGF U19
0
-
1
Silkeborg U19
-
-
-
Ekvador » 2. liga »
Serie B
FT
Nueve de Octubre
3
-
2
Chacaritas
1.67
3.40
5.00
Egipat » 1. liga »
1. Division
FT
Al Asyoty Sport
1
-
0
El Hodood
1.36
3.80
7.50
FT
Coca Cola
1
-
0
Ceramica Cleopatra
2.20
2.80
3.25
Estonija » 1. liga »
Meistriliiga
FT
Talinna Kalev
1
-
1
Paide Linnameeskond
3.75
3.50
1.80
FT
Nomme JK Kalju
1
-
2
Tammeka
1.73
3.50
4.33
FT
Parnu JK Vaprus
0
-
0
Levadia Maardu
8.00
4.75
1.30
Farski Otoci » 1. liga »
Effodeildin
FT
Klaksvik
2
-
1
B36 Torshavn
1.40
4.33
5.75
FT
Vikingur
0
-
2
HB Torshavn
2.60
3.20
2.45
Gambija » 1. liga »
GFA Premier League
FT
Real de Banjul
2
-
1
Team Rhino
2.05
2.75
3.80
FT
GAMTEL
0
-
1
Steve Biko
3.10
2.55
2.50
FT
Fortune
1
-
1
Waa Banjul Football
-
-
-
FT
Marimoo
1
-
0
Armed Forces
3.50
2.75
2.15
Gruzija » 1. liga »
Umaglesi Liga
FT
FC Shukura Kobuleti
2
-
2
Samtredia
2.30
3.25
2.88
FT
Torpedo Kutaisi
2
-
3
Dinamo Tbilisi
4.20
3.80
1.67
FT
Saburtalo
5
-
1
FC Samgurali Tskhaltubo
2.00
3.40
3.30
FT
Dinamo Batumi
2
-
0
Telavi
1.17
6.50
10.00
FT
Dila Gori
1
-
0
FC Gagra
1.40
4.20
6.50
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
Bayern Munich II
3
-
1
FC Pipinsried
1.03
17.00
41.00
Grčka » kup »
Cup
FT
AEK Athens
2
-
0
PAOK Thessaloniki FC
1.85
3.15
3.90
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
24 maj 22:00
Antigua Guatemala
-
Club Xelaju
-
-
-
Iran » kup »
Cup 1
FT
Esteghlal
4
-
0
Nassaji Mazandaran FC
1.29
4.50
11.00
Irak » 1. liga »
Super League
FT
Al Hedood
1
-
0
Newroz
2.55
2.70
2.80
FT
Karbalaa
1
-
1
Al Zawraa
-
-
-
FT
Duhok
1
-
1
Zakho
-
-
-
FT
Al Talaba
3
-
1
Erbil
2.45
2.88
2.90
Japan » Kup lige »
League Cup
FT
Kashima Antlers
1
-
0
Kashiwa Reysol
1.83
3.40
3.80
FT
Albirex Niigata
1
-
2
Avispa Fukuoka
2.38
3.10
3.00
FT
FC Tokyo
0
-
0
Cerezo Osaka
1.91
3.40
3.75
FT
Gamba Osaka
0
-
1
Kyoto Sanga FC
1.70
3.80
4.20
FT
Yokohama FC
1
-
0
Sanfrecce Hiroshima
9.00
6.00
1.22
FT
Consadole Sapporo
3
-
2
Yokohama F.Marinos
1.85
4.20
3.50
FT
Sagan Tosu
0
-
2
Jubilo Iwata
2.30
3.40
2.70
FT
Shimizu S-Pulse
3
-
2
Shonan Bellmare
2.60
3.60
2.38
FT
Nagoya Grampus Eight
0
-
1
Vissel Kobe
2.88
3.10
2.38
FT
Urawa Red Diamonds
2
-
1
Kawasaki Frontale
3.10
3.20
2.20
Kazahstan » 1. liga »
Premier League Championship
FT
Aksu
0
-
1
FC Astana
6.50
4.33
1.36
Kuvajt » 1. liga »
1. Division
FT
Kazma
3
-
1
Al-Salmiyah
1.91
3.50
3.40
FT
Al-Qadsia
0
-
4
Kuwait SC
3.25
3.30
2.00
FT
Al-Arabi
2
-
1
Al Fahaheel
1.65
4.00
4.20
Libija » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Madina
1
-
0
Alittihad Misurata
-
-
-
FT
Olympic Azzaweya
3
-
1
Almahalla
-
-
-
Malezija » 1. liga »
Super Liga
FT
Johor Darul Ta'zim FC
2
-
0
Pahang
1.05
15.00
26.00
FT
Kuala Lumpur FA
1
-
1
Kuching FA
1.22
6.00
10.00
FT
Terengganu
1
-
0
Pulau Pinang
1.57
4.50
3.80
FT
Selangor
3
-
2
Kedah
1.50
5.00
4.33
Mali » 1. liga »
Championnat National
FT
Stade Malien Bamako
1
-
0
Yeelen Olympique
-
-
-
FT
Djoliba
0
-
0
USFAS Bamako
1.67
2.90
5.75
FT
Bakaridjan
0
-
1
Réal Bamako
-
-
-
FT
Onze Créateurs
0
-
0
USC Kita
2.15
2.80
3.50
FT
Black Stars
1
-
1
Binga
2.90
2.55
2.75
Norveška » kup »
Cup
FT
Rana FK
0
-
2
Stjoerdals Blink
-
-
-
FT
Hammerfest
0
-
8
Tromsoe
-
-
-
FT
Fjoera
4
-
0
Floroe
-
-
-
FT
Junkeren
5
-
0
Innstranden
-
-
-
FT
Flekkeroey
0
-
2
Start
3.10
4.33
1.80
FT
Hoenefoss
1
-
4
KFUM
4.00
5.25
1.53
FT
Flint
0
-
4
Oern-Horten
-
-
-
FT
Loddefjord
2
-
3
Aasane
19.00
8.50
1.10
FT
Trygg/Lade
0
-
1
Rosenborg
-
-
-
24 maj 18:00
Eid IL
-
Aalesund
-
-
-
FT (P)
Eik-Toensberg
2
-
2
Sandefjord
Kaznene udarce: 4-3
7.50
4.75
1.30
FT EX
Floeya
2
-
3
Tromsdalen
4.50
5.25
1.40
FT
Mandalskameratene
0
-
3
Jerv
-
-
-
FT
Uraedd FK
1
-
7
Odds Ballklubb
-
-
-
FT
Forus/Gausel
0
-
5
Viking
-
-
-
FT EX
Heming
0
-
1
Stroemsgodset
-
-
-
FT
Bjarg
2
-
3
Fana
2.60
3.80
2.15
FT
Spjelkavik
0
-
5
Hoedd
-
-
-
FT
Pors Grenland
0
-
2
Notodden
3.60
3.70
1.80
24 maj 18:00
Holmlia
-
Skeid
26.00
19.00
1.02
FT
Orkla
0
-
5
Levanger
-
-
-
FT
Rosseland
1
-
3
Bryne
51.00
15.00
1.03
FT
Surnadal
0
-
4
Molde
-
-
-
FT
Vard Haugesund
3
-
1
Egersund
3.10
4.00
1.85
FT EX
Strindheim
4
-
3
Traeff
2.80
4.33
1.91
FT
IL Froeya
0
-
5
Brann
51.00
29.00
1.01
FT
Randesund
0
-
8
Arendal Fotball
29.00
12.00
1.06
FT
Melhus
2
-
0
Kolstad
1.73
4.50
3.10
FT
Kraakeroey
1
-
2
Kvik Halden
14.00
9.00
1.09
FT
Brumunddal
1
-
4
Raufoss
13.00
6.00
1.17
FT
Elverum
1
-
5
Gjoevik-Lyn
4.20
4.50
1.55
FT
NIL-Trysil
0
-
5
Hamarkameratene
-
-
-
FT
Gjelleraasen
2
-
1
Loerenskog
-
-
-
FT
Lillehammer FK
3
-
5
Kongsvinger
-
-
-
FT
Sprint Jeloey
0
-
3
Fredrikstad
34.00
10.00
1.06
FT
Skjetten
0
-
3
Grorud
-
-
-
FT (P)
Eidsvold TF
2
-
2
Stroemmen
Kaznene udarce: 3-4
2.75
4.00
2.05
FT EX
Droebak/Frogn
1
-
2
Moss
-
-
-
FT
Herd
1
-
2
Brattvaag
-
-
-
FT
Aassiden
0
-
4
Stabaek
-
-
-
FT
Foerde
1
-
3
Sogndal
-
-
-
FT
Halsen
2
-
0
Fram Larvik
-
-
-
24 maj 19:00
Tomrefjord IL
-
Kristiansund BK
-
-
-
FT (P)
Lokomotiv Oslo FK
5
-
5
Ull/Kisa
Kaznene udarce: 3-4
21.00
8.00
1.10
FT
Stord
3
-
1
Sandviken
1.91
3.80
3.00
FT
Asker
0
-
2
Baerum
4.33
4.33
1.53
FT
Frigg
4
-
1
Ullern
1.70
4.75
3.20
FT
Skedsmo
0
-
4
Lillestroem
81.00
29.00
1.01
FT
Verdal
1
-
4
Ranheim
-
-
-
Peru » 2. liga »
Segunda Division
FT
Union Huaral
1
-
1
Alfonso Ugarte de Puno
-
-
-
Filipini » 1. liga »
UFL
FT
Cebu FC
0
-
0
Stallion FC
1.36
4.50
6.50
WO
Maharlika
0
-
0
Azkals Development Team
6.00
6.00
1.29
Rumunija » kup »
Cup
FT (P)
Sepsi OSK
0
-
0
Universitatea Cluj
Kaznene udarce: 5-4
2.00
3.35
4.15
Škotska » 1. liga »
Premier League
FT
Aberdeen
3
-
0
St. Mirren
1.80
3.60
4.50
FT
Hibernian
4
-
2
Celtic
5.00
4.20
1.67
FT
Rangers
2
-
2
Hearts
1.40
5.00
7.50
FT
Dundee United
0
-
3
Kilmarnock
2.45
3.25
3.00
FT
Livingston
1
-
1
Motherwell
3.30
3.30
2.20
FT
Ross County
3
-
3
St.Johnstone
1.95
3.40
4.00
Koreja Sjeverna » kup »
Cup
FT
Incheon United
3
-
0
Gyeongnam FC
1.50
4.00
6.00
FT EX
Jeonbuk FC
5
-
2
Paju Citizens
1.29
5.25
8.50
FT EX
Jeonnam Dragons
1
-
2
Ulsan Hyundai
6.00
4.33
1.40
FT
Jeju United
4
-
3
Daejeon Citizen
1.53
4.50
4.75
FT
Seoul E-Land FC
0
-
1
Gwangju FC
2.63
3.10
2.55
FT
Suwon Bluewings
1
-
0
Daegu FC
2.80
3.00
2.50
FT
Seongnam FC
0
-
3
Pohang Steelers
5.50
4.00
1.53
FT
Gimpo Citizen
2
-
3
Gangwon FC
2.90
3.00
2.38
Švedska » 1. liga »
Allsvenskan
FT
Djurgaarden
1
-
0
Haecken
2.63
3.70
2.48
Ukrajina » 1. liga »
Premier League
FT
SC Dnipro-1
1
-
2
Vorskla
1.25
5.50
8.00
FT
FC Kolos Kovalivka
0
-
3
Dynamo Kyiv
5.75
4.20
1.44
FT
Veres Rivne
2
-
2
FC Olexandria
2.90
3.20
2.25
FT
Zorya
0
-
3
Shakhtar Donetsk
4.00
3.60
1.70
SAD » kup »
US Open
FT (P)
New York Red Bulls
1
-
1
FC Cincinnati
Kaznene udarce: 3-5
1.77
3.40
4.60
FT
Inter Miami CF
2
-
1
Nashville SC
3.00
3.10
2.25
FT
Houston Dynamo
4
-
0
Minnesota United
2.75
3.15
2.55
FT
Los Angeles FC
0
-
2
LA Galaxy
2.40
3.70
2.60
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
Preussen Muenster II
1
-
2
FC Guetersloh
2.25
4.00
2.45
FT
KSV Baunatal
2
-
0
FSV Fernwald
1.85
4.00
3.00
St. Kitts i Nevis » 1. liga »
SKNFA League
FT
Security Forces United
2
-
2
Conaree United
-
-
-
Ići » 1. liga »
Championnat National
FT
Kara
1
-
0
Semassi
-
-
-
FT
Anges Notsè
0
-
1
Gomido
-
-
-
FT
Unisport
1
-
0
Binah
-
-
-
FT
Espoir
0
-
0
Kakadl
-
-
-
FT
OTR
0
-
2
Tambo
-
-
-
SAD » 4. liga »
PDL
FT
North Carolina II
0
-
4
Carolina Dynamo
-
-
-
FT
Discoveries
3
-
2
Wake
-
-
-
FT
Cleveland Force
2
-
2
Fort Wayne
-
-
-
FT
Springfield ASC
1
-
0
Chicago Dutch Lions
-
-
-
FT
AHFC Royals
0
-
1
Houston Sur
-
-
-
FT
Tennessee
5
-
0
North Alabama
-
-
-
FT
Ventura County Fusion
2
-
1
Seahorses
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori