Dobrodošli na odjeljak 1. Division 2023/2024. Stranica je podijeljena u četiri dijela. Prvi predstavlja današnje utakmice, ako se danas igraju.
Drugi dio predstavlja popis zadnjih susreta lige. Treći dio predstavlja sljedeće utakmice 1. Division.
Na samom dnu stranice uvijek ćete naći aktualnu tabelu, koja se aktualizira u realnom vremenu, tako da ste sigurni da je uvijek u toku. Rezultati 1. Division su također ažurirane uživo, tako da ne morate da učitate stranicu da vidite trenutni rezultat.
# | Team | O | B | P | N | I | G+ | G- | GR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 42 | 13 | 29 | |
2 | Livyi Bereh | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 36 | 11 | 25 |
3 | FSK Mariupol | 18 | 31 | 8 | 7 | 3 | 22 | 14 | 8 |
4 | Viktoriya Mykolaivka | 18 | 30 | 8 | 6 | 4 | 19 | 18 | 1 |
5 | SC Poltava | 18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 35 | 27 | 8 |
6 | 18 | 25 | 6 | 7 | 5 | 23 | 18 | 5 | |
7 | 9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 14 | 4 | 10 | |
8 | Nyva Buzova | 9 | 19 | 5 | 4 | 0 | 14 | 7 | 7 |
9 | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 16 | 28 | -12 | |
10 | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 14 | 40 | -26 | |
11 | Dinaz Vyshhorod | 18 | 13 | 3 | 4 | 11 | 15 | 29 | -14 |
12 | Chernigov | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 20 | 44 | -24 |
13 | Epitsentr Dunaivtsi | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 |
14 | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 6 | 7 | -1 | |
15 | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 7 | 10 | -3 | |
16 | Khust City | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 |
17 | Ahrobiznes Volochysk | 9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 7 | 7 | 0 |
18 | FC Podillya Khmelnytskyi | 9 | 8 | 1 | 5 | 3 | 7 | 9 | -2 |
19 | FC Prykarpattia 1981 | 8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 13 | 9 | 4 |
20 | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 3 | 12 | -9 |
*Tabela je ažurirana uživo
# | Team | O | B | P | N | I | G+ | G- | GR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 20 | 6 | 14 | |
2 | Epitsentr Dunaivtsi | 9 | 19 | 5 | 4 | 0 | 18 | 10 | 8 |
3 | FC Prykarpattia 1981 | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 14 | 9 | 5 |
4 | Ahrobiznes Volochysk | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 13 | 8 | 5 |
5 | FC Podillya Khmelnytskyi | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 11 | 8 | 3 |
6 | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 10 | 16 | -6 | |
7 | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 8 | 9 | -1 | |
8 | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 10 | 15 | -5 | |
9 | Nyva Buzova | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 7 | 12 | -5 |
10 | Khust City | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 6 | 24 | -18 |
*Tabela je ažurirana uživo
# | Team | O | B | P | N | I | G+ | G- | GR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Poltava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Nyva Buzova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Livyi Bereh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Viktoriya Mykolaivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Epitsentr Dunaivtsi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FSK Mariupol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | FC Prykarpattia 1981 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Ahrobiznes Volochysk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
*Tabela je ažurirana uživo
# | Team | O | B | P | N | I | G+ | G- | GR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Podillya Khmelnytskyi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dinaz Vyshhorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Chernigov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Khust City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
*Tabela je ažurirana uživo