Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
143
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Maj
01
Srijeda
Maj
02
Četvrtak
Maj
03
Jučer
Maj
04
Danas
Maj
05
Sutra
Maj
06
Ponedjeljak
Maj
07
Utorak
Rezultati 28 apr 2024
Rezultati uživo
28 apr 2024
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
143
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
143
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 1. liga »
Premier League
FT
Siroki Brijeg
1
-
2
Borac Banja Luka
6.00
3.30
1.55
FT
Posusje
0
-
1
Zrinjski Mostar
4.50
3.40
1.66
FT
FK Sarajevo
3
-
0
FK Velez Mostar
1.72
3.50
4.00
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
AFC Bournemouth
3
-
0
Brighton & Hove Albion
1.90
4.20
3.50
FT
Tottenham Hotspur
2
-
3
Arsenal
4.33
4.20
1.70
FT
Nottingham Forest
0
-
2
Manchester City
12.00
6.00
1.25
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Cadiz
1
-
1
Mallorca
2.75
2.80
3.00
FT
Granada
3
-
0
Osasuna
2.37
3.00
3.30
FT
Villarreal
3
-
0
Rayo Vallecano
1.75
3.80
4.50
FT
Real Betis
1
-
1
Sevilla
1.95
3.40
4.00
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Borussia Moenchengladbach
0
-
0
Union Berlin
2.50
3.50
2.70
FT
Mainz 05
1
-
1
FC Köln
1.53
4.33
5.50
FT
Darmstadt
0
-
1
FC Heidenheim
3.10
3.75
2.20
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Inter
2
-
0
Torino
1.55
4.00
6.50
FT
Bologna
1
-
1
Udinese
1.61
3.75
5.75
FT
Atalanta
2
-
0
Empoli
1.50
4.20
6.50
FT
SSC Napoli
2
-
2
Roma
1.90
3.60
3.80
FT
Fiorentina
5
-
1
Sassuolo
1.57
4.00
6.00
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Metz
1
-
2
Lille
5.75
4.00
1.60
FT
Strasbourg
1
-
3
Nice
3.20
3.30
2.30
FT
Lorient
1
-
2
Toulouse
2.40
3.50
2.80
FT
Clermont Foot
4
-
1
Reims
3.50
3.75
2.00
FT
Rennes
4
-
5
Brest
2.15
3.30
3.50
FT
Lyon
3
-
2
Monaco
2.25
4.00
2.80
FT
Marseille
2
-
1
Lens
2.20
3.60
3.20
Bosna » 2. liga »
1. Division FBiH
FT
Ljubic Prnjavor
3
-
1
2.87
3.40
2.10
FT
Celik
0
-
1
NK Bratstvo
1.80
3.50
3.60
FT
Gornji Rahić
2
-
1
Tosk Tesanj
1.90
3.50
3.40
FT
Buducnost
3
-
1
-
-
-
FT
Sutjeska
0
-
0
Radnik Bijeljina
-
-
-
Rusija » 1. liga »
Premier League
FT
Terek Grozny
5
-
1
Olimpiec Nizhny
-
-
-
FT
Spartak Moscow
3
-
2
Lokomotiv Moscow
-
-
-
FT
Dinamo Moscow
1
-
0
Zenit St. Petersburg
-
-
-
FT
Baltika
3
-
1
CSKA Moscow
-
-
-
SAD » 1. liga »
Major League Soccer
FT
FC Cincinnati
2
-
1
Colorado Rapids
1.72
4.00
4.50
FT
Columbus Crew
0
-
0
Impact De Montreal
1.60
4.20
5.50
FT
DC United
2
-
1
Seattle Sounders FC
2.25
3.50
3.10
FT
New England Rev.
1
-
4
Inter Miami CF
2.80
4.00
2.20
FT
New York Red Bulls
1
-
1
Vancouver Whitecaps
1.66
4.00
5.00
FT
New York City FC
2
-
1
Charlotte
1.72
4.00
4.33
FT
Orlando City
1
-
2
Toronto FC
1.50
4.33
6.50
FT
Philadelphia Union
1
-
2
Real Salt Lake
1.80
3.80
4.20
FT
Chicago Fire
0
-
0
Atlanta United
2.20
4.00
2.90
FT
Dallas Burn
2
-
0
Houston Dynamo
2.70
3.25
2.62
FT
Minnesota United
2
-
1
Sporting Kansas City
1.95
3.75
3.80
FT
Nashville SC
1
-
1
San Jose Earthquakes
1.90
3.50
4.20
FT
Los Angeles FC
3
-
2
Portland Timbers
1.44
4.75
6.50
Holandija » 1. liga »
Eredivisie
FT
NEC Nijmegen
0
-
3
AZ Alkmaar
3.20
4.00
2.05
FT
PEC Zwolle
3
-
1
Heracles
2.05
4.00
3.25
FT
RKC Waalwijk
2
-
2
FC Utrecht
3.30
3.80
2.05
FT
Sparta Rotterdam
1
-
0
FC Volendam
1.22
7.00
11.00
FT
Vitesse
3
-
2
Fortuna Sittard
3.10
3.60
2.20
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Portimonense
0
-
2
Moreirense
2.62
3.10
2.87
FT
Estoril
1
-
0
Famalicao
2.45
3.20
3.00
FT
FC Porto
2
-
2
Sporting CP
2.40
3.30
3.00
Turska » 1. liga »
Super Lig
FT
Pendikspor
1
-
2
Kayserispor
2.10
3.50
3.40
FT
Alanyaspor
6
-
0
İstanbulspor
1.28
5.75
10.00
FT
Trabzonspor
4
-
2
Gaziantep BB
1.55
4.00
5.75
FT
Rizespor
2
-
2
Ankaragucu
2.05
3.30
3.60
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Egnatia
0
-
1
Vllaznia
1.95
3.10
3.50
FT
Kukesi
0
-
2
Teuta Durres
-
-
-
FT
KF Tirana
1
-
2
Partizani
2.30
3.10
2.80
Albanija » 2. liga »
2 Albanian League
FT
Këlcyra
1
-
0
Maliqi
-
-
-
FT
Turbina Cërrik
4
-
3
Oriku
-
-
-
FT
Devolli
2
-
0
Butrinti Sarandë
-
-
-
FT
Delvina
2
-
1
Labëria
-
-
-
FT
Burreli
2
-
0
Lushnja
-
-
-
FT
Besa Kavajë
0
-
0
Korabi Peshkopi
-
-
-
FT
Luzi 2008
1
-
0
Apolonia Fier
-
-
-
FT
Tomori Berat
0
-
3
Kastrioti
-
-
-
CAF Confederations Cup
FT
Dreams FC
0
-
3
El Zamalek
3.00
2.90
2.30
FT
RSB Berkane
3
-
0
USM Alger
1.65
3.30
5.00
Alžir » 1. liga »
1. Division
FT
MC Oran
1
-
0
CR Belouizdad
2.60
2.90
2.60
Odloženo
CS Constantine
0
-
0
USM Alger
-
-
-
Friendlies
FT
Jubilo Iwata
1
-
1
Maruyasu Okazaki
-
-
-
Andora » 1. liga »
1. Division
FT
Atletic Escaldes
2
-
0
Inter Club d'Escaldes
2.50
3.60
2.30
FT
Atlètic Amèrica
1
-
4
Penya Encarnada d'Andorra
7.50
5.25
1.25
FT
UE Santa Coloma
2
-
1
Pas de la Casa
1.16
6.50
13.00
FT
FC Santa Coloma
2
-
0
FC Ordino
1.30
4.75
7.50
Andora » 2. liga »
2. Division
FT
Rangers
1
-
0
La Massana
-
-
-
Angola » 1. liga »
1. Division
FT
São Salvador
1
-
1
Sporting de Cabinda
-
-
-
FT
Wiliete
2
-
0
Académica do Lobito
-
-
-
Antigva i Barbuda » 1. liga »
Premier Division
FT
Ottos Rangers
0
-
3
Empire
-
-
-
FT
Grenades
1
-
2
Aston Villa
-
-
-
Odloženo
Garden Stars
0
-
1
Pigotts Bullets
-
-
-
Argentina » 1. liga »
Torneo Inicial
FT
Argentinos Juniors
0
-
0
Velez Sarsfield
Kaznene udarce: 2-4
2.90
2.80
2.80
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
CA Defensores de Belgrano
2
-
0
Atlanta
2.10
3.20
4.00
FT
Brown de Adrogue
0
-
4
Colon
4.75
3.30
1.85
FT
Guillermo Brown
2
-
0
Arsenal Sarandi
2.50
2.90
3.10
FT
Deportivo Moron
2
-
1
Aldosivi
2.25
3.10
3.50
FT
CA Alvarado
1
-
0
CA San Miguel
2.50
2.87
3.30
FT
San Telmo
2
-
1
Deportivo Madryn
2.20
3.10
3.60
FT
Temperley
0
-
1
Estudiantes de Rio Cuarto
2.37
2.80
3.60
FT
Gimnasia Jujuy
2
-
0
Deportivo Maipu
1.95
3.40
4.20
FT
San Martin San Juan
2
-
1
Atletico Rafaela
2.10
3.20
3.75
FT
Atletico Guemes
1
-
3
Ferro Carril Oeste
2.80
2.90
2.75
FT
CA Chaco For Ever
3
-
0
CA Defensores Unidos
1.80
3.40
4.50
FT
Gimnasia Mendoza
0
-
0
Gimnasia y Tiro
2.00
3.25
4.00
Argentina » 3. liga »
Primera B Metropolitana
FT
Colegiales
1
-
1
CA Ferrocarril Midland
2.05
3.25
3.20
FT
Sarmiento de Resistencia
1
-
1
Sarmiento de La Banda
2.75
3.10
2.37
FT
Sol de Mayo
2
-
1
Sansinena BB
2.15
3.00
3.25
FT
Germinal
2
-
1
Kimberley Mar del Plata
1.85
3.20
4.00
FT
Circulo Deportivo
3
-
2
Deportivo Rincón
-
-
-
FT
Acassuso
1
-
1
Laferrere
2.10
2.75
3.75
FT
Flandria
0
-
0
Argentino de Quilmes
2.70
2.90
2.55
FT
Juventud Unida Universitario
1
-
1
Huracan Las Heras
2.20
2.75
3.50
FT
San Martin Mendoza
2
-
0
Sportivo Estudiantes
2.00
2.90
3.75
FT
Defensores de Pronunciameniento
3
-
1
9 de Julio Rafaela
2.30
2.87
3.00
FT
Villa Mitre
1
-
3
Olimpo
1.83
2.90
4.50
FT
Argentino Monte Maiz
1
-
0
Gutiérrez
2.20
2.87
3.20
FT
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
0
-
1
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
3.20
2.90
2.20
FT
El Linqueno
0
-
0
Sportivo Las Parejas
1.90
2.90
4.00
FT
Sol de America Formosa
3
-
1
Union de Sunchales
1.30
4.20
9.50
FT
Juventud Antoniana
1
-
1
Central Norte
2.62
2.75
2.75
Armenija » 1. liga »
Premier League
FT
Alashkert FC
0
-
0
BKMA
-
-
-
FT
Pyunik
5
-
0
FC Banants
-
-
-
Armenija » 2. liga »
1. Division
FT
Lernayin A.
2
-
1
Shirak II
-
-
-
FT
Gandzasar
2
-
0
Ararat Armenia II
-
-
-
Australija » 1. liga »
Hyundai A-League
FT
Sydney FC
7
-
1
Perth Glory
1.33
6.00
7.50
FT
Melbourne City FC
1
-
0
Western United FC
1.36
5.75
7.00
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Charlestown City Blues
2
-
0
Broadmeadow Magic
3.80
4.33
1.61
FT
Hamilton Olympic
2
-
1
New Lambton FC
1.40
4.20
6.00
FT
Sydney Olympic
3
-
3
Blacktown City FC
2.70
3.80
2.10
FT
Rockdale City Suns
3
-
1
Wollongong Wolves
1.90
3.80
3.10
FT
Western Sydney Wanderers FC Youth
0
-
6
APIA Leichhardt Tigers
2.20
4.20
2.40
FT
Central Coast Mariners Youth
3
-
2
Sutherland Sharks
2.45
3.50
2.37
FT
Brisbane City
2
-
4
Peninsula Power
2.62
3.75
2.15
FT
Sunshine Coast Wanderers
0
-
1
Rochedale Rovers
1.80
4.33
3.00
FT
Tuggeranong United
3
-
2
Canberra FC
8.50
7.50
1.25
FT
Gungahlin United
1
-
0
Monaro Panthers
2.37
3.80
2.37
FT
Brisbane Roar FC Youth
3
-
2
Olympic F.C.
2.62
3.80
2.15
FT
Gold Coast United FC
3
-
2
Lions FC
3.00
4.00
1.90
Australija » 3. liga »
3
FT
Western United FC Youth
7
-
0
Langwarrin SC
-
-
-
FT
St George Willawong FC
2
-
2
Capalaba
1.50
5.00
4.33
FT
Univ. Queensland
6
-
0
Acacia Ridge
1.14
8.50
11.00
FT
Broadbeach United
3
-
2
Brisbane Strikers
2.87
3.75
2.00
Austrija » 1. liga »
tipp3-Bundesliga
FT
LASK Linz
5
-
0
Rapid Wien
2.10
3.50
3.50
FT
Hartberg
3
-
2
SK Austria Klagenfurt
2.10
3.50
3.30
FT
Salzburg
2
-
2
Sturm Graz
2.10
3.60
3.25
Austrija » 2. liga »
ADEG Erste Liga
FT
SKN St. Poelten
1
-
2
SV Stripfing
1.70
3.75
4.75
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
FK Qabala
0
-
1
FC Kapaz
2.15
3.25
2.90
FT
FK Neftchi
3
-
0
Turan Tovuz
1.95
3.10
3.50
FT
Sumqayit
1
-
0
Qarabag FK
4.75
4.33
1.50
Bahrein » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Hidd
0
-
0
Al Khalidiyah
4.75
4.20
1.50
FT
Al-Najma
2
-
1
Al Ahli
2.62
3.30
2.30
FT
Manama
2
-
1
Busaiteen
1.85
3.40
3.40
Barbados » 1. liga »
Premier Division
28 apr 01:00
Deacons
-
Wotton
-
-
-
FT
UWI Blackbirds
1
-
0
Kick Start
-
-
-
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
Gomel
2
-
0
FC Minsk
-
-
-
FT
Slavia Mozyr
3
-
0
Arsenal Dzerzhinsk
-
-
-
FT
Shakhtyor Soligorsk
1
-
2
FK Slutsk
-
-
-
Bjelorusija » 2. liga »
1. Division
FT
FK Molodechno
2
-
1
Dinamo Minsk II
-
-
-
FT
Torpedo BelAZ II
1
-
8
Bumprom Gomel
-
-
-
FT
FC Ostrovets
1
-
1
Gomelzheldortrans
-
-
-
FT
Maxline Rogachev
1
-
1
FK Orsha
-
-
-
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Genk
0
-
3
Club Brugge
3.10
3.60
2.20
FT
Cercle Bruges
1
-
1
Anderlecht
2.15
3.50
3.20
FT
Union St.-Gilloise
4
-
1
Antwerp
1.55
4.00
6.00
FT
RWDM Brussels FC
0
-
1
Kortrijk
2.20
3.60
3.00
Benin » 1. liga »
Championnat National
FT
ASPAC
2
-
1
Tukunnin
-
-
-
28 apr 17:00
Cavaliers
-
Coton Sport Ouidah
-
-
-
FT
JSP
1
-
0
Espoir Savalou
-
-
-
FT
Loto Popo
1
-
1
USSK
-
-
-
28 apr 17:00
Béké Bembèrèkè
-
Abeilles
-
-
-
28 apr 17:00
Dynamo Unacob
-
Hodio
-
-
-
28 apr 17:00
Avrankou Omnisport
-
Aïnonvi
-
-
-
28 apr 17:00
Djeffa
-
Adjidja
-
-
-
FT
Etoile Filante
0
-
1
ASVO
-
-
-
Bolivija » 1. liga »
LFPB
FT (P)
The Strongest
1
-
2
Universitario de Vinto
Kaznene udarce: 8-9
1.40
4.33
8.00
Bocvana » 1. liga »
Premier League
FT
Matebele
1
-
2
Gaborone United
4.33
3.40
1.72
Odloženo
Police XI
0
-
0
Galaxy
-
-
-
Odloženo
Eleven Angels FC
0
-
0
VTM
-
-
-
Brazil » 1. liga »
Serie A
FT
Bahia
1
-
0
Gremio
1.72
3.80
5.00
FT
Flamengo
0
-
2
Botafogo RJ
1.61
4.20
5.25
FT
Cruzeiro
3
-
1
Vitoria
1.53
4.20
6.00
FT
Corinthians
3
-
0
Fluminense
2.15
3.20
3.60
FT
Fortaleza
1
-
1
Bragantino
1.95
3.40
4.00
FT
Juventude
1
-
1
Atletico PR
3.20
3.10
2.40
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
Coritiba
1
-
0
Brusque
1.61
3.60
6.50
FT
Goias
3
-
0
Ponte Preta
1.60
3.75
5.75
Brazil » 3. liga »
Serie C
FT
Sao Bernardo
4
-
2
Tombense FC
1.75
3.25
4.20
FT
Athletic Club
3
-
1
Remo
2.05
3.10
3.40
FT
CS Alagoano
1
-
1
Ferroviaria
2.40
2.90
2.80
FT
Londrina EC
0
-
4
Ypiranga RS
2.30
3.20
2.80
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Hebar
0
-
2
PFC Lokomotiv Sofia 1929
2.00
3.40
3.80
FT
Ludogorets Razgrad
3
-
3
Levski Krumovgrad
1.16
9.50
11.00
FT
Cherno More Varna
1
-
0
Lokomotiv Plovdiv
1.45
4.20
8.50
Burkina Faso » 1. liga »
Championnat National
FT
Royal
0
-
1
Majestic
3.00
3.00
2.25
FT
USFA
0
-
0
ASFB
2.80
2.60
2.70
FT
ASFA-Yennenga
2
-
1
KOZAF
-
-
-
Kamerun » 1. liga »
1. Division
FT
UMS de Loum
2
-
3
Avion FC
3.20
2.45
2.50
FT
Fovu Club
1
-
1
Bamboutos
2.70
2.70
2.70
FT
APEJES FC
0
-
1
AS Fortuna
1.66
2.80
6.50
FT
PWD Bamenda
0
-
0
Fauve Azur
2.70
2.50
2.90
FT
Union Douala
1
-
0
Les Astres
2.50
2.60
3.10
Čile » 1. liga »
Primera Division
FT
Everton CD
1
-
2
Coquimbo Unido
2.40
3.50
2.87
FT
Huachipato
0
-
4
Universidad de Chile
2.55
3.30
2.75
Čile » 2. liga »
Primera B
Odloženo
Santiago Wanderers
0
-
0
San Luis
-
-
-
FT
San Marcos
1
-
4
Barnechea
2.20
3.10
2.90
FT
Deportes Recoleta
0
-
1
Magallanes
2.50
3.50
2.37
Čile » kup »
Cup
FT
Unión Wanderers
0
-
0
Vicente Rosales
-
-
-
FT
Imperial Unido
1
-
0
Deportes Valdivia
3.60
3.50
1.80
FT
San Antonio Unido
3
-
1
Ferro Monte Ãguila
-
-
-
FT
Glorias Navales
1
-
1
Miramar
-
-
-
Kina » 2. liga »
League
FT
Yanbian Longding
1
-
1
Shenyang Urban FC
2.15
2.70
3.50
FT
Heilongjiang Lava Spring FC
1
-
1
Shanghai Jiading
2.00
3.10
3.40
FT
Wuxi Wugou FC
1
-
1
Nanjing City FC
3.50
3.00
2.15
FT
Hebei Kungfu
0
-
0
Dalian Zhixing
2.45
3.00
2.75
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Atletico Nacional
3
-
1
Tolima
2.30
3.10
3.30
FT
Patriotas
0
-
3
Deportivo Pasto
2.55
3.00
3.00
Kolumbija » 2. liga »
Torneo Aguila
FT
Real Cartagena
3
-
1
Real Santander
1.25
6.00
9.50
Kostarika » 1. liga »
Primera Division
FT
Sporting San Jose
3
-
2
AD Municipal Liberia
2.50
3.25
2.70
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
CS Uruguay
0
-
0
ADR Jicaral
2.20
3.25
2.87
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
HNK Gorica
0
-
3
Osijek
4.33
3.30
1.90
FT
NK Lokomotiva
3
-
1
Rijeka
5.25
3.60
1.66
Hrvatska » 2. liga »
2. Division
FT
NK Dugopolje
0
-
4
Sibenik
6.00
3.80
1.45
Kipar » 1. liga »
1. Division
FT
AEK Larnaca
1
-
1
Anorthosis
1.20
5.50
12.00
FT
Omonia Nicosia
1
-
0
APOEL Nicosia
3.50
3.40
2.05
FT
Aris Limassol
1
-
1
Pafos FC
2.45
3.40
2.70
Kipar » 2. liga »
2. Division
FT
Onisilos Sotira
1
-
1
ENAD
-
-
-
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Bohemians 1905
2
-
1
Pardubice
1.75
3.60
4.50
FT
Jablonec
1
-
1
Mlada Boleslav
2.30
3.40
2.87
FT
Sigma Olomouc
1
-
4
Sparta Prague
7.00
5.00
1.36
FT
Zlin
0
-
1
Karvina
2.25
3.20
3.10
FT
Viktoria Plzen
3
-
0
Teplice
1.33
5.00
8.50
FT
Banik Ostrava
2
-
2
Liberec
1.75
3.80
4.20
FT
Hradec Kralove
1
-
2
Slavia Prague
7.50
4.50
1.40
FT
Budejovice
2
-
2
Slovacko
2.80
3.10
2.50
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Sparta Prague B
2
-
0
Viktoria Žižkov
1.90
3.40
3.40
Danska » 1. liga »
Superliga
FT
Viborg
0
-
0
Randers FC
2.50
3.50
2.70
FT
OB
1
-
2
Hvidovre
1.60
4.50
4.75
FT
FC Nordsjaelland
1
-
1
Broendby IF
1.90
3.75
4.00
FT
FC Koebenhavn
3
-
2
AGF
1.40
4.75
8.00
Ekvador » 1. liga »
Ecuadorian Serie A
FT
LDU de Quito
1
-
0
Tecnico Universitario
1.45
4.20
6.50
FT
Imbabura S.C.
0
-
1
Independiente del Valle
6.50
4.20
1.45
FT
CSD Macara
0
-
2
Aucas
2.50
3.20
2.75
Egipat » 1. liga »
1. Division
FT
Al Masry
1
-
0
El Dakhleya
1.44
3.60
7.00
FT
Al Mokawloon Al Arab
0
-
1
Smouha SC
2.50
3.00
2.60
El Salvador » 1. liga »
Primera Division
FT
Jocoro FC
0
-
1
Municipal Limeno
-
-
-
FT
Firpo
2
-
1
Santa Tecla FC
1.44
4.00
6.00
FT
Isidro Metapan
2
-
1
CD Platense Municipal
2.05
3.20
3.20
FT
Alianza FC
3
-
1
Fuerte San Francisco
1.44
4.00
6.00
FT
Once Municipal
0
-
0
CD FAS
2.40
3.00
2.75
FT
CD Aguila
3
-
1
CD Dragon
1.61
3.60
4.50
Engleska » 5. liga »
National League
FT
Bromley
3
-
1
Altrincham
1.90
3.75
3.60
Estonija » 1. liga »
Meistriliiga
FT
Tammeka
0
-
3
Levadia Maardu
10.00
6.00
1.20
FT
Trans Narva
1
-
1
Paide Linnameeskond
6.50
4.33
1.36
Estonija » 2. liga »
Esiliiga
FT
Tabasalu JK Charma
2
-
0
Flora Tallinn U21
4.75
4.33
1.45
FT
Tallinna Kalev II
0
-
3
Tartu Welco
3.80
4.00
1.66
Makedonija » 1. liga »
Prva Liga
FT
FC Academy Pandev
2
-
0
FK Vardar Skopje
1.72
3.10
4.75
FT
Voska Sport
4
-
0
FK Bregalnica Stip
-
-
-
FT
Rabotnicki
1
-
1
Makedonija GjP
1.80
3.10
4.25
FT
FK Struga
2
-
3
FK Sileks
1.33
4.10
8.00
FT
Shkupi Skopje
3
-
2
GFK Tikves Kavadarci
1.44
3.80
6.40
FT
KF Shkendija
4
-
1
KF Gostivari
1.40
3.80
7.25
Fidži » 1. liga »
National League
FT
Tailevu Naitasiri
2
-
0
Nadroga
1.95
3.80
3.10
FT
Suva
2
-
4
Lautoka
2.40
3.50
2.40
FT
Nasinu
3
-
1
Navua
3.50
3.60
1.80
Finska » 2. liga »
Ykkonen
FT
PK-35 Helsinki
1
-
5
FC KTP
2.80
3.25
2.15
FT
SalPa
5
-
0
Mikkelin Palloilijat
2.10
3.75
2.87
FT
JIPPO
2
-
0
FF Jaro
3.50
3.20
1.95
FT
KaePa
3
-
3
JaePS
2.37
3.30
2.55
Finska » kup »
Cup
FT (P)
PK-37
2
-
2
Kultsu
Kaznene udarce: 5-6
-
-
-
FT
Kuusysi
3
-
1
EIF Akademi
-
-
-
FT
Polin Pallo
1
-
5
Töölön Taisto
-
-
-
Gambija » 1. liga »
GFA Premier League
FT
Marimoo
1
-
1
Samger
2.45
2.60
3.10
FT
Steve Biko
2
-
1
Fortune
2.37
2.75
3.00
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Magdeburg
1
-
1
Osnabrueck
1.60
4.50
5.25
FT
Nuernberg
0
-
1
Karlsruher SC
3.30
3.80
2.05
FT
Wehen
3
-
5
Greuther Fuerth
2.00
3.60
3.60
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
RW Essen
4
-
0
Ingolstadt
2.05
3.75
3.00
FT
Freiburg II
1
-
2
Ulm
5.75
3.75
1.50
FT
Unterhaching
2
-
0
1860 Muenchen
2.70
3.20
2.37
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
FC Viktoria 1889 Berlin
3
-
2
Hertha Berlin II
1.75
3.80
3.75
FT
Berliner AK 07
0
-
1
Greifswalder SV
8.50
4.75
1.28
FT
FSV Zwickau
1
-
2
Carl Zeiss Jena
2.62
3.75
2.20
FT
Fortuna Duesseldorf II
0
-
3
Borussia Moenchengladbach II
2.70
3.60
2.20
FT
Aalen
1
-
3
FSV Frankfurt
2.25
3.60
2.50
FT
Eintracht Norderstedt
5
-
1
FC Kilia Kiel
1.33
4.75
7.00
FT
Teutonia Ottensen
2
-
3
1. FC Phoenix Luebeck
3.50
3.80
1.75
FT
Lippstadt
1
-
3
FC Koeln II
2.00
3.75
2.87
FT
Augsburg II
3
-
0
TSV Buchbach
1.45
4.20
5.25
FT
Bremer SV
5
-
0
Eimsbutteler TV
1.66
4.00
3.75
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
St Joseph's
2
-
0
Bruno's Magpies
1.53
3.80
5.00
Grčka » 1. liga »
Super League
FT
Olympiacos
4
-
1
Lamia
1.09
11.00
19.00
FT
PAOK Thessaloniki FC
3
-
2
AEK Athens
2.75
3.30
2.55
FT
Panathinaikos
0
-
1
Aris Thessaloniki FC
1.36
5.00
8.50
Grčka » 2. liga »
Football League
FT
Kissamikos FC
2
-
0
Kalamata
-
-
-
FT
Egaleo
1
-
0
Giouchtas
1.90
3.10
5.00
FT
Panachaiki
1
-
0
Olympiacos B
2.75
3.25
2.62
FT
Niki Volou
0
-
1
Levadiakos
-
-
-
FT
Kampaniakos Chalastra
0
-
0
Anagennisi Karditsas
2.60
2.90
3.10
FT
Kozani
1
-
1
Iraklis
2.30
3.20
3.25
Guadeloupe » 1. liga »
1. Division
FT
Sporting Baie-Mahault
0
-
1
AS Gosier
-
-
-
FT
Jeunesse Evolution
1
-
1
Etoile Morne-a-l Eau
-
-
-
FT
Phare du Canal
1
-
4
Amical Club
-
-
-
FT
Dynamo Le Moule
2
-
0
Cambrefort
-
-
-
FT
US Baie-Mahaut
6
-
1
Juventus Sainte-Anne
-
-
-
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
FT
CSD Municipal
4
-
0
Deportivo Malacateco
1.22
6.00
9.00
Gvatemala » 2. liga »
Guatemala 2
FT
Sacachispas
1
-
0
San Pedro
1.60
4.33
4.00
FT
Juventud Pinulteca
3
-
1
Democracia
1.40
4.00
7.00
FT
Iztapa
3
-
0
Mictlán
1.57
4.00
4.50
Gvineja » 1. liga »
Championnat National
FT
Ashanti GB
1
-
0
Wakirya
-
-
-
FT
ASM Sangarédi
2
-
1
Loubha Télimélé
-
-
-
FT
Gangan
1
-
2
CO Coyah
-
-
-
FT
Sequence
1
-
4
Hafia
-
-
-
Haiti » 1. liga »
Haiti Premiére Division
FT
Juventus Hai
0
-
4
América des Cayes
-
-
-
FT
Ouanaminthe
1
-
0
Capoise
-
-
-
FT
Racing des Gônaïves
1
-
0
FICA
-
-
-
FT
Racing Club Haitien
0
-
2
Cavaly
-
-
-
FT
Triomphe Liancourt
0
-
1
Tempête
-
-
-
Honduras » 1. liga »
Liga Nacional
FT
Génesis
1
-
0
Lobos UPNFM
1.85
3.30
3.60
FT
CD Marathon
2
-
1
Olancho FC
1.80
3.40
3.80
FT
CD Olimpia
2
-
0
CD Victoria
1.20
5.50
10.00
FT
CD Real Sociedad
2
-
1
Real Espana
2.90
3.25
2.15
FT
CD Vida
1
-
2
CD Motagua
5.50
3.75
1.53
Hong kong » 1. liga »
1. Division
FT
HK U23
0
-
6
Kitchee
41.00
23.00
1.02
FT
North District
0
-
1
Rangers
3.00
3.80
1.95
FT
Sham Shui Po
0
-
3
Eastern Sports Club
15.00
7.50
1.14
FT
Hong Kong FC
0
-
3
Tai Po
6.00
4.75
1.33
Mađarska » 1. liga »
OTP BANK Liga
FT
Varda SE
1
-
0
Videoton FC
2.75
3.25
2.45
FT
MTK Budapest
1
-
2
Ferencvaros
6.00
4.20
1.50
Mađarska » 2. liga »
NB II
FT
Gyirmot
3
-
5
Kozarmisleny
1.95
3.50
3.75
FT
BVSC
1
-
0
Aqvital FC Csakvar
2.10
3.10
3.60
FT
Szeged 2011
0
-
0
Soroksar SC
1.70
3.50
5.00
FT
Mosonmagyarovari TE 1904
0
-
5
Gyori ETO
7.00
5.25
1.36
FT
Pecsi MFC
1
-
1
Haladas
2.05
3.20
3.60
FT
Kazincbarcikai BSC
1
-
0
Budapest Honved
3.00
3.00
2.40
FT
Vasas Budapest
1
-
1
Duna Aszfalt TVSE
1.30
5.00
9.50
FT
Budafok
1
-
0
BFC Siofok
2.20
3.30
3.20
Island » 1. liga »
Urvalsdeild
FT
Vestri
1
-
0
HK Kopavogs
1.80
3.75
4.00
FT
IA Akranes
1
-
2
FH Hafnarfjordur
2.80
3.80
2.25
FT
Vikingur Reykjavik
4
-
2
KA Akureyri
1.40
5.50
5.75
FT
KR Reykjavik
2
-
3
Breidablik
3.00
3.75
2.15
Indija » 1. liga »
ISL 1
FT
Atletico de Kolkata
2
-
0
Delhi Dynamos FC
-
-
-
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
Persebaya Surabaya
2
-
1
Persik
2.15
3.20
3.00
Italija » 3. liga »
Serie C1 A
FT
ArzignanoChiampo
1
-
1
Atalanta II
1.90
3.20
3.75
FT
Novara
2
-
0
Fiorenzuola
1.95
2.90
3.80
FT
Alessandria
1
-
2
Bassano Virtus
5.25
3.30
1.61
FT
Mantova
1
-
1
Legnago Salus
1.53
3.50
6.00
FT
AlbinoLeffe
2
-
3
Lumezzane
1.90
3.50
3.50
FT
Giana Erminio
0
-
1
Pergolettese
3.25
3.30
2.00
FT
Pro Sesto
1
-
0
Pro Patria
2.05
3.50
2.87
FT
Virtus Verona
0
-
1
Pro Vercelli
2.50
3.10
2.50
FT
Trento
1
-
0
Renate
1.72
3.30
4.33
FT
Calcio Padova
3
-
2
Triestina
2.05
3.20
3.20
FT
Vis Pesaro
2
-
1
Juventus U23
2.70
3.00
2.62
FT
Matelica
0
-
0
Lucchese
1.40
4.00
7.00
FT
Cesena
2
-
0
Perugia
1.18
5.50
12.00
FT
Fermana
1
-
3
Pescara
3.10
3.75
2.00
FT
Carrarese
2
-
1
Pontedera
1.61
3.50
4.75
FT
Entella
1
-
0
Recanatese
1.36
4.00
8.50
FT
Gubbio
4
-
0
Rimini
1.70
3.20
4.75
FT
Arezzo
2
-
1
Sestri Levante
1.75
3.25
4.50
FT
Olbia
1
-
4
SPAL 2013
3.80
3.10
1.90
FT
ASD Pineto
2
-
2
Torres
2.60
2.75
2.70
Obala Slonovače » 1. liga »
1. Division
FT
SOA
0
-
0
ASEC Mimosas
-
-
-
FT
SOL
1
-
0
Korhogo
-
-
-
FT
Stella
0
-
1
San-Pedro
-
-
-
Japan » 1. liga »
J. League
FT
Tokyo Verdy
0
-
0
Avispa Fukuoka
2.37
3.00
3.30
FT
Sanfrecce Hiroshima
2
-
2
Kawasaki Frontale
1.66
4.20
4.75
FT
Urawa Red Diamonds
2
-
1
Nagoya Grampus Eight
1.80
3.40
4.50
FT
Kashiwa Reysol
1
-
1
Sagan Tosu
1.66
4.00
5.00
FT
Gamba Osaka
1
-
2
Kashima Antlers
2.50
3.30
2.87
Japan » 2. liga »
J. League 2
FT
Fagiano Okayama FC
0
-
1
Shimizu S-Pulse
3.10
3.25
2.40
FT
Roasso Kumamoto
1
-
2
Oita Trinita
2.15
3.40
3.50
FT
Blaublitz Akita
0
-
2
Yokohama FC
3.40
3.20
2.25
FT
Tochigi SC
0
-
1
Iwaki FC
5.50
3.75
1.65
FT
Tokushima Vortis
2
-
1
Montedio Yamagata
3.60
3.25
2.10
FT
Kagoshima United
0
-
1
Renofa Yamaguchi
3.00
3.25
2.40
Japan » 3. liga »
3
FT
Gainare Tottori
2
-
1
FC Ryukyu
2.55
3.10
2.50
FT
Fukushima United
9
-
0
Grulla Morioka
2.05
3.10
3.40
FT
Matsumoto Yamaga
3
-
1
Kataller Toyama
2.37
3.10
2.75
FT
Zweigen Kanazawa
0
-
0
FC Gifu
2.15
3.20
3.00
FT
Kamatamare Sanuki
1
-
1
Vanraure Hachinohe
2.50
3.00
2.62
FT
FC Osaka
2
-
2
Azul Claro Numazu
2.25
3.10
2.90
Kazahstan » 1. liga »
Premier League Championship
FT
Yelimay Semey
1
-
1
Ordabasy Shymkent
2.90
3.25
2.20
FT
Zhetysu Taldykorgan
2
-
1
Aktobe
5.00
3.30
1.65
Kuvajt » 1. liga »
1. Division
FT
Al Nasr
1
-
2
Al-Salmiyah
2.25
3.50
2.70
Letonija » 1. liga »
Virsliga
FT
BFC Daugavpils
0
-
0
FK Liepaja
2.10
3.40
3.10
FT
FK Jelgava
2
-
1
Grobiņa
2.30
3.50
2.70
Letonija » 2. liga »
1. Division
FT
JDFS Alberts
0
-
2
SK Super Nova
3.10
3.75
1.90
FT
Ogre United
0
-
1
Leevon / PPK
3.50
4.00
1.72
FT
Smiltene
0
-
2
Tukums II
2.75
4.00
2.00
FT
MÄrupe
1
-
2
Rīgas FS II
3.60
4.20
1.66
FT
Riga FC II
0
-
0
Skanste
1.28
5.25
7.00
Liban » 1. liga »
1. Division
FT
Al Ahed
1
-
1
Safa
1.30
5.25
6.50
FT
Tadamon Sour
0
-
0
Al Ahli Nabatiya
-
-
-
Lesoto » 1. liga »
Vodacom Premier League
FT
LCS
0
-
1
Lifofane
-
-
-
FT
Matlama
2
-
1
Bantu
-
-
-
FT
ACE Maseru
0
-
0
Manonyane
-
-
-
Libija » 1. liga »
1. Division
FT
Alittihad Misurata
1
-
0
Al-Madina
-
-
-
FT
Asswehly
1
-
1
Olympic Azzaweya
-
-
-
Litvanija » 1. liga »
A Lyga
FT
Hegelmann Litauen
0
-
1
FK Kauno Zalgiris
2.20
3.40
2.90
FT
Banga Gargzdai
0
-
1
FA Siauliai
3.75
3.25
1.95
FT
Suduva
1
-
1
Zalgiris Vilnius
4.75
3.80
1.60
FT
Dainava Alytus
0
-
0
FK Panevezys
3.25
3.00
2.15
Luksemburg » 1. liga »
National Division
FT
Marisca Mersch
2
-
3
Una Strassen
2.80
3.50
2.15
FT
Schifflange
1
-
3
AS Jeunesse Esch
2.70
3.50
2.20
FT
Union Titus Petange
1
-
4
FC Differdange 03
5.75
4.00
1.44
FT
FC Victoria Rosport
1
-
1
US Mondorf les Bains
2.20
3.60
2.62
FT
FC Wiltz 71
2
-
1
FC Mondercange
-
-
-
FT
CS Fola Esch
1
-
2
Racing FC Union Luxembourg
-
-
-
FT
Swift Hesperange
2
-
1
F91 Dudelange
1.90
3.80
3.00
FT
FC Progres Niedercorn
2
-
0
UN Kaerjeng 97
1.36
4.50
6.00
Madagaskar » 1. liga »
THB Champions League
Odloženo
ZanakAla
0
-
0
ASA Diana
-
-
-
Odloženo
Fanalamanga
0
-
0
Elgeco Plus
-
-
-
Odloženo
3FB Toliara
0
-
0
Fosa Juniors
-
-
-
Odloženo
Tsaramandroso Formation
0
-
0
CNaPS Sport
-
-
-
Malavi » 1. liga »
Super League
FT
Karonga United
3
-
1
Azam Tigers
-
-
-
FT
Bangwe All Stars
0
-
0
Be Forward Wanderers
2.87
2.87
2.40
FT
FOMO
1
-
0
Chitipa United
-
-
-
FT
CIVO United
1
-
2
Kamuzu Barracks
2.50
2.87
2.75
FT
Moyale Barracks
0
-
0
Dedza Dynamos
-
-
-
Malta » 1. liga »
Premier League
FT
Naxxar Lions FC
4
-
0
Valletta
-
-
-
FT
Balzan FC
0
-
0
Mosta
2.45
3.00
2.75
FT
Santa Lucia F.C.
2
-
1
Gzira United
3.25
3.60
1.90
FT
Birkirkara
2
-
2
Sirens FC
-
-
-
Meksiko » 1. liga »
Liga MX
FT
FC Juarez
1
-
1
Leon
2.90
3.50
2.37
FT
Tigres
4
-
1
Tijuana
1.53
4.75
5.75
FT
Toluca
0
-
1
Cruz Azul
2.50
3.40
2.70
FT
Pachuca
1
-
1
Mazatlan FC
1.60
4.33
5.00
FT
Atlas
0
-
1
CD Guadalajara
4.00
3.40
1.90
Meksiko » 2. liga »
Ascenso MX
FT
Venados FC
2
-
3
Atletico La Paz
1.50
4.20
5.50
FT
Tapatio
2
-
0
Celaya
2.05
3.50
3.10
Moldavija » 1. liga »
National Division
FT
CS Petrocub
2
-
1
FC Sheriff
3.25
3.25
2.00
Crna Gora » 2. liga »
2. Division
FT
Igalo
1
-
0
FK Bokelj
7.00
4.50
1.33
FT
Lovćen
1
-
1
OFK Mladost Ljeskopolje
4.25
3.60
1.66
FT
Grbalj Radanovici
1
-
2
Internacional Podgorica
1.75
3.40
4.00
FT
Kom
2
-
3
Berane
-
-
-
FT
FK Iskra
0
-
0
Otrant
5.80
4.00
1.44
Maroko » 1. liga »
Botola Pro
Odloženo
Raja Casablanca
0
-
0
RSB Berkane
-
-
-
FT
FUS Rabat
0
-
2
Khemis Zemamra
1.72
3.30
4.33
FT
MAS Fes
1
-
1
Wydad Casablanca
3.20
3.10
2.10
FT
MAT Tetouan
0
-
0
Youssoufia Berrechid
1.80
3.25
4.00
Maroko » 2. liga »
Elite 2
FT
Chabab Atlas Khenifra
1
-
1
AS Sale
-
-
-
FT
Ittifaq Marrakech
1
-
1
Club Jeunesse Ben Guerir
2.40
2.87
2.87
FT
JSM Laayoune
2
-
2
Olympique Dcheira
-
-
-
FT
Rapide Club Oued Zem
1
-
0
Wydad Fes
2.05
2.80
3.75
Mozambik » 1. liga »
Mocambola
FT
Desportivo Nacala
3
-
2
Textáfrica
-
-
-
FT
ENH Vilankulo
0
-
1
Ferroviário Nampula
-
-
-
FT
Ferroviário Maputo
0
-
1
Costa do Sol
2.15
2.95
3.25
FT
Songo
2
-
0
Ferroviário de Lichinga
-
-
-
Holandija » 2. liga »
Jupiler League
FT
FC Eindhoven
1
-
1
Telstar
2.62
3.75
2.50
FT
NAC Breda
2
-
0
Jong PSV
1.60
4.33
5.00
Nikaragva » 1. liga »
Campeonato Nacional
FT
Managua
5
-
1
Orgánica Masachapa
-
-
-
FT
Jalapa
1
-
0
Diriangén
6.00
3.80
1.45
Nigerija » 1. liga »
1. Division
FT
Sporting Lagos
4
-
2
Abia Warriors
-
-
-
FT
Enyimba
1
-
0
Katsina United
1.25
4.50
11.00
FT
Gombe United
3
-
2
Lobi Stars
7.00
2.87
1.57
FT
Akwa United
3
-
0
Kano Pillars
-
-
-
FT
Enugu Rangers
2
-
0
Plateau United
-
-
-
FT
Shooting Stars
2
-
0
Sunshine Stars
1.22
4.20
15.00
Norveška » 1. liga »
Eliteserien
FT
Fredrikstad
1
-
0
Sandefjord
1.95
3.30
4.20
FT
Tromsoe
0
-
3
Sarpsborg 08
2.20
3.50
3.10
FT
KFUM
0
-
0
Brann
4.33
4.33
1.70
FT
Lillestroem
1
-
1
Hamarkameratene
1.53
4.20
5.75
FT
Molde
2
-
1
FK Haugesund
1.33
4.75
9.50
FT
Stroemsgodset
2
-
2
Kristiansund BK
1.60
3.80
5.75
FT
Odds Ballklubb
3
-
3
Viking
3.20
4.20
2.00
Norveška » 2. liga »
1. Division
FT
Mjoendalen
5
-
3
Vaalerenga
5.75
4.20
1.50
FT
Lyn
1
-
1
Ranheim
2.50
3.20
2.80
Oman » 1. liga »
Mobile League
FT
Al-Shabab Club
1
-
2
Sur
2.40
3.10
2.75
FT
Ibri
1
-
2
Al Wehda
1.66
3.40
4.50
FT
Dhofar
0
-
4
Al-Nasr Salalah
2.55
2.90
2.62
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Luqueno
1
-
2
Tacuary
1.75
3.40
5.00
FT
Guarani
3
-
1
Nacional
2.25
3.10
3.40
FT
2 de Mayo
2
-
0
Libertad
3.40
3.40
2.10
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
Club Martin Ledesma
1
-
2
Encarnación
-
-
-
FT
Recoleta
2
-
0
Resistencia
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Real Garcilaso
2
-
0
Cienciano
2.60
3.10
2.62
FT
Alianza Atletico
1
-
2
Asociacion Deportiva Tarma
2.55
3.00
2.87
Peru » 2. liga »
Segunda Division
FT
UCV Moquegua
1
-
1
Universidad San Martin
2.00
3.50
3.10
FT
Juan Pablo II College
1
-
1
Alianza Universidad
2.87
3.80
2.00
FT
Comerciantes FC
1
-
1
Deportivo Municipal
2.60
3.50
2.30
Filipini » 1. liga »
UFL
FT
Aguilas
6
-
0
Manila Montet
-
-
-
FT
Stallion FC
6
-
0
Philippine Army
-
-
-
FT
Philippine Air Force
2
-
1
Tuloy
-
-
-
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Radomiak Radom
3
-
4
Zaglebie Lubin
2.55
3.00
2.90
FT
Stal Mielec
1
-
3
Legia Warszawa
5.75
4.00
1.55
FT
Lech Poznan
0
-
0
Cracovia
1.90
3.60
3.80
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Arka Gdynia
3
-
2
Resovia
1.44
4.33
8.00
FT
Miedz Legnica
1
-
2
Znicz Pruszkow
1.90
3.50
3.80
FT
Polonia Warsaw
1
-
2
GKS Katowice
2.80
3.40
2.25
FT
Gornik Leczna
0
-
1
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
2.55
3.25
2.55
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Wissa Szczuczyn
0
-
0
Wasilków
-
-
-
FT
Orlęta Czyżew
0
-
0
Hetman Tykocin
-
-
-
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Torreense
1
-
2
Viseu
2.37
2.87
3.10
FT
Tondela
1
-
1
Benfica B
2.70
2.75
2.75
FT
FC Porto B
2
-
2
Santa Clara
3.50
3.25
2.00
FT
CF Os Belenenses
1
-
3
Nacional
3.20
3.60
1.90
Puerto Rico » 1. liga »
Premier League
FT
Caguas Sporting
1
-
5
Metropolitan
15.00
11.00
1.07
FT
PR Sol
1
-
5
PR Surf
1.80
4.75
2.90
Katar » 1. liga »
Stars League
FT
Al Markhiya
1
-
1
Umm Salal
2.40
3.50
2.75
FT
Al-Shamal
1
-
0
Al-Garrafa
8.00
6.50
1.28
FT
Qatar SC
4
-
2
Lekhwiya
4.00
4.00
1.80
FT
Al-Rayyan
4
-
0
Al Sadd
1.65
4.50
4.33
FT
Al Arabi
4
-
3
Al Muaidar
1.80
4.00
3.75
FT
Al-Ahli
1
-
0
Al-Wakra
2.20
4.00
2.75
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
Otelul Galati
1
-
0
Hermannstadt
2.00
3.00
3.50
FT
CSMS Iasi
0
-
2
UTA Batrana Doamna
2.00
3.50
3.20
FT
CFR Cluj
2
-
1
Sepsi OSK
1.57
3.80
4.50
Rumunija » 2. liga »
Liga II Serie A
FT
SCM Gloria Buzau
1
-
0
CS Mioveni
1.75
3.25
4.75
FT
Progresul Spartac
0
-
2
Chindia Targoviste
-
-
-
Rusija » 2. liga »
SUPRA-Championship
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
-
1
FC Volgar
-
-
-
FT
Shinnik Yaroslavl
1
-
0
Sokol Saratov
-
-
-
FT
KamAZ
1
-
0
Akron Tolyatti
-
-
-
FT
Arsenal Tula
3
-
3
FC Alania Vladikavkaz
-
-
-
FT
Leningradets
0
-
1
SKA-Khabarovsk
-
-
-
FT
Torpedo Moscow
1
-
2
Khimki
-
-
-
FT
Urozhay
1
-
1
Neftekhimik
-
-
-
Ruanda » 1. liga »
Championnat National
FT
Sunrise
2
-
1
Gorilla
-
-
-
FT
Etoile de lEst
1
-
0
Marines
-
-
-
FT
Gasogi United
1
-
1
APR
-
-
-
San Marino » 1. liga »
Campionato
FT
La Fiorita Montegiardino
1
-
0
Folgore
1.36
4.33
6.50
FT
Tre Penne Galazzano
3
-
0
Juvenes/Dogana
1.30
5.00
6.50
Škotska » 1. liga »
Premier League
FT
St. Mirren
1
-
2
Rangers
9.00
4.75
1.36
FT
Dundee FC
1
-
2
Celtic
10.00
7.50
1.22
Senegal » 1. liga »
Championnat National
FT
Ouakam
0
-
1
Dakar SC
-
-
-
FT
La Linguère
0
-
0
Guédiawaye
-
-
-
FT
Stade de Mbour
1
-
0
Gorée
-
-
-
FT
Generation Foot
1
-
1
Casa Sport
2.00
2.62
4.33
FT
Teungueth
1
-
0
Sonacos
1.80
3.00
4.50
FT
Jamono Fatick
3
-
4
Diambars
-
-
-
FT
Pikine
0
-
1
Jaraaf
2.60
2.37
3.10
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
Vojvodina
0
-
0
FK Crvena zvezda
5.75
4.20
1.45
FT
Napredak
1
-
4
FK Radnicki 1923
4.50
3.75
1.65
FT
Partizan Beograd
1
-
2
TSC Backa Topola
2.10
3.40
3.10
Srbija » 2. liga »
Prva Liga
FT
Radnicki Novi Beograd
0
-
1
Dubocica
2.10
3.25
3.20
FT
FK Mladost Novi Sad
1
-
1
Kolubara
1.44
3.75
6.50
FT
Proleter
1
-
1
FK Metalac
3.10
3.00
2.15
FT
FK Sloboda Uzice
3
-
1
OFK Vrsac
1.75
3.20
4.75
Sijera Leone » 1. liga »
Premier League
FT
Lamboi
1
-
2
Wusum Stars
-
-
-
FT
Diamond Stars
1
-
0
Freetown City
-
-
-
Odloženo
Kallon
0
-
0
Luawa
-
-
-
Odloženo
Wusum Stars
0
-
0
Kahunla Rangers
-
-
-
Odloženo
Lamboi
0
-
0
Wilberforce Strikers
-
-
-
FT
Kallon
0
-
1
Bo Rangers
2.50
2.80
2.80
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
5
-
3
Slovan Bratislava
2.80
3.50
2.25
Slovačka » 2. liga »
1. Division
FT
OFK Malzenice
1
-
1
Humenne
-
-
-
FT
Zilina B
2
-
4
Povazska Bystrica
-
-
-
FT
Slovan Bratislava B
1
-
3
Spartak Myjava
-
-
-
FT
Liptovsky Mikulas
2
-
4
FC Petrzalka 1898
-
-
-
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
NK Celje
1
-
0
Olimpija Ljubljana
2.05
3.30
3.30
FT
Rogaska
2
-
2
Koper
2.25
3.10
3.10
Slovenija » 2. liga »
2. Division
FT
NK Bistrica
1
-
0
ND Beltinci
-
-
-
FT
Jadran
2
-
2
ND Bilje
2.15
3.00
3.20
FT
Gorica
2
-
3
Primorje
2.05
3.00
3.50
Južna Afrika » 1. liga »
1. Division
FT
Bloemfontein Celtic
0
-
4
Orlando Pirates
4.50
3.10
1.83
FT
Cape Town City FC
1
-
1
Lamontville Golden Arrows
1.65
3.30
5.25
Južna Afrika » 2. liga »
NFD Championship
FT
Free State Stars
0
-
1
JDR STARS
2.10
3.20
3.10
FT
Milano United FC
3
-
0
Platinum City Rovers
2.10
3.20
3.10
Koreja Sjeverna » 1. liga »
K. League Classic
FT
Pohang Steelers
0
-
0
Incheon United
2.10
3.25
3.50
FT
Jeonbuk FC
2
-
2
Daegu FC
1.75
3.50
5.00
FT
Ulsan Hyundai
3
-
1
Jeju United
1.60
4.00
5.00
Koreja Sjeverna » 2. liga »
K League 2
FT
Suwon Bluewings
1
-
1
Gyeongnam FC
1.66
3.75
4.33
FT
Jeonnam Dragons
1
-
2
FC Anyang
2.87
3.40
2.25
FT
Chungbuk Cheongju FC
0
-
0
Bucheon FC 1995
2.62
3.00
2.60
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Sporting Gijon
0
-
3
Villarreal B
1.61
3.60
6.50
FT
Alcorcon
0
-
0
Eldense
2.40
3.00
3.40
FT
Real Oviedo
0
-
1
Tenerife
1.66
3.75
5.00
FT
Levante
0
-
1
Cartagena
1.70
3.80
4.75
FT
Valladolid
1
-
0
Huesca
1.70
3.25
6.50
FT
Albacete
2
-
1
Eibar
2.60
3.10
2.90
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
Castellon
1
-
0
Melilla
1.18
5.75
13.00
FT
Antequera
3
-
1
UD Ibiza
2.70
3.50
2.20
FT
Atletico Baleares
1
-
2
CF Intercity
2.87
3.00
2.30
FT
Leonesa
3
-
0
Gimnastic
2.05
2.80
3.75
FT
SD Tarazona
0
-
1
Real Sociedad B
2.20
2.80
3.25
FT
Alcoyano
0
-
1
Granada II
1.72
3.30
4.20
FT
Cordoba
1
-
0
Malaga
1.80
3.40
3.75
FT
Real Murcia
1
-
0
CA Ceuta
2.40
3.20
2.62
FT
Recreativo Huelva
1
-
4
Linares Deportivo
1.72
3.20
4.75
FT
Deportivo La Coruna
2
-
2
Arenteiro
1.18
5.75
11.00
FT
Merida
0
-
0
Atletico Sanluqueno CF
2.15
3.00
3.10
FT
Atlético Madrid II
3
-
1
Algeciras
1.61
3.40
5.25
Švedska » 1. liga »
Allsvenskan
FT
Malmoe FF
5
-
0
AIK
1.57
4.20
5.50
FT
IFK Vaernamo
1
-
3
Halmstads BK
2.20
3.25
3.40
FT
Djurgaarden
1
-
0
GAIS
1.65
3.80
5.25
FT
Haecken
1
-
2
IFK Norrkoeping
1.53
5.00
5.25
Švedska » 2. liga »
Superettan
FT
Helsingborg
0
-
0
Oestersunds FK
1.90
3.40
3.40
FT
Oerebro
2
-
1
IK Brage
2.75
3.30
2.25
Švajcarska » kup »
Cup
FT
Winterthur
0
-
1
Servette
3.75
3.40
2.05
Tajvan » 1. liga »
Division A
FT
Taipei Vikings
2
-
4
AC Taipei
2.37
3.60
2.40
FT
Taichung Futuro
4
-
0
Ming Chuan University
1.40
4.50
5.50
FT
Kaohsiung County Taipower
1
-
1
Tainan City
4.75
3.75
1.57
FT
Air Source Development
2
-
1
Taipei City Tatung
-
-
-
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Chiangrai United
1
-
0
Ratchaburi FC
2.55
3.25
2.55
FT
Trat FC
4
-
2
BEC Tero Sasana
1.85
3.75
3.40
FT
Lamphun Warrior
2
-
3
Khonkaen United FC
1.80
3.60
3.80
Tunis » 1. liga »
1. Division
FT
Etoile du Sahel
0
-
0
Club Africain
2.10
2.90
3.40
Tunis » 2. liga »
Ligue II
FT
Jeunesse Sportive Omrane
1
-
1
CS Tabarka
-
-
-
FT
Oued Ellil
1
-
0
Hammam-Lif
-
-
-
FT
Sporting Ben Arous
1
-
1
Kalaâ Sport
1.60
3.25
6.00
FT
Korba
2
-
2
Jendouba Sport
2.75
2.70
2.60
FT
Kairouan
0
-
1
Ariana
-
-
-
FT
Djelma
3
-
1
CO Médenine
-
-
-
FT
Jerba
2
-
1
AS Rejiche
1.57
3.30
5.50
Turska » 2. liga »
1. Lig
FT
Goztepe
2
-
0
Genclerbirligi
1.55
4.00
4.75
FT
Giresunspor
2
-
3
Sakaryaspor
21.00
13.00
1.06
FT
Keçiörengücü
4
-
2
Umraniyespor
2.10
3.00
3.40
FT
Tuzlaspor
0
-
0
Bodrumspor
3.60
3.30
1.95
FT
Erzurum BB
2
-
1
Çorum Belediyespor
2.87
3.40
2.20
FT
Kocaelispor
3
-
1
Bandırmaspor
2.20
3.30
3.00
FT
Şanlıurfaspor
1
-
3
Eyüpspor
1.83
3.40
3.80
FT
Boluspor
3
-
1
Altay
1.10
8.00
21.00
FT
Adanaspor
1
-
1
Manisa BBSK
3.20
3.25
2.10
Ukrajina » 1. liga »
Premier League
FT
Zorya
0
-
0
Obolon-Brovar
1.65
3.60
4.75
FT
FC Kolos Kovalivka
0
-
0
FC Olexandria
2.45
2.80
2.80
FT
FC Hirnyk
3
-
0
Metalist 1925
1.53
4.20
4.75
Ukrajina » 2. liga »
1. Division
FT
Viktoriya Mykolaivka
1
-
0
Ahrobiznes Volochysk
2.30
3.10
2.80
Odloženo
Khust City
0
-
0
Metalurg Zaporizhia
-
-
-
FT
Nyva Ternopil
2
-
0
FC Hirnyk-Sport
1.61
3.75
4.50
FT
FSK Mariupol
0
-
1
Epitsentr Dunaivtsi
2.90
2.90
2.37
Argentina » 4. liga »
Four argentinian league
FT
Atlas
3
-
3
Argentino Rosario
2.40
3.00
2.70
FT
Central Ballester
0
-
0
Berazategui
4.75
3.40
1.65
FT
Juventud Unida G.
2
-
1
Club Lujan
3.50
3.00
2.10
FT
Lugano
2
-
1
El Porvenir
4.20
3.30
1.75
Australija » 4. liga »
Four australian league
FT
Pine Hills
5
-
0
Bayside United
1.25
5.50
7.50
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Miramar Misiones
3
-
5
Danubio
3.30
3.20
2.25
FT
Club Atletico Progreso
2
-
1
Liverpool FC
2.62
3.50
2.50
FT
Cerro
1
-
2
Nacional
5.25
3.75
1.65
SAD » 2. liga »
NASL
FT
Miami FC
2
-
1
San Antonio FC
4.20
4.00
1.61
FT
Indy Eleven
2
-
1
Carolina RailHawks
2.10
3.30
3.00
FT
Pittsburgh Riverhounds
2
-
0
Detroit City FC
1.85
3.60
3.40
FT
Louisville City FC
6
-
0
Hartford Athletic
1.53
4.20
5.00
FT
Tampa Bay Rowdies
3
-
0
New Mexico United
1.55
3.80
4.75
FT
Birmingham Legion
0
-
3
Memphis 901
2.10
3.50
2.87
FT
El Paso Locomotive
0
-
1
Tulsa Roughnecks FC
2.05
3.40
3.00
FT
Sacramento Republic FC
3
-
1
Loudoun United
1.36
4.20
7.00
FT
Oakland Roots
0
-
2
Colorado Springs Switchbacks FC
2.40
3.25
2.55
FT
Orange County Blues FC
2
-
0
Fresno FC
2.15
3.10
3.00
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Metropolitanos FC
2
-
0
Madeira Club Lara
1.60
3.80
4.75
FT
Carabobo FC
2
-
1
Portuguesa FC
1.66
3.10
5.50
Belgija » 3. liga »
Belgian Third league
FT
Royal Knokke FC
1
-
0
Union Namur
1.53
4.00
4.75
FT
URSL Vise
4
-
1
Cappellen
1.80
3.80
3.40
FT
Tienen
1
-
0
Lokeren-Temse
2.90
3.50
2.10
Brazil » 4. liga »
Serie D
FT
Clube Sociedade Esportiva
0
-
0
Retro FC
3.50
3.60
1.80
FT
Maracanã
1
-
1
America RN
1.95
3.50
3.10
FT
Brasiliense
1
-
0
Anapolis FC
2.30
3.20
2.62
FT
Trem DC
0
-
0
Manaus FC
4.00
3.80
1.66
FT
Fluminense PI
1
-
2
Maranhao
3.30
3.40
1.95
FT
Moto Club MA
2
-
2
Tocantinopolis
1.80
3.40
3.75
FT
Cametá
0
-
1
Altos
-
-
-
FT
Sousa
0
-
0
Iguatu
1.66
3.40
4.50
FT
Barra FC
1
-
1
Novo Hamburgo
1.72
3.25
4.75
FT
Itabuna
0
-
0
Real Noroeste
3.80
3.50
1.75
FT
Concordia Atletico
2
-
0
Brasil
2.30
3.10
2.80
FT
Mixto
1
-
1
CRAC
1.80
3.30
3.80
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
FC Helsingoer
0
-
0
HB Koege
2.20
3.40
3.25
FT
Vendsyssel FF
3
-
1
Hobro
2.15
3.50
3.40
Danska » 4. liga »
Danmarksserien
FT
Avarta
2
-
0
VSK Aarhus
2.90
3.40
2.15
Engleska » 6. liga »
National League North/South
FT
Brackley Town
1
-
0
Chorley
2.05
3.30
3.30
FT
Worthing
2
-
1
Maidstone
2.40
3.60
2.50
Engleska »
Premier Reserve League
FT
Blackburn Rovers Academy
0
-
4
Sunderland U21
3.00
4.20
1.85
FT
Liverpool Academy
0
-
2
Arsenal Academy
2.05
4.00
2.70
Finska » 1. liga »
Veikkausliga
FT
IF Gnistan
0
-
1
Seinaejoen JK
2.75
3.60
2.20
FT
IFK Mariehamn
0
-
1
Ilves
4.20
3.40
1.80
Finska » 3. liga »
Kakkonen
FT
Inter Turku II
5
-
3
Honka
-
-
-
FT
VJS
6
-
0
SexyPöxyt
1.36
5.25
5.50
FT
Ilves-Kissat
1
-
4
Pallo-Iirot
6.00
5.50
1.33
FT
Naerpes Kraft
1
-
5
JBK
2.05
3.80
2.70
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
Spandauer Kickers
3
-
2
SSC Teutonia 1899
-
-
-
FT
Stern
2
-
1
Wilmersdorf
1.66
4.20
3.50
FT
BFC Preussen
2
-
0
SpVg BW 90 Berlin
-
-
-
FT
Stern Britz
2
-
4
Berliner SC
-
-
-
FT
SV Hemelingen
3
-
2
Oberneuland
1.36
6.00
4.33
FT
Alsterbrüder
1
-
2
TSV Concordia
2.10
4.20
2.55
FT
TSG Neustrelitz
0
-
1
Hertha Zehlendorf
6.50
5.00
1.33
FT
ETSV Hamburg
2
-
0
Halstenbek-Rellingen
1.55
4.50
4.00
FT
Staaken
4
-
3
Tasmania Berlin
-
-
-
FT
TuS Makkabi Berlin
3
-
1
1.85
3.80
3.25
FT
RSV Eintracht
2
-
1
FSV Union Fuerstenwalde
-
-
-
28 apr 14:00
CFC Hertha 06
-
Anker Wismar
-
-
-
FT
Eintracht Mahlsdorf
3
-
2
SG Dynamo Schwerin
-
-
-
FT
SV Todesfelde
1
-
2
SV Eichede
1.66
4.00
3.60
FT
FC Grimma
2
-
0
VfB Krieschow
3.50
4.33
1.72
FT
Einheit Wernigerode
2
-
1
Ludwigsfelder FC
-
-
-
FT
Niendorfer TSV
2
-
1
FC Suederelbe
-
-
-
FT
SV Gonsenheim
1
-
1
Eintracht Trier
-
-
-
FT
Croatia Berlin
1
-
1
Frohnauer
-
-
-
FT
Tuerkspor Augsburg
0
-
1
VfR Garching
1.75
4.00
3.40
FT
Eckernfoerder SV
3
-
1
FC Dornbreite Luebeck
-
-
-
FT
FC Kleve
2
-
0
VfB Hilden
-
-
-
FT
Sportfreunde Baumberg
2
-
0
SV Straelen
-
-
-
FT
VfB Homberg
2
-
0
SW Essen
2.15
3.80
2.55
FT
SF Hamborn 07
1
-
4
TSV Meerbusch
2.25
4.00
2.40
FT
RW Walldorf
4
-
0
SV Steinbach 1920
1.53
4.50
4.20
FT
FC Germania Egestorf-Langreder
0
-
1
Kickers Emden
3.75
4.33
1.61
FT
VfV Hildesheim
1
-
1
Eilvese
1.30
5.50
6.00
FT
Vorsfelde
0
-
0
Lupo-Martini Wolfsburg
-
-
-
FT
TSV Sasel
4
-
0
Union Tornesch
1.16
7.00
10.00
FT
Preussen Muenster II
5
-
2
TuS Boevinghausen
-
-
-
FT
SpVgg Vreden
2
-
1
Türkspor Dortmund
-
-
-
FT
ASC Dortmund
2
-
1
Eintracht Rheine
-
-
-
FT
Brünninghausen
1
-
2
Victoria Clarholz
2.05
4.00
2.60
FT
Wattenscheid
0
-
1
Westfalia Rhynern
1.66
4.20
3.75
FT
Sportfreunde Siegen
4
-
0
SV Schermbeck 2020
-
-
-
FT
Bonner SC
4
-
0
FC Union Schafhausen
1.12
8.00
15.00
FT
FC Hennef 05
0
-
2
SpVg Frechen 20
-
-
-
FT
FC Germania Teveren
0
-
2
VfL Vichttal
-
-
-
FT
Blumenthaler SV
0
-
13
Werder Bremen II
-
-
-
FT
Dresden Laubegast
5
-
0
Motor Wilsdruff
-
-
-
FT
Rapid Chemnitz
0
-
0
Radefelder SV
-
-
-
FT
Erkenschwick
4
-
1
TuS Ennepetal
-
-
-
FT
FC Huerth
0
-
0
Fortuna Koeln II
2.50
4.00
2.20
FT
Bonn-Endenich
4
-
2
Porz
1.95
4.33
2.75
FT
Rotenburger SV
0
-
4
VfL Oldenburg
-
-
-
FT
SG Finnentrop/Bamenohl
1
-
2
FC Gievenbeck
-
-
-
FT
Fortuna Chemnitz
3
-
2
Empor Glauchau
-
-
-
FT
DJK Teutonia St. Toenis
2
-
1
SV Sonsbeck
1.80
4.20
3.10
FT
Eintracht Hohkeppel
3
-
0
Bergisch Gladbach
-
-
-
FT
Koenigsdorf
0
-
1
Siegburger SV 04
2.55
3.80
2.20
FT
SCC Berlin
1
-
1
Reinickendorfer Fuchse
-
-
-
Italija » 4. liga »
Serie D
FT
Ischia
2
-
0
Ostia Mare
-
-
-
FT
ASD Calcio Chieri 1955
5
-
2
P.D.H.A.E.
1.36
4.20
7.00
FT
Asti
2
-
1
Alcione
-
-
-
FT
Albenga
0
-
2
Bra
-
-
-
FT
City of Varese
0
-
0
Vogherese
1.36
4.50
6.50
FT
Vado
4
-
0
Borgosesia
-
-
-
FT
SCD Ligorna
2
-
1
Chisola
2.87
3.25
2.20
FT
Alba Calcio
0
-
1
Derthona
-
-
-
FT
US Fezzanese
1
-
2
ASDC Gozzano
2.87
3.00
2.30
FT
RG Ticino
0
-
0
Lavagnese
-
-
-
FT
Unione Sanremo
0
-
0
Pinerolo
-
-
-
FT
Caldiero Terme
3
-
2
Virtus Bergamo Alzanoseriate
1.28
4.50
9.00
FT
Calvina
1
-
1
Arconatese
1.61
3.60
4.60
FT
Pro Palazzolo
1
-
0
Caravaggio
-
-
-
FT
AC Legnano
3
-
1
Casatese Rogoredo
2.10
3.30
3.00
FT
Clivense
2
-
1
Castellanzese
2.45
3.25
2.50
FT
Crema
1
-
0
Folgore Caratese
-
-
-
FT
Piacenza
3
-
0
Real Calepina
1.40
4.33
6.00
FT
Club Milano
1
-
1
Tritium
1.50
3.75
5.50
FT
Brusaporto
1
-
2
ASD Varesina
2.87
3.25
2.20
FT
Pontisola
2
-
3
Villa D'Alme
3.20
3.60
1.90
FT
Calcio Certaldo
3
-
2
Aglianese
-
-
-
FT
Imolese Calcio
1
-
1
Carpi
4.50
3.75
1.57
FT
Cavenago Fanfulla
1
-
1
Lentigione
3.75
3.40
1.80
FT
Forli
2
-
0
Mezzolara
1.66
3.50
4.33
FT
Borgo San Donnino
0
-
2
Ravenna
6.00
4.00
1.44
FT
Progresso
2
-
3
Sammaurese
1.40
4.33
6.00
FT
NibionnoOggiono
0
-
2
Sant'Angelo
1.80
3.25
4.00
FT
Prato
0
-
2
Victor San Marino
2.37
3.40
2.55
FT
Campodarsego
3
-
0
Adriese
4.75
3.40
1.66
FT
Montecchio Maggiore
1
-
0
Breno
2.20
3.25
2.87
FT
Montebelluna
3
-
2
Cjarlins Muzane
2.40
3.10
2.80
FT
Luparense
2
-
1
Este
1.36
4.50
6.50
FT
Bassano Virtus
2
-
2
Mestre
2.10
3.30
3.00
FT
Dolomiti Bellunesi
1
-
0
Portogruaro
-
-
-
FT
Atletico Castegnato
1
-
2
Treviso
3.40
3.60
1.85
FT
Chions
1
-
1
Clodiense
2.87
3.25
2.20
FT
Mori Santo Stefano
0
-
2
Virtus Bolzano
2.80
3.25
2.20
FT
Avezzano
2
-
0
Alma Juventus Fano
1.57
3.75
4.75
FT
San Nicolo
0
-
1
Atletico Ascoli
-
-
-
FT
Chieti
0
-
2
Campobasso
4.75
3.40
1.66
FT
United Riccione
2
-
1
Senigallia
2.20
3.50
2.70
FT
Monterotondo
3
-
0
Matese
1.57
3.75
4.75
FT
Termoli Calcio
0
-
0
LAquila
3.50
3.20
1.95
FT
Sambenedettese
1
-
1
Atletico SFF
1.90
3.50
3.40
FT
Fossombrone
0
-
0
Sora
-
-
-
FT
Vastogirardi
1
-
4
Tivoli Calcio
1.28
4.50
9.00
FT
Manfredonia
2
-
1
Casarano
2.80
2.90
2.40
FT
Barletta
2
-
3
Citta di Fasano
1.72
3.60
4.00
FT
Rotonda
2
-
1
Fidelis Andria
-
-
-
FT
Gelbison Cilento
2
-
2
Gravina
-
-
-
FT
Matera
2
-
2
Martina
2.75
3.25
2.25
FT
ACD Nardo
4
-
1
USD Palmese 1914
1.40
4.00
7.00
FT
Paganese
4
-
0
Santa Maria Cilento
2.10
3.60
2.75
FT
Bitonto
2
-
1
Team Altamura
-
-
-
FT
Gallipoli
1
-
1
Angri
2.30
3.20
2.75
FT
Sansepolcro
0
-
1
Aquila Montevarchi
4.33
3.60
1.65
FT
Cenaia
1
-
3
Ghivizzano Borgoamozzano
-
-
-
FT
Figline
2
-
2
Ponsacco
-
-
-
FT
Grosseto
2
-
1
Orvietana
1.40
4.33
6.00
FT
Seravezza
2
-
3
Pianese
3.25
3.10
2.05
FT
Sangiovannese
2
-
1
Poggibonsi
1.80
3.25
4.00
FT
US Gavorrano
0
-
0
Real Forte Querceta
-
-
-
FT
Tau Calcio Altopascio
1
-
1
San Donato
3.50
3.20
1.95
FT
Livorno
2
-
1
Trestina
2.87
3.25
2.20
FT
San Marzano
1
-
0
Boreale
-
-
-
FT
Romana
3
-
1
Sarrabus Ogliastra
1.50
3.75
5.50
FT
Anzio
1
-
3
Cavese
-
-
-
FT
Atletico Uri
1
-
2
Flaminia
3.40
3.60
1.85
FT
Cynthia
2
-
2
Gladiator
-
-
-
FT
ASD Trastevere
0
-
2
Nocerina
-
-
-
FT
Cassino
1
-
1
Budoni
-
-
-
FT
ASD Citta' Di Siracusa
4
-
0
Akragas
-
-
-
FT
Licata
3
-
1
Castrovillari
1.36
4.20
7.00
FT
Acireale
3
-
0
Locri
-
-
-
FT
San Luca
0
-
1
Afragolese
-
-
-
FT
Sant'Agata
1
-
0
Ragusa Calcio
2.10
3.20
3.10
FT
Nuova Gioiese
1
-
2
Trapani
-
-
-
FT
Portici
0
-
1
Vibonese
3.00
3.50
2.05
FT
La Fenice Amaranto
2
-
0
Sancataldese
-
-
-
Malta » 2. liga »
Second Malta league
FT
Senglea Athletic
0
-
0
St. Patrick
-
-
-
FT
Tarxien Rainbows
3
-
3
Luqa
-
-
-
FT
Zebbug Rangers
1
-
0
Zejtun Corinthians FC
1.50
4.00
5.00
FT
Saint Andrews
5
-
0
Lija
-
-
-
Norveška » 3. liga »
2. Division
FT
Tromsdalen
4
-
2
Alta
1.66
4.00
3.75
FT
Kvik Halden
1
-
3
Vard Haugesund
1.90
3.75
3.10
FT
Arendal Fotball
1
-
0
Oern-Horten
1.61
3.80
4.20
FT
Notodden
1
-
1
Lysekloster
2.87
4.00
1.95
FT
Hoedd
3
-
0
Flekkeroey
1.50
4.00
5.25
FT
Vaalerenga 2
0
-
6
Strindheim
4.00
4.00
1.61
FT
Junkeren
0
-
3
Stjoerdals Blink
4.50
3.80
1.57
Norveška » 4. liga »
3. Division Avdeling 1
FT
Floeya
3
-
0
Ulfstind
-
-
-
FT
Traeff
6
-
0
Funnefoss/Vormsund
-
-
-
FT
Brodd
1
-
3
Sandnes 2
1.72
4.20
3.30
FT
Kongsvinger 2
0
-
7
Hoenefoss
-
-
-
FT
Mjoelner
2
-
2
HamKam II
-
-
-
FT
Frigg
1
-
0
Oppsal
1.83
4.50
3.00
FT
Loerenskog
0
-
2
Lokomotiv Oslo FK
1.44
4.50
5.00
FT
Start 2
3
-
0
Madla
1.75
4.00
3.40
FT
Surnadal
2
-
1
Stabaek 2
-
-
-
FT
Innstranden
1
-
2
Elverum
-
-
-
FT
Foerde
3
-
2
Ã…sane II
-
-
-
FT
Mosjoeen
1
-
4
Rosenborg 2
-
-
-
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
Braga B
1
-
1
Academica
2.45
3.25
2.45
FT
Caldas
1
-
1
Oliveira Hospital
1.72
3.40
4.33
FT
Pero Pinheiro
1
-
0
Sporting CP B
5.75
4.00
1.45
FT
Amora FC
0
-
1
1º Dezembro
2.00
3.25
3.30
FT
Atlético CP
1
-
2
Sporting Covilha
2.25
3.20
2.80
FT
Alverca
1
-
0
Varzim
1.65
3.20
5.00
FT
Felgueiras 1932
2
-
0
Lusitania FC Lourosa
1.65
3.75
4.20
Rusija » 3. liga »
Russian third league
28 apr 00:00
Strogino
-
Dinamo Vladivostok
-
-
-
28 apr 00:00
FC Kosmos Dolgoprudny
-
Sakhalin
-
-
-
FT
Sakhalin
0
-
2
FC Kosmos Dolgoprudny
-
-
-
FT
SKA-Khabarovsk II
2
-
3
Kompozit
-
-
-
FT
Sokol Kazan
1
-
1
Krylya Sovetov Samara II
-
-
-
FT
Akron II
4
-
2
Uralets NT
-
-
-
FT
Chertanovo Moscow
3
-
0
Zenit St. Petersburg 2
-
-
-
FT
Tver FC
2
-
3
Saturn Ramenskoye
-
-
-
FT
Kvant Obninsk
0
-
1
Khimki 2
-
-
-
FT
Zvezda Ryazan
1
-
2
Arsenal Tula II
-
-
-
FT
FC Alania Vladikavkaz II
1
-
2
Kuban Kholding
-
-
-
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk II
0
-
1
Luki-Energiya
-
-
-
FT
Znamya
1
-
1
Baltika-BFU Kaliningrad
-
-
-
FT
Dinamo Vologda
1
-
1
Spartak Moskva II
-
-
-
FT
Torpedo Vladimir
1
-
2
Rodina-M
-
-
-
FT
Orel
1
-
0
Spartak Tambov
-
-
-
FT
FC Orenburg II
2
-
0
Ural II
-
-
-
FT
Salyut Belgorod
1
-
1
Zenit Penza
-
-
-
FT
Rubin Yalta
0
-
2
Astrakhan
-
-
-
FT
Dinamo Moscow II
6
-
1
Irkutsk
-
-
-
Solomon Islands » 1. liga »
National Club Championship
FT
Marist Fire
5
-
1
KOSSA
-
-
-
FT
Solomon Warriors
3
-
2
Real Kakamora
-
-
-
FT
Waneagu United
1
-
1
Henderson Eels
-
-
-
Koreja Sjeverna » 3. liga »
National League
FT
Yangpyeong
2
-
1
Hwaseong
5.50
3.40
1.61
FT
Gyeongju H & N
1
-
2
Ulsan Citizen
1.72
3.40
4.50
FT
Siheung Citizen
0
-
0
Chuncheon FC
1.80
3.20
4.00
FT
Yeoju Sejong
0
-
2
Changwon City
2.90
3.10
2.25
St. Kitts i Nevis » 1. liga »
SKNFA League
FT
Trafalgar Southstars
1
-
2
Newtown United
-
-
-
FT
Old Road Jets United
0
-
0
Bath United
-
-
-
FT
Village Superstars
1
-
1
Garden Hotspurs
1.25
5.50
7.50
Švedska » 3. liga »
1. Division
FT
FC Stockholm Internazionale
1
-
2
Umeaa
1.50
4.00
5.00
FT
Ljungskile
3
-
0
Eskilsminne IF
2.75
3.60
2.10
FT
Assyriska FF
3
-
2
Taeby FK
2.90
3.60
2.10
FT
Sollentuna FF
2
-
1
Piteaa
3.40
3.80
1.80
Švedska » 4. liga »
2. Division Norra Götaland
FT
Sandvikens AIK FK
1
-
2
IFK Osteraakers FK
2.10
3.60
2.75
FT
Hittarps IK
0
-
1
Husqvarna FF
4.20
4.50
1.55
FT
Oesterlen FF
4
-
3
IFK Haessleholm
1.70
3.80
4.00
FT
Viggbyholms IK FF
0
-
0
Enkoeping
2.62
3.75
2.15
FT
Dalkurd FF
2
-
4
FOC Farsta
3.60
4.75
1.60
FT
Vaestra Froelunda
2
-
3
Bergdalens
1.07
10.00
17.00
FT
Nosaby IF
3
-
0
IFK Trelleborg FK
2.10
3.75
2.75
FT
IFK Berga
3
-
2
Kristianstads FF
3.00
3.75
1.90
FT
Skiljebo SK
0
-
3
IK Franke
1.90
3.75
3.10
FT
Vaenersborgs IF
1
-
0
IFK Kumla
1.85
3.75
3.25
FT
Team TG FF
9
-
0
Froesoe IF
1.11
7.50
23.00
FT
Lucksta
0
-
0
Ytterhogdals IK
3.80
4.00
1.66
Švajcarska » 3. liga »
Erste Liga Promotion
FT
Servette U21
2
-
1
Basel II
2.30
3.75
2.40
Švajcarska » 4. liga »
Erste Liga Classic
FT
Sion II
0
-
2
Vevey
-
-
-
FT
Thun II
0
-
1
FC Koeniz
-
-
-
FT
Courtételle
5
-
3
Emmenbruecke
-
-
-
FT
FC Muensingen
1
-
3
FC Langenthal
1.83
3.75
3.30
FT
FC La Sarraz Eclepens
2
-
0
Pully Football
-
-
-
FT
Portalban
0
-
5
FC Monthey
2.00
3.75
2.90
Urugvaj » 2. liga »
Segunda Division
FT
Club Atletico Torque
0
-
0
Cerrito
1.72
3.50
4.00
FT
Tacuarembo FC
2
-
2
Oriental
-
-
-
Venecuela » 2. liga »
Segunda Division
FT
Academia Anzoategui
2
-
0
Fundacion AIFI
1.95
3.00
3.80
FT
Deportivo Petare
0
-
0
Dinamo de Puerto La Cruz
-
-
-
FT
Atletico La Cruz
2
-
0
Bolívar Sport Club
-
-
-
FT
Atletico El Vigia
3
-
2
Deportivo Lara B
1.60
3.50
5.00
FT
Aragua FC
3
-
1
Urena SC
-
-
-
FT
Trujillanos FC
0
-
3
Yaracuyanos FC
2.20
2.75
3.40
Zambija » 1. liga »
1. Division
FT
Zanaco
2
-
1
Kabwe Warriors
2.60
2.60
2.87
FT
Mufulira Wanderers
2
-
0
Prison Leopards
2.00
2.75
4.00
FT
Mutondo Stars
3
-
0
Green Buffaloes
-
-
-
FT
FC MUZA
3
-
2
Power Dynamos
-
-
-
Zimbabve » 1. liga »
1. Division
FT
Manica Diamonds
1
-
0
FC Platinum
-
-
-
FT
GreenFuel FC
3
-
0
Arenel Movers
-
-
-
FT
Highlanders
2
-
0
CAPS United
1.66
3.20
5.00
FT
Hwange
1
-
1
Herentals FC
-
-
-
FT
Dynamos
2
-
2
Ngezi Platinum FC
-
-
-
FT
Bulawayo Chiefs
1
-
0
Chegutu Pirates
1.80
3.00
4.50
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori