Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
1
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Maj
05
Nedjelja
Maj
06
Ponedjeljak
Maj
07
Jučer
Maj
08
Danas
Maj
09
Sutra
Maj
10
Petak
Maj
11
Subota
Rezultati 20 jul 2019
Rezultati uživo
20 jul 2019
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
1
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
1
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 1. liga »
Premier League
FT
FK Velez Mostar
1
-
3
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
-
FT
FK Zvijezda 09
1
-
5
FK Sloga Simin Han
-
-
-
FT
Zeljeznicar
0
-
0
Borac Banja Luka
1.50
3.70
4.80
Rusija » 1. liga »
Premier League
FT
FC Ufa
2
-
3
FC Krasnodar
4.10
3.20
1.92
FT
Krylya Sovetov Samara
2
-
3
Arsenal Tula
2.28
2.95
3.35
FT
CSKA Moscow
2
-
1
Gazovik Orenburg
1.40
4.35
7.50
FT
FC Rostov
2
-
2
Spartak Moscow
2.43
2.95
3.10
SAD » 1. liga »
Major League Soccer
FT
LA Galaxy
3
-
2
Los Angeles FC
4.60
4.80
1.56
Friendlies
FT
GKS Belchatow
0
-
0
KSZO
-
-
-
FT
Borussia Dortmund
3
-
2
Liverpool
-
-
-
FT
Fuenlabrada
0
-
2
Leganes
-
-
-
FT
Osasuna
3
-
0
Osasuna B
-
-
-
FT
Aves
0
-
0
Academica
-
-
-
FT
Lincoln
1
-
0
Reading
-
-
-
FT
Western Sydney Wanderers FC
1
-
2
Leeds United
5.25
4.50
1.45
FT
Famalicao
4
-
0
Feirense
-
-
-
FT
Arenas Getxo
1
-
6
Athletic Bilbao
17.00
10.00
1.05
FT
Gil Vicente
0
-
1
Chaves
2.20
3.30
2.85
FT
Sparta Rotterdam
3
-
0
NAC Breda
1.80
4.00
3.60
FT
Hamburger SV
2
-
2
Anderlecht
2.60
3.50
2.40
FT
Bristol Rovers
1
-
2
Birmingham City
4.00
3.75
1.72
FT
Osnabrueck
0
-
3
FC Köln
-
-
-
FT
Hearts
2
-
3
Cambridge United
-
-
-
FT
Homburg
0
-
0
CS Fola Esch
-
-
-
FT
FC Twente
0
-
0
Oud-Heverlee
1.60
3.80
4.45
FT
FC Volendam
2
-
1
Heracles
3.40
3.75
1.90
FT
SC Heerenveen
1
-
1
St. Pauli
2.10
3.85
2.75
FT
Zulte-Waregem
1
-
1
Willem II
2.25
3.70
2.70
FT
Gillingham
3
-
1
Charlton Athletic
2.80
3.50
2.20
FT
Bayer Leverkusen
1
-
2
Watford
2.20
3.50
2.80
FT
Darmstadt
0
-
1
Vitesse
2.40
3.75
2.40
FT
Alanyaspor
1
-
0
Konyaspor
-
-
-
FT
Kortrijk
4
-
0
Excelsior
-
-
-
FT
Hannover 96
0
-
1
FC Groningen
1.90
3.75
3.30
FT
Istanbul Basaksehir
1
-
1
Fortuna Duesseldorf
-
-
-
FT
Arminia Bielefeld
2
-
3
Barnsley
1.82
3.85
3.25
FT
Werder Bremen
0
-
1
Osnabrueck
-
-
-
FT
Oxford United
1
-
2
Queens Park Rangers
2.60
3.80
2.25
FT
Northampton Town
0
-
2
Sheffield United
7.50
4.60
1.33
FT
Fulham
2
-
1
Brighton & Hove Albion
3.75
3.30
1.90
FT
Cheltenham Town
1
-
2
Leicester City
9.50
6.00
1.20
FT
Crewe Alexandra
1
-
0
Burnley
4.80
4.25
1.52
FT
Port Vale
1
-
3
Burnley
5.00
4.00
1.55
FT
Bromley
1
-
0
Crystal Palace
-
-
-
FT
Wycombe Wanderers
2
-
2
Brentford
4.00
4.25
1.65
FT
Hull City
2
-
2
Mansfield Town
-
-
-
FT
Tranmere Rovers
0
-
2
Stoke City
3.75
3.80
1.78
FT
Bradford City
1
-
1
Wigan Athletic
4.25
3.60
1.75
FT
Preston North End
1
-
3
Southampton
3.35
4.00
1.80
FT
Burton Albion
2
-
5
Derby County
2.90
3.80
2.10
FT
FC Heidenheim
5
-
1
Middlesbrough
1.90
3.50
3.60
FT
Exeter City
1
-
3
Swansea City
4.00
3.80
1.70
FT
Scunthorpe United
0
-
4
West Bromwich Albion
3.75
4.50
1.65
20 jul 16:00
Ulm
-
Freiburg
-
-
-
FT
Erzgebirge Aue
1
-
1
Union Berlin
-
-
-
FT
VVV-Venlo
2
-
0
FC Eindhoven
1.55
4.80
4.30
FT
St.Truiden
0
-
4
PAOK Thessaloniki FC
3.50
3.50
1.90
FT
Angers
3
-
2
Le Havre
1.80
3.30
4.25
FT
Sampdoria
3
-
0
Real Vicenza
-
-
-
FT
FC Köln
0
-
1
Werder Bremen
-
-
-
FT
Reims
1
-
1
Gent
2.65
3.20
2.50
FT
Hellas Verona
5
-
0
Union Feltre
-
-
-
FT
Fiorentina
0
-
3
Benevento
-
-
-
FT
Lecce
8
-
0
FC Gherdeina
-
-
-
FT EX
Bologna
9
-
0
Virtus Bolzano
-
-
-
FT
Monaco
1
-
0
Valencia
4.20
3.60
1.75
FT
Borussia Moenchengladbach
2
-
1
Rayo Vallecano
1.36
5.00
7.25
20 jul 17:30
ASKOe Koettmannsdorf
-
Austria Wien
-
-
-
FT
Bochum
1
-
1
Hertha Berlin
2.80
3.30
2.25
FT
Guingamp
1
-
2
Brest
2.70
3.30
2.35
FT
Lens
1
-
3
Espanyol
-
-
-
FT
Roma
10
-
1
ASD Trastevere
-
-
-
FT
Nuernberg
1
-
1
Paris Saint Germain
12.00
8.00
1.12
FT
Bayer Leverkusen
2
-
2
Eibar
-
-
-
FT
Udinese
1
-
2
Ravenna
1.40
4.75
5.50
FT
Nancy
2
-
2
Dijon
2.75
3.60
2.20
FT
Racing Santander
1
-
0
Real Sociedad
-
-
-
FT
Numancia
0
-
3
Atletico Madrid
10.00
6.00
1.22
FT
Oliveirense
0
-
1
Moreirense
3.80
3.60
1.80
FT
Sporting Covilha
1
-
1
Pacos de Ferreira
2.80
3.30
2.20
FT
Villarreal
2
-
1
Levante
-
-
-
FT
Lyon
3
-
4
Genoa
1.65
3.75
4.50
FT
Rio Ave
1
-
1
Santa Clara
2.10
3.50
3.00
FT
Granada
1
-
0
Reading
2.35
3.65
2.55
FT
Girona
2
-
1
AFC Bournemouth
2.80
3.60
2.20
FT
Celta Vigo
3
-
0
Lugo
1.70
3.60
4.50
FT
Belenenses
0
-
0
Sunderland
2.00
3.60
3.10
FT
Maritimo
0
-
0
Lille
3.30
3.40
2.00
FT (P)
Portimonense
0
-
0
Getafe
Kaznene udarce: 2-3
2.75
3.40
2.25
EURO U-19 qualification
FT
Portugal U19
4
-
0
Armenia U19
-
-
-
FT
Spain U19
2
-
1
Italy U19
1.70
4.00
4.10
Friendlies
FT
New Zealand U23
2
-
1
New Caledonia
-
-
-
Argentina » kup »
Copa Argentina
FT
Club Atletico Mitre
0
-
2
Estudiantes
-
-
-
FT (P)
Gimnasia LP
1
-
1
Defensa y Justicia
Kaznene udarce: 3-4
3.25
2.90
2.30
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Kingborough Lions
0
-
2
Launceston City
1.78
4.10
3.20
FT
Riverside Olympic
2
-
0
Clarence United
-
-
-
FT
Green Gully Cavaliers
5
-
2
Kingston City
1.60
3.80
4.10
FT
Woden Valley
3
-
3
Canberra FC
-
-
-
FT
Edgeworth Eagles
3
-
1
Maitland
1.94
3.60
3.05
FT
Adelaide City
1
-
1
Adelaide Blue Eagles
2.28
3.35
2.60
FT
Adelaide Raiders
4
-
0
South Adelaide
1.30
5.50
5.50
FT
Campbelltown City
1
-
2
Adelaide United Youth
1.30
5.10
6.25
FT
North Eastern Metro Stars
1
-
2
Adelaide Olympic
2.35
3.20
2.60
FT
Para Hills Knights
0
-
0
Adelaide Comets
3.15
3.60
1.90
FT
Casuarina
2
-
0
Hellenic
-
-
-
FT
Newcastle Jets Youth
0
-
2
Hamilton Olympic
2.45
3.30
2.43
FT
SWQ Thunder
1
-
2
Gold Coast Knights
-
-
-
FT
Riverina Rhinos
0
-
2
Tigers FC
-
-
-
FT
Hume City FC
3
-
1
South Melbourne
2.08
3.35
2.90
FT
Monaro Panthers
2
-
3
Canberra Olympic
3.60
3.80
1.72
FT
Altona Magic
1
-
2
Dandenong City
-
-
-
FT
Wollongong Wolves
4
-
0
Sutherland Sharks
1.35
4.40
6.25
FT
Brisbane Strikers
12
-
1
Sunshine Coast
1.05
10.00
13.00
FT
West Adelaide
1
-
3
Croydon Kings
3.35
4.10
1.72
FT
Dandenong Thunder SC
1
-
1
Avondale Heights
-
-
-
FT
Marconi Stallions
4
-
2
Mt Druitt Town Rangers
1.80
3.80
3.25
FT
University Azzurri FC
1
-
0
Port Darwin
-
-
-
Australija » 3. liga »
3
FT
Werribee City
2
-
1
Moreland City FC
-
-
-
FT
Langwarrin SC
4
-
0
Springvale White Eagles
-
-
-
FT
Eastern Lions SC
3
-
2
Goulburn Valley Suns
-
-
-
FT
Murray United FC
0
-
2
Bulleen Lions
-
-
-
FT
Brunswick City
0
-
1
St Albans Saints
3.50
3.85
1.75
FT
Northcote City
2
-
0
Manningham United Blues
-
-
-
FT
Cumberland United
4
-
0
Western Strikers
2.50
3.70
2.25
FT
West Torrens Birkalla
1
-
1
Adelaide Victory
-
-
-
FT
Playford City Patriots
1
-
0
Sturt Lions
-
-
-
FT
Salisbury United
0
-
3
Modbury Jets
-
-
-
FT
Fulham United FC
4
-
3
Seaford Rangers
-
-
-
FT
Ballarat City FC
1
-
1
Moreland Zebras
-
-
-
FT
Hills Brumbies
4
-
1
Spirit FC
1.72
4.00
3.50
FT
Taringa Rovers
5
-
0
UQ FC
-
-
-
FT
Rochedale Rovers
1
-
2
Logan Lightning
3.10
3.75
1.95
FT
White City Woodville
3
-
1
Noarlunga United
1.20
5.80
8.80
FT
Melbourne City FC Youth
4
-
3
Box Hill United
1.90
4.10
2.90
FT
Bayside United
1
-
0
Acacia Ridge FC
-
-
-
FT
Albany Creek
0
-
0
Grange Thistle
1.85
4.60
2.80
FT
Geelong SC
1
-
0
North Geelong Warriors
-
-
-
FT
Bonnyrigg White Eagles
6
-
0
Northern Tigers
1.90
3.65
3.20
FT
Macarthur Rams
1
-
1
Central Coast Mariners Youth
-
-
-
FT
Bankstown Berries
1
-
2
North Shore Mariners
9.00
5.50
1.22
FT
Rydalmere
0
-
0
Blacktown Spartans
-
-
-
FT
North Pine
1
-
10
The Gap
-
-
-
Premier League Asia Trophy
FT
Newcastle United
1
-
0
West Ham United
4.10
3.50
1.80
FT (P)
Wolverhampton Wanderers
0
-
0
Manchester City
Kaznene udarce: 3-2
4.60
3.70
1.67
Australija »
Youth 2
FT
Green Gully SC U20
1
-
3
Kingston City U20
4.20
4.50
1.53
FT
SWQ Thunder U20
2
-
1
Gold Coast Knights U20
-
-
-
FT
Altona Magic U20
0
-
2
Dandenong City U20
-
-
-
FT
Dandenong Thunder SC U20
2
-
2
Avondale Heights U20
-
-
-
FT
Hume City FC U20
1
-
0
South Melbourne FC U20
4.20
4.20
1.57
Austrija » kup »
ÖFB Samsung Cup
FT
FC Wolfurt
0
-
3
Floridsdorfer AC
-
-
-
FT
SV Gloggnitz
1
-
2
SKN St. Poelten
-
-
-
FT
ASKOe Koettmannsdorf
0
-
9
Austria Wien
-
-
-
FT
SC Herz Pinkafeld
0
-
10
Mattersburg
-
-
-
FT (P)
SC Wiener Viktoria
2
-
2
Hartberg
Kaznene udarce: 5-3
-
-
-
FT
ATSV Stadl Paura
0
-
5
Austria Lustenau
-
-
-
FT
WSC Hertha
1
-
0
Hohenems
-
-
-
FT
Kufstein
1
-
6
Altach
8.50
6.50
1.19
FT
SAK Klagenfurt
0
-
9
Wolfsberger AC
-
-
-
FT
Voecklamarkt
2
-
6
LASK Linz
15.00
10.00
1.06
FT
Union Edelweiss
0
-
5
Admira Moedling
-
-
-
FT
SV St. Anna
1
-
0
Kalsdorf
-
-
-
FT
FCM Arkadia Traiskirchen
1
-
5
SV Horn
5.50
4.50
1.40
FT
SV Leobendorf
0
-
5
BW Linz
4.00
3.90
1.65
FT
SC Neusiedl am See 1919
1
-
6
Grazer AK
5.75
4.75
1.38
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
FK Gorodeya
1
-
2
Isloch
2.70
2.95
2.50
FT
Dinamo Brest
4
-
1
Torpedo Zhodino
1.40
4.50
5.75
Bjelorusija » 2. liga »
1. Division
FT
FK Orsha
1
-
2
Lida
-
-
-
FT
Belshina Bobruisk
1
-
1
Krumkachy Minsk
-
-
-
FT
Sputnik Rechitsa
2
-
2
Rukh Brest
-
-
-
FT
Smolevichy
1
-
1
Gomelzheldortrans
-
-
-
FT
Khimik Svetlogorsk
0
-
4
Naftan Novopolotsk
-
-
-
FT
Volna
2
-
4
FC Smorgon
-
-
-
FT
FC Slonim
1
-
0
Baranovichi
-
-
-
Belgija » Superkup »
Super Cup
FT
Genk
3
-
0
KV Mechelen
1.41
4.60
7.50
Brazil » 1. liga »
Serie A
FT
Vasco da Gama
2
-
1
Fluminense
2.23
3.10
3.05
FT
Bahia
0
-
0
Cruzeiro
1.66
3.50
4.70
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
Figueirense
1
-
1
Londrina EC
1.88
3.15
3.80
FT
Vitoria
2
-
0
Criciuma
2.12
3.00
3.25
FT
Oeste FC
0
-
0
Bragantino
4.70
3.25
1.70
FT
Vila Nova
1
-
1
America MG
2.07
3.00
3.35
Brazil » 3. liga »
Serie C
FT
Ypiranga RS
1
-
1
Remo
2.05
2.90
3.80
FT
EC Sao Jose
3
-
0
Atletico Acreano
1.25
4.75
11.00
FT
Globo FC
2
-
0
Ferroviario
-
-
-
FT
Botafogo PB
1
-
1
ABC
1.44
4.00
6.50
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
PFC CSKA-Sofia
1
-
3
Cherno More Varna
-
-
-
FT
Beroe
2
-
4
Ludogorets Razgrad
4.00
3.05
1.90
Bugarska » 2. liga »
B PFG
FT
Hebar
3
-
0
Spartak Pleven
-
-
-
FT
Kariana Erden
1
-
1
Montana
-
-
-
FT
Septemvri Sofia
2
-
0
Strumska Slava
1.36
4.40
5.40
FT
Neftochimic Burgas 1962
5
-
0
Spartak Varna
-
-
-
FT
Chernomorets Balchik
0
-
1
Pomorie
-
-
-
FT
Botev Lukovit
5
-
0
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
-
-
-
Čile » kup »
Cup
FT
Union San Felipe
0
-
1
Audax Italiano
2.75
3.20
2.25
FT
Universidad de Chile
2
-
0
Deportes Temuco
1.43
3.90
5.80
FT
Cobresal
3
-
1
Deportes Iquique
1.90
3.30
3.40
FT
O'Higgins
1
-
1
Everton CD
2.28
2.90
2.90
Kina » 1. liga »
Super League
FT
Guangzhou R&F F.C.
0
-
5
Guangzhou Evergrande
4.70
4.80
1.55
FT
Tianjin Teda
3
-
3
Dalian Yifang
2.70
3.70
2.35
Kina » 2. liga »
League
FT
Guizhou Hengfeng Zhicheng
2
-
0
Meizhou Hakka
1.38
4.60
5.80
FT
Xinjiang Tianshan
2
-
5
Qingdao Huanghai
4.00
3.70
1.70
FT
Shaanxi Changan
3
-
0
Liaoning Hongyun
-
-
-
FT
Shijiazhuang Ever Bright
2
-
1
Hangzhou Greentown
-
-
-
FT
Heilongjiang Lava Spring FC
3
-
1
Shanghai Shenxin
-
-
-
FT
Nei Mongol Zhongyou FC
1
-
0
Beijing BG
1.95
3.50
3.20
FT
Nantong Zhiyun FC
0
-
1
Changchun Yatai
-
-
-
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Envigado
1
-
1
Deportivo Pasto
2.25
2.85
3.45
FT
Union Magdalena
0
-
0
Atletico Huila
1.81
3.40
4.20
Kolumbija » 2. liga »
Torneo Aguila
FT
Barranquilla FC
1
-
0
Llaneros FC
1.77
3.45
3.55
FT
Valledupar
1
-
1
Leones
2.23
3.25
2.65
FT
Orsomarso
1
-
2
Real Cartagena
3.45
2.88
2.00
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
Rijeka
2
-
1
NK Varazdin
-
-
-
FT
HNK Gorica
1
-
1
Inter Zapresic
2.25
3.15
2.85
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Sigma Olomouc
1
-
0
Zlin
2.05
3.35
3.25
FT
Opava
1
-
0
Pribram
1.75
3.70
4.10
FT
Slovacko
0
-
2
Budejovice
1.62
3.60
5.25
FT
Sparta Prague
2
-
0
Jablonec
2.00
3.15
3.80
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Dukla Praha
2
-
3
Trinec
1.57
3.65
4.70
FT
Sokolov
0
-
0
Hradec Kralove
3.05
3.05
2.20
FT
Pardubice
2
-
1
Zizkov
1.55
3.65
4.90
FT
SK Lisen
2
-
2
FK Varnsdorf
2.38
3.00
2.80
FT
SK Prostejov
1
-
0
FK Slavoj Vysehrad
-
-
-
Ekvador » 1. liga »
Ecuadorian Serie A
FT
Emelec
0
-
1
Deportivo Cuenca
1.42
4.10
6.25
FT
Delfin
1
-
1
El Nacional
1.45
3.85
6.25
FT
Olmedo
1
-
0
Fuerza Amarilla SC
-
-
-
Ekvador » 2. liga »
Serie B
FT
Liga de Loja
0
-
0
Gualaceo SC
-
-
-
FT
Orense
2
-
2
LDU Portoviejo
-
-
-
FT
Clan Juvenil
1
-
1
Duros del Balon
-
-
-
Estonija » 1. liga »
Meistriliiga
FT
Tammeka
2
-
2
Talinna Kalev
1.20
5.50
8.50
Estonija » 2. liga »
Esiliiga
FT
FC Elva
3
-
1
Tartu JK Welco
1.17
6.50
9.50
FT
Levadia Tallinn U21
3
-
3
TJK Legion
-
-
-
FT
Flora Tallinn U21
2
-
0
Rakvere JK Tarvas
1.08
9.00
15.00
Finska » 2. liga »
Ykkonen
FT
EIF
0
-
2
AC Kajaani
2.10
3.40
3.10
FT
TPS
2
-
3
Haka
2.55
3.15
2.65
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Wuerzburger Kickers
3
-
1
Bayern Munich II
1.85
3.35
3.90
FT
Kaiserslautern
1
-
1
Unterhaching
1.90
3.45
3.60
FT
Duisburg
4
-
1
Sonnenhof Großaspach
1.80
3.35
4.10
FT
Meppen
0
-
2
FSV Zwickau
2.10
3.25
3.25
FT
Hansa Rostock
3
-
3
Viktoria Koeln 1904
2.00
3.35
3.45
FT
Magdeburg
2
-
4
Eintracht Braunschweig
2.20
3.15
3.10
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
Greuther Fuerth II
0
-
0
FC Schweinfurt
3.50
3.80
1.78
FT
TSV Aubstadt
2
-
0
SV Heimstetten
1.85
3.80
3.35
FT
VfB Eichstatt
7
-
0
SV Schalding-Heining
1.80
3.70
3.65
FT
SV Tuerkguecue Ataspor
3
-
1
Viktoria Aschaffenburg
-
-
-
FT
Nuernberg II
1
-
0
FC Memmingen
2.10
3.70
2.80
FT
SpVgg Bayreuth
1
-
3
VfR Garching
1.50
4.30
4.70
Island » 2. liga »
1. Deild
FT
Grotta
2
-
2
Vikingur Olafsvik
2.40
3.65
2.35
FT
Haukar
1
-
5
Fjolnir
5.10
3.85
1.48
FT
Njardvik
2
-
3
Thróttur ReykjavÃk
-
-
-
FT
Magni
0
-
3
Leiknir Reykjavik
-
-
-
FT
Afturelding
1
-
2
Thor Akureyri
-
-
-
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
Madura United
1
-
0
Arema
1.55
3.95
4.20
Irska » 2. liga »
1. Division
FT
Cobh Ramblers
1
-
1
Wexford Youths
1.85
3.50
3.85
Japan » 1. liga »
J. League
FT
Consadole Sapporo
5
-
2
Shonan Bellmare
1.75
3.70
4.10
FT
Nagoya Grampus Eight
2
-
2
Gamba Osaka
2.08
3.65
3.10
FT
Matsumoto Yamaga
2
-
2
Sanfrecce Hiroshima
4.60
3.10
1.85
FT
Vissel Kobe
0
-
2
Yokohama F.Marinos
2.80
3.90
2.15
FT
Kashima Antlers
2
-
1
Sagan Tosu
1.88
3.35
3.95
FT
Shimizu S-Pulse
0
-
2
FC Tokyo
3.05
3.35
2.20
FT
Jubilo Iwata
1
-
3
Urawa Red Diamonds
2.50
3.20
2.75
FT
Cerezo Osaka
0
-
0
Vegalta Sendai
1.67
3.75
4.60
Japan » 2. liga »
J. League 2
FT
JEF United Chiba
3
-
0
Avispa Fukuoka
2.30
3.35
2.88
FT
Yokohama FC
2
-
1
Tochigi SC
1.64
3.65
5.00
FT
V-Varen Nagasaki
1
-
0
Ventforet Kofu
3.20
3.55
2.05
FT
Kashiwa Reysol
1
-
0
Zweigen Kanazawa
1.80
3.45
4.20
FT
Tokyo Verdy
3
-
2
Ehime FC
2.40
3.25
2.85
FT
Renofa Yamaguchi
2
-
2
Albirex Niigata
2.85
3.45
2.30
FT
Kyoto Sanga FC
3
-
2
Omiya Ardija
2.40
3.10
3.00
Japan » 3. liga »
3
FT
Grulla Morioka
2
-
2
Thespakusatsu Gunma
3.75
3.40
1.80
FT
FC Tokyo U23
1
-
1
Kamatamare Sanuki
2.60
3.20
2.40
FT
Blaublitz Akita
0
-
2
Gainare Tottori
2.50
3.20
2.50
FT
Giravanz Kitakyushu
1
-
1
Vanraure Hachinohe
-
-
-
Kazahstan » 1. liga »
Premier League Championship
FT
Shakhter Karagandy
1
-
0
Okzhetpes Kokshetau
1.81
3.40
3.30
FT
Kaisar Kyzylorda
0
-
1
Aktobe
1.18
5.00
10.00
Letonija » 1. liga »
Virsliga
FT
Riga FC
4
-
0
BFC Daugavpils
1.12
6.50
15.00
Malezija » 1. liga »
Super Liga
FT
Pahang
4
-
1
Malacca United
-
-
-
FT
Selangor Pkns FC
2
-
3
Selangor
3.10
3.75
1.95
Malezija » 2. liga »
Second malay league
FT
UiTM
1
-
1
Negeri Sembilan
2.06
3.50
2.65
FT
Kelantan
2
-
0
UKM FC
1.55
4.35
3.65
FT
PBDKT T-Team FC
2
-
1
Sabah FA
-
-
-
FT
Sarawak FA
3
-
1
Selangor United
1.70
3.75
3.40
FT
PDRM
1
-
2
Pulau Pinang
1.97
3.55
2.80
Meksiko » 1. liga »
Liga MX
FT
Puebla
1
-
3
Tijuana
2.43
3.10
2.75
FT
Atlas
1
-
0
FC Juarez
1.79
3.40
4.00
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Nacional
1
-
3
Olimpia
4.10
3.60
1.70
FT
Cerro Porteno
3
-
0
Deportivo Capiata
1.47
3.85
6.40
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
Sportivo Trinidense
2
-
0
Fernando de la Mora
-
-
-
FT
Ovetense
1
-
3
Sportivo Iteno
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Alianza Lima
2
-
1
Sporting Cristal
2.55
3.30
2.50
FT
Binacional
1
-
1
Academia Cantolao
1.35
4.70
6.75
Peru » 2. liga »
Segunda Division
FT
Juan Aurich
1
-
1
Alianza Atletico
-
-
-
FT
Deportivo Coopsol
0
-
1
Santa Rosa de Andahuaylas
-
-
-
Filipini » 1. liga »
UFL
FT
Mendiola FC 1991
0
-
1
Stallion FC
-
-
-
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Rakow Czestochowa
0
-
1
Korona Kielce
2.20
3.35
3.20
FT
Wisla Krakow
0
-
1
Slask Wroclaw
2.88
3.30
2.40
FT
Piast Gliwice
1
-
1
Lech Poznan
2.40
3.20
3.00
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
Botosani
4
-
1
FC Voluntari
1.95
3.40
3.80
FT
FC Academica Clinceni
1
-
4
CFR Cluj
5.75
3.45
1.65
Rusija » 2. liga »
SUPRA-Championship
FT
Luch Energiya Vladivostok
1
-
1
Tom Tomsk
3.30
2.75
2.14
FT
SKA-Khabarovsk
0
-
1
Torpedo Moscow
2.63
3.00
2.35
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
0
-
3
FC Rotor Volgograd
2.80
2.80
2.40
FT
Tekstilshchik
1
-
4
Khimki
4.40
3.40
1.63
FT
Fakel
0
-
0
Chertanovo Moscow
2.60
2.85
2.50
FT
Mordovya
1
-
0
Spartak Moscow II
2.48
3.05
2.48
FT
Avangard Kursk
1
-
1
FC Krasnodar II
1.97
3.25
3.10
FT
Baltika
0
-
1
Chayka
2.25
2.65
3.15
FT
Torpedo Armavir
0
-
2
Neftekhimik
-
-
-
Škotska » Kup lige »
Scottish Communities League Cup
FT
East Fife
2
-
0
Stenhousemuir
1.82
3.85
3.40
FT
Edinburgh City
1
-
0
Dunfermline Athletic
4.40
4.20
1.55
FT (P)
East Kilbride
0
-
0
St. Mirren
Kaznene udarce: 6-5
6.75
5.40
1.28
FT
Montrose
1
-
4
Forfar Athletic
2.65
3.40
2.32
FT (P)
Hamilton Academical
2
-
2
Partick Thistle
Kaznene udarce: 6-5
2.30
3.25
2.75
FT
Elgin City
3
-
0
Stirling Albion
2.18
3.30
2.95
FT
Hibernian
2
-
0
Alloa Athletic
1.20
5.60
9.00
FT
Dumbarton
1
-
4
Queen of South
5.10
4.70
1.40
FT (P)
Dundee FC
0
-
0
Peterhead
Kaznene udarce: 4-2
1.40
4.50
5.50
FT
Inverness CT
4
-
1
Raith Rovers
1.52
4.00
4.90
FT
Stranraer
6
-
0
Berwick Rangers
1.16
6.50
11.50
FT
Ayr United
2
-
1
Falkirk
1.95
3.85
3.00
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
FK Spartak Subotica
2
-
1
Rad Beograd
1.62
3.45
4.20
FT
Vojvodina
3
-
1
Macva Sabac
1.40
3.85
5.80
FT
Cukaricki
1
-
0
Napredak
1.45
3.55
5.80
FT
Mladost Lucani
2
-
1
FK Radnik Surdulica
1.72
3.15
4.20
FT
FK Crvena zvezda
2
-
0
Javor
-
-
-
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
Zemplin Michalovce
0
-
3
Zilina
3.10
3.30
2.00
FT
FK Senica
3
-
1
Trencin
2.63
3.25
2.30
FT
FK Pohronie
1
-
3
Slovan Bratislava
5.80
4.10
1.40
Slovačka » 2. liga »
1. Division
FT
Liptovsky Mikulas
0
-
2
Ruzomberok II
-
-
-
FT
Komarno
2
-
0
FC STK 1914 Samorin
1.55
3.70
4.40
FT
Dubnica
1
-
0
Partizan Bardejov
-
-
-
FT
FK Poprad
1
-
0
Slovan Bratislava B
1.32
4.40
6.10
FT
Skalica
1
-
0
Puchov
-
-
-
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Tabor
1
-
0
NK Celje
-
-
-
FT
Rudar Velenje
1
-
1
Maribor
4.30
3.95
1.55
Koreja Sjeverna » 1. liga »
K. League Classic
FT
Gyeongnam FC
2
-
2
Jeju United
2.30
3.05
2.95
FT
Pohang Steelers
1
-
2
Incheon United
1.60
3.60
4.90
FT
FC Seoul
2
-
4
Jeonbuk FC
3.70
3.50
1.80
Koreja Sjeverna » 2. liga »
K League 2
FT
FC Anyang
7
-
1
Gwangju FC
3.50
3.10
2.00
FT
Busan I'Park
2
-
2
Bucheon FC 1995
1.52
4.00
5.00
Švedska » 1. liga »
Allsvenskan
FT
Oerebro
4
-
0
Falkenbergs FF
2.30
3.45
3.05
FT
AIK
2
-
0
Helsingborg
1.77
3.35
5.25
FT
GIF Sundsvall
0
-
1
Haecken
5.50
3.85
1.65
Švedska » 2. liga »
Superettan
FT
Brommapojkarna
3
-
1
Norrby
2.40
3.30
2.80
FT
Dalkurd FF
1
-
0
Varbergs BoIS FC
3.05
3.35
2.23
FT
Degerfors
0
-
1
GAIS
1.78
3.45
4.40
FT
Syrianska
0
-
2
IK Brage
-
-
-
FT
IK Frej Taeby
1
-
1
Oergryte FF
4.35
3.70
1.73
Švajcarska » 1. liga »
Super League
FT
Thun
2
-
2
Xamax
2.20
3.50
3.00
FT
St. Gallen
0
-
2
Luzern
2.75
3.50
2.40
Švajcarska » 2. liga »
Challenge League
FT
Winterthur
1
-
1
Aarau
2.60
3.35
2.40
FT
Grasshopper
2
-
1
FC Stade Lausanne-Ouchy
-
-
-
FT
Chiasso
0
-
1
Wil
2.30
3.20
2.85
FT
Schaffhausen
2
-
2
Lausanne
3.50
3.50
1.90
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
PTT Rayong FC
1
-
0
Port FC
3.55
3.95
1.70
FT
Chainat FC
1
-
1
Prachuap FC
1.89
3.35
3.35
FT
Ratchaburi FC
4
-
1
Chiangmai FC
1.25
5.10
7.00
FT
Chonburi
0
-
0
Suphanburi FC
1.85
3.25
3.65
Australija » 4. liga »
Four australian league
FT
New Farm United
4
-
1
Annerley
-
-
-
FT
Ipswich City
2
-
1
Pine Hills
-
-
-
FT
Mount Gravatt
2
-
2
Samford Rangers
-
-
-
FT
North Star FC
6
-
2
Virginia United
-
-
-
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Montevideo Wanderers
1
-
2
Cerro Largo
2.43
2.90
2.80
FT
Club Atletico Progreso
1
-
1
Club Atletico Penarol
3.85
3.60
1.70
FT
Defensor Sporting
1
-
1
Juventud de las Piedras
1.80
3.25
3.85
FT
Racing
0
-
2
Plaza Colonia
2.15
3.30
2.90
SAD » 2. liga »
NASL
FT
Arizona United SC
6
-
0
Austin Bold
-
-
-
FT
Hartford Athletic
2
-
3
Charleston Battery
-
-
-
Brazil » 4. liga »
Serie D
FT
Manaus FC
3
-
0
Caxias
-
-
-
Finska » 1. liga »
Veikkausliga
FT
Ilves
1
-
1
HJK
2.70
3.00
2.80
FT
KPV
1
-
2
Seinaejoen JK
3.05
3.00
2.50
FT
VPS
1
-
1
FC Lahti
2.40
3.00
3.20
Finska » 3. liga »
Kakkonen
FT
KaaPo
0
-
1
IF Gnistan
-
-
-
FT
Honka (A)
1
-
1
Pallo-Iirot
-
-
-
FT
KaePa
3
-
1
SalPa
4.50
4.10
1.52
FT
EPS
0
-
0
Espoo
-
-
-
FT
Kajha
1
-
4
SC KuFu-98
6.40
5.10
1.28
FT
FCV
0
-
3
JBK
2.75
3.60
2.14
FT
SJK Akatemia
0
-
0
OLS
-
-
-
FT
JS Hercules
5
-
1
VPS-j
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
Eintracht Bamberg
6
-
4
SpVgg Bayern Hof
-
-
-
FT
SV Seligenporten
4
-
1
TSV Karlburg
-
-
-
FT
FC Ismaning
1
-
2
TSV Kottern
2.06
3.55
2.60
FT
Ansbach
1
-
3
TSV Abtswind
2.28
3.75
2.28
FT
Tuerkspor Augsburg
2
-
3
1860 Muenchen II
-
-
-
FT
ATSV Erlangen
0
-
5
DJK Vilzing
-
-
-
FT
DJK Gebenbach
1
-
2
TSV Grossbardorf
2.18
3.55
2.45
FT
FC Viktoria Kahl
1
-
1
FC Sand
-
-
-
FT
SV Kirchanschoring
1
-
0
TSV Schwaben Augsburg
1.95
3.55
2.80
FT
TSV 1861 Noerdlingen
1
-
1
SpVgg Hankofen-Hailing
1.70
3.75
3.35
Norveška » 3. liga »
2. Division
FT
Alta
3
-
0
Floroe
1.85
3.55
3.60
FT
Oppsal
1
-
0
Senja
2.25
3.75
2.60
FT
Grorud
2
-
0
Odds Ballklubb 2
1.12
7.00
14.00
FT
Sotra Sportsklubb
3
-
3
Aasane
2.85
3.40
2.20
FT
Kjelsaas
1
-
1
Elverum
1.55
4.20
4.50
Norveška » 4. liga »
3. Division Avdeling 1
FT
Vestfossen
2
-
1
Bergen Nord
-
-
-
FT
Valdres FK
0
-
11
Vard Haugesund
15.00
10.00
1.04
FT
Raufoss 2
1
-
0
Steinkjer
-
-
-
FT
Sogndal 2
0
-
2
Lysekloster
-
-
-
FT
FK Fyllingsdalen
2
-
0
Fana
1.70
4.20
3.30
FT
Stord
12
-
1
Fjoera
1.28
5.50
5.30
FT
Melhus
0
-
1
Brumunddal
1.65
4.20
3.40
FT
Orkla
0
-
2
NIL-Trysil
1.70
4.00
3.40
FT
Verdal
1
-
2
Strindheim
3.50
4.00
1.65
FT
Hoenefoss
2
-
0
Melbo
1.50
4.50
4.00
FT
Leknes
1
-
4
Gjelleraasen
-
-
-
FT
Skjervoey
5
-
1
Harstad
1.53
4.35
3.85
Koreja Sjeverna » 3. liga »
National League
FT
Gyeongju H & N
0
-
0
Cheonan City
1.80
3.40
3.75
FT
Mokpo City
2
-
1
Gimhae
-
-
-
FT
Daejeon Korail
1
-
1
Gangneung City
-
-
-
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
JL Chiangmai United FC
4
-
1
Air Force Central FC
-
-
-
FT
BEC Tero Sasana
3
-
2
Udon Thani FC
2.25
3.10
3.00
FT
Army United
1
-
1
Ayutthaya United FC
-
-
-
FT
Thai Honda
1
-
1
Samut Sakhon FC
1.42
4.25
6.00
FT
Khonkaen FC
2
-
3
Rayong FC
-
-
-
Urugvaj » 2. liga »
Segunda Division
FT
Villa Teresa
1
-
2
Rentistas
2.30
3.50
2.60
FT
Central Espanol
1
-
2
Bella Vista
-
-
-
FT
Albion
3
-
1
Tacuarembo FC
-
-
-
FT
Deportivo Maldonado
2
-
0
Club Atletico Torque
-
-
-
Zimbabve » 1. liga »
1. Division
FT
Chicken Inn FC
2
-
0
Bulawayo Chiefs
-
-
-
FT
FC Platinum
1
-
0
Chapungu United
-
-
-
FT
Ngezi Platinum FC
2
-
0
Black Rhinos
-
-
-
FT
Yadah FC
1
-
1
Harare City
-
-
-
FT
ZPC Kariba
0
-
0
Triangle FC
-
-
-
FT
Herentals FC
2
-
2
Hwange
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori