Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
32
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
April
25
Četvrtak
April
26
Petak
April
27
Jučer
April
28
Danas
April
29
Sutra
April
30
Utorak
Maj
01
Srijeda
Rezultati 12 sep 2021
Rezultati uživo
12 sep 2021
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
32
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
32
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 1. liga »
Premier League
FT
Rudar Prijedor
3
-
0
Posusje
-
-
-
FT
Siroki Brijeg
0
-
0
Zeljeznicar
2.18
2.75
3.20
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
Leeds United
0
-
3
Liverpool
4.80
4.30
1.71
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Espanyol
1
-
2
Atletico Madrid
4.80
3.30
1.89
FT
Osasuna
1
-
4
Valencia
2.28
3.20
3.45
FT
Cadiz
0
-
2
Real Sociedad
5.00
3.60
1.79
FT
Real Madrid
5
-
2
Celta Vigo
1.42
5.00
7.50
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Eintracht Frankfurt
1
-
1
VfB Stuttgart
1.94
4.00
3.50
FT
Bochum
1
-
3
Hertha Berlin
2.75
3.35
2.55
FT
Borussia Moenchengladbach
3
-
1
Arminia Bielefeld
1.43
4.60
7.50
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Sampdoria
2
-
2
Inter
5.10
4.00
1.64
FT
Cagliari
2
-
3
Genoa
2.14
3.25
3.65
FT
Spezia
0
-
1
Udinese
3.25
3.40
2.23
FT
Torino
4
-
0
Salernitana
1.68
3.75
5.20
FT
AC Milan
2
-
0
Lazio
2.18
3.45
3.30
FT
Roma
2
-
1
Sassuolo
1.60
4.25
5.10
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Montpellier
2
-
0
Saint-Etienne
2.50
3.40
2.80
FT
Bordeaux
2
-
3
Lens
3.25
3.35
2.25
FT
Brest
1
-
1
Angers
2.65
3.40
2.60
FT
Metz
0
-
2
Troyes
2.62
3.10
2.90
FT
Rennes
0
-
2
Reims
1.75
3.40
5.25
FT
Nantes
0
-
2
Nice
2.90
3.10
2.60
FT
Lyon
3
-
1
Strasbourg
1.52
4.30
6.00
Bosna » 2. liga »
1. Division FBiH
FT
Tosk Tesanj
3
-
0
Gorazde
-
-
-
FT
Zeljeznicar Banja Luka
0
-
1
Sloga Doboj
-
-
-
Engleska » 2. liga »
Championship
FT
Nottingham Forest
1
-
2
Cardiff City
2.60
3.10
3.00
Rusija » 1. liga »
Premier League
FT
Arsenal Tula
2
-
2
CSKA Moscow
4.80
3.45
1.72
FT
Dinamo St Petersburg
3
-
1
FC Ufa
-
-
-
FT
Dinamo Moscow
1
-
2
Olimpiec Nizhny
1.28
5.25
9.00
SAD » 1. liga »
Major League Soccer
FT
New York Red Bulls
1
-
1
DC United
2.20
3.45
3.10
FT
New England Rev.
2
-
1
New York City FC
2.45
3.50
2.70
FT
Inter Miami CF
1
-
0
Columbus Crew
-
-
-
FT
FC Cincinnati
2
-
0
Toronto FC
2.00
3.80
3.30
FT
Impact De Montreal
0
-
1
Nashville SC
2.23
3.35
3.15
FT
Dallas Burn
1
-
1
San Jose Earthquakes
-
-
-
FT
Houston Dynamo
3
-
0
Austin FC
-
-
-
FT
Sporting Kansas City
2
-
0
Chicago Fire
1.60
4.00
5.30
Holandija » 1. liga »
Eredivisie
FT
NEC Nijmegen
0
-
0
Willem II
2.70
3.40
2.60
FT
Sparta Rotterdam
3
-
1
Fortuna Sittard
2.12
3.40
3.50
FT
FC Groningen
1
-
1
SC Heerenveen
2.10
3.55
3.40
FT
RKC Waalwijk
1
-
2
Vitesse
3.15
3.70
2.15
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Moreirense
2
-
2
Famalicao
2.70
3.15
2.60
FT
Gil Vicente
2
-
2
Vizela
2.38
3.05
3.10
FT
Boavista
1
-
1
Portimonense
2.90
3.00
2.55
FT
Vitoria de Guimaraes
0
-
0
Belenenses
1.42
4.50
7.00
Turska » 1. liga »
Super Lig
FT
Fenerbahce
1
-
1
Sivasspor
1.52
4.25
5.50
FT
Rizespor
0
-
2
Hatayspor
2.65
3.30
2.50
FT
Trabzonspor
2
-
2
Galatasaray
2.28
3.30
3.00
FT
Goztepe
2
-
1
Istanbul Basaksehir
2.32
3.20
3.05
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Kastrioti
0
-
2
Dinamo Tirana
-
-
-
FT
Egnatia
1
-
3
Kukesi
-
-
-
Armenija » 1. liga »
Premier League
FT
Van
1
-
2
Avan Academy
-
-
-
Armenija » 2. liga »
1. Division
FT
Gandzasar
0
-
3
Lernayin A.
-
-
-
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Sunshine Coast Wanderers
0
-
2
Lions FC
3.30
3.80
1.79
FT
Olympic F.C.
0
-
2
Brisbane Roar FC Youth
2.18
3.35
2.70
Australija » 3. liga »
3
FT
St George Willawong FC
1
-
2
Toowong
-
-
-
FT
Albany Creek
4
-
0
The Gap
-
-
-
FT
SWQ Thunder
2
-
2
Sunshine Coast
1.36
4.75
6.50
Australija »
Youth 2
FT
Sunshine Coast Wanderers U23
2
-
3
Lions FC U23
-
-
-
FT
Olympic FC U23
2
-
0
Brisbane Roar U23
-
-
-
Austrija » 1. liga »
tipp3-Bundesliga
FT
LASK Linz
0
-
2
Austria Wien
1.65
3.75
5.00
FT
Altach
1
-
1
Ried
2.05
3.50
3.30
FT
Sturm Graz
2
-
1
SK Austria Klagenfurt
1.35
5.00
6.75
Austrija » 2. liga »
ADEG Erste Liga
FT
FC Liefering
6
-
2
Rapid Wien (A)
1.53
3.90
4.70
Austrija » 3. liga »
Regionalliga
FT
Reichenau
3
-
0
SV Innsbruck
-
-
-
FT
FC Wolfurt
3
-
0
Dornbirner SV
-
-
-
FT
FC Egg
1
-
2
Roefix Roethis
-
-
-
FT
Schwaz
1
-
2
SC Imst
-
-
-
FT
Austria Lustenau (A)
1
-
1
FC Lauterach
-
-
-
FT
Telfs
5
-
1
FC Wacker Innsbruck (A)
-
-
-
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
Shabail
1
-
0
Sumqayit
-
-
-
FT
FK Neftchi
1
-
2
Qarabag FK
3.40
3.15
1.90
Bahrein » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Riffa
1
-
0
Al-Hidd
1.45
3.85
5.00
FT
Al Ahli
1
-
1
Budaiya
-
-
-
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
FC Smorgon
1
-
3
BATE Borisov
7.00
4.75
1.30
FT
Slavia Mozyr
1
-
1
Rukh Brest
5.50
4.15
1.48
FT
Zvezda-BGU
0
-
1
Dinamo Minsk
10.00
4.50
1.28
Bjelorusija » 2. liga »
1. Division
FT
Krumkachy Minsk
3
-
2
Shakhtar-2 (Petrikov)
-
-
-
FT
Baranovichi
1
-
1
Belshina Bobruisk
-
-
-
FT
Volna
0
-
3
Arsenal Dzerzhinsk
-
-
-
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Anderlecht
7
-
2
KV Mechelen
1.55
4.40
5.50
FT
Gent
2
-
3
Sporting Charleroi
1.54
4.35
5.75
FT
Seraing United
0
-
1
Standard Liege
3.45
3.45
2.12
FT
Genk
1
-
1
Union St.-Gilloise
2.65
3.45
2.60
FT
Oud-Heverlee
2
-
1
Kortrijk
2.50
3.60
2.65
Belgija » 2. liga »
EXQI League
FT
Oosterzonen
4
-
1
RWDM Brussels FC
-
-
-
FT
Waasland-Beveren
0
-
2
Westerlo
2.08
3.60
3.15
Bolivija » 1. liga »
LFPB
FT
Real Potosi
1
-
0
Real Tomayapo
-
-
-
FT
Jorge Wilstermann
0
-
1
Oriente Petrolero
1.55
4.00
4.70
Bolivija » 2. liga »
2
FT
Kivon
1
-
1
Villa Real Sociedad
-
-
-
Brazil » 1. liga »
Serie A
FT
Bragantino
1
-
2
Chapecoense AF
1.50
3.80
5.80
FT
Santos FC
0
-
0
Bahia
2.12
3.15
3.25
FT
Gremio
2
-
0
Ceara
2.10
2.85
3.65
FT
Palmeiras
1
-
3
Flamengo
2.15
3.40
2.95
FT
Fortaleza
0
-
2
Atletico MG
3.05
2.90
2.35
FT
Atletico GO
1
-
1
Corinthians
3.05
2.75
2.48
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
CRB
0
-
1
Goias
2.15
2.88
3.35
Brazil » 3. liga »
Serie C
FT
Criciuma
0
-
0
Botafogo SP
1.70
3.15
5.00
FT
EC Jacuipense
1
-
0
Volta Redonda
3.15
2.70
2.40
FT
Tombense FC
0
-
0
Floresta
-
-
-
FT
Manaus FC
0
-
0
Botafogo PB
-
-
-
FT
Parana Clube
0
-
1
Mirassol
2.95
3.25
2.15
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
CSKA 1948
5
-
1
Botev Vratsa
1.56
4.10
4.70
FT
Lokomotiv Plovdiv
2
-
2
Levski Sofia
2.04
3.05
3.55
Bugarska » 2. liga »
B PFG
FT
Sportist Svoge
0
-
0
Minyor Pernik
-
-
-
FT
Septemvri Sofia
3
-
2
Ludogorets Razgrad II
-
-
-
FT
Spartak Varna
2
-
1
Levski Lom
-
-
-
FT
Sozopol
0
-
0
Marek Dupnitsa
-
-
-
FT
Montana
2
-
0
Yantra
-
-
-
Kanada » 1. liga »
CSL
FT
Vorkuta
6
-
0
Serbian White Eagles
-
-
-
Čile » 1. liga »
Primera Division
FT
Santiago Wanderers
2
-
1
Cobresal
2.95
3.30
2.12
FT
Audax Italiano
2
-
3
Union La Calera
1.93
3.35
3.35
Čile » 2. liga »
Primera B
FT
Deportes Copiapo
5
-
0
Rangers
2.04
3.00
3.20
FT
Magallanes
0
-
0
Coquimbo Unido
3.10
2.55
2.40
FT
San Luis
3
-
2
Fernandez Vial
-
-
-
Kina » 2. liga »
League
FT
Chengdu Qianbao FC
3
-
1
Shaanxi Changan
-
-
-
FT
Suzhou Dongwu
0
-
1
Hangzhou Greentown
-
-
-
FT
Zhenjiang Huasa
0
-
1
Heilongjiang Lava Spring FC
-
-
-
FT
Beijing BG
2
-
2
Xinjiang Tianshan
-
-
-
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Deportivo Cali
0
-
1
America de Cali
1.73
3.40
4.60
FT
Santa Fe
1
-
1
Alianza Petrolera
1.58
3.95
5.00
FT
Bucaramanga
3
-
4
Millonarios
2.95
2.95
2.43
FT
Deportivo Pereira
1
-
1
Atletico Junior
3.40
3.00
2.18
Kolumbija » 2. liga »
Torneo Aguila
FT
Union Magdalena
1
-
1
Llaneros FC
1.93
3.05
3.75
Kostarika » 1. liga »
Primera Division
FT
Guadalupe FC
2
-
4
LD Alajuelense
3.20
3.50
2.00
FT
C.S. Cartagines
1
-
2
Santos de Guapiles
1.95
3.45
3.35
FT
Grecia
1
-
2
Club Sport Herediano
2.60
3.15
2.50
FT
Guanacasteca
1
-
1
ADR Jicaral
-
-
-
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
Cariari
1
-
2
Futbol Consultants Moravia
1.90
3.25
3.25
WO
Turrialba
3
-
0
Limon
-
-
-
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
NK Istra 1961
1
-
3
Hajduk Split
4.50
3.55
1.62
FT
NK Lokomotiva
1
-
1
Osijek
3.20
3.10
2.10
Kipar » 1. liga »
1. Division
FT
Doxa Katokopia
2
-
0
Anorthosis
5.10
3.65
1.52
FT
AEK Larnaca
2
-
1
Omonia Nicosia
3.10
3.10
2.15
Kipar » 2. liga »
2. Division
FT
Achyronas Liopetriou
1
-
3
Karmiotissa Pano Polemidion
-
-
-
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Budejovice
0
-
1
Hradec Kralove
2.05
3.35
3.40
FT
Mlada Boleslav
3
-
3
Sigma Olomouc
1.72
3.95
4.20
FT
Jablonec
1
-
0
Karvina
1.47
4.25
6.25
FT
Slavia Prague
2
-
1
Slovacko
1.43
4.15
7.50
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Zizkov
1
-
4
Vyskov
-
-
-
FT
Sparta Prague B
1
-
0
Usti nad Labem
-
-
-
FT
FK Varnsdorf
3
-
1
FC Vlasim
2.30
3.50
2.55
FT
FK MAS Taborsko
3
-
0
Trinec
-
-
-
Danska » 1. liga »
Superliga
FT
Viborg
2
-
3
AaB
2.32
3.55
2.95
FT
Randers FC
0
-
2
FC Koebenhavn
3.80
3.70
1.91
FT
AGF
1
-
0
Vejle Boldklub
1.53
4.20
6.25
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
NIF HG
1
-
3
ASA Aarhus
-
-
-
El Salvador » 1. liga »
Primera Division
FT
Municipal Limeno
1
-
0
CD Aguila
3.15
2.85
2.20
FT
Firpo
1
-
1
Isidro Metapan
2.05
3.20
3.10
FT
Once Municipal
1
-
3
CD FAS
-
-
-
FT
CD Platense Municipal
1
-
0
Santa Tecla FC
-
-
-
FT
Alianza FC
3
-
1
Atletico Marte
-
-
-
Estonija » 1. liga »
Meistriliiga
FT
Parnu JK Vaprus
0
-
6
Flora Tallinn
17.00
9.00
1.05
FT
Paide Linnameeskond
0
-
3
Levadia Maardu
-
-
-
Estonija » 2. liga »
Esiliiga
FT
Tammeka U21
0
-
8
Nomme United
-
-
-
Makedonija » 1. liga »
Prva Liga
FT
FK Struga
1
-
0
FK Skopje
-
-
-
FT
FK Borec
2
-
1
Pelister
-
-
-
FT
FC Academy Pandev
4
-
1
Makedonija GjP
-
-
-
FT
Rabotnicki
2
-
0
FK Bregalnica Stip
-
-
-
FT
GFK Tikves Kavadarci
0
-
2
Renova
-
-
-
Makedonija » 2. liga »
Vtora Liga
FT
Osogovo
2
-
0
Bratstvo 07
-
-
-
FT
Pobeda
1
-
1
FK Sasa
-
-
-
FT
Lokomotiva Gradsko
1
-
2
FK Sloga 1934 Vinica
-
-
-
FT
FK Detonit Junior
0
-
0
Kozhuf Gevgjelija
-
-
-
FT
Belasica
3
-
1
FK Pehchevo
-
-
-
FT
Ohrid
0
-
1
FK Sileks
-
-
-
FT
KF Gostivari
0
-
2
FK Besa
-
-
-
FT
Teteks
1
-
1
Kadino
-
-
-
FT
Korab
1
-
0
Velesta
-
-
-
FT
FK Vardar Skopje
2
-
0
Voska Sport
-
-
-
Farski Otoci » 1. liga »
Effodeildin
FT
07 Vestur
2
-
2
B36 Torshavn
-
-
-
FT
EB/Streymur
1
-
0
Fuglafjoerdur
-
-
-
FT
TB Tvoeroyri
0
-
6
Vikingur
-
-
-
FT
B68 Toftir
0
-
5
Klaksvik
19.00
15.00
1.02
FT
HB Torshavn
4
-
0
NSI Runavik
1.52
4.30
4.70
Gruzija » 1. liga »
Umaglesi Liga
FT
FC Shukura Kobuleti
0
-
0
FC Samgurali Tskhaltubo
-
-
-
FT
Telavi
1
-
0
Dinamo Tbilisi
-
-
-
FT
Dila Gori
1
-
2
Torpedo Kutaisi
1.42
3.80
5.60
FT
Saburtalo
1
-
1
Dinamo Batumi
3.85
3.15
1.80
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
FC Heidenheim
2
-
1
Dynamo Dresden
2.17
3.35
3.30
FT
Paderborn
0
-
1
Schalke 04
2.48
3.60
2.60
FT
Erzgebirge Aue
0
-
1
Fortuna Duesseldorf
3.80
3.50
1.94
FT
Jahn Regensburg
2
-
2
Nuernberg
2.75
3.30
2.50
FT
Hansa Rostock
2
-
1
Darmstadt
2.80
3.40
2.40
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Hallescher FC
1
-
1
1860 Muenchen
2.90
3.25
2.30
FT
Eintracht Braunschweig
2
-
2
Osnabrueck
2.43
3.10
2.80
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
BFC Dynamo
2
-
0
BSG Chemie Leipzig
1.60
3.80
4.75
FT
Berliner AK 07
4
-
2
Germania Halberstadt
1.40
4.70
5.40
FT
FSV Union Fuerstenwalde
2
-
1
ZFC Meuselwitz
3.00
3.80
2.00
FT
Sonnenhof Großaspach
3
-
1
Pirmasens
2.10
3.80
2.80
FT
Holstein Kiel II
3
-
1
Hamburger SV II
2.70
3.20
2.40
FT
Eintracht Norderstedt
1
-
2
Luebeck
2.60
3.50
2.35
FT
SV Drochtersen/Assel
0
-
4
St.Pauli II
1.85
3.60
3.60
FT
FC Hansa Lueneburg
2
-
2
Delmenhorst
2.35
3.40
2.65
Grčka » 1. liga »
Super League
FT
NFC Volos
2
-
1
Lamia
-
-
-
FT
PAOK Thessaloniki FC
0
-
1
PAS Giannina
1.27
4.00
15.00
FT
AEK Athens
3
-
0
Ionikos
-
-
-
FT
Olympiacos
0
-
0
Atromitos
1.31
4.75
8.00
Grčka » kup »
Cup
FT
Agios Nikolaos
3
-
2
Panelefsiniakos
-
-
-
FT
Kozani FC
2
-
0
Pandramaikos
-
-
-
FT
Anagennisi Plagia
0
-
2
Poseidon Nea Michaniona
-
-
-
FT
PO Fikis
1
-
0
Amvrysseas
-
-
-
FT
Ethnikos Sochos
3
-
0
Agrotikos
-
-
-
FT (P)
Alexandroupoli
1
-
1
Acheron Kanalaki
Kaznene udarce: 3-4
-
-
-
FT
Edessaikos
3
-
0
Aris Avatou
-
-
-
FT (P)
Atsalenios PO
3
-
3
Ilioupoli GS
Kaznene udarce: 3-4
-
-
-
FT
Atalanti
0
-
1
Nea Artaki
-
-
-
FT (P)
Giouchtas FC
1
-
1
Aittitos Spaton
Kaznene udarce: 4-2
-
-
-
FT EX
Diavolitsi
1
-
3
PAO Rouf
-
-
-
FT
Aias Salaminas
0
-
2
Panachaiki
-
-
-
FT
Proodeftiki
2
-
1
Aris Skalas
-
-
-
FT
Ethnikos Piraeus
3
-
0
Keratsini
-
-
-
FT
Aris Soudas
2
-
1
Haravianos Ilioupolis
-
-
-
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
FT
Solola
0
-
2
Deportivo Malacateco
-
-
-
FT
Nueva Concepcion
2
-
0
Club Xelaju
-
-
-
Honduras » 1. liga »
Liga Nacional
FT
Lobos UPNFM
0
-
0
CD Olimpia
-
-
-
FT
Real Espana
2
-
1
CD Motagua
-
-
-
FT
CD Victoria
1
-
0
CD Marathon
-
-
-
FT
CD Real Sociedad
1
-
0
Honduras Progreso
-
-
-
Mađarska » 1. liga »
OTP BANK Liga
FT
Puskas FC Academy
0
-
1
Varda SE
2.14
3.35
3.15
Mađarska » 2. liga »
NB II
FT
III Keruleti TVE
0
-
0
Budaors
-
-
-
FT
Nyiregyhaza Spartacus FC
2
-
0
FC Ajka
1.85
3.25
3.45
FT
Dorogi FC
0
-
2
Haladas
2.95
2.80
2.28
FT
Budafok
4
-
2
Duna Aszfalt TVSE
-
-
-
FT
Bekescsaba
2
-
3
Soroksar SC
2.28
3.25
2.55
FT
Pecsi MFC
2
-
1
Aqvital FC Csakvar
-
-
-
FT
Szolnok
0
-
5
Vasas Budapest
-
-
-
FT
Kecskemeti TE
1
-
0
BFC Siofok
-
-
-
FT
Szeged 2011
0
-
1
Szentlorinc
-
-
-
FT
Gyori ETO
2
-
2
Diosgyori VTK
3.05
3.05
2.07
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
Arema
1
-
1
Bhayangkara Surabaya United
-
-
-
FT
Madura United
1
-
1
PSM Makassar
1.61
4.00
4.00
FT
Persija Jakarta
2
-
2
PSIS
1.55
3.80
4.50
Izrael » 1. liga »
Ligat-Al
FT
FC Ashdod
1
-
3
Hapoel Haifa
2.70
3.15
2.45
FT
Hapoel Beer Sheva
2
-
2
Hapoel Hadera Eran
1.50
3.95
5.40
Italija » 2. liga »
Serie B
FT
Cosenza
2
-
1
Bassano Virtus
-
-
-
FT
Cremonese
2
-
0
Cittadella
2.00
3.30
3.85
FT
Pordenone Calcio
0
-
4
Parma
3.35
2.95
2.35
Italija » 3. liga »
Serie C1 A
FT
Fermana
0
-
1
Aquila Montevarchi
1.72
3.30
4.40
FT
Catanzaro
1
-
1
Potenza
1.35
4.00
8.00
FT
Vibonese
1
-
3
Juve Stabia
3.10
2.80
2.30
FT
Romagna Centro
0
-
0
Imolese Calcio
-
-
-
FT
Modena
0
-
0
Teramo
1.55
3.30
6.00
FT
Olbia
3
-
2
Viterbese
2.50
3.00
2.65
FT
Pescara
2
-
2
Vis Pesaro
1.57
3.50
5.25
FT
Reggio Audace
0
-
0
Gubbio
-
-
-
FT
Robur Siena
3
-
0
Carrarese
2.00
3.15
3.30
FT
Entella
2
-
0
Lucchese
1.67
3.40
4.60
FT
Pro Vercelli
1
-
0
Seregno
1.60
3.60
4.75
FT
Renate
3
-
1
Virtus Verona
2.30
2.90
3.00
FT
Sudtirol
2
-
0
Trento
-
-
-
FT
Pontedera
2
-
0
Pistoiese
2.40
3.00
2.75
FT
Avellino
1
-
1
Latina
1.50
3.75
5.50
FT
Fidelis Andria
0
-
1
Virtus Francavilla
2.20
2.90
3.20
FT
Monopoli
2
-
1
Messina
2.20
3.10
3.00
FT
Monterosi
2
-
3
Campobasso
-
-
-
FT
AZ Picerno ASD
0
-
1
Bari
5.50
3.30
1.60
FT
FeralpiSalo
1
-
1
Mantova
2.40
2.70
3.00
FT
Fiorenzuola
0
-
2
AlbinoLeffe
-
-
-
FT
Pro Patria
1
-
0
Juventus U23
-
-
-
Japan » 1. liga »
J. League
FT
Gamba Osaka
2
-
3
Vegalta Sendai
1.95
3.30
3.85
FT
FC Tokyo
0
-
1
Kashiwa Reysol
1.92
3.45
3.75
Japan » 2. liga »
J. League 2
FT
Thespakusatsu Gunma
0
-
3
Ventforet Kofu
4.05
3.15
1.96
FT
Ehime FC
3
-
3
Omiya Ardija
3.60
3.55
1.92
Japan » 3. liga »
3
FT
Tegevajaro Miyazaki
1
-
1
YSCC
-
-
-
FT
Kamatamare Sanuki
0
-
1
Vanraure Hachinohe
-
-
-
FT
Fukushima United
2
-
1
Azul Claro Numazu
1.82
3.25
4.15
FT
Imabari FC
4
-
3
Fujieda MYFC
-
-
-
Jordan » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Hussein SC
1
-
4
Ramtha SC
3.20
2.90
2.10
FT
Al-Faisaly
0
-
2
Shabab Al-Ordon
1.45
3.60
5.80
FT
Al-Baqa'a
0
-
3
Al-Jazeera
6.50
4.00
1.35
Kazahstan » 1. liga »
Premier League Championship
FT
Shakhter Karagandy
3
-
1
Zhetysu Taldykorgan
1.85
2.90
4.00
FT
Aktobe
0
-
0
Taraz
2.15
3.30
2.70
FT
Ordabasy Shymkent
2
-
1
Kairat Almaty
5.40
3.35
1.50
FT
Tobol Kostanay
2
-
1
Kaspyi Aktau
1.50
3.45
5.40
Letonija » 1. liga »
Virsliga
FT
FS Metta/LU
0
-
3
FK Liepaja
6.25
4.50
1.40
FT
Valmieras FK
1
-
1
Rigas Futbola skola
3.40
3.90
1.80
Liban » 1. liga »
1. Division
FT
Shabab Al Sahel
1
-
1
Al Akhaa Al Ahli
-
-
-
FT
Bourj FC
1
-
0
Al-Ansar
-
-
-
FT
Al-Nejmeh
0
-
0
Al-Safa
-
-
-
Litvanija » 1. liga »
A Lyga
FT
Dainava Alytus
3
-
1
Banga Gargzdai
2.10
3.30
2.95
FT
FK Kauno Zalgiris
0
-
2
Zalgiris Vilnius
4.30
3.75
1.62
Litvanija » 2. liga »
1. Division
FT
FK Vilnius
1
-
0
Suduva B
-
-
-
FT
FK Panevezys B
4
-
0
FK Minija
-
-
-
Luksemburg » 1. liga »
National Division
FT
FC Victoria Rosport
1
-
2
Una Strassen
-
-
-
FT
FC Differdange 03
0
-
0
Swift Hesperange
-
-
-
FT
FC Etzella Ettelbruck
3
-
0
FC Rodange 91
-
-
-
FT
US Mondorf les Bains
3
-
2
RM Hamm Benfica
-
-
-
FT
Union Titus Petange
0
-
1
FC Wiltz 71
-
-
-
FT
Racing FC Union Luxembourg
3
-
4
F91 Dudelange
-
-
-
FT
US Hostert
0
-
3
AS Jeunesse Esch
-
-
-
Malezija » 1. liga »
Super Liga
FT
UiTM
1
-
0
Pahang
3.00
3.15
2.25
FT
Pulau Pinang
2
-
2
Terengganu
-
-
-
FT
Johor Darul Ta'zim FC
2
-
1
Kuala Lumpur FA
1.14
6.50
15.00
FT
Kedah
4
-
1
Malacca United
1.45
4.25
5.50
FT
Perak
2
-
1
Sabah FA
1.90
3.70
3.40
FT
Selangor
1
-
2
MISC-MIFA
1.33
4.50
8.25
Malta » 1. liga »
Premier League
FT
Sirens FC
1
-
3
Hibernians
-
-
-
FT
Balzan FC
1
-
2
Birkirkara
4.20
3.55
1.62
FT
Gudja United
2
-
2
Santa Lucia F.C.
-
-
-
Meksiko » 1. liga »
Liga MX
FT
Atlas
2
-
1
Monterrey
2.07
3.05
3.60
FT
Tigres
2
-
2
Leon
2.10
3.25
3.30
FT
CF America
2
-
0
Mazatlan FC
-
-
-
Meksiko » 2. liga »
Ascenso MX
FT
Monarcas Morelia
2
-
2
Cimarrones de Sonora
-
-
-
Moldavija » 1. liga »
National Division
FT
FC Sfintul Gheorghe
0
-
1
Dinamo-Auto
-
-
-
FT
FC Sheriff
2
-
0
CS Petrocub
-
-
-
Crna Gora » 2. liga »
2. Division
FT
FK Arsenal Tivat
2
-
1
OFK Mladost Donja Gorica
-
-
-
FT
FK Cetinje
0
-
2
FK Bokelj
-
-
-
FT
Grbalj Radanovici
0
-
3
Jedinstvo BP
3.60
3.30
1.85
FT
Kom
2
-
0
Mladost Podgorica
2.10
3.10
3.15
FT
Berane
3
-
2
Igalo
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Botola Pro
FT
Wydad Casablanca
2
-
0
Ittihad Tanger
1.37
4.00
6.75
FT
MAS Fes
0
-
0
RSB Berkane
-
-
-
Maroko » 2. liga »
Elite 2
FT
Club Jeunesse Ben Guerir
0
-
1
IZK
-
-
-
FT
Chabab Atlas Khenifra
3
-
0
Tihad Casablanca
-
-
-
Norveška » 1. liga »
Eliteserien
FT
Stroemsgodset
1
-
2
Kristiansund BK
2.32
3.65
2.88
FT
Molde
4
-
0
Mjoendalen
1.26
6.25
10.50
FT
Bodoe/Glimt
1
-
1
Odds Ballklubb
1.26
6.50
9.50
FT
FK Haugesund
2
-
1
Sarpsborg 08
1.90
3.50
4.20
FT
Sandefjord
3
-
0
Vaalerenga
3.10
3.60
2.23
FT
Rosenborg
3
-
2
Tromsoe
1.61
4.10
5.30
Norveška » 2. liga »
1. Division
FT
Fredrikstad
2
-
1
Sogndal
2.07
4.10
2.88
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Luqueno
0
-
2
Club River Plate
-
-
-
FT
Guarani
3
-
0
Guairena
-
-
-
FT
12 de Octubre
0
-
1
Cerro Porteno
-
-
-
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
Fulgencio Yegros
1
-
1
Sportivo San Lorenzo
-
-
-
FT
Atyra FC
2
-
2
Fernando de la Mora
-
-
-
FT
Sportivo Trinidense
1
-
0
2 de Mayo
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Carlos A. Mannucci
1
-
3
CD UT Cajamarca
-
-
-
FT
Alianza Lima
3
-
2
Binacional
1.60
3.60
5.40
FT
Sporting Cristal
5
-
2
Alianza Atletico
1.30
4.90
8.50
Peru » 2. liga »
Segunda Division
FT
Santos
0
-
1
Union Comercio
-
-
-
FT
Atletico Grau
0
-
0
Deportivo Llacuabamba
1.80
3.45
3.60
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Piast Gliwice
0
-
1
Zaglebie Lubin
2.00
3.30
3.80
FT
Wisla Krakow
2
-
2
Lechia Gdansk
2.00
3.50
3.55
FT
Rakow Czestochowa
2
-
2
Lech Poznan
2.75
3.20
2.60
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Arka Gdynia
0
-
1
GKS Tychy 71
1.72
3.50
4.30
FT
Zaglebie Sosnowiec
1
-
2
Puszcza Niepolomice
1.95
3.30
3.50
FT
Polkowice
1
-
1
Odra Opole
2.40
3.15
2.75
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Stal Rzeszow
1
-
0
Radunia Stezyca
-
-
-
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Penafiel
1
-
0
Nacional
2.63
2.70
2.85
FT
Vilafranquense
1
-
1
Chaves
3.65
3.20
1.95
FT
Leixoes
1
-
1
Varzim
2.00
3.25
3.40
FT
FC Porto B
3
-
1
Mafra
2.35
3.05
2.90
FT
Trofense
0
-
0
Casa Pia
3.05
3.05
2.25
Katar » 1. liga »
Stars League
FT
Al-Khor
1
-
4
Lekhwiya
6.25
5.10
1.30
FT
Al-Wakra
0
-
1
Al-Arabi
2.90
3.05
2.23
FT
Al-Sadd
2
-
0
Al-Sailiya
1.11
7.00
12.00
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
Gaz Metan Medias
1
-
2
FC Voluntari
2.70
2.85
2.85
FT
Steaua Bucuresti
6
-
0
Dinamo Bucuresti
1.35
4.75
8.00
Rumunija » 2. liga »
Liga II Serie A
FT
FC Unirea Slobozia
0
-
2
Petrolul Ploiesti
-
-
-
FT
CSMS Iasi
0
-
1
SCM Gloria Buzau
-
-
-
Saudijska Arabija » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Ettifaq
2
-
2
Al-Raed
-
-
-
FT
Al Batin
0
-
2
Al Fateh FC
-
-
-
FT
Al-Taawon
1
-
1
Al Ahli
2.48
3.30
2.55
FT
Al Shabab
2
-
0
Al Hazm
1.43
4.30
5.60
Škotska » 1. liga »
Premier League
FT
Hearts
0
-
0
Hibernian
2.10
3.35
3.50
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
Kolubara
3
-
0
Novi Pazar
-
-
-
FT
Radnicki Nis
1
-
0
Vozdovac
1.73
3.10
4.20
FT
Mladost Lucani
0
-
0
Cukaricki
3.35
3.20
1.90
Srbija » 2. liga »
Prva Liga
FT
Buducnost Dobanovci
2
-
3
FK IMT Beograd
-
-
-
FT
Kabel Novi Sad
1
-
1
Zlatibor
-
-
-
FT
Loznica
2
-
0
Backa Backa Palanka
-
-
-
FT
Rad Beograd
2
-
1
FK Graficar
2.10
3.30
3.00
FT
Indija
1
-
0
Zarkovo
-
-
-
Singapur » 1. liga »
S.League
FT
Young Lions
1
-
3
Home United FC
8.00
5.40
1.23
FT
Balestier Khalsa FC
1
-
0
Tanjong Pagar United FC
2.43
3.60
2.32
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
1
-
1
Slovan Bratislava
2.90
3.60
1.98
Slovačka » 2. liga »
1. Division
FT
Zilina B
5
-
0
Slovan Bratislava B
1.20
5.25
8.50
FT
FC Petrzalka 1898
1
-
2
Dukla Banska Bystrica
2.45
2.75
2.70
FT
Dubnica
2
-
1
Humenne
-
-
-
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
NK Bravo
0
-
2
Tabor
2.07
3.00
3.25
FT
Radomlje
1
-
4
Koper
3.45
3.25
1.89
FT
Aluminij
3
-
0
Maribor
4.50
3.35
1.65
Slovenija » 2. liga »
2. Division
FT
Primorje
2
-
2
Krsko Posavje
-
-
-
FT
Brezice
1
-
1
Jadran
-
-
-
Južna Afrika » 1. liga »
1. Division
FT
Bloemfontein Celtic
1
-
0
Chippa United
-
-
-
FT
Mamelodi Sundowns FC
2
-
0
Kaizer Chiefs
1.76
3.05
4.90
Južna Afrika » 2. liga »
NFD Championship
FT
Hungry Lions FC
1
-
1
University of Pretoria
-
-
-
FT
Uthongathi FC
1
-
0
Richards Bay
2.85
2.70
2.48
FT
Jomo Cosmos
0
-
0
Ajax Cape Town
-
-
-
Koreja Sjeverna » 1. liga »
K. League Classic
FT
Seongnam FC
1
-
1
FC Seoul
2.75
2.75
2.75
FT
Suwon City
1
-
0
Gangwon FC
2.12
3.30
3.20
Koreja Sjeverna » 2. liga »
K League 2
FT
Ansan Greeners
1
-
1
Busan I'Park
-
-
-
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Real Oviedo
2
-
0
Cartagena
2.05
3.05
4.00
FT
Valladolid
0
-
2
Tenerife
2.12
3.00
3.90
FT
Ponferradina
1
-
0
Almeria
3.70
3.30
2.05
FT
Fuenlabrada
1
-
1
Zaragoza
2.38
2.95
3.25
FT
Malaga
2
-
0
Girona
2.28
2.95
3.45
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
SD Logrones
3
-
0
Tudelano
2.55
2.75
2.85
FT
S.S.Reyes
2
-
1
Rayo Majadahonda
2.70
2.75
2.70
FT
Atletico Sanluqueno CF
1
-
0
Sevilla Atletico
2.45
2.70
3.00
FT
Atletico Baleares
0
-
0
Villarreal B
2.20
3.30
2.85
FT
Unionistas de Salamanca
3
-
0
Extremadura
2.05
3.10
3.40
FT
Leonesa
2
-
1
Athletic Bilbao B
2.70
2.90
2.65
FT
Barcelona B
0
-
0
Llagostera
-
-
-
FT
Linense
1
-
0
Castellon
2.55
2.85
2.80
Švedska » 1. liga »
Allsvenskan
FT
Kalmar FF
4
-
1
Degerfors
1.71
3.90
4.75
FT
Djurgaarden
4
-
1
Hammarby
2.08
3.65
3.35
FT
IFK Gothenburg
2
-
0
Halmstads BK
2.28
2.95
3.60
Švedska » 2. liga »
Superettan
FT
Oesters IF
2
-
0
IFK Vaernamo
2.75
3.10
2.60
Švajcarska » 1. liga »
Super League
FT
Servette
5
-
1
St. Gallen
1.85
3.85
3.75
FT
Lausanne
1
-
1
Sion
1.98
3.80
3.40
FT
Lugano
1
-
1
Basel
3.10
3.60
2.15
Švajcarska » 2. liga »
Challenge League
FT
FC Vaduz
4
-
1
Kriens
1.55
3.80
5.00
Sirija » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Jaish
4
-
2
Al-Horgelah
-
-
-
FT
Al-Karamah
3
-
1
Al-Nawaeir
-
-
-
FT
Al-Futowa
1
-
1
Al-Ittihad
-
-
-
FT
Jableh SC
1
-
0
Hutteen
-
-
-
FT
Al-Taleiah
1
-
2
Al-Wathbah
-
-
-
FT
Efrin
1
-
3
Al-Wahda
-
-
-
FT
Tishreen
1
-
1
Al-Shorta
-
-
-
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Muang Thong United
3
-
3
Chonburi
1.90
3.05
3.65
FT
Nong Bua Pitchaya FC
0
-
1
Pattaya United
-
-
-
FT
Bangkok United
1
-
1
Port FC
1.98
3.35
3.10
Turska » 2. liga »
1. Lig
FT
Boluspor
2
-
0
Kocaelispor
2.38
3.15
2.65
FT
Ankaragucu
2
-
0
Genclerbirligi
1.85
3.50
3.50
FT
Altinordu
2
-
1
Bursaspor
2.60
3.30
2.35
FT
Samsunspor
2
-
0
Keciorengucu
1.40
4.00
6.25
Ukrajina » 1. liga »
Premier League
FT
FC Minaj
2
-
2
Chernomorets Odessa
-
-
-
FT
FC Kolos Kovalivka
1
-
3
Illichivets
1.85
3.45
3.65
FT
Vorskla
2
-
2
Desna
2.20
3.30
2.90
Ukrajina » 2. liga »
1. Division
FT
FC Hirnyk-Sport
0
-
0
FC Podillya Khmelnytskyi
-
-
-
FT
FC Hirnyk
5
-
0
FC Uzhhorod
-
-
-
FT
FC Avanhard Kramatorsk
0
-
3
Metalist Kharkiv
-
-
-
Australija » 4. liga »
Four australian league
FT
Moggill
1
-
3
Newmarket
-
-
-
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Fenix
3
-
1
Rentistas
2.10
3.35
3.00
FT
Boston River
1
-
3
Montevideo Wanderers
2.30
3.05
2.88
FT
Plaza Colonia
1
-
2
Club Atletico Penarol
3.20
3.00
2.15
SAD » 2. liga »
NASL
FT
Indy Eleven
1
-
0
Swope Park Rangers
1.60
3.95
4.10
FT
Charlotte Independence
2
-
0
Hartford Athletic
-
-
-
FT
Pittsburgh Riverhounds
5
-
0
Loudoun United
1.33
4.50
7.00
FT
Tampa Bay Rowdies
6
-
0
New York Red Bulls II
-
-
-
FT
Tulsa Roughnecks FC
1
-
1
Birmingham Legion
2.15
3.55
2.75
FT
Memphis 901
0
-
2
Miami FC
2.60
3.45
2.30
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
1
-
1
Rio Grande Valley FC
2.00
3.50
3.10
FT
Real Monarchs SLC
0
-
1
San Antonio FC
4.50
3.40
1.65
FT
El Paso Locomotive
2
-
0
Sacramento Republic FC
1.75
3.75
3.50
FT
Orange County Blues FC
3
-
0
Las Vegas Lights FC
1.45
4.20
5.50
FT
Oakland Roots
0
-
0
San Diego Loyal
-
-
-
FT
LA Galaxy II
3
-
4
Arizona United SC
-
-
-
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Portuguesa FC
0
-
1
Zamora FC
2.90
3.00
2.25
Belgija » 3. liga »
Belgian Third league
FT
URSL Vise
0
-
0
Dessel
-
-
-
FT
Sint-Eloois-Winkel
1
-
1
Izegem
-
-
-
FT
Francs Borains
2
-
0
UR La Louvière Centre
-
-
-
FT
FC Liege
0
-
0
Tienen
-
-
-
Brazil » 4. liga »
Serie D
FT
Brasiliense
0
-
0
Ferroviaria
-
-
-
FT
Caxias
1
-
0
Portuguesa
-
-
-
FT
Moto Club MA
2
-
0
Castanhal EC
3.15
3.15
2.10
FT
Retro FC
1
-
1
ABC
-
-
-
FT
Penarol Atletico Clube
1
-
0
4 de Julho
-
-
-
FT
Uberlandia
1
-
1
Nova Mutum
-
-
-
FT
Cianorte
0
-
0
FC Cascavel
-
-
-
FT
Paragominas FC
1
-
0
Sao Raimundo RR
-
-
-
FT
Sergipe
2
-
2
Campinense
2.20
2.90
3.20
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
FC Helsingoer
2
-
2
Hvidovre
1.57
4.00
5.25
FT
Jammerbugt FC
4
-
3
HB Koege
3.20
3.10
2.28
FT
AC Horsens
1
-
3
Fredericia
2.08
3.25
3.50
Danska » 3. liga »
2. Division
FT
AB
1
-
2
Brabrand
-
-
-
FT
B 93
4
-
0
Middelfart G og BK
1.95
3.45
3.30
FT
FA 2000
1
-
0
Skive
2.95
2.88
2.40
FT
Aarhus Fremad
1
-
1
Naestved
2.10
3.80
2.80
FT
Kolding IF
1
-
1
Hilleroed
1.90
3.50
3.50
FT
Thisted
3
-
1
HIK
2.15
3.35
2.90
Danska » 4. liga »
Danmarksserien
FT
Vanloese
2
-
4
FC Roskilde
6.50
4.25
1.40
FT
KFUM Roskilde
2
-
0
Slagelse
1.70
3.90
3.80
Engleska » 6. liga »
National League North/South
FT
Dulwich Hamlet
3
-
1
Hungerford Town
2.20
3.30
2.85
Engleska » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Cray Wanderers
0
-
1
Potters Bar Town
-
-
-
Finska » 3. liga »
Kakkonen
FT
SC KuFu-98
2
-
0
Peka
-
-
-
FT
Honka (A)
1
-
1
EPS
-
-
-
FT
GBK
2
-
4
Naerpes Kraft
-
-
-
FT
GrIFK Grankulla
4
-
4
KaaPo
-
-
-
FT
OLS
0
-
2
SJK Akatemia
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
Geestemuende
2
-
0
BSC Hastedt
-
-
-
FT
TSG Neustrelitz
1
-
2
SpVg BW 90 Berlin
2.90
3.80
1.88
FT
SV Merseburg 99
0
-
7
Carl Zeiss Jena II
2.90
3.80
1.88
FT
FSV Wacker Nordhausen
0
-
2
Plauen
6.10
4.60
1.30
FT
Einheit Rudolstadt
1
-
1
RW Erfurt
5.40
4.80
1.33
FT
FC Mecklenburg Schwerin
0
-
1
Eintracht Mahlsdorf
-
-
-
FT
Staaken
4
-
1
RSV Eintracht
-
-
-
FT
Hertha Zehlendorf
2
-
0
Ludwigsfelder FC
1.12
6.75
9.50
FT
Luebeck II
0
-
3
Oldenburger SV
2.43
3.80
2.18
FT
TSV Schwabmuenchen
1
-
3
Ingolstadt II
3.00
3.40
1.96
FT
DJK Ammerthal
0
-
3
Eintracht Bamberg
-
-
-
FT
Salmrohr
2
-
5
Eisbachtaler Sportfreunde
-
-
-
FT
FC Germania Egestorf-Langreder
4
-
1
MTV Wolfenbuettel
1.34
4.40
5.75
FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
4
-
0
Arminia Hannover
-
-
-
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
4
-
0
BW Schwalbe Tuendern
1.30
5.00
5.80
FT
FT Braunschweig
2
-
0
SVG Goettingen
1.40
4.50
4.70
FT
TuS Bersenbrueck
0
-
2
VfL Oldenburg
2.10
3.45
2.70
FT
Heeslinger SC
2
-
1
Spelle-Venhaus
2.10
3.50
2.70
FT
MTV Eintracht Celle
1
-
2
Kickers Emden
3.45
3.60
1.73
FT
Sportfreunde Siegen
0
-
0
Preussen Muenster II
2.00
3.35
2.95
FT
Hammer SpVg
1
-
3
SC Paderborn 07 II
3.00
3.50
1.95
FT
TSG Sprockhoevel
6
-
1
RSV Meinerzhagen
1.72
3.55
3.55
FT
Eintracht Rheine
1
-
0
SC Westfalia Herne
1.32
4.40
6.00
FT
Wattenscheid
3
-
2
Westfalia Rhynern
2.14
3.55
2.60
FT
SV Schermbeck 2020
2
-
3
Holzwickeder
-
-
-
FT
Victoria Clarholz
1
-
1
SG Finnentrop/Bamenohl
-
-
-
FT
FC Guetersloh
0
-
0
TuS Haltern
1.42
4.00
5.00
FT
SpVgg Vreden
1
-
1
TuS Erndtebrueck
-
-
-
FT
SV Breinig
0
-
5
FC Hennef 05
-
-
-
FT
Spvg Wesseling Urfeld
2
-
4
FC Huerth
3.90
3.70
1.62
FT
Viktoria Arnoldsweiler
0
-
3
Borussia Freialdenhoven
2.20
3.30
2.65
FT
SV Eilendorf
0
-
3
DJK BW Friesdorf
-
-
-
FT
Bergisch Gladbach
2
-
2
VfL Vichttal
1.70
3.60
3.65
FT
VfL Alfter
0
-
0
SV Deutz 05
1.40
4.20
5.00
FT
Glesch-Paffendorf
4
-
1
Fortuna Koeln II
-
-
-
FT
FC Monheim
0
-
1
Niederwenigern
1.42
4.20
4.80
FT
FC Kray
3
-
2
Union Nettetal
1.65
3.70
3.70
FT
SW Essen
5
-
1
SC Duesseldorf West
1.75
3.40
3.55
FT
TVD Velbert
1
-
0
FC Kleve
-
-
-
FT
SC Weiche Flensburg II
2
-
2
SV Frisia 03 RL
-
-
-
FT
Inter Tuerkspor Kiel
2
-
3
TSV Altenholz
1.70
3.80
3.45
FT
FC Union 60
2
-
1
TuS Schwachhausen
5.80
5.80
1.22
FT
Werder Bremen III
1
-
1
SG Aumund-Vegesack
3.40
3.70
1.74
FT
SV Steinbach 1920
1
-
2
Bayern Alzenau
3.10
3.45
1.89
FT
SV Neuhof
2
-
3
FC Hanau 93
-
-
-
FT
TuS Ennepetal
2
-
3
ASC Dortmund
1.90
3.50
3.10
FT
Elversberg II
2
-
3
FC Speyer 09
-
-
-
FT
Pesch
1
-
2
Dueren
-
-
-
FT
Siegburger SV 04
1
-
2
SpVg Frechen 20
2.00
3.80
2.65
FT
TuRU Duesseldorf
3
-
3
SpVg Schonnebeck
4.50
4.00
1.48
FT
DJK Teutonia St. Toenis
0
-
0
Cronenberger SC
-
-
-
FT
FSV Duisburg
0
-
1
VfB Hilden
-
-
-
FT
1. FC Moenchengladbach
0
-
4
SC Velbert
-
-
-
FT
Habenhauser FV
1
-
2
SC Borgfeld
1.36
4.60
5.25
FT
Vatan Sport Bremen
1
-
0
SV Hemelingen
2.75
3.30
2.10
FT
Eintracht Northeim
0
-
1
MTV Gifhorn
4.20
3.80
1.55
FT
Leher
1
-
1
SFL Bremerhaven
2.02
3.80
2.65
Kosovo » 1. liga »
Superliga
FT
Gjilani
0
-
0
Dukagjini
-
-
-
FT
Llapi
0
-
2
Feronikeli
-
-
-
Malta » 2. liga »
Second Malta league
FT
Vittoriosa Stars
1
-
4
Pembroke Athleta F.C.
-
-
-
FT
Melita FC Saint Julian
1
-
0
Marsaxlokk FC
-
-
-
FT
Saint Andrews
1
-
1
Marsa FC
-
-
-
FT
Luqa SA
0
-
2
Qrendi
-
-
-
Norveška » 3. liga »
2. Division
FT
Alta
1
-
3
Eidsvold TF
1.55
4.15
4.75
FT
Hoedd
0
-
0
Kongsvinger
2.60
3.60
2.30
FT
Fram Larvik
2
-
2
Nardo
1.85
3.65
3.40
Norveška » 4. liga »
3. Division Avdeling 1
FT
Stabaek 2
4
-
0
Skaanland
1.35
4.50
5.50
FT
Start 2
2
-
2
Mandalskameratene
3.90
3.65
1.65
FT
Lillestroem 2
3
-
0
NIL-Trysil
1.15
6.40
9.50
FT
Ull/Kisa 2
3
-
0
Stovner
-
-
-
FT
Nordstrand
1
-
2
Skeid 2
3.05
4.00
1.80
FT
Finnsnes
0
-
1
Ullern
5.80
4.90
1.30
FT
Sandviken
2
-
2
Stord
2.25
3.55
2.50
FT
Gjoevik-Lyn
4
-
1
Grorud 2
1.20
5.75
8.50
FT
Byaasen
0
-
2
Aalesund 2
2.10
3.65
2.65
FT
Ranheim 2
1
-
3
Molde 2
2.05
3.90
2.63
FT
Lokomotiv Oslo FK
1
-
2
Bodoe/Glimt 2
1.65
3.85
3.65
FT
Raufoss 2
2
-
2
Funnefoss/Vormsund
1.90
3.80
2.95
Rusija » 3. liga »
Russian third league
FT
Tyumen
2
-
1
Ural II
1.33
4.75
7.00
FT
Lada Togliati
0
-
0
FC Orenburg II
3.60
4.20
1.68
FT
Dinamo Stavropol
2
-
3
FK Makhachkala
-
-
-
FT
Zenit Izhevsk
0
-
1
Novosibirsk FK
-
-
-
FT
NoSta
0
-
3
FC Chelyabinsk
9.00
5.30
1.22
FT
Spartak Nalchik
1
-
0
Chayka
-
-
-
FT
Biolog Novokubansk
5
-
3
FC Alania Vladikavkaz II
-
-
-
FT
SKA Rostov
1
-
0
FC Rotor Volgograd II
1.17
7.00
9.00
FT
Volga Ulyanovsk
3
-
0
Zvezda Perm
1.90
3.10
3.75
FT
Chernomorets Novorossiysk
2
-
2
Forte Taganrog
-
-
-
Koreja Sjeverna » 3. liga »
National League
FT
Mokpo City
3
-
2
Ulsan Citizen
-
-
-
Švedska » 3. liga »
1. Division
FT
Umeaa
2
-
3
Oerebro Syrianska IF
1.26
4.90
10.50
FT
Lindome GIF
2
-
1
Aatvidaberg
2.50
3.50
2.45
FT
Sollentuna FF
1
-
0
Piteaa
1.75
3.80
3.80
FT
IFK Luleaa
1
-
4
Dalkurd FF
6.30
4.50
1.40
Švedska » 4. liga »
2. Division Norra Götaland
FT
Skiljebo SK
3
-
2
FC Jaerfaella
-
-
-
FT
Raeppe GOIF
7
-
0
KSF Prespa Birlik
-
-
-
FT
Team TG FF
2
-
3
Umeaa FC Akademi
-
-
-
Švajcarska » 4. liga »
Erste Liga Classic
FT
FC Muensingen
3
-
0
Luzern II
-
-
-
FT
St. Gallen II
0
-
1
Paradiso
-
-
-
FT
FC La Sarraz Eclepens
2
-
1
Martigny
-
-
-
FT
FC Langenthal
2
-
4
Grasshopper II
-
-
-
FT
Winterthur II
0
-
2
FC Wettswil-Bonstetten
-
-
-
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Raj-Pracha BTU
0
-
3
Chiangmai FC
-
-
-
FT
Rayong FC
3
-
2
Muangkan United
-
-
-
FT
Nakhon Pathom
1
-
1
Lampang FC
-
-
-
Turska » 3. liga »
2. Lig
FT
Soma Spor Dernegi
0
-
2
-
-
-
FT
Turgutluspor
1
-
2
Bayburt Genclikspor
2.20
3.30
2.70
FT
Nigde Belediyespor
0
-
3
Osmanlispor FK
-
-
-
FT
Kirsehir Belediyespor
1
-
0
Amed Sportif
-
-
-
FT
Ergene Velimese Spor
0
-
4
Corum Belediyespor
2.70
3.10
2.30
FT
Serik Belediyespor
0
-
3
Sivas Belediye Spor
1.85
3.05
3.85
FT
Nazilli Belediyespor
1
-
0
Pazarspor
1.65
3.40
4.25
FT
Afjet Afyonspor
2
-
2
Van Buyuksehir Belediyespor
1.50
3.65
5.00
FT
Sakaryaspor
2
-
0
Sariyer
1.85
3.40
3.40
FT
Yeni Diyarbakirspor
0
-
2
Bodrumspor
-
-
-
FT
Eskisehirspor
0
-
0
Urfaspor
-
-
-
FT
Tarsus
1
-
0
24 Erzincanspor
1.50
3.75
4.90
FT
Isparta 32 Spor
0
-
0
Anadolu Selcukspor
-
-
-
Turska » 4. liga »
Fourth Turkey league
FT
Fatsa Belediyespor
0
-
1
Batman Petrolspor
1.98
3.25
3.00
FT
1954 Kelkit Belediyespor
2
-
2
Catalcaspor
-
-
-
FT
Artvin Horaspor
1
-
2
Nevsehirspor Genclik
-
-
-
FT
Malatya Yesilyurt Belediyespor
1
-
0
Sile Yildizspor
-
-
-
FT
Yomraspor
1
-
1
Halide Edip Adivar Spor
1.98
3.25
3.00
FT
Elaziz Belediyespor
3
-
0
Kizilcabolukspor
-
-
-
FT
76 Igdir Belediyespor
4
-
2
Siirt IL Ozel Idaresispor
-
-
-
FT
Tepecikspor
0
-
0
Gumushanespor
-
-
-
FT
Karakopru Belediyespor
1
-
1
Orduspor 1967
-
-
-
FT
Agri 1970 Spor
2
-
0
Mardin Buyuksehir Basakspor
-
-
-
FT
Bugsasspor
2
-
0
Elazigspor
-
-
-
FT
Karaman Belediyespor
2
-
2
Sancaktepe Belediyespor
-
-
-
FT
Osmaniyespor
0
-
0
Kahta 02
-
-
-
FT
Yeni Altindag Belediyespor
0
-
3
Kusadasispor
-
-
-
FT
Erzin Belediyespor
0
-
3
Hacettepe Spor Kulubu
-
-
-
FT
Carsambaspor
2
-
2
Darica Genclerbirligi
-
-
-
FT
Bayrampasa
1
-
0
Kestelspor
-
-
-
FT
Ankara Adliyespor
4
-
1
Karabukspor
1.16
5.10
10.50
FT
Ceyhanspor
0
-
3
Edirnespor Genclik
-
-
-
FT
Bursa Yildirim Spor
1
-
1
Kutahyaspor
-
-
-
FT
Bergama Belediyespor
1
-
3
Hendekspor
-
-
-
FT
Belediye Derince
0
-
0
Turk Metal Kirikkalespor
-
-
-
FT
Modafen FK
2
-
4
Ofspor
-
-
-
FT
Fethiyespor
5
-
1
Kasimpasa Erokspor
-
-
-
SAD » 3. liga »
USL Pro League
FT
Carolina RailHawks
4
-
1
New England Revolution II
-
-
-
FT
Greenville Triumph SC
1
-
0
Chattanooga Red Wolves SC
-
-
-
FT
Forward Madison FC
1
-
0
Richmond Kickers
2.05
3.10
3.25
FT
South Georgia Tormenta FC
2
-
0
North Texas SC
2.50
3.20
2.50
FT
Union Omaha
2
-
1
Toronto FC II
-
-
-
FT
FC Tucson
3
-
0
League One Miami
-
-
-
Venecuela » 2. liga »
Segunda Division
FT
Universidad de Los Andes FC
3
-
1
Rayo Zuliano
-
-
-
FT
Llaneros Guanare
3
-
4
Atletico El Vigia
-
-
-
Zambija » 1. liga »
1. Division
FT
Nkana FC
2
-
3
Nkwazi
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori