Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
6
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
April
30
Utorak
Maj
01
Srijeda
Maj
02
Jučer
Maj
03
Danas
Maj
04
Sutra
Maj
05
Nedjelja
Maj
06
Ponedjeljak
Rezultati 24 mar 2019
Rezultati uživo
24 mar 2019
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
6
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
6
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 2. liga »
1. Division FBiH
FT
Gorazde
3
-
0
FK Zvijezda
-
-
-
FT
Vitez
2
-
0
NK Novi Travnik
-
-
-
FT
Tosk Tesanj
4
-
0
Jedinstvo Bihac
-
-
-
FT
Slaven Zivinice
3
-
1
Capljina
-
-
-
FT
Rudar Kakanj
2
-
2
Bosna Visoko
-
-
-
FT
Olimpik Sarajevo
2
-
2
FK Velez Mostar
-
-
-
FT
Orasje
0
-
1
NK Bratstvo
-
-
-
FT
Igman Konjic
0
-
1
Metalleghe BSI
-
-
-
European Championship
FT
Kazakhstan
0
-
4
Russia
4.50
3.40
1.92
FT
Wales
1
-
0
Slovakia
2.00
3.25
4.30
FT
San Marino
0
-
2
Scotland
41.00
18.00
1.04
FT
Israel
4
-
2
Austria
3.15
3.30
2.40
FT
Hungary
2
-
1
Croatia
5.70
3.90
1.65
FT
Cyprus
0
-
2
Belgium
24.00
8.75
1.15
FT
Netherlands
2
-
3
Germany
2.37
3.65
3.05
FT
N.Ireland
2
-
1
Belarus
1.76
3.30
5.90
FT
Poland
2
-
0
Latvia
1.09
11.00
34.00
FT
Slovenia
1
-
1
Macedonia
1.88
3.35
4.80
Africa Cup of Nations
FT
DR Congo
1
-
0
Liberia
1.40
4.50
7.50
FT
Zimbabwe
2
-
0
Congo
1.70
3.60
4.75
FT
Central African Republic
0
-
0
Guinea
3.30
3.10
2.25
FT
Benin
2
-
1
Togo
2.04
3.20
3.80
FT
Cape Verde
0
-
0
Lesotho
1.39
4.40
8.00
FT
Tanzania
3
-
0
Uganda
1.85
3.55
4.00
FT
Libya
1
-
2
South Africa
3.35
3.10
2.25
SAD » 1. liga »
Major League Soccer
FT
Philadelphia Union
3
-
0
Columbus Crew
2.17
3.50
3.15
FT
New York Red Bulls
0
-
1
Orlando City
1.40
4.80
7.00
FT
Los Angeles FC
2
-
1
Real Salt Lake
1.30
6.10
7.50
FT
New England Rev.
0
-
2
FC Cincinnati
1.60
4.50
4.70
AFC U23 Championship
FT
Singapore U23
1
-
1
North Korea U23
-
-
-
FT
Timor-Leste U23
0
-
6
Japan U23
-
-
-
FT
Philippines U23
0
-
8
China U23
-
-
-
FT
Mongolia U23
0
-
1
Hong Kong U23
-
-
-
FT
Chinese Taipei U23
0
-
6
Australia U23
-
-
-
FT
Brunei U23
0
-
8
Thailand U23
-
-
-
FT
Turkmenistan U23
0
-
2
Iraq U23
17.00
8.00
1.08
FT
Macao U23
0
-
4
Myanmar U23
-
-
-
FT
Tajikistan U23
2
-
0
India U23
-
-
-
FT
Laos U23
0
-
1
Malaysia U23
-
-
-
FT
Bangladesh U23
0
-
1
Palestine U23
12.00
6.25
1.15
FT
Cambodia U23
1
-
6
South Korea U23
-
-
-
FT
Indonesia U23
0
-
1
Vietnam U23
-
-
-
FT
Afghanistan U23
1
-
2
Oman U23
15.00
7.50
1.10
FT
Yemen U23
0
-
3
Iran U23
17.00
10.00
1.05
FT
Kyrgyzstan U23
0
-
3
Jordan U23
6.25
4.00
1.42
FT
Maldives U23
0
-
3
U.A.E. U23
-
-
-
FT
Nepal U23
0
-
5
Qatar U23
19.00
10.00
1.05
FT
Sri Lanka U23
0
-
9
Bahrain U23
-
-
-
FT
Kuwait U23
0
-
2
Syria U23
4.00
3.50
1.80
FT
Lebanon U23
0
-
2
Saudi Arabia U23
27.00
9.00
1.04
Friendlies
FT
Galatasaray
3
-
2
Umraniyespor
-
-
-
FT
Molde
4
-
1
Oestersunds FK
-
-
-
FT
AIK
2
-
2
Brommapojkarna
1.40
4.50
6.25
FT
Haecken
1
-
2
GAIS
1.32
4.80
8.00
FT
Mjaellby
0
-
1
Hammarby
-
-
-
FT
Mjoendalen
0
-
1
Stabaek
-
-
-
24 mar 15:30
Mjoendalen
-
Stabaek
-
-
-
FT
Kristiansund BK
1
-
0
Aalesund
1.60
4.10
4.50
FT
Tromsoe
2
-
4
Bodoe/Glimt
2.40
3.60
2.50
FT
Ranheim
1
-
1
GIF Sundsvall
-
-
-
24 mar 16:00
Ranheim
-
GIF Sundsvall
-
-
-
FT
Viking
4
-
0
FK Haugesund
2.65
3.50
2.35
EURO U-17 qualification
FT
England U17
0
-
0
Croatia U17
-
-
-
FT
Denmark U17
1
-
1
Switzerland U17
-
-
-
Argentina » 1. liga »
Torneo Inicial
FT
Colon
1
-
1
San Lorenzo
-
-
-
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
Temperley
2
-
1
Atletico Rafaela
2.20
2.88
3.35
FT
Santamarina Tandil
1
-
2
Central Cordoba de Santiago
2.75
2.85
2.60
FT
Deportivo Moron
1
-
1
Nueva Chicago
2.63
2.75
2.80
FT
Independiente Rivadavia
0
-
1
Ferro Carril Oeste
2.25
2.95
3.20
FT
Gimnasia Jujuy
0
-
1
Almagro
2.50
2.88
2.88
EURO U-21
FT
Ireland U21
3
-
0
Luxembourg U21
-
-
-
Argentina » 3. liga »
Primera B Metropolitana
FT
Acassuso
1
-
1
Club Atletico Estudiantes
2.35
2.50
3.50
FT
Atlanta
1
-
0
All Boys
2.35
2.95
2.95
FT
Ferro Carril Oeste General Pico
0
-
2
Club Cipolletti
1.90
3.10
3.75
FT
Justo Jose de Urquiza
0
-
0
CA San Miguel
-
-
-
FT
Colegiales
0
-
1
CA Defensores Unidos
2.20
2.80
3.40
FT
Comunicaciones
0
-
1
Almirante Brown
2.38
2.75
3.15
FT
CA Talleres Remedios de Escalada
0
-
1
Sacachispas FC
2.40
2.80
3.05
FT
Flandria
2
-
3
CD UAI Urquiza
2.15
2.85
3.50
WO
Independiente de Neuquen
0
-
0
Deportivo Roca
-
-
-
FT
Racing de Cordoba
5
-
2
Juventud Unida Universitario
1.88
3.25
3.70
FT
Atletico Parana
0
-
1
Sportivo Las Parejas
3.75
3.40
1.80
FT
Douglas Haig
0
-
1
Defensores de Pronunciameniento
2.00
3.25
3.25
FT
Gimnasia y Tiro
0
-
2
Juventud Antoniana
2.00
3.25
3.25
FT
San MartÃn Formosa
2
-
1
Crucero del Norte
-
-
-
Friendlies
FT
Fiji
1
-
0
Mauritius
-
-
-
FT
Taiwan
0
-
1
Solomon Islands
-
-
-
Argentina » kup »
Copa Argentina
FT
Newells Old Boys
1
-
2
Villa Mitre
1.45
3.70
6.90
Friendlies U-21
FT
Macedonia U21
0
-
1
Latvia U21
-
-
-
FT
Kazakhstan U21
1
-
2
Estonia U21
-
-
-
FT
Kosovo U21
3
-
2
Turkmenistan U21
-
-
-
24 mar 17:00
Netherlands U21
-
USA U21
-
-
-
FT
France U21
0
-
1
Denmark U21
1.57
3.70
4.60
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Broadmeadow Magic
1
-
0
Hamilton Olympic
2.85
3.60
2.00
FT
Charlestown City Blues
4
-
1
Lake Macquarie
-
-
-
FT
Sydney Olympic
3
-
3
Blacktown City FC
1.65
3.65
4.10
FT
Rockdale City Suns
0
-
3
Hakoah Sydney City East
1.67
3.80
3.80
FT
Sydney United 58
2
-
2
Wollongong Wolves
2.38
3.30
2.50
FT
Gold Coast United FC
0
-
4
Olympic F.C.
-
-
-
FT
Sunshine Coast
2
-
0
Western Pride
8.00
5.50
1.20
Australija » 3. liga »
3
FT
Eastern Lions SC
1
-
1
Brunswick City
-
-
-
FT
St George City
1
-
0
Bankstown Berries
-
-
-
FT
Central Coast Mariners Youth
1
-
1
Rydalmere
-
-
-
Australija »
Youth 2
FT
Sunshine Coast U20
0
-
1
Western Pride U20
-
-
-
FT
Hume City FC U20
9
-
0
Dandenong City U20
-
-
-
FT
Melbourne Knights FC U20
2
-
3
Port Melbourne Sharks SC U20
-
-
-
Austrija » 3. liga »
Regionalliga
FT
St. Johann
1
-
3
SK Bischofshofen
-
-
-
Belgija » 2. liga »
EXQI League
FT
Tubize
1
-
1
Roeselare
3.40
3.30
2.08
Bolivija » 1. liga »
LFPB
FT
Guabira
1
-
0
Aurora
-
-
-
Brazil »
Cup Nordeste
FT
Bahia
3
-
0
Salgueiro
1.35
4.30
6.25
Brazil » 4. liga »
State Leagues
FT
Vasco da Gama
1
-
2
Bangu
-
-
-
FT
Cruzeiro
5
-
0
Patrocinense
-
-
-
FT
Novo Hamburgo
0
-
2
Internacional
-
-
-
FT
Santos FC
2
-
0
Red Bull Brasil
1.61
3.25
5.50
FT
Mixto
0
-
0
Operario VG
-
-
-
FT
Sao Raimundo PA
0
-
1
Castanhal EC
-
-
-
FT (P)
Boa Esporte Clube
1
-
1
Tombense FC
Kaznene udarce: 3-0
-
-
-
FT
EC Sao Jose
0
-
0
Sao Luiz
-
-
-
FT
Paragominas FC
1
-
0
Sao Francisco PA
-
-
-
FT
Gama
1
-
0
Taguatinga
-
-
-
FT
Bosque Formosa EC
1
-
1
Capital FC
-
-
-
FT
Sobradinho EC
5
-
3
Santa Maria
-
-
-
FT
Luziania
1
-
1
Real FC
-
-
-
FT
Ceilandia
1
-
0
Paracatu FC
-
-
-
FT
Brasiliense
6
-
0
Bolamense
-
-
-
FT
Volta Redonda
2
-
4
Boavista
-
-
-
FT
Madureira RJ
0
-
0
AD Cabofriense
-
-
-
FT
Flamengo
3
-
2
Fluminense
1.33
4.10
7.50
FT
Toledo CW
2
-
2
Londrina EC
-
-
-
FT
Operario Ferroviario
2
-
0
Maringa FC
-
-
-
FT
Coritiba
1
-
1
Rio Branco PR
-
-
-
FT
Cianorte
0
-
2
FC Cascavel
-
-
-
FT
Hercilio Luz
2
-
3
Chapecoense AF
-
-
-
FT
Criciuma
0
-
2
Avai FC
2.40
3.15
2.65
FT
Paysandu
1
-
1
Remo
-
-
-
FT
Portuguesa RJ
2
-
1
Resende
2.10
3.10
3.20
FT
Americano RJ
2
-
2
Botafogo RJ
-
-
-
FT
Palmeira de Goianinha
0
-
3
America RN
-
-
-
FT
Sport
4
-
0
Petrolina SFC
-
-
-
FT
Aparecidense
1
-
3
Goias
4.90
3.55
1.55
FT
Goiania
1
-
1
Goianesia
-
-
-
FT
Sao Paulo
2
-
1
Ituano FC
1.46
3.60
6.75
FT
Atletico MG
3
-
1
Tupynambas
-
-
-
FT
Chapadao
1
-
0
Aguia Negra
-
-
-
FT
Corumbaense
2
-
1
Comercial MS
-
-
-
FT
Dom Bosco
0
-
5
Cuiaba
-
-
-
FT
Juventude
0
-
6
Gremio
4.20
3.65
1.65
FT
Marcilio Dias
0
-
1
Metropolitano
-
-
-
FT
Costa Rica EC
0
-
2
7 de Setembro
-
-
-
FT
Araguaia
0
-
3
Uniao Rondonopolis
-
-
-
FT
Sinop
0
-
0
Luverdense
-
-
-
FT
Figueirense
0
-
1
Joinville
1.50
3.65
5.30
Brazil » 5. liga »
State 2
FT
CA Penapolense
1
-
0
Nacional SP
-
-
-
FT
Portuguesa Santista
0
-
1
Sao Bernardo
-
-
-
FT
Juventus SP
0
-
1
Santo Andre
-
-
-
FT
Portuguesa
2
-
1
Votuporanguense
2.25
2.90
3.10
Kamerun » 1. liga »
1. Division
FT
Colombe
0
-
0
New Stars
2.38
2.70
2.90
FT
APEJES FC
3
-
1
PWD Bamenda
-
-
-
FT
Feutcheu
0
-
0
Stade Renard
2.00
2.70
3.80
FT
Les Astres
1
-
0
Fovu Club
-
-
-
FT
UMS de Loum
1
-
0
AS Fortuna
1.90
2.75
4.00
FT
Union Douala
1
-
2
Tonnerre Kalara
-
-
-
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Cucuta
1
-
3
Atletico Nacional
2.28
3.05
3.15
FT
Alianza Petrolera
1
-
0
Deportivo Cali
2.20
3.00
3.30
FT
Tolima
1
-
0
Union Magdalena
1.50
3.75
6.40
FT
Independiente Medellin
4
-
1
Envigado
1.68
3.55
4.75
Kolumbija » 2. liga »
Torneo Aguila
FT
Cortulua
2
-
1
Deportivo Pereira
2.25
2.90
2.90
FT
Tigres FC
1
-
1
Atletico FC
1.82
3.40
3.40
FT
Orsomarso
1
-
2
Barranquilla FC
1.97
3.00
3.35
FT
Valledupar
0
-
1
Deportes Quindio
2.48
3.20
2.38
FT
Real Santander
2
-
2
Fortaleza FC
2.55
3.25
2.28
Kostarika » 1. liga »
Primera Division
FT
Deportiva San Carlos
1
-
0
Santos de Guapiles
2.00
3.30
3.30
FT
C.S. Cartagines
2
-
0
Deportivo Saprissa
2.95
2.95
2.38
FT
Grecia
1
-
1
Deportiva Carmelita
1.50
4.10
5.20
FT
Limon
1
-
1
Guadalupe FC
1.90
3.45
3.45
FT
Municipal Perez Zeledon
3
-
1
Universidad de Costa Rica
1.85
3.30
3.85
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
Puntarenas FC
2
-
1
Santa Ana
-
-
-
FT
Cariari
1
-
0
Sporting San Jose
2.90
3.15
2.10
FT
Guanacasteca
4
-
0
AD Municipal Liberia
1.80
3.35
3.45
FT
Puerto Golfito
2
-
1
Curridabat FC
-
-
-
FT
Futbol Consultants Moravia
3
-
1
AD Santa Rosa
-
-
-
FT
CS Uruguay
0
-
1
AS Puma Generalena
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Super League
WO
Sanga Balende
3
-
0
Muungano
-
-
-
Makedonija » 2. liga »
Vtora Liga
FT
Goblen Junior
1
-
0
FC Genc Kalemler
-
-
-
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Kaiserslautern
1
-
3
Osnabrueck
2.55
2.95
2.80
FT
Sportfreunde Lotte
0
-
1
Eintracht Braunschweig
3.10
2.95
2.35
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
FSV Frankfurt
0
-
2
Homburg
3.15
3.40
2.05
FT
Berliner AK 07
2
-
1
VSG Altglienicke
1.50
3.85
5.60
FT
Germania Halberstadt
0
-
0
Lokomotive Leipzig
2.88
3.25
2.25
FT
FSV Union Fuerstenwalde
0
-
2
ZFC Meuselwitz
2.00
3.50
3.20
FT
RW Erfurt
1
-
0
FSV Wacker Nordhausen
3.05
3.25
2.15
FT
VfL Oldenburg
3
-
0
SSV Jeddeloh
2.70
3.50
2.25
FT
Holstein Kiel II
2
-
2
Oldenburg
2.48
3.25
2.60
FT
Eintracht Norderstedt
0
-
0
SV Drochtersen/Assel
2.45
3.40
2.45
Grčka » 2. liga »
Football League
FT
AE Karaiskakis
1
-
0
Iraklis
-
-
-
FT
Apollon Kalamaria
0
-
0
Panachaiki
-
-
-
FT
Doxa Dramas
2
-
0
Apollon Larissa
-
-
-
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
FT
Deportivo Malacateco
1
-
1
Sanarate
-
-
-
Italija » 3. liga »
Serie C1 A
FT
Viterbese
2
-
2
Vibonese
1.95
2.95
3.70
FT
Catanzaro
3
-
0
Sicula Leonzio
1.70
3.20
4.50
FT
Reggina
3
-
0
Catania
3.00
3.00
2.25
FT
Rende
3
-
3
Cavese
-
-
-
WO
ASD Citta' Di Siracusa
3
-
0
Matera
-
-
-
FT
Paganese
2
-
2
Casertana
-
-
-
FT
Sudtirol
2
-
2
Bassano Virtus
-
-
-
FT
Gubbio
0
-
0
Renate
1.95
2.75
4.25
FT
Fermana
0
-
0
Vis Pesaro
2.45
2.75
2.95
FT
Monopoli
1
-
1
Virtus Francavilla
2.15
2.80
3.40
FT
Potenza
1
-
0
Bisceglie
1.50
3.40
6.00
FT
Imolese Calcio
1
-
3
Monza
3.50
2.80
2.10
FT
Ternana Unicusano
1
-
1
Pordenone Calcio
2.30
3.00
2.90
FT
Virtus Verona
3
-
0
Rimini
2.60
2.60
2.95
FT
Triestina
4
-
0
Sambenedettese
2.40
2.75
3.00
FT
Giana Erminio
1
-
2
Teramo
2.20
2.80
3.35
FT
Alma Juventus Fano
0
-
1
FeralpiSalo
2.95
2.60
2.60
FT
Ravenna
0
-
1
AlbinoLeffe
2.35
2.90
2.90
Japan » 2. liga »
J. League 2
FT
Kagoshima United
0
-
1
Machida Zelvia
2.88
3.00
2.55
FT
Montedio Yamagata
1
-
1
FC Ryukyu
2.30
3.05
3.15
FT
JEF United Chiba
1
-
1
Kyoto Sanga FC
2.30
3.05
3.15
FT
Tokushima Vortis
1
-
1
Tokyo Verdy
2.10
3.05
3.65
FT
Renofa Yamaguchi
0
-
1
Tochigi SC
2.10
3.25
3.35
Japan » 3. liga »
3
FT
Vanraure Hachinohe
3
-
4
YSCC
-
-
-
FT
Grulla Morioka
3
-
1
Blaublitz Akita
-
-
-
FT
Fukushima United
0
-
1
Azul Claro Numazu
-
-
-
FT
SC Sagamihara
2
-
1
Gainare Tottori
-
-
-
FT
Roasso Kumamoto
0
-
0
Kamatamare Sanuki
-
-
-
FT
Kataller Toyama
1
-
0
Thespakusatsu Gunma
-
-
-
FT
Gamba Osaka U23
0
-
1
Giravanz Kitakyushu
-
-
-
Kenija » 1. liga »
Premier League
FT
Posta Rangers
0
-
1
KCB
-
-
-
Meksiko » 2. liga »
Ascenso MX
FT
Dorados
1
-
0
FC Juarez
-
-
-
Crna Gora » 2. liga »
2. Division
FT
Berane
0
-
4
Kom
-
-
-
FT
Jezero
1
-
0
FK Arsenal Tivat
-
-
-
FT
Igalo
0
-
2
Otrant
-
-
-
FT
FK Bokelj
0
-
0
Decic Tuzi
-
-
-
FT
OFK Mladost Ljeskopolje
2
-
2
Jedinstvo BP
-
-
-
Holandija » 2. liga »
Jupiler League
FT
Sparta Rotterdam
1
-
0
NEC Nijmegen
1.79
3.90
3.80
FT
Go Ahead Eagles
1
-
2
FC Twente
2.63
3.40
2.50
FT
Roda JC Kerkrade
2
-
2
MVV Maastricht
1.96
3.65
3.45
Holandija » 3. liga »
Topklasse
FT
AFC
2
-
1
Jong Sparta Rotterdam
1.45
4.20
4.60
FT
De Treffers
0
-
0
VVSB
1.60
4.00
3.80
Novi Zeland » 1. liga »
ASB Premiership
FT
Auckland City FC
1
-
3
Team Wellington
1.97
2.95
3.30
Nigerija » 1. liga »
1. Division
FT
Kwara United
1
-
0
Katsina United
-
-
-
FT
Niger Tornadoes
2
-
2
Lobi Stars
-
-
-
FT
Enugu Rangers
5
-
2
Remo Stars
-
-
-
FT
Rivers United FC
1
-
2
Wikki Tourist
-
-
-
FT
Enyimba
2
-
1
Sunshine Stars
-
-
-
FT
Go Round
1
-
0
Yobe Desert Stars
-
-
-
FT
Plateau United
1
-
0
Abia Warriors
-
-
-
FT
Akwa United
1
-
0
Heartland Owerri
-
-
-
FT
Gombe United
0
-
1
El Kanemi Warriors
-
-
-
Norveška » kup »
Cup
FT
Ready
3
-
0
Rilindja
-
-
-
FT
Kolbotn
7
-
4
Manglerud Star Toppfotball
-
-
-
FT
Loddefjord
2
-
0
Trio
-
-
-
FT EX
Oestsiden
6
-
2
Selbak
-
-
-
FT
Raade
4
-
1
Rakkestad
-
-
-
FT
Droebak/Frogn
2
-
1
Aas
-
-
-
FT
Vigoer
0
-
2
Pors Grenland
-
-
-
FT
Stord
9
-
1
Tertnes
-
-
-
WO
Os
3
-
0
Odda
-
-
-
FT
Oeystese
2
-
3
Bergen Nord
-
-
-
FT EX
Vestsiden-Askoey
5
-
6
Arna-Bjoernar
-
-
-
FT
Stryn
4
-
1
Eid IL
-
-
-
FT
Sunndal
3
-
2
Surnadal
-
-
-
FT
Heimdal
2
-
4
Sverresborg
-
-
-
FT
Orkla
4
-
0
Meldal Fotb.
-
-
-
FT
Oerland FC
1
-
6
Trygg/Lade
-
-
-
FT (P)
Vuku
3
-
3
Namsos
Kaznene udarce: 6-5
-
-
-
FT
Steinkjer
2
-
0
Kvik
-
-
-
FT
Sandnessjoeen
1
-
2
Aaga FC
-
-
-
FT EX
Fauske/Sprint
1
-
2
Innstranden
-
-
-
FT
Broennoeysund
3
-
5
Roervik
-
-
-
FT
Rana FK
3
-
0
Mosjoeen
-
-
-
FT
Sortland IL
0
-
1
Grand Bodoe
-
-
-
FT (P)
Gran IL
2
-
2
Jevnaker
Kaznene udarce: 4-5
-
-
-
FT
Ottestad
1
-
0
Sander
-
-
-
FT
Morild
0
-
5
Melbo
-
-
-
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Club River Plate
2
-
1
Sportivo San Lorenzo
-
-
-
FT
Libertad
2
-
2
Sol de America
1.80
3.60
3.70
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Academia Cantolao
0
-
0
Sporting Cristal
5.20
3.70
1.58
FT
Universitario de Deportes
1
-
1
Alianza Universidad
-
-
-
FT
Universidad San Martin
1
-
0
Carlos A. Mannucci
-
-
-
FT
Deportivo Municipal
3
-
1
Sport Boys
1.72
3.50
4.10
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Warta Poznan
1
-
1
GKS Tychy 71
2.63
3.05
2.60
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Ruch Chorzow
1
-
1
Rozwoj Katowice
2.10
3.15
2.90
Rumunija » 2. liga »
Liga II Serie A
FT
ACS Energeticianul
0
-
0
CS Mioveni
2.45
3.25
2.45
FT
CSM Metalul Resita
0
-
0
ACS Poli Timisoara
1.22
5.10
8.50
FT
Chindia Targoviste
4
-
2
Juventus Bucuresti
1.33
4.60
6.25
FT
ASU Politehnica Timisoara
3
-
0
Petrolul Ploiesti
5.10
3.65
1.52
FT
Universitatea Cluj
0
-
0
FC Arges Pitesti
-
-
-
Rusija » 2. liga »
SUPRA-Championship
FT
Luch Energiya Vladivostok
1
-
1
Tyumen
2.33
2.65
3.00
FT
Tom Tomsk
1
-
0
Mordovya
1.96
2.85
3.65
FT
FC Rotor Volgograd
2
-
0
Sibir Novosibirsk
1.82
2.85
4.25
FT
Chertanovo Moscow
0
-
1
FC Tambov
8.50
4.40
1.26
FT
Dinamo St Petersburg
2
-
0
SKA-Khabarovsk
-
-
-
FT
Shinnik Yaroslavl
0
-
0
Torpedo Armavir
-
-
-
FT
Fakel
1
-
1
Baltika
2.15
2.85
3.15
FT
Spartak Moscow II
1
-
2
Olimpiec Nizhny
3.70
2.88
1.93
FT
Khimki
3
-
0
Zenit St. Petersburg 2
1.68
3.30
4.20
Slovačka » 2. liga »
1. Division
FT
FC Petrzalka 1898
1
-
1
Inter Bratislava
-
-
-
Slovenija » 2. liga »
2. Division
FT
ND Beltinci
0
-
0
NK Krka
-
-
-
FT
Brda
5
-
0
ND Ilirija Ljubljana
-
-
-
FT
Tabor
1
-
0
Brezice
-
-
-
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Rayo Majadahonda
4
-
0
Numancia
2.60
2.85
3.10
FT
Gimnastic
0
-
1
Malaga
3.40
2.75
2.48
WO
Extremadura
3
-
0
Reus
-
-
-
FT
Cadiz
1
-
1
Cordoba
1.55
3.60
6.75
FT
Granada
1
-
1
Las Palmas
1.85
3.10
5.00
FT
Sporting Gijon
1
-
0
Real Oviedo
2.30
2.80
3.70
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
Almeria B
1
-
4
Melilla
5.10
3.10
1.72
FT
Valladolid B
2
-
1
AD Union Adarve
1.90
2.88
4.35
FT
Linense
0
-
0
UD Ibiza
-
-
-
FT
Marbella FC
2
-
0
San Fernando CD
2.70
2.80
2.70
FT
Granada B
1
-
2
Real Murcia
2.80
2.75
2.65
FT
Don Benito
1
-
2
CD Badajoz
2.90
2.70
2.60
FT
Futbol Club Jumilla
1
-
2
Sevilla Atletico
2.45
2.60
3.25
FT
Atletico Malagueno
0
-
1
Recreativo Huelva
4.50
3.05
1.78
FT
Navalcarnero
1
-
5
Internacional de Madrid CF
2.65
2.80
2.75
FT
Real Oviedo B
0
-
0
SD Gernika
2.20
2.75
3.50
FT
Villarreal B
0
-
0
Ontinyent
1.33
4.10
8.00
FT
Espanyol B
0
-
2
Atletico Baleares
2.50
2.75
2.95
FT
Ebro
0
-
1
Barcelona B
2.75
2.60
2.88
FT
Atletico Levante UD
3
-
1
Sabadell
1.90
3.00
4.20
FT
Valencia B
2
-
1
Ejea
1.90
2.85
4.50
FT
Las Palmas B
0
-
0
CF Salmantino
-
-
-
FT
CF Talavera de la Reina
2
-
0
CD El Ejido 2012
1.70
3.15
4.80
FT
Rapido de Bouzas
2
-
1
Deportivo La Coruna B
2.15
2.95
3.30
FT
Coruxo F.C.
2
-
2
S.S.Reyes
2.00
3.05
3.70
FT
Pontevedra
2
-
1
Guijuelo
1.90
3.00
4.20
FT
Barakaldo
0
-
1
Sporting Gijon B
1.82
3.10
4.40
FT
Racing Santander
0
-
0
Real Union
1.30
4.30
8.50
FT
Logrones
0
-
0
SD Leioa
1.50
3.40
7.20
FT
Mirandes
1
-
0
RS Gimnastica
1.38
3.65
8.50
FT
Izarra
0
-
0
Athletic Bilbao B
3.00
3.00
2.30
FT
CD Teruel
0
-
0
Conquense
2.00
2.95
3.80
FT
Badalona
2
-
1
Alcoyano
2.05
2.90
3.75
FT
UCAM Murcia
0
-
0
Atletico Sanluqueno CF
1.55
3.70
5.40
FT
Real Madrid Castilla
0
-
0
Ponferradina
2.20
2.88
3.35
FT
Cartagena
1
-
1
Villanovense
1.35
4.00
8.00
FT
Atletico Madrid B
0
-
1
Burgos CF
1.80
3.40
4.00
FT
Leonesa
3
-
1
Celta Vigo B
1.45
3.70
6.40
FT
Lleida Esportiu
0
-
1
Castellon
1.95
2.95
3.90
FT
UD Cornella
0
-
0
CF Peralada
1.80
3.15
4.40
Argentina » 4. liga »
Four argentinian league
FT
Deportivo Merlo
0
-
1
Sportivo Italiano
2.13
2.80
3.70
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Club Atletico Penarol
2
-
2
Racing
1.38
4.50
6.00
FT
Club Atletico Progreso
1
-
1
Boston River
2.25
3.30
2.75
FT
Defensor Sporting
1
-
1
Montevideo Wanderers
-
-
-
FT
Juventud de las Piedras
1
-
0
Cerro Largo
-
-
-
FT
River Plate
2
-
1
Cerro
2.15
3.20
3.00
FT
Nacional
3
-
0
Plaza Colonia
1.38
4.50
6.00
SAD » 2. liga »
NASL
FT
Louisville City FC
2
-
1
Hartford Athletic
-
-
-
FT
Charlotte Independence
3
-
3
Atlanta United II
2.00
3.30
3.10
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
1
-
0
San Antonio FC
-
-
-
FT
El Paso Locomotive
2
-
2
Rio Grande Valley FC
-
-
-
FT
Portland Timbers II
3
-
1
Las Vegas Lights FC
1.50
4.00
4.50
FT
Orange County Blues FC
2
-
2
New Mexico United
-
-
-
FT
Fresno FC
1
-
1
Reno 1868 FC
2.60
3.15
2.40
FT
New York Red Bulls II
1
-
1
Nashville SC
-
-
-
FT
Sacramento Republic FC
4
-
1
OKC Energy FC
1.75
3.60
3.60
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Estudiantes de Caracas
1
-
2
Aragua FC
3.10
3.10
2.04
FT
Atletico Venezuela
0
-
0
Academia Puerto Cabello
2.23
3.10
2.75
FT
Estudiantes Merida
3
-
0
Metropolitanos FC
1.85
2.80
4.20
FT
Deportivo La Guaira
5
-
2
Llaneros Guanare
1.45
3.60
5.80
FT
Mineros De Guayana
1
-
1
Zulia
1.64
3.50
4.10
FT
Monagas SC
1
-
1
Caracas
2.25
3.10
2.65
Belgija » 3. liga »
Belgian Third league
FT
FC Liege
2
-
1
Seraing United
-
-
-
FT
Rupel Boom
2
-
0
RWDM Brussels FC
-
-
-
FT
Eendracht Aalst
0
-
0
Royal Knokke FC
2.20
3.50
2.70
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Fredericia
2
-
1
Nykoebing FC
2.04
3.50
3.35
FT
FC Roskilde
2
-
1
Thisted
1.60
4.00
5.00
FT
Viborg
1
-
1
FC Helsingoer
1.80
3.30
4.60
FT
HB Koege
1
-
2
Hvidovre
1.96
3.65
3.45
Danska » 3. liga »
2. Division
FT
Avarta
2
-
1
Skovshoved
2.05
3.00
3.60
FT
Ringkoebing
1
-
0
Tarup/Paarup
2.05
3.35
3.15
Danska » 4. liga »
Danmarksserien
FT
Holbaek
3
-
1
Ballerup-Skovlunde
-
-
-
FT
Holstebro
1
-
3
Aarhus Fremad II
-
-
-
FT
Vatanspor
1
-
2
FC Djursland
1.55
3.85
4.25
FT
FC Odsherred
0
-
0
Alleroed FK
1.40
4.75
5.00
Francuska » 4. liga »
National 2
FT
Fleury Merogis U.S
3
-
2
Lens B
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
HEBS Hamburg
2
-
0
TSV Buchholz
-
-
-
FT
Altonaer FC 93
0
-
0
SV Curslack-Neuengamme
1.28
5.40
5.40
FT
Niendorfer TSV
2
-
1
TSV Sasel
2.43
3.40
2.25
FT
SV Altluedersdorf
4
-
1
Greifswalder SV
5.50
3.95
1.40
FT
TuS RW Koblenz
1
-
2
TSV Emmelshausen
-
-
-
FT
DJK Ammerthal
1
-
2
SV Seligenporten
3.10
3.75
1.79
FT
BSG Wismut Gera
1
-
2
Einheit Rudolstadt
1.74
3.40
3.55
FT
SV Todesfelde
1
-
1
NTSV Strand
3.60
3.95
1.60
FT
Teutonia Ottensen
4
-
0
Condor Hamburg
1.13
6.75
8.50
FT
TB Uphusen
2
-
0
VfV Hildesheim
3.75
2.63
1.98
FT
Arminia Hannover
1
-
0
Heeslinger SC
1.85
3.75
2.90
FT
MTV Gifhorn
0
-
5
FC Wunstorf
1.90
3.55
2.90
FT
VfL Oythe
0
-
3
Eintracht Northeim
-
-
-
FT
MTV Wolfenbuettel
1
-
2
TuS Bersenbrueck
-
-
-
FT
HSC Hannover
0
-
0
Delmenhorst
1.50
3.95
4.20
FT
VfL Pinneberg
1
-
3
TSV Concordia
-
-
-
FT
TSV Schwabmuenchen
2
-
1
SpVgg Hankofen-Hailing
1.61
3.75
3.80
FT
FSV Jaegersburg
0
-
1
Koblenz
4.20
3.95
1.50
FT
TSV Schott Mainz
2
-
2
VfB Dillingen
1.12
7.00
8.50
FT
SV Schermbeck
3
-
1
ASC Dortmund
-
-
-
FT
TuS Erndtebrueck
0
-
0
SC Westfalia Herne
1.98
3.75
2.63
FT
FC Guetersloh
4
-
2
FC Gievenbeck
-
-
-
FT
Sportfreunde Siegen
2
-
1
Westfalia Rhynern
2.18
3.55
2.45
FT
Holzwickeder
3
-
2
RW Ahlen
-
-
-
FT
TuS Ennepetal
0
-
2
TuS Haltern
2.70
3.55
2.00
FT
Hammer SpVg
1
-
3
Schalke 04 II
5.20
4.35
1.35
FT
FC Bruenninghausen
4
-
3
SC Paderborn 07 II
2.45
3.55
2.18
FT
TSG Sprockhoevel
5
-
0
Eintracht Rheine
1.60
3.75
3.75
FT
SpVgg Neu Isenburg
0
-
5
Teutonia Watzenborn-Steinberg
-
-
-
FT
Ratinger SV
2
-
1
TV Jahn Hiesfeld
1.60
3.95
3.60
FT
Union Nettetal
1
-
1
Velbert
-
-
-
FT
Sportfreunde Baumberg
3
-
2
FSV Duisburg
-
-
-
FT
SW Essen
2
-
1
SC Duesseldorf West
2.23
3.55
2.38
FT
SC Velbert
3
-
0
TSV Meerbusch
-
-
-
FT
TuRU Duesseldorf
0
-
0
VfB Hilden
2.18
3.50
2.45
FT
FC Bocholt
1
-
1
SpVg Schonnebeck
1.80
3.60
3.15
FT
VfB Speldorf
1
-
4
FC Monheim
3.15
3.55
1.80
FT
Vatan Sport Bremen
0
-
1
Bremer SV
-
-
-
FT
SC Borgfeld
1
-
1
BSC Hastedt
2.80
3.95
1.85
FT
TuS Schwachhausen
2
-
2
Leher
1.50
4.20
3.95
FT
Viktoria Arnoldsweiler
3
-
3
FC Huerth
3.45
3.45
1.75
FT
SV Breinig
5
-
1
DJK BW Friesdorf
-
-
-
FT
Borussia Freialdenhoven
0
-
2
FC Hennef 05
1.75
3.55
3.35
FT
SV Frisia 03 RL
0
-
1
Inter Tuerkspor Kiel
1.98
3.75
2.63
FT
SSV Merten
2
-
0
Dueren
-
-
-
FT
FC 1931 Eddersheim
2
-
1
Turk Gucu Friedberg
1.88
3.55
2.95
FT
Habenhauser FV
2
-
2
BTS Neustadt
1.80
4.20
2.80
FT
SFL Bremerhaven
4
-
1
OSC Bremerhaven
-
-
-
FT
Siegburger SV 04
0
-
0
VfL Vichttal
-
-
-
FT
SV Deutz 05
1
-
4
Bergisch Gladbach
-
-
-
FT
SV Tuerkguecue Ataspor
3
-
0
SV Kirchanschoring
-
-
-
FT
Jahn Regensburg II
0
-
0
FC Sonthofen
1.43
4.10
4.75
Grčka » 3. liga »
Football League 2
FT
Katastari
8
-
0
Eikosimias
-
-
-
FT
PAO Vardas
0
-
1
Foivos Kremastis
-
-
-
FT
Lefkimmi
1
-
2
Acheron Kanalaki
-
-
-
FT
Ethnikos Sidirokastro FC
3
-
0
Aris Avatou
-
-
-
FT
Keravnos Pernis
5
-
4
Aetos Orfanou
-
-
-
FT
Kavala
2
-
1
Alexandros Kilkis
-
-
-
FT
Pao Kosmio
2
-
4
Panserraikos FC
-
-
-
FT
Aspis Xanthi
1
-
2
AE Kalampaki
-
-
-
FT
Apollon Paralimniou
1
-
2
Ethnikos Alexandroupoli
-
-
-
FT
Orfeas Xanthi
0
-
1
Nestos Chrisoupolis
-
-
-
FT
Sellana
1
-
2
Pierikos FC
-
-
-
WO
Anagennisi Karditsas
0
-
3
Olympiacos Volou
-
-
-
FT
Niki Volou
3
-
2
Almyros
-
-
-
FT
Thiseas Agria
2
-
2
Meteora
-
-
-
FT
Fokikos
1
-
1
Asteras Itea
-
-
-
FT
ΑΟ Stylis
1
-
2
Oikonomos Tsaritsani
-
-
-
FT
Achilleas Neokaisareias
2
-
0
Apollon Makrychori
-
-
-
FT
Atromitos Piraeus
2
-
5
AEEK INKA
-
-
-
FT
Proodeftiki
0
-
1
OF Ierapetra
-
-
-
FT
Giouchtas FC
1
-
3
Atsalenios PO
-
-
-
FT
Keratsini
1
-
3
Episkopi Rethymno
-
-
-
FT
Ampelokiakos
1
-
2
Ionikos
-
-
-
FT
AE Neapoleos
1
-
1
Ethnikos Piraeus
-
-
-
FT
Palliniakos
1
-
1
Paniliakos
-
-
-
FT
Panegialios
3
-
1
Panamvrakakikos
-
-
-
FT
Acharnaikos FC
1
-
1
Niki Traganou
-
-
-
FT
Ialysos
1
-
0
Diagoras Vrachnaiika
-
-
-
FT
Ilisiakos Zografou
0
-
1
Haravianos Ilioupolis
-
-
-
FT
Agios Ierotheos
0
-
2
Egaleo
-
-
-
FT
Agioi Anargyroi
1
-
3
Aiolikos Mitilini
-
-
-
FT
PAS Korinthos
1
-
1
Thyella Kamari
-
-
-
FT
Apollon Eretria
0
-
4
Kallithea
-
-
-
FT
Ae Ermionidas
2
-
4
Aspropyrgos Enosis
-
-
-
FT
AE Pellanas Kastoreiou
0
-
2
APO Panargiakos
-
-
-
FT
Kalamata
1
-
0
AO Ypato
-
-
-
FT
Enosi Lerna
1
-
2
Pamisos Messini
-
-
-
FT
Mandraikos FC
1
-
2
Asteras Vlahioti
-
-
-
FT
Panarkadikos FC
1
-
1
Amvrysseas
-
-
-
WO
Thesprotos FC
3
-
0
AO Floriadas
-
-
-
FT
AO Tilikratis Lefkada
5
-
0
Grevena Aerata
-
-
-
FT
Kronos Argyrades
0
-
0
Nafpaktiakos Asteras
-
-
-
FT
Alexandros Kallithea
2
-
1
Souli Paramythia
-
-
-
FT
Makedonikos Foufas
1
-
1
Thriamvos Serviana
-
-
-
FT
Langadas
0
-
3
Veria FC
-
-
-
FT
Pao Koufalion
0
-
2
Anagennisi Giannitsa
-
-
-
FT
Niki Agathias
1
-
0
Edessaikos
-
-
-
FT
Makedonikos FC
2
-
1
Agrotikos
-
-
-
FT
Ermis Amyntaio
1
-
2
Melithes Melitis
-
-
-
FT
Almopos Aridaia
1
-
1
Aris Palaiochori
-
-
-
FT
PO Triglia
3
-
0
Olympiacos Kyminion
-
-
-
Hong kong » 2. liga »
Hong kong second division
FT
South China
1
-
1
Central & Western
2.50
4.00
2.15
Italija » 4. liga »
Serie D
FT
Lecco
2
-
1
Stresa
-
-
-
FT
Bra
3
-
1
Borgaro Torinese
-
-
-
FT
Borgosesia
2
-
1
ASD Calcio Chieri 1955
-
-
-
FT
A.S. Casale
0
-
0
Savona
-
-
-
FT
Inveruno
3
-
2
Pro Dronero
-
-
-
FT
SCD Ligorna
1
-
1
Lavagnese
1.90
3.15
3.35
FT
Villafranca
0
-
1
Scanzorosciate
-
-
-
FT
Seregno
1
-
1
Villa D'Alme
-
-
-
FT
Caronnese
3
-
4
Ciserano
-
-
-
FT
Caravaggio
3
-
2
Olginatese
-
-
-
FT
Pontisola
2
-
3
Mantova
-
-
-
FT
Pro Sesto
2
-
3
Legnago Salus
-
-
-
FT
Rezzato
0
-
1
Como
3.00
3.10
2.08
FT
Sondrio Calcio
0
-
0
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
-
-
FT
Darfo Boario
0
-
3
Ambrosiana
-
-
-
FT
Belluno
0
-
0
St. Georgen
-
-
-
FT
Campodarsego
0
-
1
Montebelluna
1.85
3.25
3.45
FT
Trento
0
-
3
Clodiense
-
-
-
FT
Sandona
0
-
2
Tamai
-
-
-
FT
Este
3
-
0
Chions
-
-
-
FT
Delta Calcio Rovigo
0
-
2
Union Feltre
-
-
-
FT
Cjarlins Muzane
2
-
0
Levico Terme
1.90
3.20
3.35
FT
Cartigliano
0
-
3
ArzignanoChiampo
-
-
-
FT
Aprilia
1
-
1
Atletico SFF
-
-
-
FT
Cassino
0
-
0
Latte Dolce
-
-
-
FT
Monterosi
3
-
0
Flaminia
-
-
-
FT
Ostia Mare
2
-
0
Citta di Anagni
-
-
-
FT
Budoni
0
-
5
SSD Albalonga
-
-
-
FT
Torres
1
-
2
Latina
-
-
-
FT
ASD Trastevere
3
-
2
Anziolavinio
-
-
-
FT
Vis Artena
1
-
2
Avellino
-
-
-
FT
Locri
3
-
1
Acireale
-
-
-
FT
US Palmese
0
-
0
Bari
8.50
5.10
1.20
FT
Portici
2
-
2
Messina
1.84
3.15
3.60
FT
Tuttocuoio
0
-
3
Ponsacco
2.28
2.90
2.85
FT
Scandicci
1
-
3
Bastia Calcio
-
-
-
FT
Cannara
1
-
1
San Donato
-
-
-
FT
US Gavorrano
2
-
1
Aglianese
-
-
-
FT
Viareggio
1
-
1
Sangiovannese
-
-
-
FT
Sinalunghese
2
-
1
Sangimignano
-
-
-
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
2
-
2
Real Forte Querceta
-
-
-
FT
Massese
1
-
3
Pianese
-
-
-
FT
Ercolanese
3
-
1
Pomigliano
-
-
-
FT
Axys Zola
3
-
0
OltrepoVoghera
-
-
-
FT
Calvina
1
-
1
Modena
-
-
-
FT
Ciliverghe Mazzano
2
-
1
Mezzolara
-
-
-
FT
Classe
0
-
0
Pergolettese
-
-
-
FT
Crema
2
-
1
Lentigione
-
-
-
FT
Fiorenzuola
1
-
0
San Marino
-
-
-
FT
Pavia
0
-
1
Adrense
-
-
-
FT
Reggio Audace
1
-
0
Sasso Marconi
-
-
-
FT
Avezzano
0
-
1
Jesina
-
-
-
FT
Castelfidardo
3
-
2
Isernia
-
-
-
FT
Francavilla Calcio 1927
2
-
1
Forli
-
-
-
FT
Matelica
1
-
1
Santarcangelo
-
-
-
FT
Montegiorgio
0
-
1
Vastese
-
-
-
FT
Olympia Agnonese
2
-
0
Savignanese
-
-
-
FT
Real Giulianova
2
-
0
Campobasso
-
-
-
FT
San Nicolo
0
-
0
Sangiustese
-
-
-
FT
Sammaurese
0
-
3
Recanatese
-
-
-
FT
Cavenago Fanfulla
1
-
1
Vigor Carpaneto
-
-
-
FT
Sestri Levante
1
-
1
US Bustese
-
-
-
FT
Folgore Caratese
0
-
0
US Fezzanese
-
-
-
FT
Castiadas
1
-
2
ASD Lanusei
-
-
-
FT
Castrovillari
1
-
1
AP Turris
-
-
-
FT
Gela
1
-
6
Cittanovese
-
-
-
FT
Igea Virtus
0
-
0
Roccella
-
-
-
FT
Nocerina
3
-
3
Sancataldese
-
-
-
FT
Seravezza
1
-
0
Trestina
-
-
-
FT
Aquila Montevarchi
3
-
2
Prato
-
-
-
FT
Team Altamura
3
-
1
Gragnano
-
-
-
FT
Citta di Fasano
4
-
3
Nola
-
-
-
FT
Gelbison Cilento
1
-
4
Taranto
-
-
-
FT
ACD Nardo
0
-
0
Bitonto
-
-
-
FT
Sarnese 1926
0
-
1
AZ Picerno ASD
3.65
3.45
1.72
FT
Romagna Centro
1
-
2
ASD Pineto
-
-
-
FT
Gravina
1
-
0
Audace Cerignola
-
-
-
FT
Citta di Messina
0
-
2
Marsala
-
-
-
FT
Fidelis Andria
0
-
0
Savoia
-
-
-
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
Pedras Salgadas
2
-
2
CDC Montalegre
-
-
-
FT
Chaves B
0
-
2
ARS Martinho
-
-
-
FT
Vizela
3
-
0
Maria da Fonte
-
-
-
FT
Cacadores das Taipas
1
-
2
Felgueiras 1932
-
-
-
FT
Merelinense
0
-
0
SC Mirandela
2.70
3.20
2.23
FT
Vilaverdense FC
1
-
5
Trofense
-
-
-
FT
AD Limianos
3
-
0
GDU Torcatense
-
-
-
FT
AD Oliveirense
1
-
1
AD Fafe
4.10
3.60
1.60
FT
Sanjoanense
2
-
0
Gafanha
1.45
3.55
5.80
FT
SC Meda
3
-
3
FC Cesarense
-
-
-
FT
Gondomar
1
-
1
FC Pedras Rubras
-
-
-
FT
RD Agueda
0
-
0
Lusitania Lourosa
-
-
-
FT
Espinho
3
-
1
Cinfaes
-
-
-
FT
Lusitano FC
2
-
0
Paredes
-
-
-
FT
Amarante FC
0
-
1
Leca
-
-
-
FT
Vilafranquense
3
-
2
Uniao de Leiria
2.00
3.20
3.15
FT
Macao
0
-
3
CD Alcains
-
-
-
FT
GD Peniche
2
-
0
Fatima
-
-
-
FT
ARC Oleiros
1
-
1
Sertanense
-
-
-
FT
Torreense
0
-
0
Santa Iria
1.45
3.45
6.25
FT
Caldas
1
-
0
Alverca
-
-
-
FT
Benfica Castelo Branco
1
-
0
Loures
-
-
-
FT
AD Nogueirense
1
-
0
Oliveira Hospital
-
-
-
FT
Sintrense
0
-
3
Anadia
-
-
-
FT
Vasco Da Gama
1
-
3
Olhanense
-
-
-
FT
Armacenenses
3
-
0
Redondense
-
-
-
FT
Olimpico Montijo
0
-
1
Louletano
-
-
-
FT
Oriental
1
-
0
Moura Atletico Clube
-
-
-
FT
Ferreiras
1
-
2
S.U. 1º de Dezembro
-
-
-
FT
Maritimo B
2
-
0
Penalva do Castelo
-
-
-
FT
Uniao da Madeira
0
-
0
Coimbroes
-
-
-
FT
Praiense
4
-
1
Pinhalnovense
-
-
-
FT
Sporting Ideal
0
-
2
Casa Pia
2.70
3.10
2.28
FT
SC Angrense
3
-
3
Real SC
-
-
-
Švajcarska » 3. liga »
Erste Liga Promotion
FT
FC Muensingen
2
-
1
Bavois
-
-
-
FT
Bellinzona
1
-
1
Breitenrain
-
-
-
Švajcarska » 4. liga »
Erste Liga Classic
FT
Delemont
2
-
2
Zofingen
-
-
-
Turska » 3. liga »
2. Lig
FT
Sivas Belediye Spor
4
-
2
Kahramanmaraspor
1.80
3.15
3.80
FT
Urfaspor
3
-
0
Tarsus
-
-
-
WO
Gaziantepspor
0
-
3
Usakspor
-
-
-
FT
Pendikspor
2
-
0
Karagumruk
-
-
-
FT
Bandirmaspor
3
-
3
Anadolu Selcukspor
1.72
3.20
4.00
FT
Bugsasspor
0
-
7
Menemen Belediyespor
3.80
3.35
1.72
FT
Zonguldak Komurspor
1
-
0
Fethiyespor
1.80
3.15
3.80
FT
Kirklarelispor
1
-
1
Tuzlaspor
-
-
-
FT
Inegolspor
5
-
1
Manisaspor
1.15
6.40
8.50
FT
Kastamonuspor
2
-
0
Sariyer
-
-
-
FT
Bodrumspor
1
-
1
Hacettepe Spor Kulubu
1.50
3.80
4.60
FT
Samsunspor
2
-
0
Nigde Belediyespor
-
-
-
Turska » 4. liga »
Fourth Turkey league
FT
Batman Petrolspor
0
-
0
Erzin Belediyespor
-
-
-
FT
Osmaniyespor
2
-
1
Alibeykoyspor
-
-
-
FT
Duczespor
1
-
0
-
-
-
FT
Yeni Orduspor
0
-
1
Sultanbeyli Belediyespor
-
-
-
FT
Pazarspor
2
-
1
Karsiyaka
2.25
3.05
2.65
FT
Ofspor
0
-
1
Kemer Tekirovaspor
1.50
3.55
5.00
FT
24 Erzincanspor
3
-
0
1461 Trabzon
-
-
-
FT
Yeni Diyarbakirspor
0
-
2
Bayburt Genclikspor
-
-
-
FT
Payas Belediyespor 1975
3
-
0
Muglaspor
-
-
-
FT
Sile Yildizspor
1
-
2
Nazilli Belediyespor
2.33
3.25
2.43
FT
Ergene Velimese Spor
2
-
1
Kozan Belediyespor
-
-
-
FT
Gebzespor
1
-
2
Tire 1922 Spor
-
-
-
FT
Silivrispor
2
-
0
Nevsehirspor Genclik
-
-
-
FT
Erbaaspor
1
-
1
Artvin Horaspor
-
-
-
FT
Kizilcabolukspor
1
-
1
Kasimpasa Erokspor
-
-
-
FT
Bergama Belediyespor
0
-
5
Van Buyuksehir Belediyespor
5.00
4.20
1.40
FT
Kocaelispor
2
-
0
Cizrespor
-
-
-
FT
Serik Belediyespor
2
-
2
Bursa Niluferspor
-
-
-
FT
Turgutluspor
1
-
1
Golcukspor
-
-
-
FT
Yeni Altindag Belediyespor
1
-
0
Kirsehir Belediyespor
1.72
3.35
3.75
Venecuela » 2. liga »
Segunda Division
FT
Libertador FC
2
-
2
Deportivo Petare
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori