Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
April
29
Ponedjeljak
April
30
Utorak
Maj
01
Jučer
Maj
02
Danas
Maj
03
Sutra
Maj
04
Subota
Maj
05
Nedjelja
Rezultati 13 jul 2019
Rezultati uživo
13 jul 2019
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
Rusija » 1. liga »
Premier League
FT
Ural
3
-
2
FC Ufa
2.18
2.95
3.60
FT
Spartak Moscow
1
-
0
Dinamo St Petersburg
-
-
-
FT
FC Rostov
2
-
1
Gazovik Orenburg
1.93
2.90
4.70
SAD » 1. liga »
Major League Soccer
FT
DC United
2
-
2
New England Rev.
2.28
3.55
2.90
FT
Houston Dynamo
1
-
3
Los Angeles FC
2.08
4.00
3.00
FT
LA Galaxy
1
-
3
San Jose Earthquakes
2.14
3.90
2.95
Friendlies
FT
Rayo Vallecano
2
-
2
Leganes
-
-
-
FT
Young Boys
0
-
2
Kriens
2.15
3.40
3.00
FT
Toulouse
1
-
0
AC Ajaccio
1.50
4.10
5.50
FT
Varzim
1
-
1
Moreirense
-
-
-
FT
Wisla Krakow
0
-
0
Puszcza Niepolomice
-
-
-
FT
Rio Ave
3
-
0
Boavista
-
-
-
FT
Pacos de Ferreira
1
-
0
Chaves
-
-
-
FT
Aves
2
-
1
Tondela
2.25
3.80
2.55
FT
Brentford
0
-
0
Dynamo Kyiv
-
-
-
FT
Willem II
2
-
0
FC Oss
1.35
5.00
6.25
FT
Werder Bremen
1
-
1
Darmstadt
-
-
-
FT
Sportfreunde Lotte
1
-
1
FC Groningen
-
-
-
FT
Manchester United
2
-
0
Perth Glory
1.13
6.80
15.00
FT
Preußen Münster
1
-
3
Heracles
3.00
3.60
2.00
FT
SC Heerenveen
1
-
4
FC Volendam
2.80
3.80
2.05
FT
Lincoln
1
-
3
Sheffield Wednesday
2.80
3.60
2.10
FT
FC Liefering
2
-
5
Brighton & Hove Albion
6.00
4.00
1.45
FT (P)
Karlsruher SC
0
-
0
Sturm Graz
Kaznene udarce: 6-7
-
-
-
FT
KFC Uerdingen
1
-
2
Sporting Charleroi
-
-
-
FT
GKS Belchatow
0
-
0
GKS Jastrzebie
-
-
-
FT (P)
Duisburg
1
-
1
Stoke City
Kaznene udarce: 4-3
2.90
3.30
2.20
FT
Jong AZ Alkmaar
0
-
0
Hollandia
-
-
-
13 jul 15:00
Young Boys
-
Crystal Palace
-
-
-
FT
BW Linz
0
-
3
Union Berlin
5.60
4.00
1.47
FT
Mattersburg
1
-
1
Holstein Kiel
2.65
3.50
2.30
13 jul 15:00
Young Boys
-
Crystal Palace
-
-
-
13 jul 15:00
Young Boys
-
Crystal Palace
-
-
-
FT
St. Patrick's Athletic
0
-
4
Chelsea
25.00
11.00
1.03
FT
Augsburg
1
-
0
Greuther Fuerth
-
-
-
FT
Zaglebie Lubin
0
-
0
Miedz Legnica
-
-
-
FT
Bayer Leverkusen
0
-
1
Fortuna Sittard
1.40
4.50
5.75
FT
Hertha Berlin
1
-
0
Sturm Graz
-
-
-
FT
LASK Linz
1
-
1
FC Heidenheim
2.35
3.70
2.50
FT
Hoffenheim
3
-
0
Eintracht Braunschweig
1.40
4.75
5.50
FT
Wolfsburg
2
-
2
VVV-Venlo
1.30
5.25
6.75
FT
Celtic
0
-
0
Rennes
1.90
3.40
3.50
FT
AFC Fylde
0
-
4
Preston North End
6.50
5.50
1.29
FT
Stocksbridge Park Steels
0
-
5
Sheffield Wednesday
-
-
-
FT
Sion
0
-
0
Xamax
-
-
-
FT
Welling United
0
-
2
Charlton Athletic
5.35
4.75
1.45
FT
Bedford
1
-
2
Luton Town
-
-
-
FT
Crawley Town
2
-
3
Swansea City
5.25
4.25
1.47
FT
Hamburger SV
0
-
1
Huddersfield Town
2.35
3.50
2.60
FT
Kortrijk
1
-
2
NAC Breda
-
-
-
FT (P)
Karlsruher SC
1
-
1
Hertha Berlin
Kaznene udarce: 3-5
-
-
-
FT
Borussia Moenchengladbach
1
-
0
1860 Muenchen
-
-
-
FT
Alemannia Aachen
0
-
0
Mainz 05 II
-
-
-
FT
Lyon
0
-
0
Servette
1.45
4.40
6.25
FT
Offenburger FV
0
-
0
Freiburg
-
-
-
FT
SV Gaflenz
0
-
5
Austria Wien
-
-
-
FT
Wolfsberger AC
3
-
1
Bordeaux
-
-
-
FT
SKN St. Poelten
3
-
0
Znojmo
-
-
-
FT
Angers
3
-
1
Les Herbiers
-
-
-
FT
AZ Alkmaar
0
-
3
Telstar
-
-
-
FT
Dijon
2
-
1
Auxerre
2.60
3.20
2.45
FT
Antwerp
0
-
0
Valenciennes
2.00
3.30
3.25
FT
SV Gonsenheim
0
-
8
Mainz 05
-
-
-
FT
Nice
1
-
3
Thun
1.30
5.25
7.00
FT
Bayer Leverkusen
3
-
4
Eupen
-
-
-
FT
Standard Liege
0
-
2
Strasbourg
1.85
3.50
3.50
FT
SSC Napoli
1
-
2
Benevento
1.30
5.00
7.00
FT
Caen
0
-
0
Le Havre
-
-
-
FT
Lille
1
-
1
Reims
-
-
-
FT
Saint-Etienne
1
-
1
Clermont Foot
-
-
-
FT
St.Truiden
4
-
2
Gent
3.80
3.90
1.72
FT
Salzburg
4
-
0
Vorwaerts Steyr
-
-
-
FT
Boluspor
0
-
2
Fenerbahce
4.00
3.90
1.65
FT
Slovan Bratislava
4
-
0
Hartberg
3.60
3.60
1.85
FT
Lausanne
2
-
1
Monaco
5.75
4.25
1.45
FT
Augsburg
1
-
0
Borussia Moenchengladbach
-
-
-
FT
Bourg en Bresse Peronnas
0
-
0
Grenoble
-
-
-
FT
FK Senica
0
-
0
SK Prostejov
-
-
-
FT
Cercle Bruges
1
-
1
Lens
-
-
-
FT
St. Gallen
2
-
2
Sporting CP
3.85
3.75
1.75
FT
SC Heerenveen
2
-
2
KV Mechelen
-
-
-
FT
Oostende
0
-
4
Royal Excel Mouscron
-
-
-
FT
Villarreal
3
-
0
West Bromwich Albion
1.62
3.90
4.35
FT
Lagun Onak
0
-
5
Real Sociedad
16.00
10.00
1.06
FT
Lokeren
2
-
2
Zulte-Waregem
-
-
-
FT
Santa Clara
2
-
2
Sporting Covilha
-
-
-
FT (P)
Vitoria de Setubal
2
-
2
Birmingham City
Kaznene udarce: 5-3
2.60
3.30
2.50
FT
Atromitos
0
-
3
Nottingham Forest
2.75
3.50
2.15
FT
Portimonense
0
-
1
Braga
4.35
3.75
1.65
FT
Basel
2
-
3
VfB Stuttgart
1.75
3.90
3.75
FT
Sevilla
2
-
1
Reading
1.33
5.25
6.50
FT
Academica
0
-
8
Benfica
13.00
7.00
1.12
Friendlies
FT
India
2
-
5
North Korea
1.65
4.40
4.25
Uhren Cup
FT
Young Boys
2
-
0
Crystal Palace
-
-
-
Kagame Inter-Club Cup
FT
Atlabara FC
1
-
6
TP Mazembe
-
-
-
FT
Rayon Sport
0
-
1
Kinondoni MC
-
-
-
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Adamstown Rosebud FC
0
-
1
Edgeworth Eagles
-
-
-
FT
Lambton Jaffas FC
5
-
2
Valentine Phoenix
-
-
-
FT
Avondale Heights
3
-
0
Hume City FC
-
-
-
FT
Belconnen United
2
-
1
Canberra FC
1.80
3.80
3.25
FT
Sorrento
3
-
2
Perth Glory Youth
2.00
3.60
2.90
FT
North Eastern Metro Stars
1
-
2
Campbelltown City
3.90
3.80
1.65
FT
Adelaide Comets
6
-
0
Adelaide Raiders
2.23
3.30
2.70
FT
West Adelaide
1
-
5
Para Hills Knights
2.38
3.35
2.48
FT
Croydon Kings
2
-
1
Adelaide United Youth
2.00
3.45
3.00
FT
Gold Coast United FC
0
-
0
Magpies Crusaders
-
-
-
FT
Clarence United
1
-
5
Kingborough Lions
-
-
-
FT
Launceston City
0
-
4
Devonport City
9.50
7.00
1.13
FT
University Azzurri FC
4
-
3
Darwin Olympic
-
-
-
FT
Peninsula Power
3
-
0
Western Pride
1.11
7.50
11.50
FT
Rockingham City FC
2
-
2
ECU Joondalup
-
-
-
FT
Inglewood United
2
-
1
Armadale
1.55
3.90
4.50
FT
Floreat Athena
1
-
0
Balcatta
1.89
3.45
3.25
FT
Perth
1
-
1
Bayswater City
1.65
3.80
3.90
FT
Stirling Lions
2
-
2
Cockburn City
3.65
3.60
1.75
FT
Monaro Panthers
1
-
2
Gungahlin United
2.55
3.80
2.14
FT
Pascoe Vale SC
0
-
1
Green Gully Cavaliers
3.10
3.35
1.98
FT
Port Melbourne Sharks SC
3
-
1
Dandenong Thunder SC
-
-
-
FT
Moreton Bay United
0
-
2
Olympic F.C.
9.50
6.75
1.15
FT
Brisbane City
4
-
2
Brisbane Strikers
2.75
3.55
2.07
FT
Eastern Suburbs
1
-
3
Brisbane Roar FC Youth
-
-
-
FT
Lions FC
2
-
1
Gold Coast Knights
-
-
-
FT
Oakleigh Cannons
3
-
1
Dandenong City
2.28
3.35
2.60
FT
Adelaide Olympic
1
-
1
Adelaide City
1.70
3.80
3.65
FT
Casuarina
5
-
0
Mindil Padres
-
-
-
Australija » 3. liga »
3
FT
Murray United FC
1
-
4
Northcote City
-
-
-
FT
North Geelong Warriors
3
-
2
Ballarat City FC
-
-
-
FT
Whittlesea Ranges
0
-
1
Werribee City
-
-
-
FT
Moreland City FC
1
-
1
Geelong SC
-
-
-
FT
Box Hill United
1
-
3
Eastern Lions SC
-
-
-
FT
Western Strikers
0
-
0
Fulham United FC
-
-
-
FT
Adelaide Victory
2
-
1
Playford City Patriots
-
-
-
FT
Modbury Jets
1
-
0
Cumberland United
-
-
-
FT
Sturt Lions
1
-
0
Salisbury United
1.16
6.50
10.00
FT
Noarlunga United
1
-
2
West Torrens Birkalla
3.50
3.75
1.80
FT
Capalaba
1
-
1
Southside Eagles
-
-
-
FT
Acacia Ridge FC
1
-
3
Taringa Rovers
-
-
-
FT
The Gap
5
-
4
Brisbane Knights
-
-
-
FT
Grange Thistle
3
-
0
North Pine
-
-
-
FT
Mitchelton
1
-
2
Logan Lightning
2.30
3.50
2.65
FT
Souths United
4
-
6
Sunshine Coast Wanderers
-
-
-
FT
Bayside United
2
-
6
Toowong
-
-
-
FT
Seaford Rangers
1
-
1
White City Woodville
-
-
-
FT
Goulburn Valley Suns
1
-
2
Manningham United Blues
-
-
-
FT
Blacktown Spartans
4
-
2
Spirit FC
-
-
-
FT
St George FC
3
-
0
Macarthur Rams
-
-
-
FT
Northern Tigers
2
-
0
Rydalmere
-
-
-
FT
Mounties Wanderers
1
-
4
Hills Brumbies
2.80
3.60
2.10
FT
Bankstown Berries
3
-
1
Western Sydney Wanderers FC Youth
9.00
7.00
1.16
FT
Holland Park Hawks
1
-
3
Rochedale Rovers
-
-
-
FT
Centenary Stormers
1
-
3
Albany Creek
-
-
-
Australija »
Youth 2
FT
Avondale Heights U20
2
-
1
Hume City FC U20
3.30
4.00
1.80
FT
Sorrento U20
0
-
7
Perth Glory U20
-
-
-
FT
South Melbourne FC U20
1
-
1
Melbourne Knights FC U20
1.40
4.40
6.00
FT
Lions FC U20
4
-
2
Gold Coast Knights U20
-
-
-
FT
Perth U20
1
-
0
Bayswater City U20
-
-
-
FT
Floreat Athena U20
1
-
2
Balcatta U20
-
-
-
FT
Stirling Lions U20
0
-
3
Cockburn City U20
8.00
6.50
1.20
FT
Inglewood United U20
0
-
2
Armadale U20
-
-
-
FT
Rockingham City FC U20
0
-
0
ECU Joondalup U20
-
-
-
FT
Moreton Bay United U20
1
-
3
Olympic F.C. U20
1.90
4.50
2.75
FT
Pascoe Vale SC U20
4
-
3
Green Gully SC U20
1.25
5.50
8.00
FT
Port Melbourne Sharks SC U20
4
-
1
Dandenong Thunder SC U20
-
-
-
FT
Brisbane City U20
2
-
0
Brisbane Strikers U20
1.85
4.25
3.00
FT
Oakleigh Cannons FC U20
1
-
2
Dandenong City U20
1.30
5.00
7.50
FT
Peninsula Power U20
1
-
0
Western Pride U20
-
-
-
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
FC Torpedo Minsk
1
-
2
Gomel
3.85
3.40
1.80
FT
Neman Grodno
0
-
0
FK Slutsk
1.75
3.40
4.00
FT
BATE Borisov
4
-
1
Torpedo Zhodino
1.60
3.40
5.10
Bjelorusija » 2. liga »
1. Division
FT
Naftan Novopolotsk
2
-
4
FK Orsha
-
-
-
FT
Gomelzheldortrans
4
-
0
FC Slonim
-
-
-
FT
Lida
0
-
1
Belshina Bobruisk
-
-
-
FT
Krumkachy Minsk
3
-
3
Sputnik Rechitsa
-
-
-
FT
Rukh Brest
1
-
0
Volna
-
-
-
FT
Granit Mikashevichi
3
-
1
FC Smorgon
-
-
-
FT
Baranovichi
1
-
3
Khimik Svetlogorsk
-
-
-
Brazil » 1. liga »
Serie A
FT
Gremio
2
-
1
Vasco da Gama
1.57
3.55
5.60
FT
Fortaleza
2
-
0
Avai FC
1.86
3.00
4.40
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
CRB
2
-
1
Guarani
2.04
2.80
3.80
FT
Ponte Preta
3
-
2
Oeste FC
1.72
3.00
5.10
FT
America MG
0
-
4
Figueirense
2.15
3.00
3.20
FT
Atletico GO
2
-
0
Vila Nova
2.08
3.05
3.30
FT
Botafogo SP
2
-
3
Brasil
-
-
-
Brazil » 3. liga »
Serie C
FT
ABC
1
-
2
Confianca
2.15
3.30
3.00
FT
EC Sao Jose
0
-
0
Ypiranga RS
1.75
3.30
4.60
FT
Remo
2
-
2
Luverdense
1.65
3.00
6.00
FT
Juventude
1
-
1
Paysandu
1.95
3.15
3.75
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Ludogorets Razgrad
2
-
0
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
1.20
5.80
10.50
Čile » kup »
Cup
FT
Everton CD
1
-
0
O'Higgins
2.17
3.15
2.90
FT
Union Espanola
0
-
0
Deportes Valdivia
-
-
-
Kina » 1. liga »
Super League
FT
Beijing Renhe
0
-
2
Wuhan Zall
-
-
-
FT
Tianjin Quanjian
2
-
2
Shenzhen FC
2.30
3.30
3.00
FT
Jiangsu Suning FC
0
-
3
Shanghai SIPG FC
4.00
3.70
1.82
Kina » 2. liga »
League
FT
Qingdao Huanghai
0
-
0
Shaanxi Changan
-
-
-
FT
Heilongjiang Lava Spring FC
1
-
1
Hangzhou Greentown
-
-
-
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Atletico Huila
3
-
2
La Equidad
1.89
3.00
4.50
Hrvatska » Superkup »
Super Cup
FT
Dinamo Zagreb
1
-
0
Rijeka
1.80
3.50
3.80
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Banik Ostrava
1
-
2
Liberec
2.10
3.20
3.50
FT
Pribram
1
-
1
Teplice
2.45
3.20
2.80
FT
Viktoria Plzen
3
-
1
Sigma Olomouc
1.32
4.75
9.00
Ekvador » 1. liga »
Ecuadorian Serie A
FT
Deportivo Cuenca
3
-
1
Mushuc Runa
1.67
3.50
4.50
FT
Fuerza Amarilla SC
1
-
4
Emelec
5.80
4.00
1.45
Ekvador » 2. liga »
Serie B
FT
LDU Portoviejo
4
-
0
Clan Juvenil
-
-
-
FT
Gualaceo SC
1
-
0
Orense
-
-
-
Finska » 2. liga »
Ykkonen
FT
Musan Salama
4
-
0
MYPA
-
-
-
FT
Haka
2
-
0
FF Jaro
1.65
3.90
4.25
FT
TPS
1
-
0
AC Oulu
1.75
3.40
4.35
FT
EIF
3
-
1
TPV Tampere
2.10
3.25
3.30
FT
FC KTP
0
-
2
AC Kajaani
1.60
3.90
4.60
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
VfR Garching
1
-
3
Nuernberg II
3.20
3.45
2.00
Island » 1. liga »
Urvalsdeild
FT
IBV Vestmannaeyjar
1
-
2
FH Hafnarfjordur
4.35
3.75
1.70
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
PSM Makassar
2
-
1
Bhayangkara Surabaya United
1.53
3.75
4.60
FT
PSS Sleman
2
-
1
Persebaya Surabaya
-
-
-
Irak » 1. liga »
Super League
FT
Al Zawraa
4
-
1
Al Hussein
-
-
-
FT
Erbil
3
-
1
Al Bahri
-
-
-
FT
Al Semawah
1
-
1
Alsinaat Alkahrabaiya
-
-
-
FT
Naft Al Wasat
0
-
0
Al Diwaniya
-
-
-
Irska » 1. liga »
Airtricity League
FT
Sligo Rovers
0
-
0
Waterford United
2.10
3.50
3.15
Irska » 2. liga »
1. Division
FT
Cobh Ramblers
2
-
1
Athlone Town
2.30
3.20
2.90
FT
Longford Town
2
-
1
Drogheda United
2.35
3.15
2.88
Japan » 1. liga »
J. League
FT
Matsumoto Yamaga
0
-
1
Jubilo Iwata
2.85
3.00
2.60
FT
Cerezo Osaka
3
-
0
Nagoya Grampus Eight
2.15
3.45
3.10
FT
Vegalta Sendai
0
-
4
Kashima Antlers
2.90
3.50
2.25
FT
Yokohama F.Marinos
3
-
1
Urawa Red Diamonds
1.90
3.55
3.70
FT
Gamba Osaka
1
-
0
Shimizu S-Pulse
2.25
3.55
2.85
FT
Oita Trinita
2
-
1
Consadole Sapporo
2.55
3.25
2.65
FT
Sagan Tosu
0
-
2
Sanfrecce Hiroshima
3.35
3.15
2.15
Japan » 2. liga »
J. League 2
FT
Mito Hollyhock
2
-
1
V-Varen Nagasaki
1.80
3.45
4.20
FT
Tochigi SC
2
-
1
Renofa Yamaguchi
3.35
3.25
2.10
FT
Ventforet Kofu
1
-
0
Ehime FC
1.68
3.55
4.80
FT
Montedio Yamagata
0
-
1
Kyoto Sanga FC
2.80
3.15
2.50
FT
Omiya Ardija
6
-
0
Kagoshima United
1.60
3.70
5.25
FT
Albirex Niigata
0
-
2
Yokohama FC
2.35
3.15
3.00
FT
Tokushima Vortis
1
-
2
Kashiwa Reysol
3.70
3.35
1.95
FT
FC Ryukyu
0
-
2
Fagiano Okayama FC
2.85
3.45
2.30
Japan » 3. liga »
3
FT
Grulla Morioka
0
-
3
Fujieda MYFC
2.30
3.30
2.65
FT
SC Sagamihara
3
-
3
FC Tokyo U23
1.90
3.40
3.50
Kazahstan » 1. liga »
Premier League Championship
FT
Zhetysu Taldykorgan
4
-
0
Irtysh Pavlodar
1.81
3.20
3.50
FT
Aktobe
2
-
2
Shakhter Karagandy
2.90
3.20
2.02
Malezija » 1. liga »
Super Liga
FT
Kuala Lumpur FA
0
-
4
Johor Darul Ta'zim FC
9.50
6.00
1.20
FT
Selangor
3
-
0
MISC-MIFA
1.80
3.55
3.80
FT
PKNP FC
1
-
1
Felda United FC
2.00
3.50
3.10
FT
Kedah
4
-
2
Perak
1.92
3.70
3.10
Malezija » 2. liga »
Second malay league
FT
Selangor United
3
-
1
PBDKT T-Team FC
-
-
-
FT
Sabah FA
1
-
0
Kelantan
1.23
5.40
6.50
FT
Negeri Sembilan
2
-
3
PDRM
1.78
3.25
3.55
Norveška » 1. liga »
Eliteserien
FT
Rosenborg
5
-
1
Viking
1.48
4.50
6.40
FT
Bodoe/Glimt
5
-
1
Ranheim
1.47
4.50
6.50
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Guarani
1
-
3
Club River Plate
1.50
3.80
5.50
FT
Deportivo Santani
0
-
2
Cerro Porteno
4.30
3.90
1.60
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
3 de Febrero
1
-
4
RI 3 Corrales
-
-
-
FT
Fernando de la Mora
1
-
1
Atyra FC
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Universidad Cesar Vallejo
1
-
1
Binacional
1.62
4.10
4.20
FT
Sporting Cristal
3
-
0
Sport Huancayo
1.41
4.70
5.60
FT
CD UT Cajamarca
0
-
2
Universidad San Martin
-
-
-
Peru » 2. liga »
Segunda Division
FT
Alianza Atletico
2
-
0
Atletico Grau
-
-
-
Filipini » 1. liga »
UFL
FT
Stallion FC
0
-
1
Kaya FC
-
-
-
FT
Ceres-La Salle FC
12
-
0
Philippine Air Force
-
-
-
Poljska » Superkup »
Super Cup
FT
Piast Gliwice
1
-
3
Lechia Gdansk
2.55
3.30
2.75
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
Astra Giurgiu
2
-
2
Botosani
2.23
3.05
3.45
FT
CFR Cluj
1
-
1
CSMS Iasi
1.47
3.80
7.50
Rusija » 2. liga »
SUPRA-Championship
FT
Spartak Moscow II
2
-
2
SKA-Khabarovsk
2.15
3.10
2.88
FT
Tom Tomsk
2
-
0
Torpedo Armavir
-
-
-
FT
Torpedo Moscow
2
-
0
Baltika
1.92
2.88
3.75
FT
Shinnik Yaroslavl
1
-
0
Mordovya
1.63
3.20
4.80
FT
Khimki
3
-
0
Avangard Kursk
1.87
3.05
3.65
FT
Fakel
0
-
0
Chayka
2.14
2.80
3.25
FT
Neftekhimik
1
-
1
Olimpiec Nizhny
4.25
3.30
1.67
FT
FC Krasnodar II
1
-
2
Luch Energiya Vladivostok
1.87
3.05
3.65
FT
FC Rotor Volgograd
3
-
2
Tekstilshchik
1.46
3.55
6.00
FT
Chertanovo Moscow
2
-
1
FC Yenisey Krasnoyarsk
2.65
3.05
2.33
Škotska » Kup lige »
Scottish Communities League Cup
FT
Cowdenbeath
2
-
0
East Fife
3.80
3.60
1.77
FT
East Kilbride
0
-
1
Albion Rovers
1.93
3.45
3.35
FT
Forfar Athletic
3
-
0
Brechin City
1.27
5.40
7.00
FT
Ross County
4
-
1
Montrose
1.13
6.50
13.00
FT (P)
Hamilton Academical
0
-
0
Queen's Park
Kaznene udarce: 5-6
1.20
6.00
9.50
FT
Partick Thistle
1
-
0
Airdrieonians
1.42
4.25
6.00
FT
Arbroath
2
-
1
Elgin City
1.23
6.00
7.00
FT (P)
Stirling Albion
1
-
1
Hibernian
Kaznene udarce: 4-5
16.00
7.50
1.10
FT
Queen of South
0
-
3
Motherwell
4.50
4.00
1.57
FT
Annan Athletic
0
-
1
Dumbarton
2.30
3.55
2.60
FT
Peterhead
2
-
1
Cove Rangers
-
-
-
FT
Raith Rovers
0
-
3
Dundee FC
3.30
3.05
2.10
FT (P)
Falkirk
1
-
1
Livingston
Kaznene udarce: 3-4
4.00
3.50
1.74
FT
Berwick Rangers
0
-
7
Ayr United
10.50
7.50
1.14
Singapur » 1. liga »
S.League
FT
Albirex Niigata FC
1
-
2
Hougang United FC
1.55
3.65
4.70
FT
Young Lions
0
-
1
Brunei DPMM
3.95
3.95
1.60
Vijetnam » 1. liga »
V-league
FT
Da Nang
1
-
1
Hai Phong
1.55
4.20
3.95
FT
Than Quang Ninh
3
-
0
Hoang Anh Gia Lai
1.65
3.60
4.00
FT
Ha Noi TT
2
-
2
Khanh Hoa Nha Trang
-
-
-
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Tabor
0
-
2
Aluminij
-
-
-
FT
Maribor
1
-
2
ND Triglav
1.20
5.50
8.50
Koreja Sjeverna » 1. liga »
K. League Classic
FT
Jeju United
1
-
1
Pohang Steelers
2.65
3.15
2.48
FT
Incheon United
0
-
2
FC Seoul
3.95
3.40
1.80
Koreja Sjeverna » 2. liga »
K League 2
FT
FC Anyang
4
-
1
Ansan Police FC
2.40
3.25
2.65
FT
Suwon City
0
-
1
Busan I'Park
3.75
3.60
1.80
Švedska » 1. liga »
Allsvenskan
FT
Falkenbergs FF
1
-
1
IFK Gothenburg
3.75
3.60
1.98
FT
AIK
3
-
0
Elfsborg
1.77
3.40
5.20
FT
AFC United
3
-
1
Kalmar FF
3.60
3.05
2.23
Švedska » 2. liga »
Superettan
FT
Oergryte FF
2
-
0
Oesters IF
2.14
3.10
3.50
FT
Trelleborgs FF
1
-
2
Syrianska
-
-
-
FT
IK Frej Taeby
1
-
2
Mjaellby
3.05
3.45
2.20
FT
IK Brage
3
-
1
Brommapojkarna
2.00
3.50
3.50
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Chiangrai United
1
-
0
Chainat FC
1.45
3.90
5.50
FT
Nakhon Ratchasima FC
3
-
3
Ratchaburi FC
1.98
3.35
3.15
FT
Port FC
2
-
2
Chonburi
1.50
4.00
4.80
FT
Pattaya United
0
-
3
PTT Rayong FC
-
-
-
Australija » 4. liga »
Four australian league
FT
Moggill
3
-
3
New Farm United
-
-
-
FT
Western Spirit
1
-
2
St George Willawong FC
-
-
-
FT
Samford Rangers
3
-
1
Ipswich City
-
-
-
FT
Virginia United
0
-
8
AC Carina
-
-
-
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Juventud de las Piedras
2
-
2
Danubio
2.60
3.25
2.40
FT
Cerro Largo
3
-
0
Racing
2.25
3.20
2.80
FT
Cerro
0
-
2
Liverpool FC
2.60
3.30
2.30
FT
Nacional
1
-
2
Defensor Sporting
1.55
3.85
4.75
SAD » 2. liga »
NASL
FT
Real Monarchs SLC
5
-
0
Seattle Sounders FC II
-
-
-
FT
Hartford Athletic
2
-
1
Indy Eleven
-
-
-
FT
New York Red Bulls II
8
-
1
Atlanta United II
-
-
-
Brazil » 4. liga »
Serie D
FT
Ituano FC
3
-
1
AO Itabaiana
1.45
4.00
6.00
Finska » 1. liga »
Veikkausliga
FT
Honka
3
-
0
HIFK
1.60
3.65
5.75
FT
Seinaejoen JK
1
-
0
VPS
1.85
3.30
4.40
Finska » 3. liga »
Kakkonen
FT
PEPO Lappeenranta
4
-
0
Klubi 04
2.30
3.35
2.65
FT
Sudet
0
-
4
Mikkelin Kissat
4.10
3.70
1.65
FT
FC Reipas
1
-
0
VJS
-
-
-
FT
JaePS
5
-
0
NJS
-
-
-
FT
Mikkelin Palloilijat
1
-
1
FC Viikingit
1.43
4.25
5.10
FT
Ilves II
3
-
1
GrIFK Grankulla
-
-
-
FT
EPS
0
-
1
IF Gnistan
-
-
-
FT
KaePa
2
-
1
Espoo
2.95
3.70
1.95
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
SV Pullach
2
-
1
SV Kirchanschoring
1.82
3.55
3.10
FT
TSV Dachau
2
-
1
Tuerkspor Augsburg
-
-
-
FT
DJK Ammerthal
2
-
1
DJK Don Bosco Bamberg
2.55
3.40
2.17
FT
ATSV Erlangen
2
-
0
SpVgg Bayern Hof
-
-
-
FT
ASV Cham
0
-
2
SC Eltersdorf
-
-
-
FT
SpVgg Hankofen-Hailing
0
-
2
FC Ismaning
-
-
-
FT
TSV Kottern
0
-
1
TSV 1880 Wasserburg
-
-
-
FT
FC Deisenhofen
1
-
0
TSV 1861 Noerdlingen
-
-
-
FT
TSV Schwaben Augsburg
0
-
3
FC Pipinsried
2.60
3.40
2.12
Norveška » 3. liga »
2. Division
FT
Nardo
4
-
0
Moss
2.05
3.75
2.90
FT
Egersund
5
-
0
Brattvaag
1.40
4.60
5.60
FT
Kvik Halden
7
-
1
Hoedd
1.54
4.20
4.60
FT
Sola
1
-
2
Fredrikstad
6.75
5.10
1.30
Norveška » 4. liga »
3. Division Avdeling 1
FT
Spjelkavik
2
-
0
Kraakeroey
1.57
4.20
3.85
FT
Aalesund 2
1
-
2
Molde 2
-
-
-
FT
Flint
2
-
1
Start 2
-
-
-
FT
Herd
4
-
0
Eidsvold TF
5.80
5.10
1.30
FT
Traeff
3
-
3
Sunndal
1.30
5.50
5.80
FT
Vindbjart
3
-
1
IF Storm
-
-
-
FT
Vardeneset
2
-
2
Mandalskameratene
2.70
3.90
2.00
FT
Flekkeroey
1
-
0
Pors Grenland
-
-
-
FT
Donn
2
-
2
Staal Joerpeland
2.10
4.00
2.48
FT
Vaalerenga 2
5
-
0
Norild
-
-
-
Koreja Sjeverna » 3. liga »
National League
FT
Gyeongju H & N
3
-
1
Changwon City
1.42
3.80
7.00
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Udon Thani FC
1
-
0
Kasetsart
-
-
-
FT
Siam Navy FC
1
-
0
Ubon UMT FC
-
-
-
FT
Sisaket FC
3
-
0
Customs United
-
-
-
FT
Air Force Central FC
1
-
1
Lampang FC
2.70
2.70
2.80
Urugvaj » 2. liga »
Segunda Division
FT
Villa Teresa
1
-
1
Central Espanol
1.65
3.50
4.60
FT
Rentistas
1
-
2
Sud America
1.60
3.50
5.00
FT
Cerrito
2
-
0
Atenas
-
-
-
FT
Tacuarembo FC
0
-
0
Deportivo Maldonado
-
-
-
FT
Villa Espanola
1
-
0
Albion
2.25
3.25
2.80
Zimbabve » 1. liga »
1. Division
FT
Chapungu United
0
-
0
Ngezi Platinum FC
-
-
-
FT
Bulawayo Chiefs
1
-
0
Manica Diamonds
-
-
-
FT
Harare City
0
-
0
ZPC Kariba
-
-
-
FT
Black Rhinos
1
-
1
Dynamos
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori