Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
2
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Maj
10
Petak
Maj
11
Subota
Maj
12
Jučer
Maj
13
Danas
Maj
14
Sutra
Maj
15
Srijeda
Maj
16
Četvrtak
Rezultati 22 dec 2018
Rezultati uživo
22 dec 2018
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
2
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
2
)
Moje utakmice (
0
)
World club championship
FT
Kashima Antlers
0
-
4
River Plate
3.80
3.70
1.95
FT
Real Madrid
4
-
1
Al-Ain
1.19
7.00
14.00
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
Arsenal
3
-
1
Burnley
1.22
6.90
16.50
FT
AFC Bournemouth
2
-
0
Brighton & Hove Albion
1.94
3.55
4.40
FT
Chelsea
0
-
1
Leicester City
1.35
5.40
10.05
FT
Huddersfield Town
1
-
3
Southampton
2.95
3.05
2.80
FT
Manchester City
2
-
3
Crystal Palace
1.16
8.50
21.00
FT
Newcastle United
0
-
0
Fulham
2.10
3.50
3.80
FT
West Ham United
0
-
2
Watford
2.40
3.50
3.10
FT
Cardiff City
1
-
5
Manchester United
6.75
4.20
1.57
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Real Betis
1
-
1
Eibar
1.83
3.70
4.50
FT
Atletico Madrid
1
-
0
Espanyol
1.45
4.20
9.00
FT
Barcelona
2
-
0
Celta Vigo
1.13
10.00
18.00
FT
Athletic Bilbao
1
-
1
Valladolid
1.68
3.75
5.60
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Bayer Leverkusen
3
-
1
Hertha Berlin
1.63
4.00
5.25
FT
RasenBallsport Leipzig
3
-
2
Werder Bremen
1.50
4.25
6.50
FT
VfB Stuttgart
1
-
3
Schalke 04
3.30
3.15
2.30
FT
Hannover 96
0
-
1
Fortuna Duesseldorf
2.40
3.30
3.00
FT
Nuernberg
0
-
1
Freiburg
2.95
3.15
2.55
FT
Eintracht Frankfurt
0
-
3
Bayern Munich
6.10
4.90
1.47
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Lazio
3
-
1
Cagliari
1.33
5.25
9.50
FT
Empoli
2
-
4
Sampdoria
2.43
3.35
2.95
FT
Genoa
3
-
1
Atalanta
4.20
3.65
1.86
FT
AC Milan
0
-
1
Fiorentina
2.25
3.20
3.40
FT
SSC Napoli
1
-
0
SPAL 2013
1.21
6.25
14.00
FT
Sassuolo
1
-
1
Torino
2.55
3.00
3.00
FT
Udinese
1
-
1
Frosinone
1.68
3.75
5.25
FT
ChievoVerona
1
-
1
Inter
8.00
4.30
1.44
FT
Parma
0
-
0
Bologna
-
-
-
FT
Juventus
1
-
0
Roma
1.37
4.75
9.00
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Angers
1
-
1
Marseille
3.75
3.45
2.00
FT
Lille
1
-
2
Toulouse
1.65
3.95
5.10
FT
Monaco
0
-
2
Guingamp
2.08
3.20
3.85
FT
Montpellier
1
-
1
Lyon
3.55
3.20
2.18
FT
Paris Saint Germain
1
-
0
Nantes
1.13
9.00
18.00
FT
Reims
2
-
2
Caen
1.70
3.40
5.90
FT
Rennes
4
-
0
Nimes
1.82
3.60
4.45
FT
Saint-Etienne
3
-
0
Dijon
1.52
4.40
6.00
FT
Strasbourg
2
-
0
Nice
2.25
3.15
3.45
Engleska » 2. liga »
Championship
FT
Blackburn Rovers
0
-
1
Norwich City
2.90
3.30
2.55
FT
Brentford
1
-
0
Bolton Wanderers
1.50
4.20
6.60
FT
Derby County
1
-
1
Bristol City
2.02
3.40
4.00
FT
Ipswich Town
1
-
1
Sheffield United
5.00
3.45
1.82
FT
Nottingham Forest
0
-
1
Queens Park Rangers
1.95
3.60
4.00
FT
Reading
0
-
1
Middlesbrough
5.00
3.45
1.82
FT
Rotherham United
0
-
4
West Bromwich Albion
4.70
3.75
1.78
FT
Sheffield Wednesday
1
-
0
Preston North End
3.10
3.35
2.40
FT
Stoke City
1
-
0
Millwall
1.75
3.75
4.95
FT
Wigan Athletic
0
-
3
Birmingham City
2.65
3.20
2.90
FT
Hull City
3
-
2
Swansea City
2.70
3.25
2.75
Holandija » 1. liga »
Eredivisie
FT
Fortuna Sittard
0
-
0
FC Groningen
2.15
3.65
3.20
FT
NAC Breda
4
-
2
SC Heerenveen
2.90
3.40
2.43
FT
PSV Eindhoven
3
-
1
AZ Alkmaar
1.35
5.40
8.00
FT
Excelsior
0
-
3
Heracles
2.95
3.80
2.23
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Feirense
0
-
1
Portimonense
2.88
3.15
2.48
FT
Vitoria de Setubal
0
-
2
Santa Clara
1.90
3.50
3.80
FT
Tondela
2
-
1
Maritimo
2.15
3.15
3.45
FT
Belenenses
5
-
2
Aves
2.20
3.15
3.35
FT
Moreirense
2
-
1
Boavista
2.00
3.10
4.00
Turska » 1. liga »
Super Lig
FT
Ankaragucu
0
-
3
Goztepe
3.35
3.30
2.12
FT
Alanyaspor
1
-
1
Istanbul Basaksehir
3.80
3.25
1.98
FT
Kasimpasa
4
-
1
Besiktas
2.63
3.50
2.43
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Teuta Durres
1
-
1
Laci
-
-
-
Australija » 1. liga »
Hyundai A-League
FT
Wellington Phoenix
4
-
1
Brisbane Roar FC
2.18
3.60
3.15
FT
Melbourne City FC
1
-
1
Melbourne Victory
2.95
3.30
2.43
Australija »
Youth 1
FT
Western Sydney Wanderers FC Youth
4
-
0
Canberra United Youth
-
-
-
FT
Newcastle Jets Youth
1
-
3
Central Coast Mariners Youth
1.90
4.30
2.75
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Royal Excel Mouscron
3
-
1
Anderlecht
3.85
3.60
1.95
FT
Waasland-Beveren
2
-
1
Lokeren
2.25
3.55
3.05
FT
St.Truiden
0
-
0
Kortrijk
2.14
3.75
3.15
FT
Standard Liege
3
-
1
Oostende
1.40
5.10
7.00
Belgija » 2. liga »
EXQI League
FT
KV Mechelen
3
-
1
Tubize
1.27
5.50
9.00
FT
KFCO Beerschot-Wilrijk
3
-
0
Lommel
1.50
4.35
5.60
Brazil » 4. liga »
State Leagues
FT
Resende
1
-
1
Macae
2.55
3.10
2.50
FT
Americano RJ
1
-
0
America RJ
-
-
-
FT
Nova Iguacu
2
-
1
Goytacaz
-
-
-
Kipar » 1. liga »
1. Division
FT
Pafos FC
1
-
1
Apollon Limassol
7.50
4.50
1.32
FT
APOEL Nicosia
2
-
0
Ermis Aradippou
1.10
7.00
13.00
FT
AEK Larnaca
0
-
1
Nea Salamis
-
-
-
Kipar » 2. liga »
2. Division
FT
Olympiakos Nicosia
4
-
1
Digenis Oroklinis
-
-
-
FT
Karmiotissa Pano Polemidion
1
-
2
ASIL Lysi
-
-
-
FT
Akritas Chlorakas
2
-
4
Aris Limassol
-
-
-
FT
PAEEK
1
-
1
Anagennisi Deryneia
-
-
-
FT
Ayia Napa
0
-
4
Omonia Aradippou
-
-
-
FT
Onisilos Sotira
0
-
1
Ethnikos Achnas
-
-
-
FT
MEAP Nisou
1
-
1
AEZ Zakakiou
-
-
-
Egipat » 1. liga »
1. Division
FT
Smouha SC
1
-
1
Misr El-Maqasa
-
-
-
FT
Al Asyoty Sport
1
-
1
ENPPI
1.40
4.30
6.00
Engleska » 3. liga »
League 1
FT
Blackpool
0
-
1
Barnsley
3.25
3.25
2.30
FT
Bradford City
2
-
0
Scunthorpe United
2.15
3.50
3.35
FT
Bristol Rovers
2
-
1
Fleetwood Town
2.55
3.20
2.90
FT
Charlton Athletic
2
-
0
Gillingham
1.67
4.00
5.00
FT
Doncaster Rovers
2
-
2
Oxford United
2.00
3.65
3.60
FT
Luton Town
2
-
0
Burton Albion
1.55
4.25
6.00
FT
Peterborough United
1
-
1
Walsall
1.80
3.50
4.70
FT
Plymouth Argyle
0
-
3
Accrington Stanley
2.90
3.40
2.40
FT
Portsmouth
3
-
1
Sunderland
2.05
3.50
3.60
FT
Shrewsbury Town
1
-
0
Coventry City
2.20
3.30
3.40
FT
Southend United
1
-
2
Rochdale
2.45
3.40
2.85
FT
Wycombe Wanderers
1
-
2
AFC Wimbledon
2.15
3.40
3.40
Engleska » 4. liga »
League 2
FT
Bury
2
-
1
Tranmere Rovers
1.62
4.10
5.10
FT
Crawley Town
2
-
3
Carlisle United
3.10
3.60
2.20
FT
Forest Green Rovers
1
-
0
Crewe Alexandra
1.78
3.50
4.75
FT
Grimsby Town
4
-
0
Notts County
2.15
3.55
3.25
FT
Lincoln
3
-
2
Newport County
1.75
3.50
5.00
FT
Macclesfield Town
0
-
0
Port Vale
2.85
3.25
2.55
FT
Milton Keynes Dons
0
-
1
Colchester United
1.90
3.40
4.25
FT
Morecambe
3
-
0
Cambridge United
3.00
3.10
2.55
FT
Oldham Athletic
2
-
3
Exeter City
2.00
3.45
3.75
FT
Stevenage
1
-
3
Mansfield Town
4.25
3.40
1.90
FT
Swindon Town
0
-
0
Cheltenham Town
2.05
3.40
3.65
FT
Yeovil Town
1
-
1
Northampton Town
3.20
3.40
2.25
Engleska » 5. liga »
National League
FT
Barnet
2
-
0
Dover
1.90
3.25
3.95
FT
AFC Fylde
2
-
0
Ebbsfleet United
1.92
3.35
3.75
FT
Aldershot Town
0
-
0
Wrexham
4.30
3.50
1.75
FT
Braintree Town
1
-
1
Boreham Wood
3.20
3.40
2.10
FT
Bromley
1
-
0
Maidenhead United
1.75
3.60
4.10
FT
Eastleigh
2
-
1
Harrogate
3.15
3.40
2.10
FT
Halifax Town
0
-
1
Sutton United
3.40
2.95
2.20
FT
Hartlepool United
1
-
1
Havant and Waterlooville
1.70
3.65
4.35
FT
Leyton Orient
3
-
1
Chesterfield
1.70
3.40
4.75
FT
Maidstone
2
-
3
Gateshead FC
2.90
3.20
2.33
FT
Salford City
1
-
2
Dagenham & Redbridge
1.35
4.50
7.50
FT
Solihull Moors
0
-
1
Barrow
1.90
3.30
3.85
Francuska » 2. liga »
Ligue 2
FT
Lens
1
-
2
AC Ajaccio
1.70
3.40
5.20
FT
Sochaux
1
-
0
Lorient
4.00
3.25
1.90
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Arminia Bielefeld
1
-
2
FC Heidenheim
2.15
3.25
3.40
FT
Ingolstadt
1
-
2
Jahn Regensburg
2.30
3.35
3.00
FT
St. Pauli
4
-
1
Magdeburg
1.85
3.30
4.40
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Karlsruher SC
1
-
1
Eintracht Braunschweig
1.48
4.35
5.10
FT
Wuerzburger Kickers
1
-
2
Osnabrueck
2.15
3.20
3.15
FT
Meppen
2
-
0
Sportfreunde Lotte
2.05
3.25
3.35
FT
1860 Muenchen
2
-
1
Kaiserslautern
2.00
3.55
3.20
FT
Preußen Münster
0
-
2
Fortuna Koeln
1.65
3.80
4.35
FT
Hallescher FC
2
-
0
FSV Zwickau
1.65
3.35
5.20
FT
Hansa Rostock
0
-
2
Energie Cottbus
1.63
3.80
4.70
Grčka » 2. liga »
Football League
FT
Platanias
5
-
1
PAS Irodotos
-
-
-
Indija » 1. liga »
I League
FT
Chennai City FC
0
-
1
Real Kashmir
-
-
-
Italija » 2. liga »
Serie B
FT
Cremonese
1
-
2
Carpi
1.82
3.10
5.10
FT
Livorno
0
-
0
Hellas Verona
2.95
3.05
2.50
Italija » 3. liga »
Serie C1 A
FT
Gubbio
0
-
0
Sambenedettese
2.30
2.75
3.20
FT
Rimini
1
-
1
Vis Pesaro
2.75
2.60
2.80
FT
Sudtirol
1
-
1
Imolese Calcio
2.45
2.90
2.80
FT
Teramo
2
-
0
Triestina
2.90
3.05
2.25
FT
AlbinoLeffe
1
-
0
Virtus Verona
2.30
2.80
3.15
FT
Fermana
0
-
1
Monza
2.20
3.00
3.10
FT
Giana Erminio
1
-
1
Pordenone Calcio
3.10
3.20
2.10
FT
Alma Juventus Fano
0
-
0
Bassano Virtus
-
-
-
FT
FeralpiSalo
0
-
0
Renate
1.65
3.40
4.40
FT
Ravenna
3
-
2
Ternana Unicusano
2.60
2.80
2.75
FT
Robur Siena
1
-
1
Novara
2.40
2.95
2.80
Kenija » 1. liga »
Premier League
FT
KCB
1
-
1
Bandari
-
-
-
FT
Mathare United
0
-
0
Ulinzi Stars
2.25
3.00
3.00
FT
Western Stima
2
-
1
Kakamega Homeboyz
3.10
3.00
2.20
FT
Sofapaka
2
-
2
AFC Leopards
2.40
3.00
2.75
Maroko » 1. liga »
Botola Pro
FT
Difaa El Jadida
1
-
0
Chabab Rif Al Hoceima
1.55
3.25
5.60
Maroko » 2. liga »
Elite 2
FT
JSM Laayoune
1
-
0
Wydad Fes
-
-
-
FT
Widad Temara
1
-
0
Racing de Casablanca
-
-
-
FT
Khemis Zemamra
3
-
1
Union Sidi Kacem
-
-
-
FT
JSK Chabab Kasba Tadla
1
-
4
IZK
-
-
-
FT
Chabab Atlas Khenifra
0
-
0
Raja Beni Mellal
-
-
-
FT
AS Sale
1
-
3
CRS
-
-
-
FT
KAC Kenitra
4
-
2
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
-
FT
MAS Fes
3
-
1
Olympique Dcheira
-
-
-
Holandija » 2. liga »
Jupiler League
FT
FC Den Bosch
2
-
0
Roda JC Kerkrade
2.05
3.60
3.20
Irska, Sjeverna » 1. liga »
Premiership
FT
Ballymena United
2
-
0
Ards
1.19
5.50
10.00
FT
Coleraine
2
-
1
Dungannon Swifts
1.50
4.00
4.80
FT
Crusaders
3
-
1
Warrenpoint Town
-
-
-
FT
Institute
6
-
4
Cliftonville
-
-
-
FT
Linfield
0
-
0
Glenavon
2.05
3.35
2.95
Irska, Sjeverna » 2. liga »
1. Division
FT
Harland & Wolff Welders F.C.
1
-
0
Dundela
-
-
-
FT
Knockbreda
2
-
2
PSNI FC
-
-
-
FT
Carrick Rangers
2
-
0
Portadown
-
-
-
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Korona Kielce
0
-
0
Miedz Legnica
1.80
3.50
4.40
FT
Lechia Gdansk
4
-
0
Gornik Zabrze
1.57
3.95
5.50
FT
Zaglebie Lubin
1
-
2
Cracovia
2.30
3.25
3.10
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Famalicao
0
-
0
Benfica B
2.05
3.00
3.65
FT
FC Porto B
3
-
0
Sporting Covilha
1.60
3.70
4.75
FT
Arouca
2
-
2
Vitoria de Guimaraes B
2.00
3.10
3.65
FT
Braga B
0
-
1
Varzim
-
-
-
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
Hermannstadt
1
-
0
FC Viitorul Constanta
4.00
3.05
2.02
FT
Steaua Bucuresti
0
-
2
CFR Cluj
2.35
2.85
3.40
Saudijska Arabija » 1. liga »
1. Division
FT
Al Feiha
3
-
0
Ohod
1.85
3.40
3.70
Škotska » 1. liga »
Premier League
FT
Aberdeen
2
-
0
Hearts
1.94
3.45
3.90
FT
Celtic
3
-
0
Dundee FC
1.10
10.00
18.00
FT
Hamilton Academical
1
-
1
Kilmarnock
4.60
3.60
1.75
FT
Hibernian
1
-
1
Livingston
1.80
3.40
4.70
FT
Motherwell
0
-
1
St. Mirren
1.80
3.35
4.60
Škotska » 2. liga »
1. Division
FT
Alloa Athletic
2
-
0
Queen of South
2.80
3.20
2.40
FT
Dundee United
2
-
1
Falkirk
1.47
3.85
6.50
FT
Dunfermline Athletic
0
-
0
Ayr United
2.65
3.15
2.55
FT
Greenock Morton
1
-
2
Inverness CT
2.95
3.15
2.33
FT
Ross County
2
-
0
Partick Thistle
1.50
4.10
5.40
Vels » 1. liga »
Premier Division
FT
Connah's Quay
6
-
1
Cardif Met University
1.35
4.75
7.00
FT
Llandudno FC
0
-
4
TNS
-
-
-
FT
Llanelli
1
-
7
Bala Town
-
-
-
FT
Newtown
1
-
1
Carmarthen
1.45
4.35
5.60
FT
Barry Town
2
-
1
Caernarfon
-
-
-
Južna Afrika » 1. liga »
1. Division
FT
Thanda Royal Zulu
2
-
0
Lamontville Golden Arrows
-
-
-
FT
Cape Town City FC
3
-
2
Bloemfontein Celtic
2.25
2.75
3.45
FT
Maritzburg United
0
-
1
Baroka FC
2.28
2.75
3.35
Južna Afrika » 2. liga »
NFD Championship
FT
Jomo Cosmos
1
-
0
Witbank Spurs
2.20
2.70
3.30
FT
Royal Eagles
3
-
1
FC Cape Town
-
-
-
FT
Maccabi FC
0
-
2
Vasco da Gama
-
-
-
FT
TS Galaxy
4
-
3
Uthongathi FC
-
-
-
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Lugo
0
-
0
Sporting Gijon
2.95
2.95
2.60
FT
Real Oviedo
0
-
0
Malaga
2.75
2.75
3.00
FT
Zaragoza
2
-
1
Extremadura
1.85
3.15
4.75
FT
Elche
2
-
2
Almeria
2.20
3.00
3.60
FT
Cordoba
4
-
1
Las Palmas
2.55
3.00
3.00
FT
Cadiz
3
-
0
Deportivo La Coruna
2.50
2.80
3.25
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
Atletico Malagueno
1
-
1
UD Ibiza
-
-
-
FT
Almeria B
2
-
0
CD El Ejido 2012
2.45
2.95
2.85
FT
Melilla
1
-
2
Real Murcia
2.20
2.75
3.50
FT
Futbol Club Jumilla
0
-
1
San Fernando CD
2.35
2.65
3.35
FT
Sevilla Atletico
2
-
1
CD Badajoz
2.50
2.80
2.95
FT
Atletico Sanluqueno CF
2
-
2
Villanovense
2.63
2.75
2.85
FT
Valladolid B
2
-
1
Guijuelo
1.88
2.85
4.65
FT
Internacional de Madrid CF
0
-
2
CF Salmantino
-
-
-
FT
Celta Vigo B
0
-
1
Burgos CF
2.20
2.70
3.60
FT
Fuenlabrada
3
-
0
Ponferradina
2.00
2.88
3.90
FT
Atletico Levante UD
2
-
2
Espanyol B
2.75
2.75
2.70
FT
Lleida Esportiu
3
-
2
Atletico Baleares
2.15
2.88
3.45
FT
Sporting Gijon B
0
-
1
RS Gimnastica
1.63
3.10
5.60
FT
AD Union Adarve
1
-
1
Las Palmas B
2.40
2.85
3.00
FT
Unionistas de Salamanca
4
-
0
Coruxo F.C.
2.00
2.70
4.40
FT
Arenas Getxo
0
-
2
Real Sociedad B
2.55
2.63
3.05
FT
CD Vitoria
0
-
2
Mirandes
3.80
3.00
1.95
FT
Recreativo Huelva
2
-
1
Granada B
1.95
2.75
4.50
FT
Navalcarnero
2
-
0
Deportivo La Coruna B
2.40
2.95
2.88
FT
Real Union
1
-
0
Athletic Bilbao B
2.95
3.00
2.30
FT
UE Olot
4
-
1
CD Teruel
1.55
3.40
6.30
FT
Cultural De Durango
0
-
1
SD Gernika
2.80
2.85
2.58
FT
Cartagena
1
-
0
CF Talavera de la Reina
-
-
-
FT
Leonesa
0
-
0
S.S.Reyes
-
-
-
FT
Badalona
4
-
1
Ontinyent
2.15
2.75
3.60
FT
Ejea
2
-
1
Sabadell
-
-
-
FT
UCAM Murcia
1
-
0
Marbella FC
1.55
3.45
5.60
FT
Don Benito
2
-
2
Linense
2.75
2.75
2.70
FT
Racing Santander
1
-
1
Real Oviedo B
1.48
4.15
5.50
FT
Barakaldo
0
-
0
SD Leioa
-
-
-
FT
UP Langreo
3
-
0
SD Amorebieta
-
-
-
FT
UD Cornella
3
-
1
Ebro
2.55
2.55
3.15
FT
Alcoyano
0
-
0
CF Peralada
-
-
-
FT
Castellon
1
-
0
Conquense
2.00
2.88
3.90
FT
Izarra
0
-
0
Logrones
4.05
2.75
2.05
FT
Valencia B
0
-
1
Villarreal B
2.70
2.88
2.63
FT
Hercules
0
-
0
Barcelona B
1.95
2.85
4.10
FT
CD Calahorra
1
-
1
Tudelano
2.00
2.90
3.95
Turska » 2. liga »
1. Lig
FT
Elazigspor
1
-
1
Altay
-
-
-
FT
Umraniyespor
2
-
1
Afjet Afyonspor
-
-
-
FT
Gaziantep BB
6
-
1
Karabukspor
-
-
-
Engleska » 6. liga »
National League North/South
FT
Alfreton Town
1
-
1
Stockport
2.75
3.35
2.20
FT
Billericay
0
-
4
Woking
2.63
3.10
2.45
FT
Bath City
2
-
0
Chelmsford
1.85
3.40
3.60
FT
Concord Rangers
1
-
1
Chippenham Town
2.07
3.30
3.10
FT
Dartford
2
-
1
Hungerford Town
1.54
4.25
4.50
FT
Slough Town
3
-
1
East Thurrock United
1.42
4.50
5.50
FT
Oxford City
3
-
0
Weston Super Mare
1.65
4.00
3.90
FT
Hemel Hempstead
1
-
1
Welling United
2.80
3.30
2.23
FT
Hampton & Richmond
0
-
3
Torquay United
3.70
3.35
1.84
FT
Gloucester City
1
-
1
Dulwich Hamlet
2.50
3.25
2.50
FT
Eastbourne Borough
1
-
2
St.Albans
1.84
3.70
3.35
FT
Altrincham
3
-
3
Darlington 1883
1.60
3.75
4.30
FT
Ashton United
1
-
2
Southport
4.50
4.10
1.55
FT
Bradford PA
1
-
0
Hereford
-
-
-
FT
Chester FC
2
-
1
Telford
1.93
3.45
3.30
FT
Chorley
2
-
4
Blyth Spartans
1.79
3.45
3.80
FT
Kidderminster Harriers
1
-
1
Curzon
1.62
3.90
4.20
FT
Leamington
2
-
2
FC United of Manchester
2.17
3.15
3.00
FT
Nuneaton Town
1
-
3
Guiseley
2.90
3.25
2.17
FT
York City
2
-
1
Brackley Town
2.75
3.20
2.32
Engleska » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Coalville Town
2
-
2
Leiston
2.07
3.55
2.60
FT
Worthing
0
-
2
Bognor Regis Town
1.67
3.55
3.75
FT
Folkestone Invicta
2
-
0
Leatherhead
1.88
3.25
3.25
FT
Wingate & Finchley
2
-
0
Carshalton Athletic
-
-
-
FT
Hornchurch
1
-
2
Brightlingsea Regent
-
-
-
FT
Corinthian Casuals
1
-
2
Kingstonian
-
-
-
FT
Haringey Borough
1
-
0
Potters Bar Town
-
-
-
FT
Margate
1
-
3
Whitehawk
1.60
3.55
4.20
FT
Merstham
4
-
1
Dorking Wanderers
3.10
3.40
1.88
FT
Lancaster City
1
-
1
South Shields
2.85
3.40
1.96
FT
Grantham Town
0
-
1
Stalybridge
2.33
3.40
2.33
FT
Hednesford
0
-
1
Witton Albion
2.14
3.30
2.60
FT
Marine
1
-
2
Farsley Celtic AFC
3.15
3.30
1.87
FT
Matlock Town
3
-
2
Stafford Rangers
1.87
3.40
3.10
FT
Mickleover Sports
2
-
2
Bamber Bridge
2.32
3.20
2.40
FT
Nantwich Town
3
-
2
Basford United
1.95
3.30
2.95
FT
Warrington Town
2
-
1
Buxton
1.70
3.40
3.70
FT
Workington
2
-
3
Scarborough Athletic
2.70
3.40
2.05
FT
Whitby
1
-
0
Gainsborough
2.33
3.40
2.33
FT
Banbury United
2
-
1
Rushall Olympic
2.07
3.25
2.80
FT
Biggleswade Town
1
-
2
King's Lynn Town
2.20
3.30
2.55
FT
Kettering Town FC
5
-
0
Hitchin Town
1.57
3.90
3.90
FT
Needham Market
4
-
1
Bedworth United
1.33
4.60
5.50
FT
Redditch United
2
-
2
AFC Rushden & Diamonds
-
-
-
FT
Royston Town
0
-
1
Alvechurch
-
-
-
FT
St Neots Town
1
-
2
Stratford Town
2.65
3.30
2.12
FT
Stourbridge
3
-
0
Barwell FC
1.35
4.10
6.00
FT
Tamworth
1
-
2
St. Ives Town FC
2.16
3.25
2.65
FT
Wimborne Town
1
-
1
Farnborough
-
-
-
FT
Weymouth
2
-
2
Harrow Borough
1.70
3.60
3.60
FT
Tiverton
2
-
2
Swindon Supermarine
2.07
3.30
2.75
FT
Staines Town
1
-
3
Taunton Town
8.50
6.25
1.15
FT
Salisbury
2
-
1
Beaconsfield SYCOB
-
-
-
FT
Metropolitan Police FC
2
-
1
Dorchester Town
1.60
3.75
3.95
FT
Kings Langley FC
3
-
0
Gosport Borough
2.15
3.40
2.55
FT
Hendon
0
-
1
Frome Town
1.35
4.35
5.50
FT
Hartley Wintney
4
-
3
Poole Town FC
-
-
-
FT
Basingstoke
2
-
1
Walton Casuals
-
-
-
FT
Merthyr Town
1
-
0
Chesham United
-
-
-
Francuska » 4. liga »
National 2
FT
Furiani Agliani
1
-
0
Mantes
-
-
-
FT
Lens B
0
-
1
Schiltingheim
-
-
-
FT
Marseille Consolat
0
-
1
Monts Or Azergues
-
-
-
FT
Lyon B
1
-
1
Hyeres
-
-
-
FT
Frejus Saint Raphael
2
-
2
CA Pontarlier
-
-
-
FT
Le Puy
0
-
0
Romorantin
-
-
-
FT
Saint-Etienne B
2
-
2
Moulins Yzeure
-
-
-
FT
Croix
1
-
0
ASM Belfort
-
-
-
FT
Marseille B
0
-
1
US Marseille Endoume Catalans
-
-
-
FT
Martigues
1
-
2
Nice B
-
-
-
FT
St. Priest
2
-
7
Jura Sud
-
-
-
FT
RC Grasse
0
-
2
Annecy FC
-
-
-
FT
US Colomiers
1
-
2
Stade Bordelais
-
-
-
FT
Poissy
2
-
0
CA Bastia
-
-
-
FT
St. Malo
1
-
1
Paris Saint Germain B
-
-
-
FT
Stade Briochin
2
-
1
Lorient B
-
-
-
FT
FC Chartres
1
-
0
CMS Oissel
-
-
-
FT
Sedan
0
-
0
Sainte Genevieve
-
-
-
FT
Fleury Merogis U.S
1
-
2
Reims B
-
-
-
FT
St Maur Lusitanos
3
-
1
Creteil
-
-
-
FT
Lille B
1
-
3
Bobigny
-
-
-
FT
Haguenau
2
-
1
Arras
-
-
-
FT
Vannes
2
-
2
US Granvillaise
-
-
-
Grčka » 3. liga »
Football League 2
FT
Enosi Lerna
0
-
1
Katastari
-
-
-
FT
Eikosimias
0
-
4
APO Panargiakos
-
-
-
FT
Makedonikos Siatista
1
-
2
Souli Paramythia
-
-
-
FT
Grevena Aerata
0
-
4
Thriamvos Serviana
-
-
-
FT
Lefkimmi
3
-
1
AO Tilikratis Lefkada
-
-
-
FT
Melithes Melitis
0
-
3
Edessaikos
-
-
-
Italija » 4. liga »
Serie D
FT
Borgaro Torinese
1
-
1
Folgore Caratese
-
-
-
FT
Stresa
0
-
2
A.S. Casale
-
-
-
FT
Legnago Salus
0
-
1
Sondrio Calcio
-
-
-
FT
Mantova
2
-
0
Villafranca
-
-
-
FT
Belluno
1
-
0
Trento
-
-
-
FT
Clodiense
0
-
2
Union Feltre
-
-
-
FT
Levico Terme
0
-
1
Adriese
-
-
-
FT
ASD Lanusei
1
-
0
Lupa Roma
-
-
-
FT
Monterosi
4
-
1
Ostia Mare
-
-
-
FT
Flaminia
1
-
2
Budoni
-
-
-
FT
Castiadas
1
-
4
Vis Artena
-
-
-
FT
Marsala
0
-
0
Nocerina
-
-
-
FT
Pianese
3
-
1
Seravezza
-
-
-
FT
Mezzolara
1
-
3
Fiorenzuola
-
-
-
FT
ASD Pineto
3
-
3
Avezzano
1.72
3.25
3.95
FT
Recanatese
4
-
1
Forli
-
-
-
FT
Savignanese
0
-
1
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Jesina
1
-
0
Sangiustese
-
-
-
FT
Campobasso
0
-
0
Sammaurese
-
-
-
FT
ASD Calcio Chieri 1955
1
-
3
US Fezzanese
-
-
-
FT
Sanremese
0
-
0
Borgosesia
-
-
-
FT
Romagna Centro
2
-
0
Real Giulianova
-
-
-
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
Gafanha
0
-
2
Amarante FC
-
-
-
FT
Caldas
1
-
2
Anadia
-
-
-
FT
Fatima
0
-
2
Oliveira Hospital
-
-
-
Škotska » 3. liga »
2. Division
FT
Arbroath
0
-
2
Raith Rovers
2.10
3.40
3.05
FT
Brechin City
0
-
1
Airdrieonians
3.20
3.65
1.95
FT
Dumbarton
0
-
1
Stranraer
1.70
4.10
3.65
FT
East Fife
1
-
0
Forfar Athletic
2.20
3.65
2.70
FT
Montrose
3
-
1
Stenhousemuir
2.10
3.45
2.95
Škotska » 4. liga »
3. Division
FT
Albion Rovers
0
-
3
Clyde
7.00
4.80
1.30
FT
Annan Athletic
4
-
0
Berwick Rangers
1.35
4.90
6.00
FT
Cowdenbeath
0
-
2
Edinburgh City
4.50
3.50
1.68
FT
Peterhead
4
-
1
Stirling Albion
1.45
4.20
5.60
FT
Queen's Park
0
-
4
Elgin City
2.23
3.25
2.90
Škotska » 5. liga »
Highland/Lowland
FT
Civil Service Strollers
1
-
0
Edusport Academy
-
-
-
FT
Cumbernauld Colts
1
-
2
BSC Glasgow
-
-
-
FT
Dalbeattie Star
1
-
1
Whitehill
-
-
-
FT
East Stirlingshire
0
-
2
East Kilbride
-
-
-
FT
Kelty Hearts
0
-
0
Vale of Leithen
-
-
-
FT
Spartans FC
2
-
1
Gretna FC 2008
-
-
-
FT
Stirling University FC
3
-
1
Gala Fairydean Rovers
-
-
-
FT
Formartine Utd
4
-
2
Inverurie Loco Works
-
-
-
FT
Deveronvale
3
-
2
Wick Academy
-
-
-
FT
Buckie Thistle
0
-
3
Cove Rangers
-
-
-
FT
Brora Rangers
2
-
0
Fraserburgh
-
-
-
Vels » 2. liga »
Cymru Alliance
FT
Ammanford
5
-
0
Cwmbran Celtic
-
-
-
FT
Port Talbot
1
-
1
Cwmamman United
-
-
-
FT
Afan Lido
1
-
3
Cambrian & Clydach
-
-
-
FT
Briton Ferry
0
-
3
Haverfordwest
-
-
-
FT
Ton Pentre
4
-
0
Goytre AFC
-
-
-
FT
Gresford Athletic
3
-
3
Buckley Town
-
-
-
FT
Airbus UK Broughton
6
-
2
Llanrhaeadr FC
-
-
-
FT
Holyhead Hotspur
1
-
1
Conwy Borough FC
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori