Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
8
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Maj
18
Subota
Maj
19
Nedjelja
Maj
20
Jučer
Maj
21
Danas
Maj
22
Sutra
Maj
23
Četvrtak
Maj
24
Petak
Rezultati 04 maj 2024
Rezultati uživo
04 maj 2024
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
8
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
8
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 1. liga »
Premier League
FT
FK Zvijezda 09
2
-
2
Igman Konjic
3.00
3.50
2.05
FT
Sloga Doboj
0
-
1
FK Sarajevo
4.50
3.40
1.66
FT
Borac Banja Luka
3
-
1
GOSK Gabela
1.07
11.00
21.00
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
Arsenal
3
-
0
AFC Bournemouth
1.20
7.00
13.00
FT
Brentford
0
-
0
Fulham
2.05
3.80
3.25
FT
Burnley
1
-
4
Newcastle United
3.40
4.00
1.95
FT
Sheffield United
1
-
3
Nottingham Forest
4.75
4.20
1.66
FT
Manchester City
5
-
1
Wolverhampton Wanderers
1.08
13.00
19.00
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Real Sociedad
2
-
0
Las Palmas
1.33
5.00
11.00
FT
Real Madrid
3
-
0
Cadiz
1.36
4.75
9.00
FT
Girona
4
-
2
Barcelona
2.87
3.80
2.30
FT
Mallorca
0
-
1
Atletico Madrid
4.00
3.10
2.10
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Borussia Dortmund
5
-
1
Augsburg
1.95
4.00
3.40
FT
Wolfsburg
3
-
0
Darmstadt
1.28
6.00
9.00
FT
Werder Bremen
2
-
2
Borussia Moenchengladbach
2.10
3.75
3.20
FT
VfB Stuttgart
3
-
1
Bayern Munich
2.50
3.80
2.50
FT
FC Köln
0
-
0
Freiburg
2.37
3.75
2.80
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Monza
2
-
2
Lazio
4.33
3.75
1.83
FT
Sassuolo
1
-
0
Inter
6.00
4.50
1.50
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Le Havre
3
-
1
Strasbourg
2.55
3.25
2.87
FT
Monaco
4
-
1
Clermont Foot
1.30
6.50
7.50
FT
Metz
2
-
3
Rennes
3.75
3.60
1.95
FT
Brest
0
-
0
Nantes
1.70
3.60
5.50
Bosna » 2. liga »
1. Division FBiH
FT
Sloboda Mrkonjic Grad
1
-
3
-
-
-
FT
Kozara
1
-
0
Drina Zvornik
1.61
3.40
5.00
FT
Slavija Sarajevo
2
-
3
FK Laktasi
-
-
-
FT
Rudar Prijedor
2
-
1
BSK Banja Luka
-
-
-
FT
Velež Nevesinje
2
-
1
1.40
4.20
6.00
FT
Ljubic Prnjavor
3
-
0
Sutjeska
-
-
-
FT
FK Romanija Pale
2
-
1
Famos
-
-
-
FT
Rudar Kakanj
1
-
1
FK Zvijezda
-
-
-
FT
Gradina Srebrenik
0
-
2
-
-
-
FT
Buducnost
2
-
1
Radnik Hadzici
1.44
4.20
5.75
FT
Jedinstvo Bihac
2
-
0
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
-
FT
Sloboda Tuzla
1
-
0
Gorazde
1.25
4.75
10.00
FT
Gornji Rahić
3
-
1
1.61
3.40
5.00
FT
NK Bratstvo
2
-
0
Tomislav
-
-
-
FT
Radnik Bijeljina
4
-
1
Zeljeznicar Banja Luka
1.22
5.00
11.00
Engleska » 2. liga »
Championship
FT
Birmingham City
1
-
0
Norwich City
2.45
3.75
2.62
FT
Coventry City
1
-
2
Queens Park Rangers
1.95
3.80
3.60
FT
Ipswich Town
2
-
0
Huddersfield Town
1.25
6.50
11.00
FT
Leeds United
1
-
2
Southampton
1.65
4.33
4.75
FT
Leicester City
0
-
2
Blackburn Rovers
1.53
4.33
6.00
FT
Middlesbrough
3
-
1
Watford
1.75
4.20
4.20
FT
Plymouth Argyle
1
-
0
Hull City
4.00
4.00
1.80
FT
Rotherham United
5
-
2
Cardiff City
3.40
3.40
2.15
FT
Stoke City
4
-
0
Bristol City
2.25
3.40
3.25
FT
Sunderland
0
-
2
Sheffield Wednesday
2.30
3.50
3.00
FT
Swansea City
0
-
1
Millwall
2.00
3.60
3.60
FT
West Bromwich Albion
3
-
0
Preston North End
1.50
4.00
7.50
Rusija » 1. liga »
Premier League
FT
Gazovik Orenburg
2
-
1
Krylya Sovetov Samara
-
-
-
FT
FC Krasnodar
0
-
1
Terek Grozny
-
-
-
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Boavista
1
-
1
Gil Vicente
2.75
3.00
2.80
FT
Rio Ave
2
-
1
Vitoria de Guimaraes
3.30
3.30
2.20
FT
Sporting CP
3
-
0
Portimonense
1.07
15.00
19.00
FT
Chaves
0
-
3
FC Porto
11.00
6.00
1.25
Turska » 1. liga »
Super Lig
FT
İstanbulspor
0
-
1
Adana Demirspor
3.30
4.00
1.95
FT
Kayserispor
2
-
2
Fatih Karagümrük
2.75
3.20
2.62
FT
Samsunspor
3
-
1
Trabzonspor
2.62
3.25
2.70
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Teuta Durres
1
-
0
Egnatia
-
-
-
FT
Vllaznia
0
-
0
Dinamo Tirana
-
-
-
FT
Laci
1
-
0
KF Tirana
3.50
3.10
2.00
FT
Partizani
1
-
0
Skenderbeu
1.55
4.20
4.20
FT
KF Erzeni
3
-
3
Kukesi
-
-
-
Albanija » 2. liga »
2 Albanian League
FT
Albanët
2
-
1
Naftëtari Kuçovë
-
-
-
FT
Sopoti Librazhd
2
-
0
Iliria Fushë-Krujë
-
-
-
FT
Valbona
6
-
1
Murlani
-
-
-
FT
Adriatiku
2
-
4
Tërbuni Pukë
-
-
-
FT
Vora
0
-
0
Bylis
-
-
-
FT
Flamurtari
1
-
0
Luzi 2008
-
-
-
FT
Apolonia Fier
0
-
1
Besa Kavajë
-
-
-
FT
Lushnja
0
-
0
Kastrioti
-
-
-
FT
Korabi Peshkopi
2
-
3
Burreli
-
-
-
FT
AF Elbasani
5
-
0
Tomori Berat
-
-
-
Alžir » 1. liga »
1. Division
FT
USM Khenchela
2
-
1
CR Belouizdad
3.20
3.00
2.10
Alžir » 2. liga »
Ligue 2
FT
USM El Harrach
1
-
1
CA Batna
-
-
-
FT
MSP Batna
2
-
1
Annaba
1.90
3.50
3.30
FT
RB Ouargla
2
-
0
Oued Magrane
-
-
-
FT
MC El Eulma
0
-
2
JS Bordj Ménaïel
3.40
3.00
2.05
FT
Teleghma
2
-
3
MO Constantine
1.57
4.00
4.33
FT
AS Khroub
3
-
0
E Sour El-Ghozlane
1.40
3.75
7.50
FT
IB Khémis El Khechna
1
-
0
Chelghoum
1.60
4.20
4.20
FT
Aïn Mlila
1
-
0
Oued Akbou
-
-
-
FT
NA Hussein Dey
1
-
2
Kouba
2.80
3.25
2.20
FT
Koléa
1
-
0
ASM Oran
1.61
3.20
5.75
FT
Ghir Abadla
1
-
2
MCB Oued Sly
5.25
4.33
1.45
FT
Temouchent
1
-
1
WA Mostaganem
1.85
3.50
3.30
FT
Mostaganem
1
-
0
WA Boufarik
1.20
5.75
11.00
FT
SKAF Khémis Mélina
3
-
1
RC Arbaa
1.80
3.75
3.40
FT
JSM Tiaret
1
-
0
CR Méchria
-
-
-
Andora » 1. liga »
1. Division
FT
Pas de la Casa
0
-
2
FC Santa Coloma
-
-
-
Angola » 1. liga »
1. Division
FT
Sporting de Cabinda
2
-
2
Sagrada Esperança
-
-
-
FT
Recreativo do Libolo
1
-
1
CD Lunda-Sul
-
-
-
FT
Interclube
0
-
1
Petro de Luanda
6.50
3.80
1.40
FT
Kabuscorp
3
-
0
São Salvador
1.57
3.60
4.75
Antigva i Barbuda » 1. liga »
Premier Division
FT
Willikies
3
-
4
Empire
1.40
4.50
5.50
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
Colon
3
-
0
Almagro
1.44
4.00
10.00
FT
Estudiantes de Rio Cuarto
2
-
1
Brown de Adrogue
1.61
3.30
7.50
FT
CA Defensores Unidos
2
-
2
San Telmo
2.90
2.80
2.87
FT
Atlanta
1
-
0
CA Chaco For Ever
2.00
2.90
4.75
FT
CA San Miguel
1
-
0
Atletico Guemes
2.00
3.00
4.50
FT
Club Atletico Estudiantes
0
-
0
Patronato de Parana
2.00
3.20
4.20
FT
Almirante Brown
0
-
2
CA Defensores de Belgrano
3.50
2.90
2.37
FT
Deportivo Madryn
1
-
1
Atletico Rafaela
1.80
3.10
5.50
FT
Gimnasia Mendoza
0
-
1
Deportivo Maipu
2.00
3.00
4.50
FT
Arsenal Sarandi
1
-
0
Agropecuario
2.70
2.70
3.10
FT
San Martin San Juan
1
-
0
Guillermo Brown
1.57
3.60
7.00
FT
Club Atletico Mitre
0
-
0
Deportivo Moron
2.15
2.90
4.20
FT
Aldosivi
1
-
1
Temperley
2.20
3.10
3.60
Argentina » 3. liga »
Primera B Metropolitana
FT
Los Andes
2
-
1
San Martin Burzaco
2.05
2.87
3.60
FT
Central Norte
1
-
0
Sarmiento de Resistencia
1.44
3.50
7.00
FT
Ferro Carril Oeste General Pico
0
-
0
Argentino Monte Maiz
-
-
-
FT
Comunicaciones
1
-
0
Villa San Carlos
2.10
3.10
3.10
FT
Argentino de Quilmes
1
-
1
Dock Sud
1.66
3.10
5.25
FT
Canuelas
0
-
1
Acassuso
2.87
2.75
2.50
FT
Deportivo Rincón
1
-
0
Santamarina Tandil
-
-
-
FT
CA Ferrocarril Midland
5
-
1
CD UAI Urquiza
1.83
3.10
4.20
FT
Union de Sunchales
0
-
2
Crucero del Norte
2.30
2.87
3.10
Argentina » kup »
Copa Argentina
FT
Juventud Unida Universitario
0
-
2
Independiente
8.00
3.60
1.40
Armenija » 1. liga »
Premier League
FT
Artsakh
2
-
1
Alashkert FC
1.61
3.50
5.00
Armenija » 2. liga »
1. Division
FT
Ararat II
1
-
4
Gandzasar
-
-
-
FT
Ararat Armenia II
2
-
1
Onor
-
-
-
FT
Andranik
0
-
2
Lernayin A.
-
-
-
FT
Shirak II
1
-
0
Nikarm
-
-
-
Australija » 1. liga »
Hyundai A-League
FT
Sydney FC
4
-
0
Macarthur FC
1.50
4.50
5.75
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Green Gully Cavaliers
4
-
0
St Albans Saints
1.50
4.00
5.00
FT
South Hobart
5
-
1
Riverside Olympic
1.05
13.00
26.00
Odloženo
New Lambton FC
0
-
0
Lambton Jaffas FC
12.00
8.00
1.14
FT
Clarence United
1
-
2
Glenorchy Knights
11.00
7.00
1.16
FT
Canberra Olympic
1
-
2
Tuggeranong United
1.33
5.50
5.50
FT
Para Hills Knights
0
-
0
Adelaide United
2.15
3.60
2.70
FT
Modbury Jets
2
-
1
White City Woodville
1.61
4.20
3.75
FT
South Melbourne
1
-
3
Avondale Heights
2.37
3.50
2.50
FT
Sutherland Sharks
0
-
3
Rockdale City Suns
4.00
5.25
1.50
FT
Cooks Hill United FC
0
-
2
Edgeworth Eagles
3.10
3.50
2.10
Odloženo
Hamilton Olympic
0
-
0
Adamstown Rosebud FC
-
-
-
FT
Kingborough Lions
0
-
0
Devonport City
3.00
4.00
1.85
FT
Launceston United
0
-
6
Launceston City
17.00
17.00
1.05
FT
Port Melbourne Sharks SC
3
-
1
Dandenong City
2.10
3.80
2.62
FT
Heidelberg United
5
-
0
Manningham United Blues
1.28
6.00
5.50
FT
Stirling Lions
0
-
1
ECU Joondalup
2.40
3.60
2.40
FT
Floreat Athena
2
-
1
Balcatta
1.80
3.80
3.40
FT
Fremantle City
2
-
1
Perth Glory Youth
2.05
3.80
2.70
FT
Inglewood United
1
-
4
Armadale
4.00
4.00
1.66
FT
Western Knights
1
-
1
Bayswater City
2.37
3.75
2.40
FT
Olympic Kingsway
5
-
0
Perth
1.80
3.80
3.50
FT
Adelaide United Youth
1
-
1
Adelaide Comets
2.55
4.50
2.00
FT
Valentine Phoenix
2
-
4
Broadmeadow Magic
3.80
4.75
1.55
FT
North Eastern Metro Stars
2
-
0
South Adelaide
1.14
8.00
12.00
FT
Monaro Panthers
3
-
1
Tigers FC
2.00
4.00
2.75
FT
St George FC
2
-
1
Sydney Olympic
4.00
4.20
1.61
FT
Darwin Hearts FC
1
-
5
Darwin Olympic
2.50
4.20
2.15
FT
Marconi Stallions
4
-
0
Hills Brumbies
1.50
4.50
4.50
FT
Blacktown City FC
3
-
1
Spirit FC
1.40
4.75
5.25
FT
St George City
3
-
1
Manly United
1.60
4.00
4.20
FT
Croydon Kings
1
-
0
Adelaide City
2.55
3.60
2.25
FT
Port Darwin
1
-
3
Hellenic
13.00
8.50
1.14
Australija » 3. liga »
3
FT
Langwarrin SC
1
-
0
Northcote City
3.10
4.00
1.83
FT
Sturt Lions
2
-
1
Salisbury United
2.20
3.50
2.62
FT
Adelaide Victory
0
-
1
Vipers FC
2.05
3.80
3.00
FT
Adelaide Blue Eagles
3
-
1
Western Strikers
1.28
5.75
5.75
FT
Cumberland United
1
-
1
Adelaide Blue Eagles
2.40
3.60
2.40
FT
Fulham United FC
1
-
0
South Adelaide
1.72
4.00
3.75
FT
Playford City Patriots
2
-
1
West Torrens Birkalla
1.61
4.20
3.80
FT
Univ. Queensland
0
-
4
7.00
5.75
1.25
FT
Sunshine Georgies
0
-
3
North Geelong Warriors
4.00
4.33
1.57
FT
Redcliffe PCYC
4
-
2
North Pine
2.55
3.50
2.30
FT
North Brisbane
2
-
2
Newmarket
2.90
4.00
1.90
FT
Werribee City
0
-
5
Bentleigh Greens
9.00
7.00
1.16
FT
Northern Tigers
3
-
0
Dunbar Rovers FC
-
-
-
FT
Mt Druitt Town Rangers
1
-
1
Hakoah Sydney City East
-
-
-
FT
Blacktown Spartans
4
-
1
Macarthur Rams
-
-
-
FT
Bankstown City Lions
1
-
0
Bonnyrigg White Eagles
-
-
-
FT
Rydalmere
2
-
0
Dulwich Hill FC
-
-
-
FT
Inter Lions FC
1
-
0
SD Raiders FC
-
-
-
FT
UNSW
3
-
1
North Shore Mariners
-
-
-
Austrija » 1. liga »
tipp3-Bundesliga
FT
BW Linz
3
-
2
Wattens
2.15
3.20
3.75
FT
Altach
0
-
1
Wolfsberger AC
2.10
3.25
3.80
Austrija » 2. liga »
ADEG Erste Liga
FT
SV Horn
1
-
0
SC Bregenz
1.90
3.60
4.00
Austrija » 3. liga »
Regionalliga
FT
Reichenau
0
-
1
SV Wals Grunau
1.70
4.33
3.30
FT
SV Austria Salzburg
1
-
2
Hohenems
1.45
4.33
5.00
FT
SR Donaufeld
4
-
2
Austria Wien (A)
1.33
4.75
6.50
FT
Karabakh Wien
2
-
1
SV Leobendorf
4.00
4.20
1.60
FT
Dornbirner SV
0
-
5
SK Bischofshofen
4.33
4.00
1.57
FT
SC Imst
2
-
2
Roefix Roethis
-
-
-
FT
St. Johann
4
-
2
Rankweil
-
-
-
FT
SV St. Anna
1
-
1
SC Gleisdorf
2.90
3.50
2.05
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
FC Kapaz
1
-
1
Sumqayit
3.10
3.50
1.95
FT
Qarabag FK
5
-
0
FK Neftchi
1.53
4.33
4.50
Bahrein » 1. liga »
1. Division
FT
Busaiteen
2
-
3
Al-Najma
2.75
3.40
2.20
FT
Manama
0
-
3
Muharraq
4.00
3.20
1.83
FT
Al Ahli
3
-
3
Al-Hidd
2.30
3.10
2.80
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
Naftan Novopolotsk
0
-
2
Gomel
-
-
-
FT
FK Slutsk
1
-
0
Slavia Mozyr
-
-
-
FT
Arsenal Dzerzhinsk
0
-
2
Dinamo Brest
-
-
-
Bjelorusija » 2. liga »
1. Division
FT
FC Slonim
1
-
4
Maxline Rogachev
-
-
-
FT
Zvezda-BGU
0
-
2
BATE II
-
-
-
FT
Belshina Bobruisk
2
-
1
Torpedo BelAZ II
-
-
-
FT
Bumprom Gomel
1
-
2
Volna
-
-
-
FT
ABFF U17
1
-
2
Niva
-
-
-
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
RWDM Brussels FC
1
-
3
Sporting Charleroi
2.50
3.20
2.80
FT
KV Mechelen
2
-
4
Gent
3.25
4.00
2.00
FT
Cercle Bruges
4
-
1
Genk
2.30
3.60
2.80
Benin » 1. liga »
Championnat National
FT
Espoir Savalou
0
-
1
ASPAC
-
-
-
04 maj 17:00
Dadjè
-
Requins
-
-
-
FT
Dynamique Djougou
1
-
3
Tonnerre
-
-
-
04 maj 17:00
Adjidja
-
Avrankou Omnisport
-
-
-
04 maj 17:00
ASVO
-
Aïnonvi
-
-
-
FT
UPI-ONM
1
-
0
Djeffa
-
-
-
FT
JAK
1
-
1
Etoile Filante
-
-
-
FT
JSO
1
-
0
Police Benin
-
-
-
Brazil » 1. liga »
Serie A
FT
Fluminense
2
-
2
Atletico MG
3.50
3.25
2.15
FT
Bragantino
1
-
1
Flamengo
3.00
3.20
2.50
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
Paysandu
0
-
0
Avai FC
2.10
3.10
4.00
FT
Coritiba
0
-
1
Sport
2.30
3.00
3.40
FT
Chapecoense AF
2
-
2
America MG
2.90
2.90
2.70
FT
Vila Nova
1
-
0
Operario Ferroviario
2.10
3.25
3.75
Brazil » 3. liga »
Serie C
FT
Confianca
0
-
2
Tombense FC
2.62
2.87
2.62
Odloženo
Nautico
0
-
0
Ypiranga RS
2.05
3.10
3.30
Burkina Faso » 1. liga »
Championnat National
FT
SONABEL
0
-
0
RC Bobo-Dioulasso
-
-
-
FT
Douanes
1
-
0
ASFA-Yennenga
1.50
3.40
7.00
FT
Rahimo
2
-
2
Etoile Filante
-
-
-
Cape Verde » 1. liga »
Campeonato Nacional
FT
Académica do Fogo
6
-
2
Juventude do Norte
-
-
-
FT
Palmeira
1
-
1
Barreirense
-
-
-
FT
Ultramarina
2
-
0
Os Sanjoanenses
-
-
-
FT
Boavista
3
-
0
Derby
-
-
-
Čile » 1. liga »
Primera Division
FT
Coquimbo Unido
3
-
1
Huachipato
2.37
3.20
3.20
FT
Cobresal
2
-
2
Colo Colo
4.75
3.60
1.75
Čile » 2. liga »
Primera B
FT
Deportes Temuco
1
-
1
Deportes Santa Cruz
2.37
3.40
2.62
FT
Magallanes
3
-
0
Barnechea
2.10
3.50
2.80
FT
Santiago Morning
1
-
1
Santiago Wanderers
2.45
3.20
2.50
FT
Universidad de Concepcion
2
-
1
Union San Felipe
1.90
3.30
3.60
Čile » kup »
Cup
FT
Municipal Salamanca
3
-
2
Unión CompañÃas
-
-
-
FT (P)
Vicente Rosales
1
-
1
Unión Wanderers
Kaznene udarce: 4-1
-
-
-
FT
Ferro Monte Ãguila
1
-
2
San Antonio Unido
-
-
-
FT
Colina
0
-
1
Municipal Mejillones
1.95
3.50
3.30
FT
Deportes Valdivia
0
-
0
Imperial Unido
1.85
3.40
3.60
FT
Juvenil Seminario
1
-
0
El Lucero
-
-
-
Kina » 1. liga »
Super League
FT
Qingdao Youth Island FC
0
-
0
Shandong Luneng
6.50
5.50
1.36
FT
Henan Jianye
1
-
2
Tianjin Teda
2.05
3.50
3.50
Kina » 2. liga »
League
FT
Yanbian Longding
3
-
2
Heilongjiang Lava Spring FC
1.53
3.60
5.50
FT
Dalian Zhixing
0
-
1
Guangzhou Evergrande
1.65
3.30
5.50
FT
Dongguan United
2
-
0
Wuxi Wugou FC
2.45
3.00
2.80
FT
Chongqing Tongliang Long
2
-
0
Suzhou Dongwu
1.55
3.60
5.50
FT
Qingdao Red Lion
2
-
3
Yunnan Yukun
5.50
3.60
1.57
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
Slaven
4
-
1
HNK Gorica
2.05
3.30
3.75
FT
Osijek
3
-
1
NK Lokomotiva
2.15
3.30
3.40
Hrvatska » 2. liga »
2. Division
FT
Sibenik
2
-
0
Jarun
1.16
6.00
15.00
FT
Cibalia
4
-
2
Solin
2.10
3.10
3.20
FT
Dubrava Zagreb
0
-
1
HNK Orijent 1919
2.60
3.20
2.45
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Budejovice
2
-
1
Bohemians 1905
2.15
3.50
2.90
FT
Jablonec
3
-
2
Karvina
1.95
3.20
3.75
FT
Pardubice
2
-
0
Zlin
2.00
3.50
3.25
FT
Slavia Prague
5
-
0
Banik Ostrava
1.14
7.50
13.00
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Dukla Praha
5
-
1
FC Vlasim
1.50
4.00
5.75
FT
Hanácká
3
-
3
Sparta Prague B
2.10
3.60
2.90
FT
SK Lisen
0
-
0
SK Prostejov
2.20
3.30
3.00
Danska »
U17 League
FT
Broendby U17
9
-
1
Vejle U17
-
-
-
FT
FC Midtjylland U17
4
-
1
AGF U17
-
-
-
FT
Lyngby U17
2
-
1
Esbjerg U17
-
-
-
FT
Randers Freja U17
3
-
4
SoenderjyskE U17
-
-
-
FT
AaB U17
4
-
1
AC Horsens U17
-
-
-
FT
Silkeborg U17
1
-
5
OB U17
-
-
-
FT
FC Nordsjaelland U17
2
-
4
FC Koebenhavn U17
-
-
-
Danska »
U19 League
FT
Broendby U19
3
-
1
Vejle U19
1.40
4.75
5.00
FT
AaB U19
1
-
2
AC Horsens U19
1.95
4.00
2.80
FT
Silkeborg U19
2
-
1
OB U19
-
-
-
FT
FC Nordsjaelland U19
4
-
4
FC Koebenhavn U19
-
-
-
FT
Lyngby U19
3
-
3
Esbjerg U19
-
-
-
Ekvador » 1. liga »
Ecuadorian Serie A
FT
Orense
0
-
1
El Nacional
1.90
3.10
4.33
FT
Cumbaya
1
-
0
CSD Macara
4.00
3.00
2.05
FT
Mushuc Runa
0
-
1
LDU de Quito
4.00
3.80
1.75
Egipat » 1. liga »
1. Division
FT
Pharco FC
0
-
2
Ismaily SC
2.70
2.87
2.75
FT
Al Ahly
3
-
0
El Gounah
1.25
5.25
10.00
FT
El Dakhleya
1
-
3
Ceramica Cleopatra
6.00
3.50
1.53
El Salvador » 1. liga »
Primera Division
FT
Santa Tecla FC
3
-
4
Jocoro FC
1.70
3.60
4.00
FT
CD Platense Municipal
1
-
2
Firpo
3.00
3.50
2.05
FT
CD Dragon
3
-
1
Isidro Metapan
3.00
3.30
2.10
FT
CD FAS
0
-
0
CD Aguila
2.62
3.10
2.45
FT
Fuerte San Francisco
2
-
0
Once Municipal
2.62
3.20
2.45
FT
Municipal Limeno
1
-
3
Alianza FC
2.80
3.20
2.25
Engleska » 3. liga »
League 1
FT
Oxford United
1
-
0
Peterborough United
2.25
3.75
2.90
Estonija » 1. liga »
Meistriliiga
FT
Nomme United
1
-
1
FC Kuressaare
3.40
3.60
1.83
FT
Trans Narva
0
-
0
Parnu JK Vaprus
1.90
3.60
3.20
FT
Paide Linnameeskond
2
-
0
Talinna Kalev
1.33
5.00
6.50
Estonija » 2. liga »
Esiliiga
FT
Viimsi MRJK
1
-
0
Tabasalu JK Charma
1.22
5.50
8.50
FT
FC Elva
2
-
3
FC Tallinn
3.30
4.20
1.83
FT
Flora Tallinn U21
1
-
1
Tartu Welco
2.62
3.75
2.20
Makedonija » 1. liga »
Prva Liga
FT
FC Academy Pandev
1
-
1
FK Bregalnica Stip
1.53
3.60
5.50
FT
FK Vardar Skopje
1
-
0
Makedonija GjP
1.80
3.25
4.00
FT
Voska Sport
2
-
1
FK Sileks
1.40
3.75
7.00
FT
Rabotnicki
3
-
1
GFK Tikves Kavadarci
1.80
3.20
4.00
FT
FK Struga
1
-
0
KF Gostivari
1.40
4.20
6.00
FT
Shkupi Skopje
0
-
2
KF Shkendija
2.05
3.10
3.30
Makedonija » 2. liga »
Vtora Liga
FT
Ohrid
3
-
1
FK Detonit Junior
-
-
-
FT
FK Sasa
1
-
0
Kozhuf Gevgjelija
-
-
-
FT
Novaci
6
-
0
Karaorman
-
-
-
FT
Belasica
0
-
0
FK Vardar Negotino
-
-
-
FT
Osogovo
2
-
1
FK Skopje
-
-
-
FT
Pobeda
0
-
3
Arsimi
-
-
-
FT
FK Bashkimi Kumanovo
1
-
2
Pelister
-
-
-
FT
Teteks
0
-
7
FK Besa
6.50
4.40
1.36
Farski Otoci » 1. liga »
Effodeildin
FT
B68 Toftir
1
-
2
NSI Runavik
4.75
3.80
1.57
FT
EB/Streymur
1
-
3
Vikingur
12.00
6.50
1.18
FT
Klaksvik
2
-
0
07 Vestur
1.28
5.25
6.50
Finska » 2. liga »
Ykkonen
FT
FF Jaro
2
-
1
SalPa
1.44
3.80
6.50
FT
JIPPO
0
-
0
SJK Akatemia
1.85
3.75
3.60
FT
TPS
2
-
1
KaePa
1.25
5.25
8.00
Francuska » 2. liga »
Ligue 2
FT
Auxerre
2
-
0
Paris FC
1.90
3.75
3.60
FT
Guingamp
2
-
2
Saint-Etienne
2.90
3.40
2.37
Francuska » 3. liga »
National
FT
Rouen
4
-
2
Niort
2.80
2.87
2.45
Gambija » 1. liga »
GFA Premier League
FT
Real de Banjul
3
-
1
Bombada
-
-
-
FT
Team Rhino
1
-
0
Armed Forces
-
-
-
FT
Wallidan
0
-
0
Banjul
-
-
-
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Greuther Fuerth
3
-
3
Eintracht Braunschweig
2.40
3.75
2.75
FT
Hansa Rostock
1
-
2
Karlsruher SC
3.10
3.50
2.25
FT
Kaiserslautern
4
-
1
Magdeburg
2.00
3.80
3.50
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Freiburg II
3
-
1
Jahn Regensburg
5.25
4.00
1.60
FT
Ulm
2
-
0
Viktoria Koeln 1904
1.50
4.33
5.75
FT
Dynamo Dresden
0
-
1
SC Verl
1.55
4.50
5.00
FT
Erzgebirge Aue
1
-
0
Arminia Bielefeld
2.70
3.60
2.37
FT
1860 Muenchen
1
-
2
Borussia Dortmund II
1.90
3.75
3.75
FT
Sandhausen
2
-
0
RW Essen
2.75
4.20
2.20
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
Hannover 96 II
4
-
0
SSV Jeddeloh
1.25
6.50
7.00
FT
1. FC Phoenix Luebeck
0
-
2
SV Drochtersen/Assel
1.80
4.00
3.20
FT
Carl Zeiss Jena
2
-
2
VSG Altglienicke
2.45
3.50
2.37
FT
ETSV Weiche Flensburg
1
-
0
Spelle-Venhaus
-
-
-
FT
SC Wiedenbrueck
0
-
4
Alemannia Aachen
2.45
3.75
2.25
FT
Dueren
1
-
1
FC Bocholt
1.95
4.00
2.90
FT
Wuppertal
2
-
1
RW Ahlen
1.36
4.75
5.75
FT
Borussia Moenchengladbach II
2
-
1
Fortuna Koeln
2.60
3.75
2.20
FT
Schalke 04 II
2
-
2
Fortuna Duesseldorf II
1.60
4.20
4.00
FT
FC Koeln II
1
-
2
Oberhausen
3.20
4.00
1.85
FT
FC Wegberg-Beeck
0
-
0
Lippstadt
2.62
4.20
2.00
FT
Nuernberg II
3
-
0
FC Schweinfurt
1.50
4.50
4.33
FT
Ansbach
4
-
1
TSV Aubstadt
2.75
4.20
2.00
FT
Greuther Fuerth II
1
-
1
Augsburg II
2.15
4.00
2.60
FT
Burghausen
1
-
2
DJK Vilzing
2.15
4.20
2.45
FT
Koblenz
2
-
5
TSG Balingen
2.45
4.20
2.20
FT
TSV Schott Mainz
3
-
1
TSV Lehnerz
3.10
4.33
1.80
FT
Bahlinger SC
3
-
3
Hoffenheim II
5.00
4.33
1.45
FT
Freiberg
1
-
1
TSV Steinbach
2.00
3.50
3.10
FT
Kickers Offenbach
1
-
2
Hessen Kassel
1.72
4.20
3.60
FT
TSV Havelse
1
-
2
Eintracht Norderstedt
-
-
-
FT
Eimsbutteler TV
1
-
2
Oldenburg
7.50
4.75
1.30
FT
Eintracht Bamberg
2
-
3
FC Memmingen
2.70
3.30
2.40
FT
FC Kilia Kiel
0
-
2
Teutonia Ottensen
5.50
4.00
1.45
FT
BFC Dynamo
0
-
2
Energie Cottbus
3.25
3.60
1.90
Gana » 1. liga »
1. Division
FT
Karela United
1
-
0
Nations
-
-
-
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Mons Calpe SC
1
-
2
Europa Point
1.70
4.20
3.60
Grenada » 1. liga »
Premier Division
Odloženo
Fontenoy United
0
-
0
Hard Rock
-
-
-
Guadeloupe » 1. liga »
1. Division
FT
US Baie-Mahaut
1
-
2
Phare du Canal
-
-
-
FT
Cerfa
2
-
2
Jeunesse Evolution
-
-
-
FT
AS Gosier
1
-
5
Dynamo Le Moule
-
-
-
FT
Amical Club
1
-
1
-
-
-
Gvatemala » 2. liga »
Guatemala 2
FT (P)
Universidad San Carlos
0
-
0
Juventud Pinulteca
Kaznene udarce: 1-3
1.50
4.20
5.25
Gvineja » 1. liga »
Championnat National
FT
Renaissance
3
-
1
Gangan
-
-
-
FT
Wakirya
0
-
1
Horoya
-
-
-
FT
CO Coyah
0
-
1
Flamme Olympique
-
-
-
Honduras » 1. liga »
Liga Nacional
FT
Lobos UPNFM
3
-
0
CD Vida
1.95
3.25
3.40
Hong kong » 1. liga »
1. Division
FT
Southern District RSA
0
-
0
Tai Po
2.45
4.50
2.15
Mađarska » 1. liga »
OTP BANK Liga
FT
Mezokovesd SE
1
-
2
Zalaegerszeg
3.60
3.75
1.90
FT
Puskas FC Academy
4
-
2
Varda SE
1.61
3.80
5.00
FT
Ujpest
7
-
0
Diosgyori VTK
2.40
3.50
2.62
Island » 1. liga »
Urvalsdeild
FT
FH Hafnarfjordur
3
-
2
Vestri
1.44
4.20
6.50
Island » 2. liga »
1. Deild
FT
DalvÃk / Reynir
3
-
1
IBV Vestmannaeyjar
-
-
-
Indija » 1. liga »
ISL 1
FT
Atletico de Kolkata
1
-
3
Mumbai City FC
2.50
3.40
2.70
Irak » 1. liga »
Super League
FT
Al Shorta
4
-
4
Newroz
1.50
3.80
5.50
FT
Al-Qasim
1
-
3
Al Zawraa
-
-
-
FT
Zakho
1
-
0
Naft Al Junoob
-
-
-
FT
Naft Al Wasat
2
-
2
Karbalaa
3.10
3.00
2.20
FT
Al Kahrabaa
1
-
2
Al Najaf
2.50
3.00
2.60
Izrael » 1. liga »
Ligat-Al
FT
Maccabi Netanya
0
-
1
Hapoel Tel Aviv
2.20
3.40
3.00
FT
Hapoel Haifa
2
-
0
Hapoel Beer Sheva
3.60
3.40
2.00
FT
Maccabi Bnei Raina
1
-
5
Maccabi Haifa
7.00
4.33
1.44
FT
Hapoel Petah Tikva
1
-
0
Hapoel Katamon Jerusalem
3.00
3.00
2.55
Obala Slonovače » 1. liga »
1. Division
FT
Denguélé
0
-
1
SOA
-
-
-
FT
Korhogo
1
-
3
Zoman
-
-
-
FT
Bouake
2
-
1
Stella
-
-
-
FT
Mouna
1
-
2
SOL
2.40
2.75
3.00
Jordan » 1. liga »
1. Division
FT
FC Ma'an
1
-
0
Ramtha SC
2.80
3.00
2.37
Kazahstan » 1. liga »
Premier League Championship
FT
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
0
-
1
Arys
1.80
3.00
4.33
FT
Zhenys
1
-
2
Yelimay Semey
3.00
3.10
2.15
FT
Kairat Almaty
1
-
0
Atyrau
1.83
3.20
3.80
FT
Tobol Kostanay
1
-
0
Zhetysu Taldykorgan
1.50
3.40
6.50
FT
Aktobe
1
-
1
FC Astana
2.75
3.00
2.45
Kenija » 1. liga »
Premier League
FT
Muhoroni Youth
1
-
3
Bidco United
2.30
3.00
3.10
FT
KCB
0
-
3
Kariobangi Sharks
2.25
2.80
3.20
FT
Muranga SEAL
1
-
3
Gor Mahia
3.40
3.10
2.00
FT
Sofapaka
0
-
1
Shabana
2.00
2.90
3.75
Letonija » 2. liga »
1. Division
FT
Riga FC II
2
-
2
JDFS Alberts
1.33
5.00
6.00
FT
Valmiera II
3
-
2
Progress / AFA Olaine
1.57
4.00
4.33
FT
Rīgas FS II
5
-
0
Ogre United
1.30
5.50
6.00
FT
Skanste
6
-
0
Rēzekne / BJSS
-
-
-
Liban » 1. liga »
1. Division
FT
Shabab Al Sahel
0
-
0
Al Hikma
2.37
2.90
2.87
Lesoto » 1. liga »
Vodacom Premier League
FT
LMPS
2
-
0
Machokha
-
-
-
FT
Matlama
1
-
0
Likila United
-
-
-
FT
Manonyane
1
-
1
CCX
-
-
-
FT
ACE Maseru
1
-
2
Liphakoe Football Club
-
-
-
Litvanija » 2. liga »
1. Division
FT
Ekranas
2
-
1
NFA Kaunas
6.00
4.33
1.40
FT
FK Vilnius
0
-
2
Traku FK
4.33
3.75
1.66
FT
FK Kauno Zalgiris B
2
-
1
Banga Gargzdai B
1.50
3.80
5.50
Malavi » 1. liga »
Super League
FT
Baka City
0
-
2
Silver Strikers
-
-
-
FT
Ekwendeni Hammers
1
-
1
Moyale Barracks
-
-
-
FT
Big Bullets
1
-
1
Be Forward Wanderers
1.95
3.20
3.40
Mali » 1. liga »
Championnat National
FT
Onze Créateurs
0
-
0
USC Kita
1.83
3.25
3.80
FT
Bougouni
1
-
2
ASKO
3.00
3.10
2.20
FT
Police
2
-
1
US Bougouba
3.00
3.10
2.20
Malta » 1. liga »
Premier League
FT
Hamrun Spartans
1
-
1
Hibernians
-
-
-
Martinique » 1. liga »
Division d´Honneur
FT
Club Péléen
1
-
4
Golden Star
-
-
-
FT
AS Club Colonial
3
-
1
New Club
-
-
-
FT
Golden Lion
1
-
1
Club Franciscain
-
-
-
FT
Aiglon
2
-
0
Diamantinoise
-
-
-
FT
Vauclinois
0
-
4
RC Saint Joseph
-
-
-
FT
Riveraine
2
-
1
Stade Spiritain
-
-
-
FT
Case-Pilote
0
-
1
Samaritaine
-
-
-
Mauricijus » 1. liga »
Barclays League
FT
ASPL 2000
3
-
1
Entente Boulet Rouge
-
-
-
Moldavija » 1. liga »
National Division
FT
CS Petrocub
7
-
0
Dacia-Buiucani
-
-
-
FT
FC Sheriff
2
-
1
FC Milsami Orhei
1.30
5.25
6.50
FT
FC Zaria
2
-
1
Zimbru
-
-
-
Crna Gora » 1. liga »
Telekom 1. CFL
FT
Jedinstvo BP
3
-
4
Mornar
3.00
3.00
2.30
FT
FK Arsenal Tivat
0
-
4
Buducnost Podgorica
5.75
4.20
1.40
FT
Jezero
0
-
1
OFK Mladost Donja Gorica
-
-
-
FT
Rudar Pljevlja
0
-
4
Decic Tuzi
5.75
3.60
1.50
FT
Sutjeska
0
-
1
Petrovac
-
-
-
Maroko » 2. liga »
Elite 2
FT
JSM Laayoune
2
-
2
Rapide Club Oued Zem
-
-
-
FT
OCK Khouribga
0
-
3
Chabab Atlas Khenifra
1.90
2.80
4.20
FT
Olympique Dcheira
1
-
2
Racing de Casablanca
1.95
2.87
4.00
FT
Wydad Fes
0
-
0
Ittifaq Marrakech
1.95
2.87
4.00
Mozambik » 1. liga »
Mocambola
FT
Costa do Sol
2
-
2
Songo
1.85
3.40
3.60
Holandija » 3. liga »
Topklasse
FT
Excelsior Maassluis
2
-
1
AFC
2.55
3.75
2.20
FT
ACV
0
-
0
Koninklijke HFC
2.05
3.75
2.75
FT
Noordwijk
2
-
2
ADO 20
2.10
3.75
2.70
FT
Lisse
0
-
2
SVV Scheveningen
3.00
4.20
1.85
FT
HHC
3
-
3
Rijnsburgse Boys
1.85
3.75
3.30
FT
Spakenburg
5
-
1
Quick Boys
1.90
4.20
2.87
FT
Katwijk
3
-
4
Jong Sparta Rotterdam
1.53
4.20
4.50
FT
Kozakken Boys
0
-
4
GVVV
3.30
4.00
1.83
FT
Almere City II
1
-
3
De Treffers
3.75
4.00
1.66
Nikaragva » 1. liga »
Campeonato Nacional
FT
Jalapa
0
-
2
Diriangén
-
-
-
Norveška » 1. liga »
Eliteserien
FT
Brann
3
-
0
Rosenborg
1.50
4.50
6.50
Norveška » 2. liga »
1. Division
FT
Mjoendalen
1
-
1
Aalesund
2.20
4.00
2.90
FT
Egersund
1
-
1
Lyn
2.20
3.80
3.00
FT
Levanger
0
-
0
Sogndal
1.85
4.00
3.60
FT
Sandnes
3
-
3
Moss
2.40
4.00
2.60
FT
Start
0
-
0
Ranheim
2.25
3.60
3.00
FT
Vaalerenga
1
-
0
Bryne
1.70
4.00
4.50
FT
Raufoss
1
-
0
Aasane
1.95
3.50
3.80
FT
Stabaek
5
-
0
Kongsvinger
3.10
3.80
2.20
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Libertad
1
-
3
Cerro Porteno
2.62
3.00
2.80
FT
Nacional
0
-
1
Luqueno
2.70
3.25
2.55
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
3 de Febrero
1
-
1
Pastoreo FC
-
-
-
FT
Fernando de la Mora
1
-
1
Club Martin Ledesma
-
-
-
FT
Rubio Nu
2
-
1
Deportivo Santani
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Cienciano
1
-
1
Universidad Cesar Vallejo
1.65
4.00
4.75
FT
Alianza Lima
1
-
0
CD UT Cajamarca
1.22
6.00
12.00
FT
Santa Rosa de Andahuaylas
2
-
0
Real Garcilaso
2.20
3.00
3.20
FT
Comerciantes Unidos
3
-
1
Union Comercio
2.20
3.20
3.40
FT
Carlos A. Mannucci
1
-
1
Deportivo Garcilaso
2.30
3.10
3.00
Filipini » 1. liga »
UFL
FT
Manila Digger
3
-
1
Loyola
2.20
3.80
2.50
FT
Philippine Army
0
-
5
Aguilas
-
-
-
FT
Manila Montet
0
-
6
Mendiola FC 1991
-
-
-
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Lodzki KS
1
-
2
Slask Wroclaw
3.60
3.60
1.95
FT
Zaglebie Lubin
2
-
0
Rakow Czestochowa
4.20
3.80
1.75
FT
Stal Mielec
3
-
2
Jagiellonia Bialystok
5.00
4.20
1.60
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Resovia
1
-
1
Miedz Legnica
2.62
3.20
2.45
FT
Lechia Gdansk
3
-
0
GKS Tychy 71
1.66
3.60
4.33
FT
GKS Katowice
8
-
0
Stal Rzeszow
1.57
3.80
4.50
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Radunia Stezyca
1
-
3
Wisla Pulawy
2.05
3.40
3.10
FT
Lech Poznan ll
1
-
1
KKS 1925 Kalisz
2.80
3.25
2.20
FT
Czarni Czarna Białost.
0
-
0
Michałowo
-
-
-
FT
Warmia Grajewo
0
-
0
Orlęta Czyżew
-
-
-
FT
Ruch Wysokie Mazowieckie
0
-
0
Cresovia Siemiatycze
-
-
-
FT
Olimpia Elblag
0
-
0
Hutnik Nowa Huta
2.45
3.25
2.55
FT
Olimpia Grudziadz
1
-
3
Stal Stalowa Wola
1.95
3.20
3.40
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Feirense
1
-
0
Uniao de Leiria
2.15
3.20
3.00
FT
Viseu
1
-
1
Leixoes
2.55
2.80
2.70
FT
Oliveirense
2
-
1
Tondela
2.10
3.20
3.00
Puerto Rico » 1. liga »
Premier League
FT
Academia Quintana
0
-
0
PR Sol
1.05
9.00
17.00
FT
Metropolitan
8
-
0
Guaynabo Gol
-
-
-
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
Botosani
0
-
0
FC Voluntari
2.30
3.25
3.00
FT
Universitatea Cluj
3
-
3
Dinamo Bucuresti
2.00
3.20
4.00
Rumunija » 2. liga »
Liga II Serie A
FT
FC Unirea Slobozia
1
-
0
Corvinul Hunedoara
2.60
3.10
2.62
Rusija » 2. liga »
SUPRA-Championship
FT
SKA-Khabarovsk
0
-
0
KamAZ
-
-
-
FT
Khimki
5
-
4
Sokol Saratov
-
-
-
FT
Chernomorets Novorossiysk
1
-
2
Torpedo Moscow
-
-
-
FT
FC Alania Vladikavkaz
1
-
1
Shinnik Yaroslavl
-
-
-
FT
Neftekhimik
0
-
0
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
-
FT
FK Makhachkala
3
-
0
FC Volgar
-
-
-
FT
Rodina
1
-
1
Arsenal Tula
-
-
-
Ruanda » 1. liga »
Championnat National
FT
Police Rwanda
1
-
2
Etoile de lEst
-
-
-
FT
Bugesera
0
-
0
Rwamagana City
-
-
-
FT
Amagaju
1
-
0
Sunrise
-
-
-
San Marino » 1. liga »
Campionato
FT
La Fiorita Montegiardino
1
-
3
S.S. Murata
1.65
3.40
4.75
FT
Cosmos
1
-
1
Tre Penne Galazzano
2.05
3.60
2.87
Saudijska Arabija » 1. liga »
1. Division
FT
Al Shabab
2
-
0
Al-Raed
1.75
3.80
4.00
FT
Al Taee
0
-
0
Al Khaleej
2.15
3.40
3.20
FT
Al Nassr FC
6
-
0
Al-Wehda
1.18
7.50
10.00
Škotska » 1. liga »
Premier League
FT
Celtic
3
-
0
Hearts
1.22
6.50
12.00
FT
Dundee FC
1
-
3
St. Mirren
2.70
3.00
2.80
FT
Aberdeen
1
-
0
St.Johnstone
1.70
3.60
5.25
FT
Motherwell
4
-
1
Livingston
1.70
4.00
4.75
FT
Ross County
2
-
1
Hibernian
3.10
3.20
2.37
Senegal » 1. liga »
Championnat National
FT
Diambars
0
-
0
Ouakam
-
-
-
FT
Dakar SC
4
-
0
La Linguère
2.10
2.80
3.40
Srbija » 2. liga »
Prva Liga
FT
Kolubara
2
-
1
Radnicki Novi Beograd
-
-
-
Sijera Leone » 1. liga »
Premier League
Odloženo
Real Republicans
0
-
0
Wilberforce Strikers
-
-
-
Odloženo
Bai Bureh Warriors
0
-
0
Luawa
-
-
-
Odloženo
Bo Rangers
0
-
0
Wusum Stars
-
-
-
Odloženo
Kholifa Stars
0
-
0
Ports Authority
-
-
-
Odloženo
Lamboi
0
-
0
Freetown City
-
-
-
Odloženo
Mighty Blackpool
0
-
0
Old Edwardians
-
-
-
Vijetnam » 1. liga »
V-league
FT
Song Lam Nghe An
1
-
1
Ha Noi TT
3.75
3.40
1.80
FT
Binh Duong
3
-
1
Khanh Hoa Nha Trang
1.61
3.40
5.00
FT
FLC Thanh Hoa
0
-
0
Binh Dinh
2.05
3.30
3.10
FT
Cong An Nhan Dan
2
-
3
Nam Dinh
2.00
3.50
3.00
FT
Hai Phong
2
-
0
CLB TP Ho Chi Minh
1.65
3.50
4.50
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
Spartak Trnava
1
-
0
Ruzomberok
1.50
4.00
7.00
FT
Trencin
1
-
0
Zemplin Michalovce
1.55
4.50
5.25
FT
Zlate Moravce
1
-
0
Skalica
2.87
3.25
2.55
FT
Slovan Bratislava
2
-
3
Zilina
1.61
4.20
4.75
Slovačka » 2. liga »
1. Division
FT
Humenne
2
-
1
Spišská Nová Ves
-
-
-
FT
Slavoj Trebisov
1
-
3
Komarno
-
-
-
FT
Povazska Bystrica
1
-
1
FK Pohronie
-
-
-
FT
FC Petrzalka 1898
0
-
0
Tatran Presov
2.20
3.20
2.90
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Aluminij
1
-
1
NK Bravo
3.20
3.60
1.90
FT
Koper
3
-
1
Domzale
1.90
3.60
3.50
FT
Maribor
3
-
1
NK Celje
1.66
4.00
4.00
Slovenija » 2. liga »
2. Division
FT
ND Bilje
0
-
0
Dravinja
-
-
-
FT
Nk Brinje Grosuplje
2
-
1
NK Krka
1.30
5.00
6.50
FT
Tabor
2
-
2
Gorica
5.25
3.80
1.50
FT
Rudar Velenje
1
-
0
Jadran
-
-
-
Južna Afrika » kup »
Nedbank Cup
FT
Chippa United
1
-
3
Orlando Pirates
5.00
3.20
1.66
Koreja Sjeverna » 1. liga »
K. League Classic
FT
FC Seoul
0
-
1
Ulsan Hyundai
3.20
3.20
2.05
FT
Pohang Steelers
1
-
0
Jeonbuk FC
2.25
3.10
2.80
Koreja Sjeverna » 2. liga »
K League 2
FT
Gimpo Citizen
0
-
1
Bucheon FC 1995
2.50
3.20
2.87
FT
Ansan Police FC
1
-
1
FC Anyang
2.60
3.25
2.40
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Mirandes
0
-
1
Valladolid
3.40
3.20
2.25
FT
Huesca
0
-
2
Real Oviedo
2.80
2.90
2.80
FT
Racing Santander
3
-
1
Elche
2.70
3.25
2.62
FT
Cartagena
1
-
0
Alcorcon
2.15
2.90
3.80
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
Real Murcia
2
-
3
Castellon
3.10
3.10
2.15
FT
Atletico Sanluqueno CF
1
-
0
Alcoyano
1.70
3.10
5.00
FT
Real Sociedad B
0
-
0
Celta Vigo B
2.87
3.40
2.10
FT
Barcelona B
2
-
1
SD Tarazona
1.65
3.40
4.75
FT
Sestao
0
-
1
Deportivo La Coruna
3.25
3.25
2.00
FT
CD Teruel
1
-
2
Unionistas de Salamanca
2.20
2.70
3.50
FT
Real Union
0
-
0
Leonesa
2.30
3.10
2.80
FT
SD Logrones
0
-
0
Fuenlabrada
3.80
3.10
1.90
Švedska » 1. liga »
Allsvenskan
FT
Kalmar FF
5
-
2
Halmstads BK
2.10
3.40
3.60
FT
Mjaellby
1
-
1
Brommapojkarna
2.30
3.30
3.10
FT
Sirius
0
-
3
Haecken
2.40
3.80
2.60
Švedska » 2. liga »
Superettan
FT
Sandvikens IF
0
-
1
IK Brage
2.40
3.40
2.45
FT
IK Oddevold
1
-
0
GIF Sundsvall
1.72
3.50
3.80
FT
Utsiktens BK
4
-
1
Skoevde AIK
1.55
3.80
4.75
FT
Oesters IF
0
-
0
Gefle
1.40
4.20
6.50
FT
Degerfors
1
-
3
Landskrona BoIS
1.66
3.75
4.33
Švajcarska » 1. liga »
Super League
FT
Servette
2
-
1
Winterthur
1.45
5.00
6.00
FT
Grasshopper
3
-
2
FC Stade Lausanne-Ouchy
1.72
3.75
4.75
FT
Lugano
0
-
1
St. Gallen
2.55
3.60
2.62
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Nakhon Pathom
0
-
2
Buriram United
7.00
4.75
1.33
FT
BEC Tero Sasana
0
-
0
Chiangrai United
2.60
3.30
2.30
FT
Ratchaburi FC
0
-
1
Bangkok Glass
2.10
3.40
3.00
FT
Muang Thong United
5
-
0
Sukhothai FC
1.80
4.00
3.30
Tunis » 1. liga »
1. Division
FT
Etoile du Sahel
0
-
0
US Monastir
-
-
-
FT
CA Bizertin
1
-
0
Olympique de Beja
-
-
-
FT
Slimene Sports
0
-
1
Ben Guerdane
-
-
-
FT
US Tataouine
0
-
0
Etoile Metlaoui
-
-
-
Tunis » 2. liga »
Ligue II
FT
Radès
0
-
4
Jeunesse Sportive Omrane
15.00
7.00
1.11
FT
AS Rejiche
1
-
2
Djelma
-
-
-
FT
Moknine
0
-
0
Zarzis
-
-
-
FT
Kerkennah
1
-
0
Gabès
-
-
-
FT
EO Sidi Bouzid
3
-
0
EM Mahdia
-
-
-
Turska » 2. liga »
1. Lig
FT
Eyüpspor
0
-
3
Goztepe
1.90
3.40
3.75
Ukrajina » 1. liga »
Premier League
FT
FC Olexandria
2
-
2
Rukh Vynnyky
2.87
3.00
2.45
FT
Obolon-Brovar
1
-
0
Cherkasi
2.70
3.00
2.62
FT
Metalist 1925
3
-
2
Vorskla
3.40
3.40
2.00
Ukrajina » 2. liga »
1. Division
FT
Chernigov
1
-
5
Bukovyna Chernivtsi
-
-
-
FT
Dinaz Vyshhorod
2
-
0
Nyva Ternopil
2.40
3.30
2.50
FT
Epitsentr Dunaivtsi
3
-
2
SC Poltava
-
-
-
FT
Nyva Buzova
0
-
3
Inhulets Petrove
5.50
3.75
1.50
FT
FC Hirnyk-Sport
0
-
2
Khust City
2.37
3.00
2.70
FT
FC Prykarpattia 1981
1
-
0
FSK Mariupol
-
-
-
Argentina » 4. liga »
Four argentinian league
FT
Real Pilar
1
-
2
Atlas
1.80
3.30
4.00
FT
Ituzaingo
2
-
0
Lugano
1.60
3.30
5.25
FT
El Porvenir
1
-
0
Juventud Unida G.
1.57
4.00
4.75
FT
Yupanqui
0
-
0
Victoriano Arenas
3.00
2.62
2.55
FT
Argentino Rosario
2
-
1
Defensores de Cambaceres
1.90
2.80
4.20
Australija » 4. liga »
Four australian league
Odloženo
Magic United TFA
2
-
1
North Star FC
1.72
4.00
3.50
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Nacional
4
-
2
Racing
1.57
3.80
5.00
FT
Boston River
3
-
1
Miramar Misiones
2.15
3.20
3.10
FT
Montevideo Wanderers
2
-
0
Club Atletico Progreso
2.90
3.40
2.20
SAD » 2. liga »
NASL
FT
Memphis 901
4
-
1
Tampa Bay Rowdies
2.62
3.40
2.30
Uzbekistan » 1. liga »
Uzbek League
FT
Andijon
0
-
1
Sogdiyona Jizzax
2.15
3.30
2.87
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Deportivo La Guaira
1
-
2
Metropolitanos FC
2.10
3.10
3.25
Belgija » 3. liga »
Belgian Third league
FT
Dessel
1
-
4
Olympic Charleroi
1.85
4.20
3.00
FT
RAAL La Louviere
3
-
2
Royal Knokke FC
2.37
3.50
2.50
FT
OH Leuven U23
3
-
2
Royal Antwerp U23
-
-
-
FT
Sint-Eloois-Winkel
0
-
2
Tienen
-
-
-
FT
Hoogstraten
2
-
3
KSK Heist
1.90
4.00
2.90
FT
Cappellen
3
-
3
Virton
3.75
4.33
1.61
FT
Union Namur
0
-
1
Gent U23
2.30
3.60
2.50
FT
Lokeren-Temse
4
-
1
URSL Vise
1.80
4.20
3.20
Brazil » 4. liga »
Serie D
FT
Iguatu
2
-
0
Santa Cruz RN
1.66
3.25
4.75
FT
EC Jacuipense
1
-
1
Sergipe
2.62
2.87
2.60
FT
Real FC
0
-
2
Ipora
2.20
3.20
2.90
FT
Santo Andre
0
-
0
Patrocinense
1.60
3.40
5.00
FT
Real Noroeste
1
-
1
Portuguesa RJ
3.40
3.20
2.00
FT
Maranhao
1
-
0
River AC
1.60
3.50
5.00
FT
Altos
1
-
2
Moto Club MA
1.75
3.25
4.20
FT
Nova Iguacu
4
-
0
Serra
1.57
4.00
4.50
Odloženo
Novo Hamburgo
0
-
0
Concordia Atletico
-
-
-
FT
Tocantinopolis
1
-
0
Cametá
2.15
3.00
3.20
FT
ASA
1
-
0
Petrolina
1.61
3.60
4.50
FT
Ipatinga
2
-
3
Itabuna
1.85
3.40
3.60
FT
Pouso Alegre
3
-
0
São José EC
2.90
3.10
2.20
Odloženo
Hercilio Luz
0
-
0
Avenida
-
-
-
FT
Sao Raimundo RR
0
-
1
Manauara
2.90
3.10
2.25
FT
Ãgua Santa
2
-
1
Maringa FC
2.15
3.10
3.10
Danska » 3. liga »
2. Division
FT
Skive
2
-
1
Fremad Amager
2.00
3.60
3.00
Danska » 4. liga »
Danmarksserien
FT
Ringsted
2
-
0
Herlev
2.40
3.60
2.45
FT
LSF
0
-
0
KFUM Roskilde
-
-
-
FT
IF Lyseng
5
-
0
Oure FA
1.65
4.00
4.20
FT
Vanloese
2
-
0
Silkeborg KFUM
2.45
3.60
2.40
FT
OKS
3
-
0
Viby
2.62
3.75
2.15
FT
Slagelse B&I
2
-
4
Greve
3.00
3.75
2.05
FT
Hobro II
1
-
2
Tarup-Paarup
-
-
-
FT
Marienlyst
0
-
1
Odder
2.45
3.50
2.40
FT
Allerod
1
-
1
Karlslunde
2.80
3.60
2.10
FT
VSK Aarhus
1
-
1
Frem
2.87
3.40
2.15
FT
Naesby
2
-
1
Ishoej BK
2.62
3.80
2.20
FT
Sundby
2
-
0
Skjold
1.36
4.75
5.75
FT
Varde
2
-
1
Dalum
3.50
3.75
1.80
Engleska » 6. liga »
National League North/South
FT
Brackley Town
1
-
2
Boston United
1.95
3.30
3.60
Engleska »
Premier Reserve League
FT
Reading U21
2
-
0
Middlesbrough U21
1.70
4.00
3.75
Finska » 1. liga »
Veikkausliga
FT
Ilves
3
-
2
AC Oulu
1.70
4.00
4.33
FT
HJK
0
-
0
EIF
1.18
7.00
13.00
FT
Seinaejoen JK
1
-
1
KuPS
2.80
3.20
2.50
Finska » 3. liga »
Kakkonen
FT
SJK-juniorit
2
-
1
OPS
1.53
4.50
4.20
FT
Pallo-Iirot
2
-
1
Tampere
2.25
4.00
2.40
FT
HJS Akatemia
5
-
1
Ilves-Kissat
-
-
-
FT
SexyPöxyt
2
-
3
EBK
4.00
4.50
1.57
FT
FC Futura
0
-
1
GrIFK Grankulla
5.25
6.00
1.33
FT
NJS
3
-
1
MYPA
1.95
4.00
2.87
FT
OTP
0
-
1
JPS
2.00
3.75
2.90
Francuska » 4. liga »
National 2
FT
St-Pryve St Hilaire
2
-
0
Avoine OCC
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
SV Kirchanschoring
1
-
2
FC Deisenhofen
3.00
4.20
1.83
FT
SV Gonsenheim
4
-
0
FC Karbach
1.36
4.50
5.75
FT
Anker Wismar
1
-
1
Tennis Borussia
-
-
-
FT
Empor Berlin
1
-
2
Stern
2.50
4.20
2.10
FT
SC Freital
2
-
2
Magdeburg II
2.30
4.00
2.30
FT
Nordmark Satrup
5
-
0
Inter Tuerkspor Kiel
-
-
-
FT
VfR Neumünster
2
-
3
Heider SV
-
-
-
FT
TSV Rain/Lech
1
-
3
TSV Schwaben Augsburg
4.20
3.80
1.65
FT
TSB Flensburg
4
-
3
Hohenwestedt
-
-
-
FT
Union Neumuenster
5
-
1
Oldenburger SV
1.20
6.00
8.00
FT
TSG Backnang
1
-
1
Reutlingen
-
-
-
FT
Sonnenhof Großaspach
0
-
0
FSV 08 Bissingen
-
-
-
FT
Normannia Gmund
0
-
0
VfR Mannheim
-
-
-
FT
FC Holzhausen
2
-
3
1. CfR Pforzheim
-
-
-
FT
FV Ravensburg
1
-
1
SV Oberachern
2.00
3.80
2.87
FT
Marburg
0
-
2
FC 1931 Eddersheim
-
-
-
FT
Eintracht Stadtallendorf
2
-
3
Bayern Alzenau
-
-
-
FT
Schoeningen
2
-
0
MTV Eintracht Celle
-
-
-
FT
BSV Rehden
1
-
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
-
-
-
FT
TS Woltmershausen
1
-
2
Brinkumer SV
-
-
-
FT
SpVg BW 90 Berlin
0
-
2
SCC Berlin
2.25
4.00
2.40
FT
Teutonia Watzenborn-Steinberg
4
-
1
TUS Dietkirchen
1.11
8.00
17.00
FT
TuRa Bremen
2
-
5
Blumenthaler SV
2.00
4.75
2.45
FT
FC Oberlausitz Neugersdorf
3
-
0
Fortuna Chemnitz
-
-
-
FT
Pirmasens
1
-
4
Wormatia Worms
1.66
4.33
3.60
FT
Vahr-Blockdiek
3
-
3
Geestemuende
2.80
5.50
1.75
FT
SV Heimstetten
3
-
1
TSV Landsberg
2.30
4.00
2.37
FT
SG Dynamo Schwerin
1
-
1
Staaken
-
-
-
FT
Optik Rathenow
2
-
2
Eintracht Mahlsdorf
-
-
-
FT
Ludwigsfelder FC
0
-
0
Plauen
-
-
-
FT
VfB Krieschow
1
-
1
Einheit Wernigerode
-
-
-
FT
Motor Marienberg
2
-
1
Bischofswerdaer FV
-
-
-
FT
KSV Baunatal
3
-
0
FC 1906 Erlensee
-
-
-
FT
FC Ismaning
3
-
0
Tuerkspor Augsburg
1.75
4.20
3.30
FT
Preußen Reinfeld
1
-
5
SV Todesfelde
7.00
5.25
1.25
FT
Offenburger FV
2
-
0
FSV Hollenbach
-
-
-
FT
Sonthofen
3
-
0
Kirchheimer SC
-
-
-
FT
SpVgg Bayern Hof
1
-
1
SpVgg Hankofen-Hailing
-
-
-
FT
Gundelfingen
2
-
1
TSV Kottern
-
-
-
FT
ASV Neumarkt
2
-
2
Ingolstadt II
-
-
-
FT
Donaustauf
2
-
4
TSV Kornburg
-
-
-
FT
FC Dornbreite Luebeck
3
-
1
SC Weiche Flensburg II
-
-
-
FT
Hunfelder SV
3
-
2
FSV Fernwald
-
-
-
FT
FC Hanau 93
6
-
4
RW Walldorf
-
-
-
FT
Delmenhorst
2
-
0
Rotenburger SV
-
-
-
FT
Coburg
0
-
0
DJK Gebenbach
-
-
-
FT
Arminia Ludwigshafen
0
-
0
Cosmos Koblenz
2.55
4.20
2.00
FT
Borea Dresden
0
-
2
SG Taucha 99
-
-
-
FT
SV Steinbach 1920
2
-
0
SC Waldgirmes
-
-
-
FT
Eilvese
2
-
3
TuS Bersenbrueck
4.33
5.25
1.44
FT
Lößnitz
6
-
1
Rapid Chemnitz
-
-
-
FT
FC 08 Villingen
1
-
1
Goeppinger SV
-
-
-
FT
Pfeddersheim
1
-
0
Alemannia Waldalgesheim
2.87
3.75
2.00
FT
FV Diefflen
2
-
2
Quierschied
-
-
-
FT
SV Auersmacher
0
-
3
Kaiserslautern II
-
-
-
FT
Baumholder
1
-
1
FV Engers
-
-
-
FT
TSV Essingen
0
-
0
ATSV Mutschelbach
-
-
-
FT
TSV Abtswind
3
-
3
VfB Eichstatt
-
-
-
FT
ASV Cham
2
-
0
ATSV Erlangen
-
-
-
FT
Fortuna Regensburg
1
-
0
Wurzburger
-
-
-
FT
Turk Gucu Friedberg
2
-
4
1960 Hanau
-
-
-
FT
SW Essen
3
-
1
SF Hamborn 07
1.45
4.33
5.25
FT
FC Pipinsried
4
-
0
TSV Dachau
1.95
4.20
2.80
FT
FC Bitburg
0
-
2
TuS RW Koblenz
-
-
-
FT
KFC Uerdingen
2
-
1
Mülheimer
1.33
5.50
6.00
FT
Kickers Emden
4
-
2
VfV Hildesheim
1.36
5.00
5.50
FT
Türkspor Dortmund
1
-
0
ASC Dortmund
1.66
4.50
3.40
Italija » 4. liga »
Serie D
FT
Flaminia
0
-
3
Latte Dolce
-
-
-
Norveška » 3. liga »
2. Division
FT
Grorud
2
-
2
Eidsvold TF
1.25
5.50
8.00
FT
Kjelsaas
2
-
0
Follo
1.36
4.33
6.50
FT
Vard Haugesund
3
-
1
Notodden
1.57
4.00
4.33
FT
Skeid
0
-
2
Ull/Kisa
1.66
4.00
3.80
FT
Lysekloster
5
-
0
Kvik Halden
1.61
4.00
4.20
FT
Oern-Horten
3
-
2
Hoedd
3.30
3.75
1.83
FT
Stjoerdals Blink
2
-
3
Tromsdalen
1.61
4.00
4.00
Norveška » 4. liga »
3. Division Avdeling 1
FT
FK Fyllingsdalen
2
-
2
Floeya
5.00
4.50
1.44
FT
Nardo
5
-
4
Lillestroem 2
1.22
5.75
8.00
FT
Vindbjart
1
-
2
Pors Grenland
3.20
4.20
1.75
FT
Oppsal
0
-
2
Nordstrand
-
-
-
FT
Os
1
-
3
Fana
-
-
-
FT
Bjarg
2
-
0
Askøy
-
-
-
FT
IL Froeya
4
-
4
Stord
-
-
-
FT
Sandviken
4
-
0
Foerde
-
-
-
FT
Funnefoss/Vormsund
0
-
0
Gjelleraasen
-
-
-
FT
Skjetten
1
-
3
Loerenskog
2.70
3.60
2.20
FT
Mandalskameratene
2
-
4
Vidar
3.00
4.20
1.85
FT
Vigør
1
-
5
Sola
-
-
-
FT
Byaasen
0
-
1
Trygg/Lade
1.66
4.50
3.50
FT
Melhus
0
-
3
Orkla
2.00
4.33
2.62
FT
Tillerbyen
4
-
1
Surnadal
1.22
6.50
6.50
FT
Asker
4
-
3
Gamle Oslo
-
-
-
FT
Loddefjord
2
-
2
Floroe
-
-
-
FT
Odds Ballklubb 2
1
-
1
Brodd
-
-
-
FT
Lokomotiv Oslo FK
2
-
2
Bjørkelangen
1.53
4.20
4.75
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
Lusitania FC Lourosa
3
-
2
Braga B
2.00
3.20
3.25
FT
Canelas 2010
0
-
2
AD Fafe
1.66
3.75
4.20
FT
Trofense
1
-
2
Sanjoanense
1.45
4.00
5.50
FT
Vianense
0
-
1
Anadia
2.62
3.00
2.55
FT
Oliveira Hospital
2
-
0
Pero Pinheiro
1.36
4.20
7.00
FT
Sporting CP B
5
-
0
Amora FC
2.37
3.30
2.55
FT
1º Dezembro
0
-
1
Caldas
2.50
3.00
2.70
FT
Academica
1
-
1
Atlético CP
1.45
4.20
5.50
FT
Varzim
2
-
3
Felgueiras 1932
5.25
3.50
1.57
Rusija » 3. liga »
Russian third league
FT
Ural II
2
-
2
Lada Togliati
-
-
-
FT
Krylya Sovetov Samara II
2
-
1
NoSta
-
-
-
FT
Dinamo Kirov
3
-
2
Volna Nizhny Novgorod
-
-
-
FT
Dinamo Stavropol
0
-
1
FC Alania Vladikavkaz II
-
-
-
FT
Zvezda Saint Petersburg
1
-
3
Torpedo Vladimir
-
-
-
FT
Uralets NT
1
-
1
Nizhny Novgorod II
-
-
-
FT
Kuban Kholding
0
-
2
Rubin Yalta
-
-
-
FT
Astrakhan
1
-
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
-
-
-
FT
Pobeda
0
-
0
Angusht
-
-
-
FT
Spartak Nalchik
1
-
2
Legion Dynamo
-
-
-
FT
Akron II
0
-
1
FC Orenburg II
-
-
-
FT
Rostov II
1
-
3
Forte Taganrog
-
-
-
FT
Sevastopol
0
-
0
Druzhba
-
-
-
FT
Spartak Tambov
2
-
1
SKA-Khabarovsk II
-
-
-
Škotska » 3. liga »
2. Division
FT
Cove Rangers
3
-
1
Edinburgh City
1.25
5.00
9.00
FT
Hamilton Academical
4
-
1
Kelty Hearts
2.00
3.60
3.20
FT
Montrose
3
-
2
Queen of South
3.30
3.80
1.83
FT
Stirling Albion
1
-
1
Annan Athletic
2.05
3.60
2.90
FT
Falkirk
2
-
2
Alloa Athletic
1.14
8.00
11.00
Škotska » 4. liga »
3. Division
FT
Bonnyrigg Rose Athletic
4
-
0
Forfar Athletic
2.62
3.20
2.55
FT
East Fife
1
-
2
Spartans FC
1.80
3.30
4.00
FT
Elgin City
0
-
3
Clyde
4.50
3.60
1.80
FT
Peterhead
2
-
1
Dumbarton
2.55
3.20
2.55
FT
Stranraer
2
-
0
Stenhousemuir
2.05
4.00
2.70
Solomon Islands » 1. liga »
National Club Championship
FT
Juniper
2
-
6
Honiara City
-
-
-
FT
Southern United
1
-
2
SOSA
-
-
-
FT
Solomon Warriors
5
-
1
Laugu United
-
-
-
Koreja Sjeverna » 3. liga »
National League
FT
Busan Transport Corp
1
-
3
Paju Citizens
3.00
3.00
2.20
FT
Gimhae
2
-
0
Yangpyeong
1.44
3.80
6.50
FT
Gangneung City
0
-
0
Ulsan Citizen
2.40
3.00
2.75
FT
Chuncheon FC
1
-
1
Daegu II
1.72
3.50
4.00
St. Kitts i Nevis » 1. liga »
SKNFA League
FT
St. Pauls United
1
-
2
Garden Hotspurs
-
-
-
Švedska » 3. liga »
1. Division
FT
Piteaa
1
-
5
Assyriska United
3.80
3.60
1.72
FT
FC Rosengaard
0
-
1
Tvaaaakers IF
1.90
3.75
3.10
FT
Joenkoepings Soedra
0
-
1
Torslanda IK
1.50
4.20
5.00
FT
Karlstad BK
0
-
1
Friska Viljor
1.18
6.00
11.00
FT
Umeaa
2
-
1
FBK Karlstad
1.50
4.20
5.00
FT
Falkenbergs FF
3
-
0
Eskilsminne IF
1.55
3.80
4.75
FT
FC Trollhaettan
2
-
0
BK Olympic
1.65
4.00
4.00
FT
Norrby
0
-
0
Torns IF
1.30
4.33
8.50
FT
Onsala BK
2
-
3
Oskarshamns AIK
2.15
3.75
2.62
FT
Aengelholms FF
2
-
0
Ljungskile
2.50
3.75
2.25
FT
Karlbergs BK
2
-
2
Sollentuna FF
2.20
3.60
2.62
FT
Vasalunds IF
2
-
0
Oerebro Syrianska IF
1.53
4.00
4.75
Švedska » 4. liga »
2. Division Norra Götaland
FT
FC Gute
1
-
5
Falu BS
2.10
4.00
2.60
FT
Stenungsunds IF
0
-
2
IFK Skoevde FK
2.25
3.75
2.50
FT
IK Tord
2
-
0
Vaestra Froelunda
3.10
4.00
1.85
FT
Froesoe IF
1
-
2
IFK Luleaa
8.50
5.00
1.25
FT
Kiruna FF
0
-
2
Team TG FF
9.00
5.25
1.22
FT
IF Sylvia
2
-
2
FC Nacka Iliria
-
-
-
FT
Saevedalens IF
0
-
4
Laholms FK
2.15
4.00
2.50
FT
Motala AIF FK
5
-
5
Grebbestads IF
2.20
4.20
2.50
FT
IFK Kumla
4
-
4
BK Forward
2.15
3.60
2.75
FT
IFK Simrishamn
1
-
1
FK Karlskrona
3.40
3.75
1.80
FT
Skiljebo SK
0
-
2
Kungsaengens IF
2.50
3.75
2.25
FT
IFK Osteraakers FK
0
-
2
FC Jaerfaella
3.00
3.80
1.95
FT
Husqvarna FF
2
-
0
Öckerö
1.40
4.75
5.75
FT
Bergnaesets AIK
2
-
1
Gottne IF
2.20
4.00
2.60
FT
Skellefteaa
2
-
2
Bodens BK
2.00
3.75
2.87
FT
IF Aelgarna
3
-
3
Umeaa FC Akademi
2.75
4.00
2.00
FT
Ytterhogdals IK
3
-
0
Taefteaa IK
1.53
4.20
4.50
FT
Aatvidaberg
1
-
1
IFK Haninge BRB
-
-
-
FT
IFK Eskilstuna
2
-
2
Ljungsbro
-
-
-
FT
Nykoepings BIS
3
-
3
Syrianska
-
-
-
FT
Enskede IK
1
-
3
Arameiska-Syrianska IF
-
-
-
FT
IFK Karlshamn
1
-
2
Oesterlen FF
3.40
4.20
1.70
FT
Kristianstads FF
1
-
0
Högaborg
1.40
4.50
5.25
FT
FC Arlanda
5
-
2
Dalkurd FF
1.12
7.50
11.00
FT
FOC Farsta
2
-
2
Sandvikens AIK FK
1.65
4.00
3.80
FT
IFK Oestersund
2
-
1
Lucksta
1.72
4.00
3.60
FT
Enkoeping
3
-
1
Hudiksvalls FF
1.66
3.80
4.00
Švajcarska » 3. liga »
Erste Liga Promotion
FT
Biel/Bienne
1
-
3
Lugano II
-
-
-
FT
Luzern II
0
-
3
Delemont
-
-
-
FT
Paradiso
1
-
2
Kriens
1.95
3.10
3.80
FT
Breitenrain
2
-
2
Servette U21
-
-
-
FT
FC Zuerich II
1
-
2
Etoile Carouge
-
-
-
FT
FC Rapperswil-Jona
1
-
1
Bavois
-
-
-
FT
Basel II
3
-
2
SC Bruehl
-
-
-
FT
Young Boys II
1
-
0
Cham
2.60
4.20
2.10
Švajcarska » 4. liga »
Erste Liga Classic
FT
Vevey
5
-
0
FC La Sarraz Eclepens
1.45
4.00
5.50
FT
Linth
2
-
0
AC Taverne 1
-
-
-
FT
FC Koeniz
0
-
2
Concordia
-
-
-
FT
Wohlen
1
-
2
Muttenz
-
-
-
FT
Solothurn
2
-
2
Emmenbruecke
-
-
-
FT
FC Schoetz
3
-
1
FC Muensingen
-
-
-
FT
Hongg
2
-
1
Eschen/Mauren
-
-
-
FT
FC Uzwil
2
-
0
FC Wettswil-Bonstetten
-
-
-
FT
Balzers
4
-
0
FC Gossau
-
-
-
FT
FC Monthey
0
-
2
FC Grand-Saconnex
-
-
-
FT
Naters
6
-
1
Terre Sainte
-
-
-
FT
Winterthur II
3
-
2
FC Kreuzlingen
-
-
-
FT
FC Freienbach
0
-
1
Tuggen
-
-
-
FT
Echallens
4
-
0
FC Coffrane
-
-
-
FT
Meyrin
4
-
0
La Chaux-de-Fonds
1.83
4.00
3.10
FT
Rotkreuz
1
-
0
Courtételle
-
-
-
FT
Thun II
3
-
2
Dietikon
-
-
-
FT
Grasshopper II
1
-
1
SC YF Juventus Zuerich
-
-
-
FT
FC Kosova
2
-
1
Mendrisio
-
-
-
FT
Lausanne II
1
-
1
Chenois
1.57
4.00
4.50
Tanzanija » 1. liga »
Premier League
FT
JKT Tanzania
2
-
0
Geita Gold FC
1.95
2.60
4.50
FT
Singida Big Stars
2
-
0
Dodoma Jiji FC
2.10
2.87
3.50
FT
Kinondoni MC
0
-
0
Kagera Sugar
-
-
-
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Nakhon Si United
1
-
0
Chiangmai FC
-
-
-
Ići » 1. liga »
Championnat National
FT
Kakadl
2
-
2
Gbohloe-Su
-
-
-
FT
Binah
1
-
2
Gomido
-
-
-
FT
Togo Port
3
-
0
Dynamic Togolais
1.66
3.20
5.00
Urugvaj » 2. liga »
Segunda Division
FT
Club Atletico Torque
2
-
0
Juventud de las Piedras
1.72
3.50
4.00
SAD » 3. liga »
USL Pro League
FT
Richmond Kickers
1
-
1
One Knoxville SC
2.75
3.25
2.25
FT
Central Valley Fuego
1
-
3
Charlotte Independence
-
-
-
Venecuela » 2. liga »
Segunda Division
FT
Fundacion AIFI
0
-
0
Bolívar Sport Club
1.90
3.40
3.40
FT
Deportivo Nueva Esparta
1
-
1
Atletico La Cruz
2.75
3.00
2.37
FT
Yaracuyanos FC
2
-
2
Aragua FC
1.53
4.00
5.25
FT
Maritimo
0
-
0
Deportivo Petare
2.25
2.90
3.10
Vijetnam » 2. liga »
Second vietnam league
FT
Dong Thap
0
-
0
Long An
1.55
3.80
4.75
Zambija » 1. liga »
1. Division
FT
Trident
1
-
3
Nkwazi
-
-
-
Zimbabve » 1. liga »
1. Division
FT
Bikita Minerals
1
-
1
TelOne
-
-
-
FT
Ngezi Platinum FC
1
-
0
Bulawayo Chiefs
-
-
-
FT
Chicken Inn FC
0
-
0
Dynamos
2.10
2.87
3.40
FT
Herentals FC
1
-
0
Yadah FC
-
-
-
FT
FC Platinum
1
-
0
GreenFuel FC
-
-
-
FT
ZPC Kariba
0
-
2
Manica Diamonds
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori