Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
April
29
Ponedjeljak
April
30
Utorak
Maj
01
Jučer
Maj
02
Danas
Maj
03
Sutra
Maj
04
Subota
Maj
05
Nedjelja
Rezultati 11 feb 2023
Rezultati uživo
11 feb 2023
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
7
)
Moje utakmice (
0
)
World club championship
FT
Al Ahly
2
-
4
Flamengo
5.00
4.10
1.60
FT
Real Madrid
5
-
3
Al Hilal
1.22
6.50
13.00
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
West Ham United
1
-
1
Chelsea
3.55
3.45
2.20
FT
Arsenal
1
-
1
Brentford
1.56
4.30
6.75
FT
Crystal Palace
1
-
1
Brighton & Hove Albion
4.60
3.70
1.86
FT
Fulham
2
-
0
Nottingham Forest
1.91
3.60
4.50
FT
Leicester City
4
-
1
Tottenham Hotspur
3.55
3.85
2.07
FT
Southampton
1
-
2
Wolverhampton Wanderers
3.15
3.25
2.50
FT
AFC Bournemouth
1
-
1
Newcastle United
6.25
4.10
1.61
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Almeria
2
-
3
Real Betis
3.00
3.50
2.40
FT
Sevilla
2
-
0
Mallorca
1.86
3.25
5.20
FT
Valencia
1
-
2
Athletic Bilbao
3.25
3.40
2.30
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Bayern Munich
3
-
0
Bochum
1.13
10.00
15.00
FT
Freiburg
2
-
1
VfB Stuttgart
1.93
3.60
3.90
FT
Mainz 05
3
-
1
Augsburg
1.81
4.00
4.00
FT
Hoffenheim
1
-
3
Bayer Leverkusen
2.60
3.70
2.55
FT
Werder Bremen
0
-
2
Borussia Dortmund
4.30
4.50
1.67
FT
RasenBallsport Leipzig
1
-
2
Union Berlin
1.77
3.60
4.80
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Empoli
2
-
2
Spezia
1.94
3.45
4.10
FT
Lecce
1
-
1
Roma
4.35
3.25
1.95
FT
Lazio
0
-
2
Atalanta
2.28
3.30
3.20
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Monaco
3
-
1
Paris Saint Germain
2.43
3.35
2.95
FT
Clermont Foot
0
-
2
Marseille
5.60
3.65
1.66
Engleska » 2. liga »
Championship
FT
Queens Park Rangers
1
-
2
Millwall
2.65
3.15
2.90
FT
Stoke City
0
-
0
Hull City
2.25
3.25
3.50
FT
Sunderland
1
-
0
Reading
1.78
3.60
5.00
FT
Watford
1
-
1
Blackburn Rovers
1.85
3.45
4.70
FT
Wigan Athletic
1
-
0
Huddersfield Town
2.30
3.25
3.35
FT
Coventry City
1
-
1
Luton Town
2.25
3.30
3.40
FT
Burnley
3
-
0
Preston North End
1.55
3.90
7.25
FT
Blackpool
0
-
0
Rotherham United
2.10
3.40
3.70
FT
Bristol City
1
-
0
Norwich City
3.15
3.35
2.35
FT
Cardiff City
1
-
3
Middlesbrough
3.25
3.30
2.35
FT
Sheffield United
3
-
0
Swansea City
1.82
3.60
4.70
Holandija » 1. liga »
Eredivisie
FT
NEC Nijmegen
0
-
0
Cambuur
1.58
4.10
5.60
FT
PSV Eindhoven
6
-
0
FC Groningen
1.21
6.40
14.00
FT
FC Emmen
0
-
1
Fortuna Sittard
2.15
3.40
3.40
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Arouca
1
-
0
Santa Clara
2.04
3.00
3.90
FT
Vitoria de Guimaraes
1
-
0
Portimonense
1.78
3.35
4.50
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Kukesi
1
-
0
Kastrioti
-
-
-
FT
Laci
0
-
1
Egnatia
-
-
-
CAF Champions League
FT
Mamelodi Sundowns FC
1
-
0
Al Hilal Omdurman
1.30
4.00
15.00
FT
Petro Atletico
0
-
0
JS Kabylie
-
-
-
FT
Horoya AC
1
-
0
Simba SC
-
-
-
FT
Esperance
1
-
0
Al-Merreikh
1.15
5.75
15.00
Friendlies
FT
Sogndal
2
-
3
Silkeborg
-
-
-
FT
Sirius
0
-
1
Djurgaarden
-
-
-
FT
Vendsyssel FF
2
-
2
AaB
-
-
-
FT
AC Horsens
2
-
1
Kalmar FF
-
-
-
FT
AFC United
0
-
4
Brommapojkarna
-
-
-
FT
Varbergs BoIS FC
1
-
2
Varbergs GIF FK
-
-
-
FT
Tromsoe
2
-
3
HJK
2.25
3.75
2.45
FT
Terek Grozny
1
-
1
CSKA Moscow
-
-
-
FT
FC Helsingoer
0
-
1
Helsingborg
-
-
-
FT
FK Haugesund
2
-
0
Bryne
1.42
5.00
5.00
FT
IFK Gothenburg
0
-
3
Viborg
-
-
-
FT
Hammarby
1
-
0
Stabaek
-
-
-
FT
FC Rostov
0
-
4
FC Krasnodar
-
-
-
Argentina » 1. liga »
Torneo Inicial
FT
Colon
0
-
2
Sarmiento
2.04
3.25
3.95
FT
Central Cordoba de Santiago
0
-
1
Belgrano
2.63
3.05
2.90
FT
San Lorenzo
1
-
0
Godoy Cruz
2.23
3.15
3.55
FT
Defensa y Justicia
1
-
0
Newells Old Boys
2.32
3.15
3.30
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
Aldosivi
1
-
2
Independiente Rivadavia
2.22
3.00
3.50
FT
Gimnasia Jujuy
1
-
1
Ferro Carril Oeste
2.70
2.50
3.30
FT
Atletico Rafaela
3
-
0
Tristan Suarez
2.00
2.88
4.40
FT
Club Atletico Estudiantes
2
-
0
Atlanta
2.05
2.80
4.40
FT
Brown de Adrogue
1
-
2
Racing de Cordoba
2.50
2.80
3.20
FT
Deportivo Madryn
0
-
0
Chacarita Juniors
2.30
2.70
3.80
FT
Villa Dalmine
0
-
0
Club Atletico Mitre
-
-
-
FT
Flandria
0
-
0
CA Alvarado
2.40
2.90
3.25
FT
Almagro
0
-
1
Almirante Brown
2.00
2.80
4.75
FT
San Telmo
2
-
2
CA Defensores de Belgrano
3.20
2.90
2.40
FT
Temperley
2
-
0
Estudiantes de Rio Cuarto
2.48
2.80
3.25
Argentina » 3. liga »
Primera B Metropolitana
FT
Canuelas
1
-
0
Ituzaingo
2.45
2.75
3.10
FT
Acassuso
1
-
1
Argentino de Quilmes
2.10
2.85
3.45
FT
Argentino de Merlo
3
-
0
Colegiales
3.55
3.40
1.95
FT
Sacachispas FC
0
-
3
CA San Miguel
2.20
3.20
3.00
FT
CD UAI Urquiza
2
-
0
Deportivo Merlo
2.30
2.70
3.25
Australija » 1. liga »
Hyundai A-League
FT
Western United FC
2
-
3
Adelaide United
2.43
3.45
2.85
FT
Western Sydney Wanderers FC
0
-
1
Sydney FC
2.75
3.35
2.55
FT
Perth Glory
2
-
4
Melbourne City FC
4.90
3.90
1.68
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
North Shore Mariners
1
-
1
Central Coast Mariners Youth
-
-
-
FT
Spirit FC
2
-
2
St George City
-
-
-
FT
Sutherland Sharks
0
-
3
Wollongong Wolves
1.89
3.70
3.10
FT
Marconi Stallions
5
-
0
Sydney FC Youth
1.73
3.85
3.45
FT
Manly United
1
-
3
Sydney Olympic
2.65
3.40
2.20
Australija » 3. liga »
3
FT
Mounties Wanderers
2
-
1
Inter Lions FC
-
-
-
FT
Dulwich Hill FC
2
-
1
Dunbar Rovers FC
-
-
-
FT
Hills Brumbies
4
-
1
Central Coast United FC
-
-
-
FT
SD Raiders FC
1
-
3
Blacktown Spartans
-
-
-
FT
St George FC
2
-
0
Bankstown City Lions
1.65
4.25
3.70
FT
Macarthur Rams
0
-
0
Bonnyrigg White Eagles
3.40
3.80
1.80
FT
Rydalmere
2
-
1
Hakoah Sydney City East
3.50
4.00
1.73
FT
Bankstown Berries
2
-
3
Northern Tigers
-
-
-
Austrija » 1. liga »
tipp3-Bundesliga
FT
Salzburg
4
-
0
Austria Lustenau
1.17
7.00
12.00
FT
Wolfsberger AC
1
-
2
Wattens
2.00
3.75
3.25
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
Turan Tovuz
2
-
0
FC Kapaz
-
-
-
FT
Qarabag FK
1
-
1
Sabah FK
1.84
2.70
4.40
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Westerlo
3
-
3
Gent
2.80
3.30
2.55
FT
Sporting Charleroi
3
-
0
Seraing United
1.50
4.30
6.40
Belgija » 2. liga »
EXQI League
FT
Waasland-Beveren
5
-
2
FCV Dender EH
1.46
4.25
6.50
FT
Deinze
2
-
3
Anderlecht U23
-
-
-
FT
Lommel
0
-
2
Oosterzonen
-
-
-
FT
Standard Liege U23
0
-
0
Club Brugge U23
-
-
-
Bolivija » 1. liga »
LFPB
FT
Universitario de Vinto
1
-
1
Oriente Petrolero
2.00
3.45
3.45
FT
Nacional Potosi
3
-
0
Blooming
1.65
3.80
4.60
Bocvana » 1. liga »
Premier League
FT
Gaborone United
1
-
1
Eleven Angels FC
-
-
-
FT
Security Systems
3
-
0
Extension Gunners
-
-
-
FT
Prisons XI
0
-
7
Galaxy
-
-
-
FT
Sua Flamingoes
3
-
1
Masitoaka
-
-
-
FT
Nico United
4
-
1
Morupule Wanderers
-
-
-
FT
Orapa United FC
1
-
1
Township Rollers
-
-
-
Brazil » 4. liga »
State Leagues
FT
Lagarto AC
2
-
0
America SE
-
-
-
FT
Vila Nova
3
-
0
Morrinhos
-
-
-
FT
Tuna Luso
1
-
2
Aguia de Maraba
-
-
-
FT
Real FC
2
-
1
Capital FC
-
-
-
FT
Santa Maria
0
-
1
Ceilandia
-
-
-
FT
Belo Jardim
0
-
1
Salgueiro
-
-
-
FT
Dorense
1
-
0
Frei Paulistano
-
-
-
FT
Nova Iguacu
1
-
1
Portuguesa RJ
-
-
-
FT
Madureira RJ
1
-
0
Resende
2.15
2.95
3.25
FT
Caete SE
3
-
2
Tapajos
-
-
-
FT
Barbalha
1
-
2
Caucaia EC
-
-
-
FT
CS Alagoano
1
-
0
Cruzeiro Arapiraca
-
-
-
FT
Juazeirense
2
-
0
Atletico Alagoinhas
-
-
-
FT
Caldense
2
-
1
Villa Nova AC
2.14
2.75
3.60
FT
Independente PA
1
-
1
Cameta
-
-
-
FT
AO Itabaiana
1
-
0
Falcon
-
-
-
FT
Ferroviario
2
-
0
Maracana EC
-
-
-
FT
America MG
2
-
1
Democrata GV
1.23
4.90
11.00
FT
Atletico PR
3
-
1
Operario Ferroviario
-
-
-
FT
Doce Mel
0
-
1
Bahia
-
-
-
FT
Ferroviaria
1
-
2
Botafogo SP
-
-
-
Brazil » 5. liga »
State 2
FT
Portuguesa Santista
4
-
2
Monte Azul
-
-
-
FT
Rio Claro
2
-
2
Velo Clube
2.25
2.75
3.30
FT
Primavera SP
0
-
1
Novorizontino
-
-
-
FT
Ponte Preta
2
-
1
Oeste FC
1.65
3.40
4.80
FT
Comercial RP
0
-
2
Noroeste
-
-
-
FT
Atibaia
1
-
0
Sao Caetano
-
-
-
FT
Linense
1
-
1
XV de Piracicaba
-
-
-
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Levski Sofia
0
-
1
Cherno More Varna
1.54
3.45
6.25
FT
CSKA 1948
2
-
0
Hebar
-
-
-
FT
Spartak Varna
1
-
2
Ludogorets Razgrad
-
-
-
Bugarska » 2. liga »
B PFG
FT
Dobrudzha Dobrich
1
-
1
Belasitsa Petrich
-
-
-
FT
Sozopol
2
-
2
Strumska Slava
-
-
-
FT
Maritsa Plovdiv
1
-
0
Spartak Pleven
-
-
-
FT
Dunav Ruse
1
-
1
Botev Lukovit
-
-
-
Čile » 1. liga »
Primera Division
FT
Deportes Copiapo
1
-
3
Palestino
2.90
3.55
2.20
FT
Union La Calera
3
-
2
Curico Unido
1.88
3.25
4.10
FT
Universidad de Chile
2
-
1
Magallanes
2.25
3.15
3.10
Čile » 2. liga »
Primera B
FT
Deportes Iquique
3
-
0
Antofagasta
2.60
2.90
2.65
FT
Puerto Montt
0
-
0
Deportes Temuco
2.65
2.85
2.75
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Alianza Petrolera
2
-
0
Atletico Huila
1.82
3.30
4.25
FT
CD Jaguares
1
-
1
Bucaramanga
2.30
3.00
3.15
FT
Envigado
2
-
1
Independiente Medellin
3.60
3.05
2.07
Kolumbija » 2. liga »
Torneo Aguila
FT
Real Santander
2
-
0
Fortaleza FC
2.43
3.10
2.90
FT
Valledupar
1
-
1
Cucuta
2.60
3.00
2.80
FT
Orsomarso
1
-
0
Atletico FC
2.63
2.95
2.80
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
ADR Jicaral
1
-
1
AD Cofutpa
-
-
-
FT
Futbol Consultants Moravia
1
-
1
CS Uruguay
-
-
-
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
NK Varazdin
1
-
4
Hajduk Split
-
-
-
FT
Osijek
0
-
0
Slaven
1.68
3.60
4.25
Hrvatska » 2. liga »
2. Division
FT
NK Dugopolje
1
-
1
HNK Orijent 1919
-
-
-
Kipar » 1. liga »
1. Division
FT
Doxa Katokopia
0
-
0
Olympiakos Nicosia
1.92
3.05
3.70
FT
Enosis Paralimni
1
-
2
APOEL Nicosia
7.00
3.65
1.40
Kipar » 2. liga »
2. Division
FT
Onisilos Sotira
0
-
2
Othellos Athienou
-
-
-
FT
Ypsonas
4
-
1
Olympias Lympion
-
-
-
FT
Ayia Napa
3
-
3
PAEEK
-
-
-
FT
PO Xylotympou 2006
0
-
1
Ermis Aradippou
-
-
-
FT
Peyia 2014
0
-
1
AEZ Zakakiou
-
-
-
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Banik Ostrava
1
-
2
Jablonec
1.75
3.70
4.20
FT
Zlin
2
-
1
Teplice
2.00
3.40
3.60
FT
Liberec
0
-
1
Slovacko
2.75
3.15
2.55
FT
Slavia Prague
2
-
0
Brno
1.15
7.50
12.50
Egipat » 1. liga »
1. Division
FT
Pharco FC
1
-
0
National Bank
-
-
-
FT
El Geish
0
-
1
El Dakhleya
-
-
-
El Salvador » 1. liga »
Primera Division
FT
CD Aguila
0
-
0
Alianza FC
2.65
2.75
2.60
Engleska » 3. liga »
League 1
FT
Shrewsbury Town
3
-
2
Port Vale
2.45
3.05
3.20
FT
Wycombe Wanderers
3
-
2
Derby County
4.00
3.50
1.95
FT
Plymouth Argyle
3
-
1
Portsmouth
2.25
3.40
3.25
FT
Peterborough United
0
-
5
Bolton Wanderers
2.20
3.35
3.40
FT
Morecambe
1
-
1
Forest Green Rovers
2.50
3.30
2.90
FT
Barnsley
2
-
0
Cambridge United
1.49
4.20
7.50
FT
Burton Albion
1
-
0
Exeter City
2.50
3.40
2.80
FT
Charlton Athletic
1
-
2
Fleetwood Town
1.82
3.60
4.50
FT
Cheltenham Town
0
-
0
Accrington Stanley
1.90
3.40
4.25
FT
Ipswich Town
2
-
2
Sheffield Wednesday
2.10
3.25
3.75
FT
Lincoln
1
-
0
Bristol Rovers
2.15
3.35
3.50
FT
Milton Keynes Dons
1
-
1
Oxford United
2.65
3.25
2.75
Engleska » 4. liga »
League 2
FT
AFC Wimbledon
0
-
0
Carlisle United
2.90
3.20
2.50
FT
Crawley Town
2
-
2
Crewe Alexandra
2.20
3.20
3.30
FT
Grimsby Town
0
-
1
Colchester United
2.05
3.20
3.80
FT
Harrogate
1
-
3
Stockport
4.50
3.75
1.75
FT
Hartlepool United
2
-
2
Sutton United
3.60
3.50
1.98
FT
Mansfield Town
2
-
0
Gillingham
2.00
3.10
4.00
FT
Rochdale
1
-
1
Northampton Town
3.30
3.20
2.20
FT
Stevenage
2
-
3
Bradford City
1.70
3.35
5.25
FT
Swindon Town
0
-
2
Doncaster Rovers
1.95
3.40
3.80
FT
Tranmere Rovers
1
-
0
Salford City
2.15
3.15
3.50
FT
Walsall
1
-
1
Leyton Orient
2.60
3.00
2.80
FT
Barrow
0
-
1
Newport County
2.40
2.95
3.25
Engleska » 5. liga »
National League
FT
Wrexham
3
-
1
Wealdstone
1.21
6.10
10.00
FT
Dagenham & Redbridge
2
-
1
Solihull Moors
2.48
3.30
2.63
FT
Woking
2
-
2
Boreham Wood
1.90
3.45
3.65
FT
Chesterfield
1
-
2
Notts County
3.15
3.55
2.05
Engleska » kup »
FA Trophy
FT
Bracknell Town
1
-
3
Altrincham
-
-
-
FT
Banbury United
0
-
1
Gateshead FC
2.90
3.25
2.17
FT (P)
Maidenhead United
0
-
0
Halifax Town
Kaznene udarce: 4-5
2.17
3.25
2.90
FT
Aldershot Town
1
-
0
Dorking Wanderers
2.12
3.35
2.90
FT
Hungerford Town
2
-
3
Farsley Celtic AFC
2.32
3.20
2.75
FT
Southend United
0
-
2
York City
1.68
3.60
4.25
FT
Eastleigh
0
-
4
Maidstone
1.78
3.50
3.80
FT
Torquay United
1
-
2
Barnet
2.63
3.35
2.30
Francuska » 2. liga »
Ligue 2
FT
Saint-Etienne
2
-
0
Dijon
1.80
3.45
4.25
FT
Grenoble
1
-
1
Pau
2.20
3.00
3.50
FT
Rodez
1
-
1
Nimes
2.55
2.88
3.00
FT
Sochaux
1
-
1
Le Havre
2.50
2.80
3.15
FT
Laval
1
-
1
Annecy FC
2.15
3.10
3.45
FT
SC Bastia
0
-
1
Quevilly
-
-
-
FT
Guingamp
3
-
1
Valenciennes
2.08
3.15
3.65
FT
Niort
3
-
1
Bordeaux
4.65
3.50
1.75
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Nuernberg
1
-
0
Jahn Regensburg
2.02
3.55
3.50
FT
Holstein Kiel
2
-
3
Magdeburg
1.76
3.85
4.25
FT
Hannover 96
3
-
4
Paderborn
3.00
3.35
2.30
FT
FC Heidenheim
3
-
3
Hamburger SV
2.88
3.45
2.35
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Duisburg
4
-
0
FSV Zwickau
2.18
3.30
3.05
FT
Elversberg
3
-
0
Oldenburg
1.31
5.00
8.00
FT
SC Verl
2
-
3
Dynamo Dresden
3.05
3.30
2.18
FT
Hallescher FC
1
-
3
Freiburg II
2.85
3.35
2.28
FT
Meppen
2
-
1
1860 Muenchen
3.15
3.40
2.10
FT
Borussia Dortmund II
1
-
2
Saarbruecken
2.85
3.25
2.32
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
Germania Halberstadt
2
-
1
Berliner AK 07
4.70
4.00
1.56
FT
ETSV Weiche Flensburg
0
-
0
Holstein Kiel II
1.75
3.85
3.65
FT
Schalke 04 II
1
-
1
Fortuna Koeln
2.55
3.25
2.50
FT
SV Straelen
2
-
3
Fortuna Duesseldorf II
2.80
3.50
2.23
FT
FC Koeln II
2
-
0
Dueren
-
-
-
FT
Lippstadt
0
-
0
Oberhausen
3.40
3.35
1.97
FT
SV Roedinghausen
3
-
0
FC Kaan-Marienborn 07
1.78
3.60
3.85
FT
FC Bocholt
4
-
2
RW Ahlen
2.17
3.65
2.75
FT
Alemannia Aachen
1
-
4
Wuppertal
2.85
3.20
2.32
FT
Luebeck
2
-
1
VfV Hildesheim
1.24
5.20
10.50
Gana » 1. liga »
1. Division
FT
Hearts of Oak
3
-
1
Berekum Chelsea
-
-
-
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Europa FC
0
-
2
Lincoln Red Imps FC
-
-
-
FT
Mons Calpe SC
2
-
1
College 1975
-
-
-
Grčka » 1. liga »
Super League
FT
PAS Giannina
0
-
0
Ionikos
-
-
-
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
2
-
0
Coban Imperial
2.70
2.80
2.50
FT
Guastatoya
3
-
1
Antigua Guatemala
1.65
3.00
5.50
Hong kong » 1. liga »
1. Division
FT
Tai Po
2
-
0
Southern District RSA
4.10
3.90
1.60
FT
Warriors
2
-
1
Hong Kong FC
-
-
-
Mađarska » 1. liga »
OTP BANK Liga
FT
Kecskemeti TE
2
-
2
Budapest Honved
-
-
-
FT
Varda SE
0
-
0
Ferencvaros
3.80
3.80
1.83
FT
Debrecen
2
-
1
Paksi SE
2.06
3.65
3.15
Indija » 1. liga »
I League
FT
Real Kashmir
2
-
2
Neroca FC
-
-
-
Indija » 1. liga »
ISL 1
FT
FC Goa
3
-
5
Mumbai City FC
2.90
4.00
2.10
FT
Bengaluru FC
1
-
0
Kerala Blasters FC
2.30
3.30
3.00
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
Persita
1
-
0
Bhayangkara Surabaya United
-
-
-
FT
PS TNI
0
-
2
Madura United
1.90
3.50
3.15
Irak » 1. liga »
Super League
FT
Newroz
2
-
0
Naft Al Wasat
-
-
-
FT
Al Sinaah
0
-
1
Al Talaba
-
-
-
FT
Zakho
0
-
0
Erbil
-
-
-
FT
Al Diwaniya
1
-
0
Al-Qasim
-
-
-
FT
Al Shorta
3
-
1
Karbalaa
-
-
-
FT
Al Najaf
1
-
2
Al Naft
-
-
-
Izrael » 1. liga »
Ligat-Al
FT
Beitar Jerusalem
2
-
1
FC Ashdod
2.30
3.05
3.00
FT
Hapoel Beer Sheva
0
-
0
Hapoel Katamon Jerusalem
-
-
-
FT
Sektzia Nes Tziona
0
-
2
Hapoel Haifa
-
-
-
FT
Bnei Sakhnin
1
-
1
Maccabi Bnei Raina
-
-
-
FT
Maccabi Haifa
2
-
0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1.27
5.20
8.00
Italija » 2. liga »
Serie B
FT
Cagliari
1
-
0
Benevento
1.90
3.20
4.30
FT
Frosinone
3
-
0
Cittadella
1.85
3.00
5.00
FT
Venezia
2
-
1
SPAL 2013
1.87
3.35
4.20
FT
Reggina
0
-
2
Pisa
2.15
3.00
3.70
FT
Brescia
0
-
1
Modena
2.90
2.90
2.60
FT
Sudtirol
1
-
1
Como
3.00
2.90
2.50
FT
Ascoli Picchio FC 1898
1
-
0
Perugia
2.75
2.90
2.75
FT
Ternana Unicusano
1
-
1
Parma
3.00
3.30
2.30
Italija » 3. liga »
Serie C1 A
FT
AlbinoLeffe
0
-
1
Triestina
2.04
3.10
3.35
FT
Pergolettese
2
-
2
NibionnoOggiono
-
-
-
FT
Piacenza
1
-
1
Pro Vercelli
2.55
2.70
2.90
FT
Trento
0
-
0
Pro Patria
-
-
-
FT
Pordenone Calcio
2
-
2
Mantova
1.40
3.90
7.00
FT
Pro Sesto
1
-
1
Juventus U23
-
-
-
FT
FeralpiSalo
1
-
0
ArzignanoChiampo
1.92
2.80
4.25
FT
Bassano Virtus
2
-
1
Renate
-
-
-
FT
Virtus Verona
1
-
1
Calcio Padova
2.65
2.85
2.65
FT
Lecco
3
-
1
Novara
-
-
-
FT
Olbia
1
-
1
Entella
5.00
3.25
1.65
FT
Crotone
1
-
1
Foggia
1.56
4.00
4.60
Japan » Superkup »
Super Cup
FT
Yokohama F.Marinos
2
-
1
Ventforet Kofu
1.43
4.10
7.00
Kenija » 1. liga »
Premier League
Odloženo
Kariobangi Sharks
0
-
0
APS Bomett
-
-
-
Odloženo
Nairobi City Stars
0
-
0
Ulinzi Stars
-
-
-
Malta » 1. liga »
Premier League
FT
Birkirkara
3
-
1
Gudja United
-
-
-
FT
Hamrun Spartans
1
-
0
Valletta
1.70
3.20
4.25
FT
Zebbug Rangers
0
-
2
Hibernians
-
-
-
Meksiko » 1. liga »
Liga MX
FT
Puebla
3
-
1
Mazatlan FC
-
-
-
FT
Tijuana
1
-
0
San Luis
2.00
3.55
3.45
Meksiko » 2. liga »
Ascenso MX
FT
Mineros de Zacatecas
2
-
1
Venados FC
2.07
3.25
3.40
Holandija » 3. liga »
Topklasse
FT
SVV Scheveningen
0
-
0
Jong Sparta Rotterdam
2.40
3.55
2.40
FT
Noordwijk
1
-
3
Kozakken Boys
2.30
3.65
2.45
FT
Excelsior Maassluis
0
-
2
Spakenburg
2.55
3.65
2.25
FT
OFC Oostzaan
1
-
3
Katwijk
7.50
5.10
1.24
FT
Quick Boys
1
-
1
Koninklijke HFC
2.00
3.50
3.05
FT
IJsselmeervogels
1
-
2
TEC
1.80
3.40
3.70
FT
AFC
1
-
1
HHC
2.00
3.60
3.00
FT
Jong FC Volendam
2
-
2
Lisse
-
-
-
FT
De Treffers
1
-
2
Rijnsburgse Boys
2.10
3.50
2.85
Nigerija » 1. liga »
1. Division
FT
Nasarawa United
2
-
0
Kwara United
-
-
-
FT
Gombe United
1
-
2
Enyimba
-
-
-
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Libertad
1
-
1
Luqueno
1.35
4.40
7.50
FT
General Caballero JLM
0
-
1
Nacional
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Cienciano
2
-
0
Real Garcilaso
-
-
-
FT
Academia Cantolao
1
-
2
Universidad Cesar Vallejo
3.80
3.30
1.98
FT
Binacional
2
-
4
Atletico Grau
1.80
3.70
4.00
FT
Asociacion Deportiva Tarma
1
-
2
Deportivo Garcilaso
-
-
-
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Slask Wroclaw
1
-
1
Korona Kielce
1.85
3.70
3.90
FT
Wisla Plock
0
-
1
Lech Poznan
3.80
3.50
1.95
FT
Jagiellonia Bialystok
2
-
0
Pogon Szczecin
3.35
3.45
2.10
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Stal Rzeszow
1
-
0
Puszcza Niepolomice
-
-
-
FT
Ruch Chorzow
1
-
0
Chrobry Glogow
1.90
3.40
3.40
FT
Zaglebie Sosnowiec
1
-
2
Arka Gdynia
2.60
3.10
2.40
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Leixoes
0
-
1
Feirense
2.60
2.88
2.75
FT
Sintra Football
2
-
1
Benfica B
-
-
-
FT
Vilafranquense
0
-
1
Trofense
1.80
3.25
4.25
FT
Sporting Covilha
1
-
0
Tondela
3.25
3.00
2.18
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
UTA Batrana Doamna
3
-
1
Botosani
2.10
3.25
3.50
FT
CS Universitatea Craiova
2
-
0
CFR Cluj
2.80
2.90
2.75
San Marino » 1. liga »
Campionato
FT
Cosmos
1
-
1
La Fiorita Montegiardino
-
-
-
FT
San Giovanni
1
-
1
Cailungo
-
-
-
FT
S.S. Murata
2
-
2
Juvenes/Dogana
-
-
-
Škotska » 2. liga »
1. Division
FT
Greenock Morton
3
-
2
Queen's Park
2.25
3.45
2.88
Škotska » kup »
William Hill Scottish Cup
FT EX
Ayr United
4
-
1
Elgin City
1.28
5.00
8.00
FT
Dundee United
0
-
1
Kilmarnock
2.50
3.20
2.65
FT
Raith Rovers
3
-
1
Motherwell
3.35
3.30
2.04
FT
Livingston
0
-
3
Inverness CT
-
-
-
11 feb 16:00
Livingston
-
Inverness CT
-
-
-
FT
Celtic
5
-
1
St. Mirren
1.15
7.00
12.50
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
TSC Backa Topola
2
-
0
Napredak
1.40
3.75
6.25
FT
Vozdovac
0
-
6
FK Crvena zvezda
9.00
5.00
1.20
FT
Vojvodina
3
-
0
Kolubara
-
-
-
FT
Partizan Beograd
0
-
4
FK Mladost Novi Sad
-
-
-
Vels » 1. liga »
Premier Division
FT
Cardif Met University
3
-
2
TNS
-
-
-
FT
Newtown
1
-
1
Connah's Quay
-
-
-
FT
Bala Town
0
-
0
Penybont
-
-
-
FT
Caernarfon
2
-
0
Haverfordwest
-
-
-
FT
Flint Town United
5
-
0
Aberystwyth
-
-
-
FT
Pontypridd Town
4
-
0
Airbus UK Broughton
-
-
-
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
Zlate Moravce
1
-
1
Podbrezova
2.60
3.15
2.38
FT
Zilina
1
-
0
Skalica
1.60
3.65
4.35
FT
Ruzomberok
1
-
0
Zemplin Michalovce
1.90
3.25
3.40
FT
Liptovsky Mikulas
1
-
2
Spartak Trnava
4.25
3.20
1.70
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Olimpija Ljubljana
2
-
1
NK Bravo
1.65
3.40
4.35
FT
NK Celje
2
-
1
Mura
-
-
-
Južna Afrika » kup »
Nedbank Cup
FT
BlackCross
1
-
2
Venda
-
-
-
FT EX
Lamontville Golden Arrows
2
-
1
Pretoria Callies
-
-
-
FT
Mpheni Home Defenders
3
-
0
Clarewood
-
-
-
FT
Vasco da Gama
3
-
0
Maccabi FC
-
-
-
FT
Cape Town All Stars
0
-
2
Orlando Pirates
4.20
3.00
1.85
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Zaragoza
1
-
4
Alaves
2.70
2.88
2.88
FT
Mirandes
2
-
1
Villarreal B
2.25
3.00
3.45
FT
Levante
1
-
0
FC Andorra
-
-
-
FT
Las Palmas
3
-
0
Lugo
1.42
4.30
8.00
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
Sabadell
0
-
1
Numancia
2.20
2.70
3.50
FT
Alcorcon
1
-
0
CF Talavera de la Reina
1.55
3.60
5.50
FT
Pontevedra
1
-
0
Leonesa
2.90
3.10
2.50
FT
Cordoba
1
-
2
Real Madrid Castilla
2.05
3.15
3.25
FT
Real Murcia
2
-
0
Gimnastic
1.80
3.10
4.40
FT
Real Sociedad B
2
-
0
Real Union
1.70
3.25
4.55
Švajcarska » 1. liga »
Super League
FT
Servette
2
-
1
Grasshopper
1.75
3.60
4.50
FT
Basel
3
-
1
Sion
1.57
4.25
5.20
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Prachuap FC
3
-
1
Chonburi
3.15
3.30
2.00
FT
Khonkaen United FC
1
-
0
Port FC
-
-
-
FT
Nong Bua Pitchaya FC
1
-
1
Nakhon Ratchasima FC
1.55
3.55
4.90
FT
Lamphun Warrior
3
-
0
Bangkok Glass
-
-
-
U.A.E. » 1. liga »
1. Division
FT
Dibba Al Fujairah
0
-
1
Al-Wasl
5.50
3.80
1.50
FT
Bani Yas
3
-
3
-
-
-
FT
Al-Ain
3
-
2
Al-Jazira
-
-
-
Uganda » 1. liga »
Super League
FT
Express FC
1
-
1
The Saints FC
-
-
-
FT
Onduparaka FC
0
-
2
URA FC
-
-
-
FT
Gadaffi FC
1
-
1
SC Villa
-
-
-
Argentina » 4. liga »
Four argentinian league
FT
Sportivo Italiano
2
-
1
Victoriano Arenas
1.50
3.75
5.75
FT
Central Cordoba de Rosario
0
-
1
Justo Jose de Urquiza
2.75
2.90
2.50
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Nacional
0
-
0
Cerro Largo
1.34
4.35
8.50
FT
Fenix
1
-
2
Club Atletico Torque
2.33
3.15
2.95
FT
River Plate
2
-
0
Plaza Colonia
1.90
3.30
3.85
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Universidad Central
1
-
1
Deportivo La Guaira
2.50
2.75
2.75
FT
Portuguesa FC
0
-
2
Angostura FC
1.90
2.85
3.90
Belgija » 3. liga »
Belgian Third league
FT
Francs Borains
2
-
1
Dessel
-
-
-
FT
KSK Heist
1
-
1
Thes Sport
-
-
-
FT
Patro Eisden
1
-
1
FC Liege
-
-
-
FT
Hoogstraten
1
-
3
Olympic Charleroi
-
-
-
FT
Izegem
1
-
2
Ninove
-
-
-
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Hilleroed
2
-
2
Hobro
2.40
3.15
2.90
Engleska » 6. liga »
National League North/South
FT
Telford
0
-
3
AFC Fylde
4.00
3.50
1.74
FT
Blyth Spartans
1
-
1
Peterborough Sports
-
-
-
FT
Boston United
3
-
1
Darlington 1883
2.65
3.25
2.35
FT
Brackley Town
1
-
1
Chorley
2.17
3.25
2.90
FT
Bradford PA
3
-
1
Leamington
3.20
3.10
2.12
FT
Curzon
4
-
3
Gloucester City
2.10
3.30
3.00
FT
Spennymoor Town FC
1
-
2
Kidderminster Harriers
2.70
3.30
2.30
FT
King's Lynn Town
0
-
1
Chester FC
1.68
3.55
4.25
FT
Kettering Town FC
0
-
0
Buxton
2.70
3.20
2.35
FT
Hereford
0
-
0
Alfreton Town
1.93
3.35
3.35
FT
Farnborough
3
-
0
Cheshunt
-
-
-
FT
Dulwich Hamlet
1
-
2
Tonbridge Angels
2.02
3.50
3.00
FT
Dover
2
-
1
Eastbourne Borough
2.80
3.30
2.23
FT
Dartford
2
-
0
Chippenham Town
1.52
3.65
5.50
FT
Braintree Town
1
-
0
Concord Rangers
1.57
3.50
5.00
FT
Bath City
1
-
3
Ebbsfleet United
4.20
3.55
1.70
FT
Worthing
4
-
5
St.Albans
2.17
3.55
2.70
FT
Oxford City
3
-
0
Welling United
1.61
3.70
4.50
FT
Hemel Hempstead
2
-
1
Weymouth
2.48
3.25
2.48
FT
Havant and Waterlooville
3
-
0
Chelmsford
1.79
3.45
3.80
FT
Hampton & Richmond
0
-
1
Slough Town
2.07
3.30
3.10
Engleska » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Bowers & Pitsea
2
-
3
Lewes
-
-
-
FT
Brightlingsea Regent
1
-
2
Herne Bay
-
-
-
FT
Canvey
1
-
2
Billericay
-
-
-
FT
Corinthian Casuals
0
-
2
Hastings
-
-
-
FT
Cray Wanderers
2
-
1
Carshalton Athletic
-
-
-
FT
Enfield Town
1
-
1
Wingate & Finchley
-
-
-
FT
Haringey Borough
2
-
5
Bognor Regis Town
2.32
3.60
2.32
FT
Hornchurch
5
-
0
Potters Bar Town
1.42
4.20
5.10
FT
Horsham
1
-
3
Folkestone Invicta
-
-
-
FT
Kingstonian
0
-
1
Aveley
-
-
-
FT
Margate
0
-
1
Bishop's Stortford
-
-
-
FT
Warrington Rylands
0
-
1
South Shields
-
-
-
FT
Stalybridge
0
-
1
Whitby
-
-
-
FT
Morpeth Town FC
3
-
0
Atherton Colleries
-
-
-
FT
Matlock Town
0
-
0
Warrington Town
-
-
-
FT
Marske United
0
-
2
Hyde United
-
-
-
FT
Ashton United
1
-
2
Radcliffe Borough
-
-
-
FT
Bamber Bridge
1
-
1
Gainsborough
2.70
3.20
2.23
FT
Belper Town
1
-
2
Marine
-
-
-
FT
Guiseley
4
-
0
Stafford Rangers
1.85
3.25
3.40
FT
Lancaster City
2
-
0
FC United of Manchester
-
-
-
FT
Liversedge
3
-
3
Nantwich Town
-
-
-
FT
Royston Town
2
-
1
Rushall Olympic
-
-
-
FT
Hednesford
1
-
3
Coalville Town
-
-
-
FT
Basford United
1
-
1
Bromsgrove Sporting
-
-
-
FT
Mickleover Sports
2
-
0
Needham Market
-
-
-
FT
AFC Rushden & Diamonds
0
-
1
Barwell FC
-
-
-
FT
Hitchin Town
1
-
1
Stourbridge
-
-
-
FT
Ilkeston Town
3
-
2
Bedford
-
-
-
FT
Kings Langley FC
1
-
1
Tamworth
-
-
-
FT
Leiston
1
-
1
Alvechurch
-
-
-
FT
Nuneaton Town
1
-
0
Stratford Town
-
-
-
FT
Redditch United
2
-
0
St. Ives Town FC
-
-
-
FT
Yate Town
2
-
3
Poole Town FC
-
-
-
FT
Weston Super Mare
1
-
0
Hayes & Yeading United
-
-
-
FT
Plymouth Parkway
0
-
0
Hartley Wintney
-
-
-
FT
North Leigh
2
-
0
Harrow Borough
-
-
-
FT
Metropolitan Police FC
4
-
1
Tiverton
-
-
-
FT
Hendon
0
-
2
Winchester City
-
-
-
FT
Gosport Borough
0
-
1
Truro City
-
-
-
FT
Dorchester Town
3
-
0
Hanwell Town
-
-
-
FT
Beaconsfield SYCOB
2
-
3
Swindon Supermarine
-
-
-
FT
Merthyr Town
0
-
1
Chesham United
2.75
3.55
2.02
Engleska »
Premier Reserve League
FT
Manchester United Academy
4
-
1
Everton Academy
-
-
-
FT
Blackburn Rovers Academy
2
-
3
Chelsea Academy
-
-
-
FT
Tottenham Academy
3
-
1
Brighton & Hove Albion Academy
-
-
-
Francuska » 4. liga »
National 2
FT
Racing Club de France Colombes 92
2
-
3
US Granvillaise
-
-
-
FT
Furiani Agliani
3
-
0
Colmar
-
-
-
FT
Caen B
2
-
2
Beauvais
-
-
-
FT
ASM Belfort
1
-
0
Creteil
-
-
-
FT
Lyon la Duchere
3
-
1
Toulon Var
-
-
-
FT
Jura Sud
1
-
0
St. Priest
-
-
-
FT
Aubagne
2
-
2
Lyon B
-
-
-
FT
RC Grasse
1
-
1
Evian Thonon Gaillard
-
-
-
FT
Reims B
2
-
3
Haguenau
-
-
-
FT
Metz B
2
-
3
Boulogne
-
-
-
FT
Guingamp B
2
-
1
Rennes B
-
-
-
FT
Voltigeurs de Chateaubriant
1
-
0
Evreux
-
-
-
FT
St. Malo
3
-
0
Blois
-
-
-
FT
St-Pryve St Hilaire
1
-
0
FC Chartres
-
-
-
FT
Rouen
1
-
2
Poissy
-
-
-
FT
Chambly
2
-
0
Vannes
-
-
-
FT
St Maur Lusitanos
1
-
1
Saint-Quentin
-
-
-
FT
Sainte Genevieve
1
-
2
Wasquehal
-
-
-
FT
Epinal
2
-
1
Fleury Merogis U.S
-
-
-
FT
Bobigny
3
-
2
Racing Besancon
-
-
-
FT
Hyeres
1
-
0
Louhans Cuiseaux
-
-
-
FT
Frejus Saint Raphael
1
-
2
Canet Roussillon
-
-
-
FT
Auxerre B
1
-
1
Olympique Ales
-
-
-
FT
Sete
0
-
3
Marignane
-
-
-
FT
Nantes B
2
-
2
Monts Or Azergues
-
-
-
FT
Stade Bordelais
0
-
2
Les Herbiers
-
-
-
FT
Romorantin
1
-
4
Bergerac Perigord
-
-
-
FT
Bourges 18
2
-
1
Trelissac
-
-
-
FT
Angouleme
3
-
0
Moulins Yzeure
-
-
-
FT
Andrezieux
2
-
2
Olympique Saumur
-
-
-
FT
Lorient B
0
-
1
Chamalieres
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
TuS Dassendorf
2
-
0
Harksheide
-
-
-
FT
Werder Bremen III
1
-
1
Brinkumer SV
-
-
-
FT
FC Oberlausitz Neugersdorf
0
-
2
FC Grimma
-
-
-
FT
FC An der Fahner Hoehe
1
-
1
SC Freital
-
-
-
FT
Bischofswerdaer FV
4
-
2
BW Zorbau
1.58
3.75
4.20
FT
Einheit Rudolstadt
1
-
2
VfB Krieschow
2.63
4.00
1.98
FT
RSV Eintracht
1
-
1
TuS Makkabi Berlin
-
-
-
FT
FC Mecklenburg Schwerin
2
-
1
Rostocker FC 1895
-
-
-
FT
TuS Komet Arsten
1
-
2
Blumenthaler SV
-
-
-
FT
SG Aumund-Vegesack
1
-
2
BTS Neustadt
-
-
-
FT
OSC Bremerhaven
1
-
0
TuSpo Surheide
-
-
-
FT
FT Braunschweig
1
-
1
Rotenburger SV
-
-
-
FT
TuS Boevinghausen
4
-
0
ASC Dortmund
-
-
-
Italija » 4. liga »
Serie D
FT
Cjarlins Muzane
3
-
1
Torviscosa
-
-
-
FT
Citta' Di Castello
0
-
1
Ostia Mare
-
-
-
FT
USD Palmese 1914
3
-
1
Paganese
-
-
-
Kosovo » 1. liga »
Superliga
FT
Malisheva
2
-
4
Ballkani
-
-
-
FT
Drenica
0
-
1
Llapi
-
-
-
FT
Gjilani
0
-
0
Ferizaj
-
-
-
Malta » 2. liga »
Second Malta league
FT
Marsaskala
3
-
1
Marsa FC
-
-
-
FT
Saint Andrews
1
-
1
San Gwann FC
-
-
-
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
AD Fafe
1
-
0
Vitoria de Guimaraes B
2.10
3.10
3.20
FT
Canelas 2010
2
-
3
Sanjoanense
-
-
-
FT
Academica
0
-
0
Moncarapachense
-
-
-
FT
CF Os Belenenses
6
-
0
Fontinhas
-
-
-
FT
Amora FC
2
-
1
Sporting CP B
-
-
-
FT
Uniao de Leiria
2
-
1
Oliveira Hospital
1.45
4.05
5.60
FT
Varzim
0
-
1
SC Joao Ver
-
-
-
Škotska » 3. liga »
2. Division
FT
Airdrieonians
3
-
4
Dunfermline Athletic
2.60
3.30
2.43
Škotska » 4. liga »
3. Division
FT
Albion Rovers
0
-
1
East Fife
1.98
3.40
3.35
FT
Dumbarton
2
-
1
Annan Athletic
2.25
3.20
2.90
FT
Forfar Athletic
1
-
1
Stenhousemuir
2.00
3.45
3.25
FT
Stranraer
0
-
1
Bonnyrigg Rose Athletic
-
-
-
Škotska » 5. liga »
Highland/Lowland
FT
Inverurie Loco Works
4
-
0
Strathspey Thistle
-
-
-
FT
Buckie Thistle
3
-
0
Keith
-
-
-
FT
Brora Rangers
0
-
1
Fraserburgh
-
-
-
FT
Deveronvale
2
-
0
Turriff United
-
-
-
FT
Formartine Utd
4
-
0
Clachnacuddin
-
-
-
FT
Forres Mechanics
1
-
2
Banks O'Dee
-
-
-
FT
Huntly
2
-
1
Lossiemouth
-
-
-
FT
Nairn County
0
-
0
Brechin City
-
-
-
FT
Rothes
2
-
2
Wick Academy
-
-
-
FT
Gala Fairydean Rovers
0
-
2
East Stirlingshire
-
-
-
FT
East Kilbride
5
-
2
Dalbeattie Star
-
-
-
FT
Spartans FC
3
-
0
Edinburgh University
-
-
-
FT
Cowdenbeath
1
-
2
Rangers B
-
-
-
FT
Gretna FC 2008
0
-
1
Berwick Rangers
-
-
-
FT
Civil Service Strollers
1
-
1
Hearts B
-
-
-
FT
Bo'ness United
0
-
3
Celtic B
-
-
-
FT
BSC Glasgow
0
-
2
Stirling University FC
-
-
-
FT
Edusport Academy
2
-
1
Cumbernauld Colts
-
-
-
Tanzanija » 1. liga »
Premier League
FT
Mtibwa Sugar
2
-
1
Dodoma Jiji FC
-
-
-
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Krabi FC
0
-
0
Chiangmai FC
2.25
3.10
2.80
FT
Rayong FC
1
-
1
Nakhon Pathom
-
-
-
FT
Ayutthaya United FC
0
-
2
Chainat FC
-
-
-
FT
Customs United
2
-
1
Trat FC
-
-
-
Vels » 2. liga »
Cymru Alliance
FT
Colwyn Bay
4
-
1
Cefn Druids AFC
-
-
-
FT
Holywell Town
4
-
0
Guilsfield FC
-
-
-
FT
Llandudno FC
4
-
0
Llanidloes Town FC
-
-
-
FT
Pontardawe Town
1
-
2
Afan Lido
-
-
-
FT
Cwmbran Celtic
4
-
1
Ynyshir Albions FC
-
-
-
FT
Carmarthen
1
-
3
Llanelli
-
-
-
FT
Chirk AAA FC
3
-
1
Mold Alexandra
-
-
-
FT
Holyhead Hotspur
0
-
2
Gresford Athletic
-
-
-
FT
Prestatyn Town FC
2
-
1
Porthmadog
-
-
-
FT
Cambrian & Clydach
1
-
3
Abergavenny Town FC
-
-
-
FT
Goytre United
2
-
2
Taffs Well
-
-
-
Zambija » 1. liga »
1. Division
FT
Green Eagles
3
-
1
Kansanshi
-
-
-
FT
FC MUZA
1
-
1
NAPSA Stars FC
-
-
-
FT
Power Dynamos
1
-
1
Zesco United
1.90
2.90
4.10
FT
Red Arrows
0
-
0
Zanaco
-
-
-
FT
Lumwana Radiants
2
-
2
Kabwe Warriors
-
-
-
FT
Nkwazi
2
-
0
Buildcon
-
-
-
FT
Forest Rangers
2
-
0
Chambishi FC
-
-
-
FT
Prison Leopards
0
-
0
Green Buffaloes
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori