Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
4
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
April
23
Utorak
April
24
Srijeda
April
25
Jučer
April
26
Danas
April
27
Sutra
April
28
Nedjelja
April
29
Ponedjeljak
Rezultati 22 feb 2020
Rezultati uživo
22 feb 2020
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
4
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
4
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 1. liga »
Premier League
FT
Radnik Bijeljina
0
-
0
Zeljeznicar
2.70
3.00
2.32
FT
FK Velez Mostar
2
-
0
FK Zvijezda 09
-
-
-
FT
FK Sarajevo
6
-
2
FK Sloga Simin Han
-
-
-
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
Chelsea
2
-
1
Tottenham Hotspur
1.90
3.50
4.75
FT
Burnley
3
-
0
AFC Bournemouth
2.40
3.25
3.35
FT
Crystal Palace
1
-
0
Newcastle United
2.15
3.25
4.00
FT
Sheffield United
1
-
1
Brighton & Hove Albion
2.00
3.40
4.35
FT
Southampton
2
-
0
Aston Villa
1.72
4.10
5.00
FT
Leicester City
0
-
1
Manchester City
5.50
4.65
1.60
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Celta Vigo
1
-
0
Leganes
1.85
3.30
5.15
FT
Barcelona
5
-
0
Eibar
1.20
7.35
15.00
FT
Real Sociedad
3
-
0
Valencia
1.65
4.30
5.00
FT
Levante
1
-
0
Real Madrid
6.35
5.15
1.46
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Borussia Moenchengladbach
1
-
1
Hoffenheim
1.58
4.40
5.10
FT
Werder Bremen
0
-
2
Borussia Dortmund
7.00
5.30
1.38
FT
Hertha Berlin
0
-
5
FC Köln
2.55
3.30
2.80
FT
Freiburg
0
-
2
Fortuna Duesseldorf
1.86
3.65
4.10
FT
Schalke 04
0
-
5
RasenBallsport Leipzig
3.95
4.00
1.83
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Bologna
1
-
1
Udinese
2.08
3.40
3.60
FT
SPAL 2013
1
-
2
Juventus
6.75
4.50
1.46
FT
Fiorentina
1
-
1
AC Milan
2.75
2.95
2.80
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Marseille
1
-
3
Nantes
1.78
3.45
5.00
FT
Lille
3
-
0
Toulouse
1.33
5.00
10.00
FT
Dijon
1
-
1
Monaco
3.70
3.55
2.00
FT
Strasbourg
0
-
0
Amiens
1.75
3.55
4.90
FT
Angers
1
-
0
Montpellier
2.50
3.05
3.10
Engleska » 2. liga »
Championship
FT
Brentford
2
-
2
Blackburn Rovers
1.60
4.00
6.00
FT
Barnsley
1
-
0
Middlesbrough
2.50
3.40
2.90
FT
Birmingham City
3
-
3
Sheffield Wednesday
2.20
3.20
3.65
FT
Bristol City
0
-
3
West Bromwich Albion
4.00
3.90
1.88
FT
Charlton Athletic
3
-
1
Luton Town
2.25
3.35
3.40
FT
Leeds United
1
-
0
Reading
1.30
5.40
12.00
FT
Nottingham Forest
0
-
0
Queens Park Rangers
2.12
3.60
3.45
FT
Preston North End
2
-
1
Hull City
1.65
3.90
5.60
FT
Stoke City
2
-
0
Cardiff City
2.05
3.30
4.00
FT
Swansea City
3
-
1
Huddersfield Town
2.04
3.45
3.85
FT
Wigan Athletic
1
-
0
Millwall
2.80
3.05
2.81
Holandija » 1. liga »
Eredivisie
FT
FC Emmen
4
-
2
Willem II
2.50
3.45
2.75
FT
Feyenoord
2
-
1
Fortuna Sittard
1.24
6.25
12.00
FT
SC Heerenveen
2
-
2
ADO Den Haag
1.45
4.90
6.25
FT
FC Groningen
0
-
1
VVV-Venlo
1.70
3.60
5.40
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Tondela
1
-
2
Rio Ave
4.20
3.40
1.86
FT
Belenenses
1
-
0
Maritimo
2.35
2.80
3.55
Turska » 1. liga »
Super Lig
FT
Kayserispor
2
-
2
Konyaspor
2.55
3.20
2.65
FT
Goztepe
1
-
1
Gaziantep BB
1.64
3.90
4.80
FT
Besiktas
2
-
2
Trabzonspor
1.94
3.65
3.50
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Vllaznia
4
-
0
Luftetari
-
-
-
FT
Flamurtari
1
-
3
Laci
-
-
-
FT
Partizani
2
-
2
Bylis
-
-
-
FT
Skenderbeu
3
-
2
Teuta Durres
-
-
-
Alžir » 1. liga »
1. Division
FT
NC Magra
0
-
1
ES Setif
-
-
-
FT
US Biskra
1
-
0
CR Belouizdad
2.95
2.63
2.55
FT
Paradou AC
0
-
1
JS Saoura
1.67
3.25
4.70
FT
NA Hussein Dey
1
-
1
USM Bel Abbes
2.30
2.80
3.15
FT
JS Kabylie
4
-
1
ASO Chlef
-
-
-
FT
MC Oran
3
-
1
AS Ain M'lila
-
-
-
FT
CA Bordj Bou Arreridj
1
-
3
CS Constantine
2.43
2.70
3.05
Friendlies
FT
Zenit St. Petersburg
1
-
1
Isloch
-
-
-
FT
Rubin Kazan
2
-
0
FC Sheriff
-
-
-
FT
Helsingborg
3
-
1
FK Liepaja
1.62
4.30
4.00
FT
Spartak Moscow
4
-
0
Pakhtakor Tashkent
-
-
-
FT
Krylya Sovetov Samara
0
-
2
Stroemsgodset
-
-
-
FT
Zenit St. Petersburg
1
-
1
Dinamo Minsk
1.13
7.35
11.00
FT
Fredrikstad
2
-
1
Mjoendalen
3.50
3.75
1.80
FT
FK Haugesund
4
-
2
Aasane
-
-
-
FT
CSKA Moscow
3
-
0
FC Ufa
1.80
3.70
3.60
FT
Krylya Sovetov Samara
2
-
0
Torpedo Moscow
-
-
-
FT
Lokomotiv Moscow
3
-
1
Chayka
1.20
6.00
9.00
Argentina » 1. liga »
Torneo Inicial
FT
Banfield
0
-
1
Aldosivi
1.73
3.25
5.00
FT
Argentinos Juniors
1
-
1
Patronato de Parana
1.83
3.20
4.40
FT
San Lorenzo
0
-
1
Racing Club
2.75
2.90
2.63
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
Atletico Rafaela
1
-
3
CA Defensores de Belgrano
2.20
2.80
3.50
FT
Gimnasia Jujuy
1
-
1
Brown de Adrogue
2.40
2.75
3.15
FT
Barracas Central
2
-
3
Belgrano
2.88
2.75
2.60
FT
Independiente Rivadavia
0
-
0
Estudiantes de Rio Cuarto
2.40
3.05
2.80
Argentina » 3. liga »
Primera B Metropolitana
FT
Sportivo Belgrano
2
-
2
Boca Unidos
2.25
3.25
2.75
FT
Central Norte
0
-
0
Atletico Guemes
-
-
-
FT
Villa San Carlos
2
-
1
Colegiales
1.92
3.10
3.85
FT
Acassuso
1
-
0
Comunicaciones
2.55
2.48
3.30
FT
Argentino de Quilmes
1
-
0
CA San Miguel
2.40
2.70
3.20
FT
CA Talleres Remedios de Escalada
0
-
0
Los Andes
2.23
2.88
3.30
FT
CD UAI Urquiza
1
-
1
Flandria
2.35
2.95
2.95
Australija » 1. liga »
Hyundai A-League
FT
Brisbane Roar FC
1
-
1
Perth Glory
2.85
3.55
2.38
FT
Newcastle Jets
1
-
1
Melbourne Victory
2.30
3.65
2.90
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Adelaide United Youth
3
-
0
Adelaide Raiders
-
-
-
FT
Para Hills Knights
2
-
1
Croydon Kings
2.70
3.55
2.10
FT
Modbury Jets
1
-
0
Adelaide Comets
-
-
-
FT
Adelaide City
3
-
0
Cumberland United
1.60
3.80
4.25
FT
Altona Magic
0
-
2
Avondale Heights
5.25
4.00
1.45
FT
Brisbane Strikers
1
-
2
Brisbane City
2.70
4.50
1.88
FT
Gold Coast Knights
3
-
1
Olympic F.C.
1.48
4.50
4.40
FT
North Eastern Metro Stars
0
-
3
Adelaide Olympic
1.90
3.55
3.20
FT
Redlands United
0
-
3
Capalaba
2.30
3.80
2.35
FT
Eastern Suburbs
1
-
2
Gold Coast United FC
-
-
-
Australija » 3. liga »
3
FT
Western Strikers
1
-
1
Vipers FC
-
-
-
FT
South Adelaide
3
-
2
Sturt Lions
2.50
3.75
2.20
FT
Logan Lightning
3
-
1
Holland Park Hawks
1.05
12.00
19.00
FT
Playford City Patriots
0
-
4
West Adelaide
-
-
-
FT
Souths United
2
-
4
Ipswich Knights
5.00
6.00
1.36
FT
Fulham United FC
1
-
0
Seaford Rangers
-
-
-
OFC Champions League
FT
Hienghene Sport
0
-
4
Eastern Suburbs
-
-
-
FT
Hekari United
2
-
1
Galaxy FC
-
-
-
Australija »
Youth 2
FT
Green Gully SC U20
3
-
2
Hume City FC U20
3.20
4.50
1.75
FT
Port Melbourne Sharks SC U20
2
-
2
Bentleigh Greens U20
2.00
3.75
2.85
FT
Altona Magic U20
3
-
1
Avondale Heights U20
2.40
3.75
2.30
Austrija » 1. liga »
tipp3-Bundesliga
FT
Mattersburg
0
-
0
Altach
2.63
3.45
2.48
FT
Admira Moedling
0
-
2
Sturm Graz
3.05
3.45
2.18
FT
Wattens
2
-
0
Wolfsberger AC
3.90
4.10
1.73
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
FK Qabala
0
-
2
FK Neftchi
5.00
3.10
1.63
FT
Inter Baku
4
-
0
Zira
2.16
3.60
2.55
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Standard Liege
1
-
0
Antwerp
2.08
3.35
3.65
FT
Oostende
1
-
1
Zulte-Waregem
2.43
3.60
2.75
FT
Royal Excel Mouscron
0
-
1
Cercle Bruges
2.75
3.50
2.48
FT
KV Mechelen
4
-
0
Waasland-Beveren
1.64
3.95
5.40
Belgija » 2. liga »
EXQI League
FT
Westerlo
2
-
1
Virton
2.60
3.10
2.75
FT
Roeselare
2
-
2
Lokeren
1.65
4.10
4.35
Bolivija » 1. liga »
LFPB
FT
Bolivar
5
-
4
The Strongest
2.15
3.60
2.70
FT
San Jose
2
-
2
Guabira
1.47
4.20
5.20
FT
Municipal de Vinto
2
-
1
Real Santa Cruz
-
-
-
Brazil »
Cup Nordeste
FT
Confianca
2
-
0
Fortaleza
2.95
3.05
2.25
FT
Imperatriz
1
-
0
River AC
1.70
3.30
4.30
FT
America RN
1
-
1
Sport
3.95
3.25
1.80
Brazil » 4. liga »
State Leagues
FT
Novorizontino
1
-
1
Mirassol
2.32
2.80
3.10
FT
Nautico
0
-
1
Central PE
-
-
-
FT
Coritiba
2
-
0
Cianorte
-
-
-
FT
Gremio Anapolis
1
-
0
Vila Nova
-
-
-
FT
Agua Santa
2
-
1
Corinthians
-
-
-
FT
Forca e Luz
0
-
6
ABC
-
-
-
FT
Centro Sportivo Paraibano
1
-
1
Botafogo PB
-
-
-
FT
Chapadao
2
-
0
Costa Rica EC
-
-
-
FT
CE Uniao
0
-
1
Operario Ferroviario
-
-
-
FT
Uniclinic Atletico Clube
3
-
0
Barbalha
-
-
-
FT
Ituano FC
2
-
0
Santos FC
4.35
3.15
1.77
FT
Oeste FC
0
-
4
Sao Paulo
8.50
3.90
1.35
FT
Araguaia
0
-
1
Luverdense
-
-
-
FT
Comercial MS
2
-
0
Operario MS
-
-
-
FT
Goias
4
-
1
Anapolina
-
-
-
FT
Ceara
1
-
0
Caucaia EC
-
-
-
FT
Caxias
1
-
0
Gremio
-
-
-
FT
Uniao Rondonopolis
1
-
1
Sinop
1.80
3.25
3.60
FT
PSTC
1
-
0
Parana Clube
-
-
-
FT
Atletico PR
5
-
1
Cascavel CR
-
-
-
FT
Jacyoba AC
1
-
2
CRB
-
-
-
FT
Murici
1
-
0
CS Alagoano
3.45
3.10
1.90
FT
Jaragua
0
-
1
Goianesia
-
-
-
FT
Maracaju
1
-
0
CE Nova Andradina
-
-
-
FT
FC Cascavel
1
-
1
Toledo CW
-
-
-
FT
Boavista
1
-
2
Flamengo
10.00
5.75
1.20
Brazil » 5. liga »
State 2
FT
Sertaozinho
2
-
2
Audax Sao Paulo
-
-
-
FT
Taubate
0
-
2
Juventus SP
2.45
2.85
2.85
FT
CA Penapolense
0
-
1
Portuguesa
-
-
-
FT
Sao Bernardo
1
-
2
Portuguesa Santista
-
-
-
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Botev Vratsa
3
-
1
Arda Kardzhali
2.70
3.10
2.48
FT
Cherno More Varna
2
-
2
Levski Sofia
2.85
2.75
2.63
FT
PFC CSKA-Sofia
1
-
0
Botev Plovdiv
-
-
-
Bugarska » 2. liga »
B PFG
FT
Strumska Slava
1
-
0
Chernomorets Balchik
-
-
-
FT
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1
-
2
Kariana Erden
-
-
-
WO
Pomorie
0
-
3
Neftochimic Burgas 1962
-
-
-
FT
Spartak Varna
0
-
1
CSKA 1948
-
-
-
FT
PFC Lokomotiv Sofia 1929
2
-
0
Botev Galabovo
1.50
3.60
5.00
FT
Montana
2
-
1
Hebar
-
-
-
Čile » 1. liga »
Primera Division
FT
Huachipato
1
-
0
Cobresal
1.98
3.15
3.45
Čile » 2. liga »
Primera B
FT
Magallanes
1
-
0
Puerto Montt
2.20
2.95
2.88
FT
Deportes Copiapo
4
-
1
Melipilla
-
-
-
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Deportivo Pasto
1
-
0
Envigado
1.67
3.15
5.80
FT
Santa Fe
2
-
0
America de Cali
1.91
3.00
4.40
FT
Chico FC
0
-
1
Deportivo Pereira
2.04
3.00
3.80
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
Hajduk Split
6
-
0
HNK Gorica
1.40
4.00
6.80
FT
Rijeka
1
-
0
Osijek
2.30
3.10
2.85
Hrvatska » 2. liga »
2. Division
FT
Sibenik
3
-
3
Rudes
1.70
2.95
4.60
FT
Dinamo Zagreb B
2
-
2
HNK Orijent 1919
-
-
-
FT
Solin
3
-
1
NK Sesvete
2.85
2.95
2.23
FT
NK Kustosija
1
-
1
Hajduk Split B
2.50
3.10
2.43
Kuba » 1. liga »
Campeonato Nacional
FT
Pinar del Río
1
-
1
Artemisa
-
-
-
FT
Ciego de Avila
3
-
0
Cuba U20
-
-
-
FT
Villa Clara
0
-
1
Santiago de Cuba
-
-
-
FT
Matanzas
5
-
0
Las Tunas
-
-
-
FT
La Habana
1
-
1
Granma
-
-
-
Kipar » 1. liga »
1. Division
FT
Omonia Nicosia
3
-
0
Enosis Paralimni
1.18
5.50
12.00
FT
Apollon Limassol
3
-
2
Doxa Katokopia
1.22
5.25
10.00
Kipar » 2. liga »
2. Division
FT
Karmiotissa Pano Polemidion
2
-
1
ASIL Lysi
-
-
-
FT
Othellos Athienou
4
-
4
Ermis Aradippou
-
-
-
FT
Anagennisi Deryneia
0
-
2
Onisilos Sotira
-
-
-
FT
Omonia Aradippou
4
-
2
Ypsonas
-
-
-
FT
PO Xylotympou 2006
2
-
0
Digenis Morphou
-
-
-
FT
AEZ Zakakiou
1
-
0
Akritas Chlorakas
-
-
-
FT
Alki Oroklinis
3
-
0
Omonoia Psevda
-
-
-
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Mlada Boleslav
0
-
0
Slovacko
2.25
3.20
3.15
FT
Slavia Prague
2
-
0
Opava
1.08
9.00
23.00
FT
Liberec
3
-
1
Bohemians 1905
1.65
3.25
6.00
FT
Viktoria Plzen
4
-
0
Pribram
1.18
6.25
13.00
Danska »
U17 League
FT
Broendby U17
1
-
2
FC Koebenhavn U17
-
-
-
Danska »
U19 League
FT
OB U19
4
-
0
Vejle U19
-
-
-
Ekvador » 1. liga »
Ecuadorian Serie A
FT
LDU Portoviejo
2
-
4
Deportivo Cuenca
1.85
3.60
3.60
FT
Olmedo
1
-
2
CSD Macara
-
-
-
FT
Delfin
1
-
2
Barcelona SC
1.60
3.65
4.55
El Salvador » 1. liga »
Primera Division
FT
Jocoro FC
3
-
2
Once Municipal
-
-
-
Engleska » 3. liga »
League 1
FT
Accrington Stanley
1
-
2
Rotherham United
3.20
3.55
2.20
FT
AFC Wimbledon
0
-
0
Blackpool
3.60
3.05
2.25
FT
Fleetwood Town
1
-
0
Portsmouth
2.80
3.00
2.80
FT
Ipswich Town
0
-
1
Oxford United
2.35
3.20
3.20
FT
Lincoln
0
-
0
Gillingham
2.80
3.10
2.70
FT
Milton Keynes Dons
1
-
0
Bolton Wanderers
1.57
4.10
5.90
FT
Rochdale
1
-
2
Coventry City
4.90
3.55
1.77
FT
Shrewsbury Town
1
-
0
Doncaster Rovers
2.75
3.25
2.65
FT
Southend United
2
-
3
Burton Albion
4.10
4.00
1.80
FT
Sunderland
3
-
0
Bristol Rovers
1.48
4.25
7.10
FT
Wycombe Wanderers
3
-
1
Tranmere Rovers
1.78
3.50
5.00
Engleska » 4. liga »
League 2
FT
Carlisle United
2
-
2
Morecambe
2.20
3.30
3.45
FT
Cheltenham Town
1
-
0
Mansfield Town
1.90
3.60
4.00
FT
Crawley Town
2
-
0
Stevenage
2.00
3.50
3.60
FT
Crewe Alexandra
2
-
0
Macclesfield Town
1.40
4.50
8.25
FT
Leyton Orient
2
-
2
Oldham Athletic
2.30
3.20
3.25
FT
Newport County
2
-
1
Bradford City
2.10
3.00
4.00
FT
Northampton Town
2
-
0
Exeter City
2.65
3.20
2.75
FT
Plymouth Argyle
0
-
0
Cambridge United
1.75
3.65
4.75
FT
Salford City
1
-
2
Colchester United
2.60
3.05
3.00
FT
Scunthorpe United
1
-
0
Forest Green Rovers
2.65
3.25
2.70
FT
Swindon Town
3
-
1
Grimsby Town
1.65
4.00
5.00
FT
Walsall
2
-
2
Port Vale
2.60
3.10
2.90
Engleska » 5. liga »
National League
FT
Boreham Wood
1
-
0
Yeovil Town
2.28
3.15
3.05
FT
Bromley
0
-
2
Wrexham
1.90
3.50
3.65
FT
Chesterfield
4
-
0
Ebbsfleet United
1.80
3.55
3.90
FT
Chorley
0
-
1
Barnet
3.65
3.40
1.93
FT
Dagenham & Redbridge
2
-
0
Solihull Moors
2.75
3.15
2.48
FT
Dover
5
-
1
AFC Fylde
2.48
3.25
2.65
FT
Harrogate
3
-
0
Eastleigh
1.60
3.85
5.00
FT
Hartlepool United
2
-
0
Notts County
2.15
3.25
3.20
FT
Maidenhead United
1
-
2
Aldershot Town
2.65
2.95
2.70
FT
Torquay United
1
-
0
Halifax Town
2.00
3.55
3.25
FT
Woking
1
-
1
Stockport
2.12
3.40
3.15
FT
Sutton United
2
-
2
Barrow
2.95
3.40
2.20
Makedonija » 1. liga »
Prva Liga
FT
FK Borec
0
-
1
FK Vardar Skopje
-
-
-
Finska » kup »
Cup
FT
IF Gnistan
2
-
5
MYPA
-
-
-
FT
FC Lahti
0
-
1
Haka
2.55
3.25
2.60
FT
EIF
2
-
2
Musan Salama
1.70
3.75
4.35
FT
FC KTP
4
-
1
Mikkelin Palloilijat
2.00
3.35
3.50
FT
AC Oulu
4
-
0
SJK Akatemia
-
-
-
FT
Ilves
3
-
0
Seinaejoen JK
1.78
3.55
4.10
FT
KPV
0
-
0
AC Kajaani
1.30
5.20
8.00
Francuska » 2. liga »
Ligue 2
FT
Lens
1
-
4
Caen
1.58
3.50
6.50
Francuska » 3. liga »
National
FT
Red Star
1
-
0
Laval
-
-
-
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
VfB Stuttgart
2
-
0
Jahn Regensburg
1.34
5.10
8.50
FT
Hamburger SV
0
-
2
St. Pauli
1.52
4.10
6.10
FT
Holstein Kiel
0
-
1
FC Heidenheim
1.94
3.55
3.75
FT
Dynamo Dresden
1
-
2
Bochum
2.55
3.20
2.80
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Kaiserslautern
0
-
0
FSV Zwickau
1.65
3.65
4.60
FT
Wuerzburger Kickers
3
-
1
Eintracht Braunschweig
1.85
3.75
3.60
FT
KFC Uerdingen
0
-
2
Preußen Münster
1.75
3.60
4.25
FT
Hansa Rostock
3
-
0
Ingolstadt
2.20
3.30
3.00
FT
Carl Zeiss Jena
0
-
2
Meppen
3.25
3.40
2.07
FT
Duisburg
2
-
3
Waldhof Mannheim
1.80
3.60
3.90
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
Optik Rathenow
1
-
3
Lokomotive Leipzig
6.00
4.50
1.40
FT
BSG Chemie Leipzig
0
-
0
Germania Halberstadt
2.20
3.35
2.88
FT
Babelsberg
1
-
2
FSV Union Fuerstenwalde
2.40
3.10
2.80
FT
Homburg
3
-
0
Freiburg II
1.65
3.85
4.10
FT
Pirmasens
0
-
0
Ulm
4.30
4.20
1.60
FT
TSV Steinbach
2
-
1
Teutonia Watzenborn-Steinberg
-
-
-
FT
Elversberg
1
-
0
Aalen
1.45
4.10
5.60
FT
Kickers Offenbach
3
-
0
Bahlinger SC
1.85
3.50
3.55
FT
FSV Frankfurt
0
-
1
Saarbruecken
4.75
4.10
1.52
FT
SC Verl
0
-
0
Fortuna Duesseldorf II
1.35
4.50
7.50
FT
Bonner SC
2
-
2
Fortuna Koeln
2.40
3.20
2.70
FT
Schalke 04 II
0
-
0
Borussia Moenchengladbach II
3.30
3.35
2.00
FT
VfB Homberg
2
-
2
Borussia Dortmund II
5.80
4.10
1.45
FT
FC Koeln II
1
-
1
TuS Haltern
1.70
3.75
4.15
FT
Luebeck
4
-
0
Holstein Kiel II
1.22
5.80
8.00
FT
VfB Auerbach
3
-
2
Energie Cottbus
3.15
3.40
2.05
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Lynx
2
-
3
St Joseph's
-
-
-
FT
Bruno's Magpies
0
-
5
Europa FC
-
-
-
FT
Glacis United
0
-
1
Mons Calpe SC
-
-
-
Grčka » 1. liga »
Super League
FT
Asteras Tripolis
1
-
1
Panathinaikos
2.63
3.05
2.65
FT
Lamia
2
-
2
Aris Thessaloniki FC
4.60
3.30
1.75
Grčka » 2. liga »
Football League
FT
Apollon Kalamaria
1
-
3
AE Karaiskakis
-
-
-
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
FT
CSD Municipal
0
-
0
Guastatoya
1.62
3.30
4.70
Honduras » 1. liga »
Liga Nacional
FT
Honduras Progreso
0
-
4
Platense FC
2.17
3.25
2.70
FT
Real de Minas
0
-
0
CD Motagua
3.20
3.20
1.95
Mađarska » 1. liga »
OTP BANK Liga
FT
Varda SE
2
-
2
Diosgyori VTK
2.12
3.60
2.95
FT
Budapest Honved
1
-
1
Puskas FC Academy
2.25
3.35
2.88
FT
Kaposvari
0
-
1
Ujpest
-
-
-
FT
Videoton FC
4
-
1
Zalaegerszeg
1.55
3.85
5.40
FT
Paksi SE
4
-
2
Debrecen
2.60
3.35
2.48
FT
Mezokovesd SE
3
-
0
Ferencvaros
3.40
3.35
2.02
Indija » 1. liga »
I League
FT
Churchill Brothers
0
-
3
Mohun Bagan
-
-
-
Indija » 1. liga »
ISL 1
FT
Bengaluru FC
2
-
2
Atletico de Kolkata
3.35
3.20
2.20
Irak » 1. liga »
Super League
FT
Al Kahrabaa
3
-
3
Al Shorta
-
-
-
FT
Alsinaat Alkahrabaiya
0
-
3
Al Quwa Al Jawiya
-
-
-
FT
Naft Al Wasat
0
-
1
Al Minaa
-
-
-
Irska » 2. liga »
1. Division
FT
Cobh Ramblers
0
-
2
Drogheda United
4.35
3.95
1.65
FT
Longford Town
2
-
0
Shamrock Rovers B
-
-
-
Izrael » 1. liga »
Ligat-Al
FT
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
3
-
0
Maccabi Netanya
3.05
3.15
2.20
FT
FC Ashdod
1
-
2
Maccabi Haifa
6.00
3.85
1.47
FT
Hapoel Haifa
2
-
0
Sektzia Nes Tziona
-
-
-
FT
Hapoel Hadera Eran
1
-
4
Beitar Jerusalem
5.00
3.65
1.57
Italija » 2. liga »
Serie B
FT
Cittadella
3
-
0
Juve Stabia
1.68
3.65
5.15
FT
Trapani
1
-
1
Spezia
3.15
3.15
2.35
FT
Entella
0
-
4
Benevento
3.40
3.05
2.25
FT
Pisa
1
-
2
Venezia
2.20
2.95
3.70
Italija » 3. liga »
Serie C1 A
FT
Renate
1
-
2
Pergolettese
1.52
3.70
5.50
FT
Carrarese
3
-
0
ASDC Gozzano
1.35
4.25
7.25
FT
Virtus Verona
0
-
0
Rimini
2.10
3.00
3.25
FT
Modena
1
-
0
Sudtirol
2.95
2.80
2.40
FT
Rieti
0
-
2
Teramo
-
-
-
FT
Monza
1
-
1
Arezzo
1.52
3.70
5.50
FT
Fermana
1
-
1
Vis Pesaro
2.00
3.15
3.30
FT
Robur Siena
1
-
1
AlbinoLeffe
2.25
2.80
3.25
FT
Alma Juventus Fano
2
-
0
Imolese Calcio
2.50
2.85
2.75
FT
Virtus Francavilla
4
-
0
Catanzaro
2.50
2.85
2.80
Obala Slonovače » 1. liga »
1. Division
FT
Williamsville Athletic Club
2
-
7
AS Tanda
-
-
-
FT
Bouake FC
0
-
1
Bassam
-
-
-
FT
Sporting Gagnoa
3
-
1
Racing Club
-
-
-
FT
San Pedro
2
-
0
Africa Sports
-
-
-
FT
Academia F. Amadou Diallo
0
-
0
ASI D'Abengourou
-
-
-
Japan » 1. liga »
J. League
FT
Vegalta Sendai
1
-
1
Nagoya Grampus Eight
2.60
3.55
2.45
FT
Kashiwa Reysol
4
-
2
Consadole Sapporo
1.90
3.70
3.55
FT
Kawasaki Frontale
0
-
0
Sagan Tosu
1.40
4.50
6.75
FT
Cerezo Osaka
1
-
0
Oita Trinita
2.00
3.20
3.75
Kenija » 1. liga »
Premier League
FT
Bandari
3
-
1
Mathare United
2.60
2.90
2.65
FT
Western Stima
0
-
0
Kariobangi Sharks
1.95
3.30
3.50
FT
Posta Rangers
1
-
3
KCB
2.90
3.35
2.15
FT
AFC Leopards
2
-
1
Sofapaka
2.20
3.10
3.10
Luksemburg » 1. liga »
National Division
FT
FC Progres Niedercorn
4
-
0
US Hostert
-
-
-
Malta » 1. liga »
Premier League
FT
Gudja United
0
-
2
Balzan FC
-
-
-
FT
Mosta
2
-
1
Hamrun Spartans
-
-
-
FT
Senglea Athletic
2
-
5
Santa Lucia F.C.
2.60
3.20
2.28
FT
Birkirkara
2
-
1
Hibernians
3.10
3.50
1.90
Meksiko » 1. liga »
Liga MX
FT
Atlas
0
-
2
Pachuca
2.70
3.15
2.48
FT
Puebla
2
-
0
Toluca
2.30
3.35
2.80
FT
Tijuana
0
-
1
CD Guadalajara
2.12
3.15
3.40
Meksiko » 2. liga »
Ascenso MX
FT
Correcaminos de la UAT
6
-
2
Leones Negros
2.40
2.75
3.00
Crna Gora » 1. liga »
Telekom 1. CFL
FT
Petrovac
2
-
2
Zeta
2.90
2.85
2.28
FT
Sutjeska
1
-
1
FK Iskra
1.40
3.75
6.25
FT
Grbalj Radanovici
0
-
0
OFK Mladost Ljeskopolje
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Botola Pro
FT
Difaa El Jadida
1
-
1
Ittihad Tanger
2.05
2.55
4.00
FT
Youssoufia Berrechid
3
-
2
Wydad Casablanca
-
-
-
FT
FUS Rabat
2
-
1
MCO Oujda
-
-
-
Holandija » 3. liga »
Topklasse
FT
IJsselmeervogels
3
-
0
GVVV Veenendaal
1.55
4.00
4.50
Novi Zeland » 1. liga »
ASB Premiership
FT
Hamilton Wanderers
3
-
2
Waitakere United
3.05
4.10
1.74
Nigerija » 1. liga »
1. Division
FT
Akwa Starlets
0
-
0
Kwara United
-
-
-
Irska, Sjeverna » 1. liga »
Premiership
FT
Institute
0
-
4
Coleraine
-
-
-
FT
Carrick Rangers
1
-
2
Dungannon Swifts
1.97
3.35
3.25
FT
Cliftonville
1
-
1
Ballymena United
1.45
4.00
5.80
FT
Glenavon
2
-
2
Glentoran
3.80
4.20
1.64
FT
Larne
1
-
0
Warrenpoint Town
-
-
-
Irska, Sjeverna » 2. liga »
1. Division
FT
Knockbreda
1
-
4
Newry City AFC
-
-
-
FT
Ards
1
-
1
Portadown
-
-
-
FT
Ballinamallard United
6
-
4
PSNI FC
-
-
-
FT
Ballyclare Comrades
1
-
1
Loughgall
-
-
-
FT
Harland & Wolff Welders F.C.
1
-
1
Dergview F.C
-
-
-
FT
Queen's University
3
-
1
Dundela
-
-
-
Oman » 1. liga »
Mobile League
FT
Al-Nahda
1
-
1
Al-Seeb
-
-
-
FT
Al-Suwaiq
0
-
1
Muscat
2.20
3.15
2.65
FT
Oman FC
1
-
0
Sohar
2.60
3.15
2.25
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Libertad
2
-
1
Sol de America
1.55
3.85
4.90
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Binacional
1
-
0
CD UT Cajamarca
-
-
-
FT
Deportivo Municipal
1
-
1
Carlos Stein
-
-
-
FT
Sporting Cristal
0
-
0
Sport Huancayo
-
-
-
FT
Atletico Grau
2
-
3
Sport Boys
1.80
3.55
3.90
FT
Real Garcilaso
3
-
1
FBC Melgar
2.00
3.35
3.45
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Arka Gdynia
3
-
2
Rakow Czestochowa
2.65
3.10
2.75
FT
Legia Warszawa
4
-
0
Jagiellonia Bialystok
1.42
4.40
7.00
FT
Piast Gliwice
1
-
0
Cracovia
2.25
3.10
3.40
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Leixoes
0
-
0
Sporting Covilha
1.90
3.20
3.85
FT
Oliveirense
2
-
1
Casa Pia
1.45
4.00
6.00
FT
FC Porto B
1
-
1
Estoril
2.28
3.20
2.85
FT
Chaves
1
-
2
Feirense
2.10
2.95
3.55
Katar » 1. liga »
Stars League
FT
Umm Salal
2
-
2
Al-Sadd
7.00
5.30
1.25
FT
Lekhwiya
1
-
0
Al-Wakra
1.35
4.40
5.80
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
FC Voluntari
2
-
0
Hermannstadt
2.60
2.90
2.95
FT
Steaua Bucuresti
1
-
1
Chindia Targoviste
1.27
5.50
10.00
Rumunija » 2. liga »
Liga II Serie A
FT
FC Farul Constanta
3
-
1
Concordia Chiajna
1.72
3.40
4.20
WO
CSM Metalul Resita
0
-
3
SCM Gloria Buzau
-
-
-
FT
Ripensia Timisoara
3
-
0
FC Metaloglobus Bucuresti
2.55
2.95
2.65
FT
CS Mioveni
0
-
2
ACS Energeticianul
1.80
3.40
3.85
FT
Petrolul Ploiesti
2
-
0
FC Dunarea Calarasi
1.40
4.25
6.00
FT
Pandurii
1
-
4
CSM Resita
11.50
8.50
1.10
San Marino » 1. liga »
Campionato
FT
Tre Penne Galazzano
0
-
2
Tre Fiori
-
-
-
FT
Folgore
0
-
0
SP Libertas
-
-
-
FT
La Fiorita Montegiardino
2
-
1
S.S. Murata
-
-
-
FT
Cailungo
1
-
4
Virtus Acquaviva
-
-
-
Saudijska Arabija » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Taawon
1
-
1
Al-Raed
2.20
3.65
2.70
FT
Al Hazm
0
-
2
Al Nassr FC
5.60
4.10
1.45
FT
Al Hilal
1
-
0
Al Ittihad
1.42
5.00
4.75
Škotska » 1. liga »
Premier League
FT
Aberdeen
1
-
2
Ross County
1.47
4.60
6.10
FT
Hamilton Academical
0
-
0
Motherwell
3.45
3.40
2.07
FT
Hibernian
1
-
1
Livingston
2.18
3.60
3.05
Škotska » 2. liga »
1. Division
FT
Greenock Morton
4
-
4
Alloa Athletic
1.80
3.65
3.90
FT
Queen of South
0
-
1
Dundee FC
2.70
3.20
2.48
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
Radnicki Nis
2
-
0
Cukaricki
1.47
3.60
5.20
FT
Proleter
1
-
0
Indija
-
-
-
FT
TSC Backa Topola
1
-
1
Partizan Beograd
-
-
-
FT
FK Radnik Surdulica
2
-
2
Macva Sabac
1.35
4.20
6.10
FT
Rad Beograd
2
-
0
Napredak
2.35
3.00
2.65
FT
FK Crvena zvezda
2
-
0
Vojvodina
1.21
5.00
8.50
Vels » 1. liga »
Premier Division
FT
Newtown
1
-
2
Bala Town
3.25
4.00
1.90
FT
Barry Town
1
-
1
Caernarfon
2.23
3.60
2.75
FT
Carmarthen
1
-
0
Cefn Druids AFC
2.55
3.60
2.38
FT
Cardif Met University
1
-
1
Airbus UK Broughton
-
-
-
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
Zlate Moravce
1
-
3
SKF Sered
1.98
3.25
3.20
FT
Ruzomberok
0
-
0
DAC 1904 Dunajska Streda
2.43
3.15
2.55
FT
FK Pohronie
0
-
1
Zilina
4.40
3.80
1.57
FT
Slovan Bratislava
2
-
0
Trencin
1.35
4.40
6.25
FT
Zemplin Michalovce
1
-
0
Nitra
1.70
3.45
4.10
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
ND Triglav
3
-
0
Rudar Velenje
2.12
3.35
2.80
FT
NK Celje
2
-
0
Aluminij
2.17
3.25
2.80
FT
Maribor
1
-
1
Olimpija Ljubljana
2.00
3.50
2.95
Južna Afrika » kup »
Nedbank Cup
FT EX
Happy Wanderers
3
-
4
TS Sporting
-
-
-
FT
Mbombela United
1
-
2
Real Kings FC
-
-
-
FT (P)
Highlands Park
1
-
1
Kaizer Chiefs
Kaznene udarce: 5-4
3.00
2.95
2.30
FT
Bloemfontein Celtic
3
-
2
Maritzburg United
2.30
2.95
3.00
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Alcorcon
1
-
1
Las Palmas
2.45
2.90
3.25
FT
Almeria
0
-
0
Fuenlabrada
1.98
3.10
4.20
FT
Girona
2
-
0
Ponferradina
1.89
3.10
4.70
FT
Tenerife
1
-
0
Elche
2.15
3.05
3.70
FT
Albacete
2
-
1
Numancia
2.35
2.80
3.60
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
Real Oviedo B
1
-
0
Coruxo F.C.
2.65
2.88
2.70
FT
CD Badajoz
2
-
0
CF Talavera de la Reina
1.95
2.75
4.50
FT
SD Leioa
2
-
2
Club Haro Deportivo
2.05
3.15
3.35
FT
Athletic Bilbao B
1
-
1
Arenas Getxo
1.45
3.85
6.75
FT
Villarrubia CF
5
-
1
Merida
1.80
3.05
4.50
FT
Barcelona B
0
-
0
Hercules
1.80
3.00
4.80
Švedska » kup »
Cup
FT
Djurgaarden
3
-
2
Dalkurd FF
1.15
7.00
20.00
FT
Sandvikens IF
1
-
3
Mjaellby
6.70
4.05
1.50
FT
Elfsborg
3
-
0
IK Brage
1.52
4.20
6.00
FT
Oskarshamns AIK
1
-
4
Oerebro
9.70
6.50
1.24
FT
IFK Gothenburg
2
-
0
Vaesteraas SK
1.30
5.20
10.00
FT
Sollentuna FF
1
-
8
Sirius
7.30
4.40
1.43
Švajcarska » 1. liga »
Super League
FT
Thun
1
-
1
Luzern
2.65
3.40
2.55
FT
FC Zuerich
1
-
1
Xamax
2.00
3.60
3.50
Švajcarska » 2. liga »
Challenge League
FT
Chiasso
2
-
0
Wil
2.20
3.35
2.88
FT
Schaffhausen
0
-
3
Grasshopper
3.30
3.40
2.00
FT
FC Stade Lausanne-Ouchy
1
-
1
FC Vaduz
2.40
3.40
2.60
Sirija » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Jazira
0
-
1
Al-Karamah
-
-
-
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Port FC
4
-
1
Pattaya United
-
-
-
FT
Chiangrai United
2
-
2
Suphanburi FC
1.45
4.10
5.25
FT
Buriram United
4
-
0
Chonburi
1.50
3.90
4.90
FT
Prachuap FC
0
-
0
Bangkok Glass
2.30
3.05
2.75
Tunis » 1. liga »
1. Division
FT
Etoile du Sahel
5
-
1
Etoile Metlaoui
1.26
4.80
9.00
FT
Ben Guerdane
2
-
2
US Tataouine
1.85
2.90
4.50
FT
Club Africain
1
-
0
Chebba Sports Crescent
1.85
3.20
3.85
Tunis » 2. liga »
Ligue II
FT
Zarzis
0
-
0
Croissant S. Msaken
-
-
-
FT
SA Menzel Bourguiba
0
-
0
ES Rades
-
-
-
FT
Sfax Railways
1
-
0
EO Sidi Bouzid
-
-
-
FT
Sporting Ben Arous
2
-
1
AS Gabes
-
-
-
FT
AS Ariana
0
-
3
Club Olimpique de Medenine
-
-
-
FT
AS Sebikha
0
-
1
Olympique de Beja
-
-
-
Turska » 2. liga »
1. Lig
FT
Erzurum BB
2
-
1
Bursaspor
-
-
-
FT
Umraniyespor
2
-
0
Keciorengucu
2.10
3.00
3.35
FT
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
0
-
2
Karagumruk
-
-
-
FT
Adana Demirspor
4
-
2
Altinordu
1.52
3.60
5.50
Uganda » 1. liga »
Super League
FT
Onduparaka FC
1
-
1
Mbarara City
-
-
-
FT
Bright Stars FC
1
-
0
Proline
1.67
3.30
4.75
FT
Wakiso Giants
1
-
1
Kyetume
-
-
-
FT
KCCA FC
1
-
1
Express FC
1.35
4.35
7.50
FT
Soana FC
2
-
0
Uganda Police
-
-
-
Ukrajina » 1. liga »
Premier League
FT
Illichivets
1
-
2
Zorya
5.40
3.60
1.57
FT
Dynamo Kyiv
2
-
1
Vorskla
1.15
6.40
12.00
Argentina » 4. liga »
Four argentinian league
FT
CA Ferrocarril Midland
3
-
1
Berazategui
2.75
3.00
2.50
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Cerro
0
-
0
River Plate
2.95
3.15
2.20
FT
Boston River
2
-
3
Rentistas
2.15
3.30
2.88
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Tachira
0
-
2
Zamora FC
1.97
3.05
3.50
FT
Estudiantes Merida
4
-
0
Carabobo FC
1.81
3.15
4.00
FT
Metropolitanos FC
2
-
1
Gran Valencia
-
-
-
FT
Aragua FC
0
-
1
Deportivo Lara
2.20
2.95
3.00
Belgija » 3. liga »
Belgian Third league
FT
Seraing United
1
-
1
FCV Dender EH
1.45
3.85
5.50
FT
URSL Vise
1
-
0
Sint-Eloois-Winkel
-
-
-
Engleska » 6. liga »
National League North/South
FT
Boston United
1
-
0
Telford
1.60
3.80
4.50
FT
Chester FC
2
-
3
Brackley Town
2.70
3.20
2.35
FT
Farsley Celtic AFC
2
-
0
Blyth Spartans
1.62
3.80
4.25
FT
Guiseley
2
-
2
Gateshead FC
2.75
3.30
2.28
FT
Hereford
2
-
2
Darlington 1883
2.28
3.20
2.80
FT
Kidderminster Harriers
0
-
1
York City
2.70
3.15
2.38
FT
Leamington
1
-
0
Southport
2.75
3.20
2.32
FT
Spennymoor Town FC
5
-
0
Alfreton Town
1.71
3.80
3.80
FT
Bath City
3
-
2
Dulwich Hamlet
1.80
3.40
3.85
FT
Chelmsford
1
-
1
Slough Town
2.30
3.60
2.55
FT
Dartford
2
-
1
Eastbourne Borough
1.65
3.70
4.25
FT
Havant and Waterlooville
1
-
2
St.Albans
1.32
4.70
6.25
FT
Hemel Hempstead
1
-
0
Concord Rangers
2.70
3.45
2.23
FT
Hungerford Town
2
-
0
Braintree Town
2.65
3.55
2.23
FT
Maidstone
1
-
2
Hampton & Richmond
2.23
3.35
2.75
FT
Oxford City
0
-
3
Tonbridge Angels
2.14
3.45
2.85
FT
Wealdstone
3
-
1
Dorking Wanderers
1.79
3.75
3.50
FT
Welling United
1
-
0
Chippenham Town
1.98
3.35
3.25
FT
Weymouth
0
-
0
Billericay
1.60
4.10
4.20
Engleska » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Bowers & Pitsea
3
-
0
Leatherhead
-
-
-
FT
Horsham
2
-
0
Cheshunt
-
-
-
FT
South Shields
1
-
1
Buxton
-
-
-
FT
Stafford Rangers
0
-
2
Morpeth Town FC
-
-
-
FT
Warrington Town
2
-
0
Scarborough Athletic
-
-
-
FT
Matlock Town
0
-
2
Whitby
-
-
-
FT
Lancaster City
0
-
0
Nantwich Town
-
-
-
FT
Bamber Bridge
3
-
0
FC United of Manchester
-
-
-
FT
Basford United
2
-
1
Atherton Colleries
-
-
-
FT
Bishop's Stortford
0
-
2
Hornchurch
-
-
-
FT
East Thurrock United
0
-
1
Cray Wanderers
-
-
-
FT
Folkestone Invicta
0
-
1
Wingate & Finchley
-
-
-
FT
Haringey Borough
2
-
1
Bognor Regis Town
-
-
-
FT
Kingstonian
0
-
0
Worthing
-
-
-
FT
Lewes
0
-
1
Brightlingsea Regent
-
-
-
FT
Margate
1
-
1
Carshalton Athletic
-
-
-
FT
Merstham
1
-
4
Enfield Town
-
-
-
FT
Potters Bar Town
3
-
1
Corinthian Casuals
-
-
-
FT
Beaconsfield SYCOB
2
-
1
Poole Town FC
-
-
-
FT
Blackfield & Langley
0
-
0
Merthyr Town
-
-
-
FT
Chesham United
3
-
0
Gosport Borough
-
-
-
FT
Dorchester Town
1
-
2
Weston Super Mare
-
-
-
FT
Farnborough
0
-
1
Swindon Supermarine
-
-
-
FT
Hayes & Yeading United
2
-
2
Taunton Town
-
-
-
FT
Metropolitan Police FC
2
-
0
Yate Town
-
-
-
FT
Salisbury
2
-
0
Hendon
-
-
-
FT
Tiverton
2
-
2
Wimborne Town
-
-
-
FT
Truro City
4
-
1
Harrow Borough
-
-
-
FT
Walton Casuals
0
-
3
Hartley Wintney
-
-
-
FT
Bromsgrove Sporting
1
-
2
Hitchin Town
-
-
-
FT
Coalville Town
1
-
0
AFC Rushden & Diamonds
-
-
-
FT
Royston Town
1
-
0
Hednesford
-
-
-
FT
Alvechurch
1
-
2
Needham Market
-
-
-
FT
Banbury United
2
-
0
Stourbridge
-
-
-
FT
Leiston
1
-
1
Barwell FC
-
-
-
FT
Lowestoft Town
2
-
0
Stratford Town
-
-
-
FT
Peterborough Sports
5
-
0
St. Ives Town FC
-
-
-
FT
Redditch United
3
-
2
Nuneaton Town
-
-
-
FT
Rushall Olympic
0
-
1
Kings Langley FC
-
-
-
FT
Tamworth
4
-
0
Biggleswade Town
-
-
-
Francuska » 4. liga »
National 2
FT
Chamalieres
1
-
0
Montpellier B
-
-
-
FT
Schiltingheim
0
-
0
Reims B
-
-
-
FT
Jura Sud
0
-
0
Hyeres
-
-
-
FT
Monaco B
3
-
2
Nimes B
-
-
-
FT
Lens B
2
-
0
Croix
-
-
-
FT
SC Bastia
2
-
1
ASM Belfort
-
-
-
FT
Sainte Genevieve
3
-
1
Sedan
-
-
-
FT
St Maur Lusitanos
0
-
1
Haguenau
-
-
-
FT
Epinal
1
-
0
Lille B
-
-
-
FT
Bobigny
1
-
1
Mulhouse
-
-
-
FT
Saint-Quentin
1
-
0
Drancy
-
-
-
FT
St. Malo
1
-
0
Vitre
-
-
-
FT
Mantes
2
-
1
Guingamp B
-
-
-
FT
US Granvillaise
2
-
1
Fleury Merogis U.S
-
-
-
FT
Angers B
2
-
0
Rouen
-
-
-
FT
CMS Oissel
1
-
1
Entente SSG
-
-
-
FT
Sete
3
-
1
Stade Bordelais
-
-
-
FT
Bergerac Perigord
2
-
1
Saint-Etienne B
-
-
-
FT
St-Pryve St Hilaire
1
-
0
Nantes B
-
-
-
FT
Bourges Foot
1
-
0
Blois
-
-
-
FT
Andrezieux
1
-
0
Trelissac
-
-
-
FT
US Colomiers
1
-
1
Angouleme
-
-
-
FT
Romorantin
0
-
1
Les Herbiers
-
-
-
FT
Monts Or Azergues
4
-
2
Lyon B
-
-
-
FT
Frejus Saint Raphael
0
-
0
Louhans Cuiseaux
-
-
-
FT
Martigues
3
-
1
St. Priest
-
-
-
FT
US Marseille Endoume Catalans
3
-
3
Annecy FC
-
-
-
FT
RC Grasse
2
-
2
Marignane
-
-
-
FT
Vannes
3
-
2
FC Chartres
-
-
-
FT
Gobelins F.C
4
-
2
Poissy
-
-
-
FT
Moulins Yzeure
3
-
0
Marseille B
-
-
-
FT
Lorient B
0
-
3
Stade Briochin
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
Brandenburger SC Sued
1
-
4
TSG Neustrelitz
3.85
4.20
1.55
FT
Torgelower SV Greif
1
-
1
1. FC Lok Stendal
1.70
4.00
3.35
FT
SpVg BW 90 Berlin
2
-
1
Ludwigsfelder FC
1.45
4.20
4.60
FT
Plauen
3
-
0
FC Eilenburg
2.70
3.50
2.10
FT
Union Sandersdorf
3
-
2
Einheit Rudolstadt
2.55
3.45
2.23
FT
FC Grimma
2
-
1
FC International Leipzig
-
-
-
FT
VfB Krieschow
5
-
0
FSV Wacker Nordhausen II
1.40
4.40
5.00
FT
BTS Neustadt
2
-
2
Geestemuende
-
-
-
FT
Meiendorfer SV
1
-
4
Victoria Hamburg
-
-
-
FT
Staaken
2
-
2
CFC Hertha 06
1.35
4.60
5.40
FT
Holzwickeder
0
-
0
Sportfreunde Siegen
2.06
3.55
2.70
FT
VfL Halle 96
1
-
0
FC Oberlausitz Neugersdorf
2.32
3.80
2.28
FT
FSV Luckenwalde
6
-
0
Askania Bernburg
-
-
-
FT
Eutin 08
3
-
1
SV Preussen 09 Reinfeld
2.10
3.75
2.45
FT
VFB Ginsheim
2
-
0
SV Steinbach 1920
4.35
4.35
1.43
FT
SW Essen
1
-
0
Union Nettetal
1.43
4.35
4.35
FT
SG Aumund-Vegesack
2
-
2
SC Borgfeld
2.04
3.85
2.60
FT
FT Braunschweig
1
-
1
FC Hagen/Uthlede
-
-
-
FT
BW Schwalbe Tuendern
1
-
2
Spelle-Venhaus
6.00
4.80
1.28
Grčka » 3. liga »
Football League 2
FT
Diagoras Rodos
1
-
0
Ionikos
-
-
-
FT
Olympiacos Volou
1
-
1
Niki Volou
-
-
-
FT
OF Ierapetra
1
-
0
Aspropyrgos Enosis
-
-
-
FT
PO Triglia
0
-
2
Ialysos
-
-
-
Italija » 4. liga »
Serie D
FT
Ambrosiana
1
-
0
Cartigliano
-
-
-
FT
Flaminia
1
-
1
San Donato
-
-
-
FT
Bastia Calcio
1
-
0
Trestina
-
-
-
FT
Agropoli
0
-
1
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Borgosesia
1
-
0
Sanremese
-
-
-
Kosovo » 1. liga »
Superliga
FT
Drenica
1
-
3
FC Prishtina
-
-
-
FT
Llapi
2
-
1
Feronikeli
-
-
-
Malta » 2. liga »
Second Malta league
FT
Pieta
2
-
2
Zebbug Rangers
-
-
-
FT
Vittoriosa Stars
0
-
5
Lija
-
-
-
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
Desportivo Fabril Barreiro
0
-
0
Sacavenense
2.00
3.15
3.20
FT
Pedras Salgadas
3
-
2
AD Oliveirense
2.10
3.30
2.95
FT
Braga B
0
-
1
Berco SC
-
-
-
FT
Loures
1
-
0
Olimpico Montijo
-
-
-
FT
Torreense
0
-
0
Marinhense
-
-
-
FT
Vizela
4
-
1
Vitoria de Guimaraes B
1.57
3.60
4.50
FT
Felgueiras 1932
2
-
1
Paredes
-
-
-
Škotska » 3. liga »
2. Division
FT
East Fife
4
-
2
Stranraer
1.53
4.25
4.70
FT
Falkirk
1
-
0
Montrose
1.40
4.50
6.00
FT
Peterhead
0
-
2
Airdrieonians
2.65
3.40
2.33
FT
Raith Rovers
1
-
0
Clyde
1.63
3.85
4.30
Škotska » 4. liga »
3. Division
FT
Annan Athletic
2
-
1
Albion Rovers
2.15
3.70
2.75
FT
Cove Rangers
2
-
0
Queen's Park
-
-
-
FT
Edinburgh City
0
-
0
Brechin City
1.32
5.20
6.40
Škotska » 5. liga »
Highland/Lowland
FT
Huntly
3
-
0
Clachnacuddin
-
-
-
FT
Keith
1
-
3
Inverurie Loco Works
-
-
-
FT
Fort William
0
-
2
Lossiemouth
-
-
-
FT
Fraserburgh
1
-
2
Brora Rangers
-
-
-
FT
Berwick Rangers
2
-
0
Edinburgh University
-
-
-
FT
Edusport Academy
2
-
3
Bonnyrigg Rose Athletic
-
-
-
FT
East Kilbride
4
-
0
BSC Glasgow
-
-
-
FT
Cumbernauld Colts
2
-
0
Stirling University FC
-
-
-
Tanzanija » 1. liga »
Premier League
FT
Mbao
1
-
2
Mwadui
-
-
-
FT
JKT Tanzania
1
-
0
Kagera Sugar
-
-
-
FT
Mbeya City
1
-
0
Mtibwa Sugar
-
-
-
FT
Namungo FC
1
-
0
Azam FC
-
-
-
FT
Polisi Morogoro
3
-
1
Ruvu Shooting
-
-
-
FT
Ndanda FC
2
-
1
Kinondoni MC
-
-
-
FT
Simba SC
3
-
1
Biashara Mara United
-
-
-
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Lampang FC
0
-
1
Customs United
-
-
-
FT
JL Chiangmai United FC
3
-
0
Chainat FC
-
-
-
FT
Ranong FC
0
-
1
Nong Bua Pitchaya FC
-
-
-
FT
Khonkaen United FC
3
-
0
Ayutthaya United FC
-
-
-
Venecuela » 2. liga »
Segunda Division
WO
Deportivo Zulia
0
-
3
Real Frontera
-
-
-
FT
Madeira Club Lara
0
-
0
Atletico El Vigia
-
-
-
FT
Yaracuy FC
1
-
0
Universidad Central
-
-
-
FT
Urena SC
2
-
0
Titanes
-
-
-
WO
Fundacion AIFI
3
-
0
Dinamo de Puerto La Cruz
-
-
-
Vels » 2. liga »
Cymru Alliance
FT
Llandudno FC
1
-
2
Llangefni Town
-
-
-
FT
Prestatyn Town FC
1
-
0
Flint Town United
-
-
-
FT
Goytre United
2
-
1
Cwmamman United
-
-
-
FT
Pontypridd Town
1
-
1
Llantwit Major
-
-
-
Zambija » 1. liga »
1. Division
FT
Green Buffaloes
1
-
2
Red Arrows
-
-
-
FT
Power Dynamos
2
-
1
Green Eagles
-
-
-
FT
Lumwana Radiants
1
-
1
Nkwazi
-
-
-
FT
Nakambala Leopards
1
-
1
Kysa
-
-
-
FT
Mufulira Wanderers
0
-
2
Lusaka Dynamos
-
-
-
FT
Kabwe Warriors
0
-
0
Forest Rangers
-
-
-
FT
Kansanshi
0
-
0
Nkana FC
-
-
-
FT
Zanaco
2
-
0
Buildcon
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori