Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
8
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Maj
05
Nedjelja
Maj
06
Ponedjeljak
Maj
07
Jučer
Maj
08
Danas
Maj
09
Sutra
Maj
10
Petak
Maj
11
Subota
Rezultati 24 sep 2017
Rezultati uživo
24 sep 2017
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
8
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
8
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 1. liga »
Premier League
FT
FK Krupa
2
-
0
Borac Banja Luka
1.90
3.25
3.30
FT
Siroki Brijeg
1
-
0
Vitez
-
-
-
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
Brighton & Hove Albion
1
-
0
Newcastle United
2.85
3.10
2.85
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Espanyol
4
-
1
Deportivo La Coruna
2.00
3.50
3.90
FT
Getafe
4
-
0
Villarreal
2.55
3.20
3.00
FT
Eibar
0
-
4
Celta Vigo
2.20
3.45
3.40
FT
Las Palmas
0
-
2
Leganes
2.30
3.20
3.40
FT
Real Sociedad
2
-
3
Valencia
2.40
3.50
2.95
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Hannover 96
0
-
0
FC Köln
1.94
3.65
3.85
FT
Bayer Leverkusen
3
-
0
Hamburger SV
1.33
5.20
9.50
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Sampdoria
2
-
0
AC Milan
3.60
3.70
1.98
FT
Cagliari
0
-
2
ChievoVerona
2.23
3.30
3.30
FT
Crotone
2
-
0
Benevento
1.94
3.30
4.25
FT
Hellas Verona
0
-
3
Lazio
5.80
4.10
1.57
FT
Inter
1
-
0
Genoa
1.32
5.25
9.50
FT
Sassuolo
0
-
1
Bologna
2.04
3.30
3.90
FT
Fiorentina
1
-
1
Atalanta
2.18
3.45
3.30
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Saint-Etienne
2
-
2
Rennes
2.10
3.30
3.60
FT
Strasbourg
1
-
2
Nantes
2.50
3.00
3.15
FT
Marseille
2
-
0
Toulouse
1.57
3.95
5.80
Bosna » 2. liga »
1. Division FBiH
FT
Tosk Tesanj
0
-
0
FK Zvijezda
-
-
-
Engleska » 2. liga »
Championship
FT
Sheffield Wednesday
2
-
4
Sheffield United
1.97
3.20
4.40
Rusija » 1. liga »
Premier League
FT
Ural
3
-
1
Tosno
2.28
3.05
3.25
FT
FC Rostov
0
-
1
Lokomotiv Moscow
2.25
2.85
3.55
FT
FC Ufa
1
-
0
Arsenal Tula
2.14
3.05
3.55
FT
FC Krasnodar
0
-
2
Zenit St. Petersburg
2.70
3.15
2.55
SAD » 1. liga »
Major League Soccer
FT
DC United
4
-
0
San Jose Earthquakes
2.00
3.55
3.45
FT
Philadelphia Union
3
-
1
Chicago Fire
2.38
3.45
2.80
FT
Columbus Crew
3
-
2
New York Red Bulls
1.90
3.70
3.65
FT
Minnesota United
4
-
1
Dallas Burn
-
-
-
FT
Real Salt Lake
2
-
0
Seattle Sounders FC
2.05
3.45
3.40
FT
Vancouver Whitecaps
2
-
1
Colorado Rapids
1.50
4.10
6.25
FT
Sporting Kansas City
2
-
1
LA Galaxy
1.40
4.50
7.50
FT
Atlanta United
2
-
0
Impact De Montreal
-
-
-
Holandija » 1. liga »
Eredivisie
FT
FC Utrecht
1
-
7
PSV Eindhoven
3.15
3.65
2.15
FT
Ajax
1
-
2
Vitesse
1.23
6.50
11.50
FT
VVV-Venlo
1
-
1
PEC Zwolle
2.15
3.40
3.40
FT
FC Groningen
1
-
0
FC Twente
2.25
3.70
2.95
FT
AZ Alkmaar
0
-
2
Excelsior
1.36
4.90
7.50
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Vitoria de Guimaraes
2
-
1
Maritimo
1.90
3.25
4.20
FT
Feirense
1
-
4
Belenenses
2.40
3.10
3.00
FT
Tondela
1
-
2
Braga
3.45
3.30
2.10
FT
Aves
0
-
0
Rio Ave
2.75
3.00
2.70
Turska » 1. liga »
Super Lig
FT
Sivasspor
2
-
3
Goztepe
1.89
3.60
3.70
FT
Karabukspor
2
-
4
Yeni Malatyaspor
1.90
3.50
3.80
FT
Kasimpasa
1
-
1
Kayserispor
2.28
3.35
2.95
FT
Bursaspor
1
-
2
Galatasaray
4.35
4.00
1.67
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Kukesi
3
-
0
Laci
-
-
-
FT
Teuta Durres
1
-
2
Flamurtari
-
-
-
CAF Champions League
FT
Etoile du Sahel
2
-
0
Al Ahli T
1.27
4.80
13.00
CAF Confederations Cup
FT
TP Mazembe
5
-
0
Hilal Obayed
1.52
3.50
6.50
FT
Club Africain
2
-
0
MC Alger
1.75
3.50
4.10
Andora » 1. liga »
1. Division
FT
FC Santa Coloma
1
-
0
UE Santa Coloma
-
-
-
FT
UE Engordany
2
-
0
Encamp
-
-
-
FT
Lusitanos
0
-
1
Sant Julia
-
-
-
FT
Inter Club d'Escaldes
2
-
0
Penya Encarnada d'Andorra
-
-
-
Argentina » 1. liga »
Torneo Inicial
FT
Godoy Cruz
1
-
0
Independiente
3.05
3.10
2.30
FT
Colon
3
-
1
Defensa y Justicia
2.50
2.95
2.85
FT
Olimpo
0
-
1
Gimnasia LP
2.14
2.95
3.55
FT
Rosario Central
0
-
4
Banfield
1.84
3.20
4.30
FT
River Plate
1
-
1
Argentinos Juniors
1.40
3.95
8.00
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
Flandria
0
-
1
Agropecuario
-
-
-
FT
All Boys
1
-
0
Santamarina Tandil
-
-
-
FT
Boca Unidos
0
-
2
Gimnasia Jujuy
2.25
2.95
3.20
FT
Guillermo Brown
3
-
0
Juventud Unida Gualeguaychu
1.85
3.05
4.30
FT
Club Atletico Mitre
1
-
0
Sportivo Estudiantes
-
-
-
Argentina » 3. liga »
Primera B Metropolitana
FT
Sportivo Las Parejas
1
-
3
Central Cordoba de Santiago
-
-
-
FT
Atletico Parana
0
-
0
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
-
-
-
FT
Almirante Brown
0
-
2
Deportivo Espanol
2.28
2.95
3.10
FT
Defensores de Pronunciameniento
5
-
2
Sportivo Belgrano
-
-
-
FT
Club Atletico Estudiantes
1
-
1
Colegiales
1.92
3.25
3.70
FT
Deportivo Roca
1
-
0
Deportivo Madryn
-
-
-
FT
Douglas Haig
2
-
1
CD Libertad
-
-
-
FT
Independiente de Neuquen
2
-
1
CA Alvarado
-
-
-
FT
Ferro Carril Oeste General Pico
2
-
1
Club Cipolletti
-
-
-
FT
Club Rivadavia
2
-
2
Sansinena BB
-
-
-
FT
Gutierrez SC
0
-
1
San Lorenzo de Alem
-
-
-
FT
Desamparados
1
-
0
Union Aconquija
-
-
-
FT
Union de Sunchales
0
-
2
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
-
-
-
FT
Altos Hornos Zapla
1
-
1
Gimnasia y Tiro
-
-
-
FT
Union Villa Krause
1
-
2
Juventud Unida Universitario
-
-
-
FT
Gimnasia Mendoza
2
-
0
Deportivo Maipu
-
-
-
FT
Huracan Las Heras
0
-
1
Estudiantes de Rio Cuarto
-
-
-
FT
Juventud Antoniana
1
-
0
Sportivo Patria
-
-
-
FT
Sarmiento de Resistencia
3
-
1
Guarani Antonio Franco
-
-
-
FT
Crucero del Norte
2
-
0
CA Chaco For Ever
-
-
-
Armenija » Superkup »
Super Cup
FT
Alashkert FC
0
-
2
Shirak
-
-
-
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Edgeworth Eagles
0
-
2
Brisbane Strikers
2.28
3.60
2.45
Austrija » 1. liga »
tipp3-Bundesliga
FT
Salzburg
0
-
0
Austria Wien
1.33
5.00
8.00
Austrija » 3. liga »
Regionalliga
FT
Wolfsberger AC (A)
0
-
2
SV Lafnitz
-
-
-
FT
SPG Pasching/LASK Juniors
1
-
4
Union Gurten
-
-
-
FT
ASK-BSC Bruck/Leitha
4
-
1
ASK Ebreichsdorf
-
-
-
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
FK Qabala
2
-
1
FK Neftchi
1.25
4.40
9.00
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
Slavia Mozyr
3
-
1
Krumkachy Minsk
2.08
3.20
3.15
FT
FC Minsk
0
-
0
FK Vitebsk
3.85
3.20
1.80
FT
FK Gorodeya
2
-
0
Naftan Novopolotsk
1.35
4.00
7.00
FT
Neman Grodno
0
-
1
Torpedo Zhodino
2.90
3.15
2.23
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Gent
0
-
1
Zulte-Waregem
1.68
4.00
4.75
FT
Sporting Charleroi
1
-
2
Club Brugge
2.90
3.30
2.48
FT
Standard Liege
2
-
1
Lokeren
1.50
4.10
6.75
Belgija » 2. liga »
EXQI League
FT
Oud-Heverlee
1
-
1
KFCO Beerschot-Wilrijk
2.00
3.35
3.65
FT
Westerlo
4
-
0
Roeselare
2.55
3.45
2.55
Bolivija » 1. liga »
LFPB
FT
The Strongest
1
-
2
Bolivar
2.30
3.45
2.60
FT
San Jose
3
-
0
Real Potosi
1.72
3.65
3.90
Bolivija » 2. liga »
2
FT
CD Enrique Happ
3
-
1
Ramiro Castillo
-
-
-
FT
Universitario Beni
1
-
2
Destroyers
-
-
-
FT
Quebracho
2
-
0
Atletico Sucre
-
-
-
FT
Stormers San Lorenzo
3
-
2
Flamengo de Sucre
-
-
-
FT
Atletico Bermejo
3
-
0
Wilstermann Cooperativa
-
-
-
FT
Gatty Ribeiro
2
-
1
San Lorenzo del Beni
-
-
-
Bocvana » 1. liga »
Premier League
FT
Gaborone United
1
-
1
Centre Chiefs
-
-
-
FT
Black Forest
1
-
0
Miscellaneous
-
-
-
Brazil » 1. liga »
Serie A
FT
Flamengo
1
-
1
Avai FC
1.44
4.10
6.25
FT
Santos FC
1
-
0
Atletico PR
2.06
3.10
3.45
FT
Sao Paulo
1
-
1
Corinthians
2.05
3.15
3.40
FT
Fluminense
0
-
1
Palmeiras
2.85
3.10
2.35
FT
Coritiba
2
-
3
Botafogo RJ
2.25
3.10
3.00
FT
Atletico GO
1
-
2
Cruzeiro
2.55
3.10
2.63
FT
Chapecoense AF
1
-
0
Ponte Preta
1.97
3.10
3.70
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
Ceara
2
-
1
Brasil
1.60
3.30
5.50
Brazil » 3. liga »
Serie C
FT
Tupi
1
-
0
Fortaleza
-
-
-
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Botev Plovdiv
3
-
0
Lokomotiv Plovdiv
2.35
3.15
2.80
FT
Septemvri Sofia
1
-
4
Ludogorets Razgrad
10.50
6.25
1.17
Bugarska » 2. liga »
B PFG
FT
Botev Galabovo
1
-
0
Strumska Slava
-
-
-
FT
Montana
2
-
1
Botev Lukovit
-
-
-
FT
PFC Lokomotiv Sofia 1929
4
-
1
Nesebar
-
-
-
FT
Neftochimic Burgas 1962
1
-
1
Chernomorets Balchik
-
-
-
Kanada » 1. liga »
CSL
FT
Vorkuta
0
-
1
Scarborough SC
-
-
-
Čile » 1. liga »
Primera Division
FT
Universidad de Concepcion
0
-
1
Curico Unido
2.20
3.10
3.00
FT
O'Higgins
2
-
1
Palestino
2.08
3.30
3.05
FT
Deportes Temuco
1
-
0
Universidad Catolica
2.88
3.20
2.23
FT
Santiago Wanderers
1
-
3
Audax Italiano
1.87
3.35
3.60
Čile » 2. liga »
Primera B
FT
Iberia
2
-
3
Magallanes
1.90
3.40
3.60
FT
La Serena
3
-
1
Deportes Copiapo
1.90
3.40
3.60
FT
Union La Calera
2
-
2
Coquimbo Unido
2.20
3.00
3.20
FT
Deportes Valdivia
0
-
1
Atletico Nublense
-
-
-
FT
Cobresal
2
-
3
Barnechea
-
-
-
FT
Cobreloa
2
-
0
Puerto Montt
-
-
-
FT
San Marcos
0
-
0
Union San Felipe
1.57
3.80
5.00
Kina » 1. liga »
Super League
FT
Changchun Yatai
0
-
0
Hebei CFFC
3.20
3.40
2.15
FT
Henan Jianye
2
-
1
Shandong Luneng
3.20
3.40
2.15
Kina » 2. liga »
League
FT
Xinjiang Tianshan
1
-
3
Meizhou Hakka
4.25
3.55
1.65
FT
Beijing Renhe
2
-
1
Shenzhen FC
1.45
3.90
5.50
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Bucaramanga
2
-
1
Santa Fe
3.45
3.05
2.10
FT
Once Caldas
0
-
0
America de Cali
2.80
2.95
2.55
Kolumbija » 2. liga »
Torneo Aguila
FT
Atletico FC
1
-
0
Fortaleza FC
2.30
3.25
2.80
Kostarika » 1. liga »
Primera Division
FT
Club Sport Herediano
2
-
0
Deportiva Carmelita
1.28
4.60
7.50
FT
Grecia
0
-
0
C.S. Cartagines
2.15
3.25
3.00
FT
Santos de Guapiles
3
-
2
Deportivo Saprissa
2.75
3.25
2.30
FT
Universidad de Costa Rica
2
-
1
Guadalupe FC
2.35
3.10
2.80
FT
Limon
1
-
1
LD Alajuelense
2.60
3.35
2.40
FT
AD Municipal Liberia
2
-
2
Municipal Perez Zeledon
2.50
3.25
2.50
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
Deportiva San Carlos
1
-
2
ADR Jicaral
-
-
-
FT
AD Cofutpa
2
-
1
Santa Ana
-
-
-
FT
Futbol Consultants Moravia
1
-
1
Turrialba
-
-
-
FT
Curridabat FC
1
-
2
AS Puma Generalena
-
-
-
WO
AD Santa Rosa
3
-
0
Barrio Mexico
-
-
-
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
NK Istra 1961
0
-
0
Dinamo Zagreb
10.50
5.40
1.20
FT
Hajduk Split
2
-
2
NK Lokomotiva
1.38
4.10
6.40
Hrvatska » 2. liga »
2. Division
FT
Dinamo Zagreb B
3
-
1
Sibenik
1.50
3.45
5.40
Kipar » 1. liga »
1. Division
FT
Olympiakos Nicosia
0
-
0
Pafos FC
-
-
-
FT
Ermis Aradippou
2
-
0
Ethnikos Achnas
1.65
3.50
4.30
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Karvina
2
-
1
Brno
1.90
3.30
3.85
FT
Jihlava
2
-
1
Banik Ostrava
2.50
3.20
2.75
FT
Sparta Prague
3
-
0
Teplice
1.55
3.80
5.75
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Sokolov
0
-
1
Budejovice
2.63
3.20
2.38
FT
Znojmo
2
-
1
FK MAS Taborsko
1.65
3.75
4.10
Danska » 1. liga »
Superliga
FT
AaB
3
-
1
Lyngby
2.20
3.25
3.45
FT
OB
3
-
1
Randers FC
2.33
3.35
3.05
FT
Hobro
1
-
2
Broendby IF
4.40
3.75
1.79
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Vildbjerg
4
-
2
IF Lyseng
-
-
-
FT
Thisted
4
-
1
ASA Aarhus
-
-
-
Ekvador » 1. liga »
Ecuadorian Serie A
FT
River Plate
0
-
3
CSD Macara
2.40
3.35
2.70
FT
El Nacional
6
-
0
Fuerza Amarilla SC
1.05
12.00
26.00
FT
Deportivo Cuenca
0
-
2
Emelec
2.70
3.20
2.50
Ekvador » 2. liga »
Serie B
FT
CD America de Quito
3
-
1
LDU Portoviejo
-
-
-
FT
Olmedo
0
-
1
Gualaceo SC
-
-
-
FT
Aucas
1
-
1
Santa Rita
-
-
-
El Salvador » 1. liga »
Primera Division
FT
CD Chalatenango
0
-
0
CD Audaz
-
-
-
FT
CD Sonsonate
2
-
0
Municipal Limeno
2.33
3.15
2.55
FT
CD FAS
1
-
1
CD Dragon
-
-
-
FT
Firpo
2
-
2
Isidro Metapan
1.88
3.25
3.40
FT
CD Aguila
1
-
3
Alianza FC
2.45
3.20
2.40
Estonija » 2. liga »
Esiliiga
FT
Talinna Kalev
3
-
2
Flora Tallinn U21
-
-
-
FT
Infonet Tallinn II
4
-
0
Tartu JK Welco
-
-
-
Makedonija » 1. liga »
Prva Liga
FT
FK Sileks
1
-
0
Pobeda
-
-
-
FT
Rabotnicki
1
-
2
FC Academy Pandev
-
-
-
FT
FK Skopje
1
-
2
KF Shkendija
-
-
-
FT
Pelister
0
-
1
FK Vardar Skopje
-
-
-
Farski Otoci » 1. liga »
Effodeildin
FT
07 Vestur
4
-
3
B36 Torshavn
8.30
5.25
1.27
FT
EB/Streymur
1
-
2
Skala
2.30
3.40
2.70
FT
Fuglafjoerdur
0
-
2
NSI Runavik
9.50
6.25
1.20
FT
Klaksvik
0
-
0
HB Torshavn
1.72
3.75
4.00
FT
Vikingur
2
-
3
TB Tvoeroyri
1.17
6.60
11.00
Finska » 2. liga »
Ykkonen
FT
EIF
1
-
0
IF Gnistan
1.85
3.70
3.50
Gruzija » 1. liga »
Umaglesi Liga
FT
Torpedo Kutaisi
1
-
1
Dinamo Tbilisi
2.32
3.10
2.63
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Darmstadt
3
-
3
Dynamo Dresden
2.15
3.45
3.20
FT
Greuther Fuerth
1
-
3
Nuernberg
2.55
3.30
2.70
FT
Bochum
2
-
0
Ingolstadt
2.80
3.25
2.50
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Aalen
0
-
1
Magdeburg
2.80
3.10
2.45
FT
Karlsruher SC
2
-
0
RW Erfurt
1.55
3.60
5.60
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
Germania Halberstadt
2
-
2
VfB Auerbach
1.95
3.50
3.30
FT
ZFC Meuselwitz
4
-
1
BSG Chemie Leipzig
1.75
3.30
4.40
FT
FSV Union Fuerstenwalde
4
-
1
FC Viktoria 1889 Berlin
4.00
3.65
1.72
FT
VfB Stuttgart II
0
-
3
Wormatia Worms
1.90
3.40
3.50
FT
Hoffenheim II
3
-
2
Stuttgarter Kickers
1.70
3.85
3.85
FT
Eintracht Norderstedt
1
-
1
Eintracht Braunschweig II
1.65
3.65
4.40
FT
Alemannia Aachen
4
-
1
Wuppertal
2.20
3.40
2.85
FT
FC Germania Egestorf-Langreder
0
-
1
Altonaer FC 93
1.75
3.70
3.80
FT
SSV Jeddeloh
2
-
0
Oldenburg
2.70
3.35
2.30
Grčka » 1. liga »
Super League
FT
PAOK Thessaloniki FC
1
-
0
PAS Giannina
1.22
5.10
11.50
FT
AOK Kerkyra
1
-
1
Levadiakos
2.25
2.88
3.35
FT
Panionios
4
-
1
AE Larissa
1.50
3.25
8.00
FT
AEK Athens
3
-
2
Olympiacos
2.20
3.05
3.20
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
FT
CSD Comunicaciones
5
-
1
Deportivo Marquense
1.55
3.35
5.00
FT
Sanarate
1
-
0
Guastatoya
2.18
3.00
2.90
FT
CD Suchitepequez
1
-
1
CSD Municipal
-
-
-
FT
Club Xelaju
4
-
0
Siquinala
1.50
3.45
5.40
FT
Coban Imperial
2
-
2
Deportivo Petapa
1.75
3.20
3.95
Gvatemala » 2. liga »
Guatemala 2
FT
Sacachispas Chiquimula
1
-
1
Aurora FC
-
-
-
FT
Deportivo Reu
2
-
1
Iztapa
-
-
-
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
1
-
0
Barillas FC
-
-
-
FT
Nueva Concepcion
1
-
1
Solola
-
-
-
FT
Deportivo Chiantla
3
-
0
Escuintla Heredia
-
-
-
FT
Jocotan
0
-
0
Carcha
-
-
-
Honduras » 1. liga »
Liga Nacional
FT
Lobos UPNFM
0
-
1
CD Marathon
-
-
-
FT
Real Espana
3
-
2
Honduras Progreso
-
-
-
FT
Platense FC
4
-
3
CD Motagua
2.38
3.15
2.43
FT
CD Vida
1
-
1
Juticalpa
1.88
3.20
3.30
Mađarska » 2. liga »
NB II
FT
Cegledi
0
-
4
Gyirmot
2.65
3.15
2.28
FT
Varda SE
2
-
3
Szolnok
1.57
3.55
4.40
FT
Mosonmagyarovari TE 1904
2
-
2
Nyiregyhaza Spartacus FC
2.90
3.10
2.14
FT
Szeged 2011
0
-
1
Kazincbarcikai BSC
-
-
-
FT
BFC Siofok
0
-
2
Vac FC
3.15
3.20
2.00
FT
Aqvital FC Csakvar
0
-
6
Bekescsaba
4.20
3.55
1.60
FT
Zalaegerszeg
2
-
2
Budafok
-
-
-
FT
Gyori ETO
1
-
2
Budaors
-
-
-
FT
Soproni Vasutas SE
1
-
2
Dorogi FC
2.70
3.20
2.23
FT
MTK Budapest
5
-
2
Soroksar SC
1.65
3.50
4.00
Island » 1. liga »
Urvalsdeild
FT
Vikingur Reykjavik
0
-
0
IA Akranes
1.45
4.40
5.75
FT
KA Akureyri
2
-
1
Grindavik
1.80
3.60
4.00
FT
Vikingur Olafsvik
1
-
1
FH Hafnarfjordur
5.50
4.10
1.50
FT
Fjolnir
2
-
2
KR Reykjavik
3.00
3.45
2.20
FT
Stjarnan
1
-
2
Valur
2.10
3.45
3.20
FT
Breidablik
3
-
2
IBV Vestmannaeyjar
1.90
3.65
3.55
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
Persib Bandung
1
-
1
Bhayangkara Surabaya United
2.05
3.30
2.90
FT
Arema
1
-
1
Persija Jakarta
1.65
3.35
4.30
Izrael » 1. liga »
Ligat-Al
FT
Maccabi Petach Tikva
1
-
0
Bnei Sakhnin
2.02
3.00
3.55
FT
Maccabi Tel Aviv
0
-
0
Maccabi Haifa
1.79
3.30
4.10
Italija » 2. liga »
Serie B
FT
Cesena
0
-
2
Ascoli Picchio FC 1898
1.80
3.35
4.60
Italija » 3. liga »
Serie C1 A
FT
Mestre
2
-
1
Triestina
-
-
-
FT
AlbinoLeffe
2
-
1
Gubbio
2.10
3.05
3.15
FT
Pordenone Calcio
4
-
2
Teramo
1.44
3.60
6.25
FT
Sudtirol
1
-
2
Bassano Virtus
2.60
3.05
2.50
FT
Vicenza
1
-
1
FeralpiSalo
1.90
3.10
3.65
FT
Cuneo
0
-
1
Pisa
-
-
-
FT
Monza
4
-
0
Carrarese
-
-
-
FT
Olbia
2
-
0
Pontedera
1.80
3.25
3.85
FT
Piacenza
2
-
1
Arzachena
-
-
-
FT
Robur Siena
0
-
0
Alessandria
2.28
2.95
3.00
FT
Viterbese
2
-
3
Giana Erminio
1.85
3.15
3.85
FT
Sambenedettese
0
-
1
Calcio Padova
2.30
3.10
2.80
FT
Santarcangelo
1
-
5
Fermana
-
-
-
FT
Renate
1
-
0
Reggiana
2.48
2.95
2.75
FT
Livorno
2
-
0
Pistoiese
1.55
3.40
5.30
FT
Prato
1
-
0
US Gavorrano
-
-
-
Jamajka » 1. liga »
Premier League
FT
Boys Town
1
-
2
Humble Lions
-
-
-
FT
Reno FC
1
-
0
Tivoli Gardens
-
-
-
FT
UWI FC
1
-
1
Waterhouse FC
-
-
-
Japan » 2. liga »
J. League 2
FT
Mito Hollyhock
4
-
0
Thespakusatsu Gunma
1.80
3.35
4.35
FT
Matsumoto Yamaga
2
-
3
Renofa Yamaguchi
1.55
4.00
5.25
FT
FC Gifu
1
-
2
Avispa Fukuoka
3.35
3.00
2.25
FT
Montedio Yamagata
0
-
1
Roasso Kumamoto
1.90
3.00
4.40
FT
Zweigen Kanazawa
1
-
1
Oita Trinita
3.25
3.25
2.15
FT
Ehime FC
2
-
3
Yokohama FC
3.00
3.15
2.35
FT
Nagoya Grampus Eight
4
-
1
Tokyo Verdy
2.15
3.35
3.15
FT
V-Varen Nagasaki
2
-
1
JEF United Chiba
2.80
3.20
2.45
Japan » 3. liga »
3
FT
Blaublitz Akita
1
-
2
FC Ryukyu
1.85
3.50
3.70
FT
Gainare Tottori
1
-
6
Fujieda MYFC
3.00
3.25
2.20
FT
SC Sagamihara
1
-
2
YSCC
2.20
3.35
2.90
FT
Grulla Morioka
2
-
1
Azul Claro Numazu
5.00
4.00
1.55
FT
Nagano Parceiro
3
-
0
Gamba Osaka U23
1.45
4.10
6.10
FT
Cerezo Osaka U23
2
-
1
Fukushima United
2.20
3.35
2.90
Kazahstan » 1. liga »
Premier League Championship
FT
Kairat Almaty
2
-
0
Tobol Kostanay
1.27
4.50
7.50
FT
Okzhetpes Kokshetau
1
-
2
Atyrau
-
-
-
FT
Aktobe
0
-
1
Kaisar Kyzylorda
2.23
2.85
2.85
FT
Akzhaiyk Uralsk
1
-
2
Shakhter Karagandy
2.23
2.95
2.75
FT
Ordabasy Shymkent
1
-
2
Irtysh Pavlodar
1.76
3.05
3.90
Kazahstan » 2. liga »
1. Division
FT
FC Ekibastuz
0
-
1
Bolat
-
-
-
FT
Zhetysu Taldykorgan
3
-
0
Kyran Shymkent
-
-
-
FT
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
0
-
0
Maktaaral FC
-
-
-
FT
Kairat Academy
2
-
0
Baikonur
-
-
-
Kenija » 1. liga »
Premier League
FT
Bandari
0
-
1
Chemelil Sugar
-
-
-
Kenija » 2. liga »
FKL Nationwide One
FT
Wazito FC
3
-
3
Administration Police
-
-
-
FT
Agrochemicals
1
-
0
Bidco United
-
-
-
FT
KCB
1
-
0
Nairobi City Stars
-
-
-
Kenija » kup »
FK Cup
FT
SoNy Sugar
0
-
2
Kariobangi Sharks
-
-
-
FT
AFC Leopards
1
-
0
Vihiga United
-
-
-
Letonija » 1. liga »
Virsliga
FT
FK Spartaks
3
-
1
FS Metta/LU
1.28
4.75
7.50
FT
Ventspils
0
-
2
Riga FC
-
-
-
Letonija » 2. liga »
1. Division
FT
FK Staiceles Bebri
0
-
1
JDFS Alberts
-
-
-
FT
Rezekne/BJSS
0
-
2
Olaine
-
-
-
Liban » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Nabi Shayth
1
-
1
Salam Zgharta
-
-
-
FT
Tadamon Sour
1
-
1
Al-Ahed
-
-
-
Litvanija » kup »
Cup
FT
Stumbras Kaunas
1
-
0
Zalgiris Vilnius
9.00
5.00
1.27
Malta » 1. liga »
Premier League
FT
Saint Andrews
2
-
3
Gzira United
-
-
-
FT
Balzan FC
2
-
1
Valletta
-
-
-
Moldavija » 1. liga »
National Division
FT
FC Milsami Orhei
1
-
0
FC Zaria
-
-
-
FT
Speranta
2
-
0
FC Spicul Chiscareni
-
-
-
Crna Gora » 2. liga »
2. Division
FT
Igalo
4
-
0
FK Cetinje
-
-
-
FT
OFK Mladost Ljeskopolje
0
-
0
FK Bokelj
-
-
-
FT
Ibar
1
-
1
Jedinstvo BP
-
-
-
FT
FK Lovcen
2
-
1
Celik
-
-
-
FT
Jezero
3
-
2
Otrant
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Botola Pro
FT
Chabab Rif Al Hoceima
2
-
0
Chabab Atlas Khenifra
2.40
2.75
2.90
FT
Racing de Casablanca
0
-
3
Hassania Agadir
-
-
-
FT
OCK Khouribga
1
-
1
Ittihad Tanger
2.75
2.70
2.55
FT
Difaa El Jadida
3
-
1
Rapide Club Oued Zem
-
-
-
Maroko » 2. liga »
Elite 2
FT
Widad Temara
0
-
1
IZK
-
-
-
FT
KAC Kenitra
3
-
3
AS Sale
-
-
-
FT
MCO Oujda
3
-
0
JSK Chabab Kasba Tadla
-
-
-
Norveška » 1. liga »
Eliteserien
FT
Aalesund
0
-
1
Sogndal
2.12
3.45
3.40
FT
Kristiansund BK
1
-
0
Stabaek
2.38
3.45
2.90
FT
Lillestroem
0
-
3
Rosenborg
3.70
3.60
1.98
FT
Molde
3
-
1
Sandefjord
1.68
3.90
4.90
FT
Stroemsgodset
2
-
1
Tromsoe
1.74
3.85
4.60
FT
Vaalerenga
2
-
1
Brann
2.48
3.30
2.90
Norveška » 2. liga »
1. Division
FT
Elverum
5
-
0
Arendal Fotball
2.05
3.35
3.45
FT
Floroe
1
-
1
Ranheim
2.10
3.35
3.25
FT
Start
1
-
1
Levanger
1.70
3.70
4.50
FT
Tromsdalen
1
-
4
Jerv
2.60
3.35
2.55
FT
Kongsvinger
3
-
2
Fredrikstad
1.85
3.65
3.75
FT
Mjoendalen
3
-
0
Aasane
1.50
4.10
5.50
FT
Sandnes
2
-
0
Stroemmen
-
-
-
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Libertad
2
-
1
Olimpia
2.55
3.20
2.60
FT
Deportivo Capiata
3
-
0
Sol de America
2.38
3.20
2.70
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
General Caballero
1
-
0
Club River Plate
-
-
-
FT
Guairena
1
-
2
3 de Febrero
-
-
-
FT
22 de Setiembre
2
-
0
Deportivo Liberacion
-
-
-
FT
Caacupe FBC
1
-
1
Deportivo Santani
-
-
-
FT
Ovetense
2
-
1
Club Martin Ledesma
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Sport Huancayo
1
-
1
Union Comercio
1.35
4.50
6.75
FT
Real Garcilaso
2
-
1
Sport Rosario
1.35
4.10
6.75
FT
Alianza Lima
2
-
1
Sporting Cristal
2.20
3.20
2.90
Peru » 2. liga »
Segunda Division
FT
Sport Ancash
2
-
5
Deportivo Coopsol
-
-
-
FT
Carlos A. Mannucci
4
-
1
Alfredo Salinas
-
-
-
FT
Santa Rosa de Andahuaylas
1
-
1
Universidad Cesar Vallejo
-
-
-
FT
Willy Serrato
3
-
3
Defensor La Bocana
-
-
-
FT
Sport Boys
3
-
1
Deportivo Los Caimanes
-
-
-
FT
Sport Loreto
1
-
3
Deportivo Hualgayoc
-
-
-
FT
Union Huaral
6
-
2
Club Sport Victoria
-
-
-
Filipini » 1. liga »
UFL
FT
Ceres-La Salle FC
1
-
0
Global FC
1.75
3.50
4.00
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Zaglebie Lubin
1
-
0
Sandecja Nowy Sacz
1.60
3.55
6.00
FT
Jagiellonia Bialystok
1
-
0
Legia Warszawa
2.65
3.25
2.65
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Pogon Siedlce
1
-
3
Ruch Chorzow
1.90
3.35
3.60
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Gwardia Koszalin
1
-
1
KS Legionovia Legionowo
-
-
-
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
Juventus Bucuresti
1
-
1
Gaz Metan Medias
2.33
3.15
3.10
FT
CSMS Iasi
1
-
1
ACS Poli Timisoara
2.33
3.10
3.15
FT
Steaua Bucuresti
1
-
0
Dinamo Bucuresti
1.85
3.40
4.30
Rumunija » 2. liga »
Liga II Serie A
FT
Chindia Targoviste
2
-
0
Dacia Unirea Braila
1.67
3.65
4.00
Rusija » 2. liga »
SUPRA-Championship
FT
Luch Energiya Vladivostok
0
-
0
Fakel
1.78
3.00
4.20
FT
Sibir Novosibirsk
1
-
1
Dinamo St Petersburg
1.70
3.25
4.20
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
-
0
Krylya Sovetov Samara
2.16
2.88
3.05
FT
FC Rotor Volgograd
2
-
1
Kuban Krasnodar
2.10
3.05
2.95
FT
Tyumen
4
-
0
Avangard Kursk
2.16
2.95
2.95
FT
Gazovik Orenburg
1
-
0
Shinnik Yaroslavl
1.60
3.20
5.00
FT
FC Tambov
3
-
1
FC Volgar
1.58
3.30
4.80
FT
Spartak Moscow II
0
-
1
Khimki
1.76
3.30
3.75
FT
Zenit St. Petersburg 2
2
-
1
Olimpiec Nizhny
-
-
-
FT
Baltika
2
-
1
Tom Tomsk
1.63
3.25
4.70
San Marino » 1. liga »
Campionato
FT
Cosmos
3
-
0
San Giovanni
-
-
-
FT
SS Pennarossa
2
-
1
Juvenes/Dogana
-
-
-
FT
Domagnano
2
-
5
Faetano
-
-
-
Škotska » 1. liga »
Premier League
FT
Motherwell
0
-
1
Aberdeen
4.00
3.65
1.86
Škotska » 2. liga »
1. Division
FT
St. Mirren
3
-
1
Queen of South
2.04
3.40
3.30
Škotska » kup »
William Hill Scottish Cup
FT
BSC Glasgow
1
-
0
Dalbeattie Star
-
-
-
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
FK Zemun
1
-
1
FK Spartak Subotica
2.70
2.85
2.43
FT
FK Crvena zvezda
2
-
0
Vojvodina
1.20
5.50
8.00
FT
Napredak
3
-
1
Macva Sabac
1.40
3.55
6.50
FT
Mladost Lucani
1
-
3
Vozdovac
2.18
3.00
2.90
FT
Radnicki Nis
1
-
0
Javor
1.40
3.40
6.75
FT
Rad Beograd
2
-
4
Partizan Beograd
6.25
4.10
1.36
FT
Cukaricki
2
-
0
Borac Cacak
1.35
4.20
6.10
FT
FK Radnik Surdulica
3
-
1
Backa Backa Palanka
1.35
4.20
5.60
Srbija » 2. liga »
Prva Liga
FT
Novi Pazar
0
-
1
FK Radnicki 1923
-
-
-
FT
FK Sindjelic Beograd
0
-
0
Teleoptik
-
-
-
FT
Buducnost Dobanovci
3
-
1
Radnicki Pirot
-
-
-
FT
CSK Pivara Celarevo
3
-
1
FK Sloboda Uzice
-
-
-
FT
Jagodina
0
-
0
Indija
-
-
-
FT
FK Metalac
2
-
0
Temnic 1924
-
-
-
Vijetnam » 1. liga »
V-league
FT
Can Tho
1
-
4
FLC Thanh Hoa
2.80
3.35
2.08
FT
Dong Tam Long An
2
-
2
Khanh Hoa Nha Trang
2.45
3.45
2.28
FT
CLB TP Ho Chi Minh
1
-
0
Hoang Anh Gia Lai
2.28
3.25
2.55
FT
Ha Noi TT
2
-
2
Saigon FC
1.80
3.45
3.45
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
Zemplin Michalovce
1
-
2
DAC 1904 Dunajska Streda
3.10
3.15
2.06
FT
Tatran Presov
0
-
7
Trencin
5.50
3.80
1.48
FT
Zilina
3
-
2
Slovan Bratislava
2.30
3.15
2.65
Slovačka » 2. liga »
1. Division
FT
SKF Sered
4
-
2
Zeleziarne Podbrezova B
-
-
-
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Domzale
0
-
1
Rudar Velenje
1.40
3.95
6.25
Slovenija » 2. liga »
2. Division
FT
Drava Ptuj
1
-
0
NK Bravo
-
-
-
FT
Mura
4
-
0
Brda
-
-
-
FT
Zarica Kranj
0
-
1
Brezice
-
-
-
Južna Afrika » 1. liga »
1. Division
FT
Chippa United
0
-
0
Bloemfontein Celtic
2.43
2.95
2.70
Južna Afrika » 2. liga »
NFD Championship
FT
Richards Bay
3
-
1
Milano United FC
-
-
-
FT
FC Cape Town
1
-
1
Jomo Cosmos
-
-
-
Koreja Sjeverna » 1. liga »
K. League Classic
FT
FC Seoul
1
-
1
Pohang Steelers
1.75
3.45
4.10
FT
Jeonbuk FC
1
-
1
Daegu FC
1.40
4.10
6.00
FT
Gwangju FC
1
-
1
Gangwon FC
2.75
3.15
2.40
Koreja Sjeverna » 2. liga »
K League 2
FT
Seongnam FC
1
-
0
Ansan Police FC
1.90
3.15
3.85
FT
Seoul E-Land FC
2
-
2
Busan I'Park
3.75
3.30
1.87
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Huesca
1
-
0
Valladolid
2.35
3.00
3.25
FT
Rayo Vallecano
3
-
1
Leonesa
1.65
3.80
5.10
FT
Albacete
2
-
1
Real Oviedo
2.95
3.15
2.45
FT
Cadiz
0
-
0
Numancia
2.05
3.15
3.85
FT
Zaragoza
1
-
1
Gimnastic
1.73
3.35
5.30
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
Cordoba B
2
-
2
Futbol Club Jumilla
2.20
2.95
3.20
FT
Atletico Madrid B
3
-
0
Cerceda
1.70
3.40
4.40
FT
AD Union Adarve
2
-
1
Toledo
2.85
3.05
2.35
FT
Ebro
1
-
0
Hercules
2.65
2.88
2.65
FT
Marbella FC
2
-
1
Las Palmas B
1.64
3.45
4.75
FT
Osasuna B
2
-
1
SD Leioa
2.48
3.05
2.70
FT
Sporting Gijon B
3
-
1
Izarra
1.42
3.85
6.50
FT
Villarreal B
2
-
0
UD Cornella
1.68
3.45
4.40
FT
UE Olot
1
-
1
Pena Dep. Santa Eulalia
-
-
-
FT
Elche
3
-
3
Atletico Baleares
1.60
3.60
4.75
FT
Mallorca
4
-
0
Llagostera
1.40
3.80
7.00
FT
SD Formentera
0
-
0
Alcoyano
2.88
2.95
2.40
FT
Melilla
4
-
0
Real Betis B
1.74
3.60
3.90
FT
Navalcarnero
2
-
1
Real Madrid Castilla
2.15
3.25
3.00
FT
Deportivo La Coruna B
3
-
1
Coruxo F.C.
2.00
3.25
3.35
FT
Pontevedra
3
-
0
S.S.Reyes
-
-
-
FT
SD Gernika
2
-
2
CD Vitoria
1.85
3.45
3.60
FT
Real Union
3
-
1
SD Amorebieta
1.65
3.60
4.30
FT
Tudelano
0
-
0
CD Lealtad
1.45
3.65
6.40
FT
Sabadell
2
-
2
CF Peralada
1.58
3.60
4.90
FT
Mirandes
1
-
1
Athletic Bilbao B
1.68
3.45
4.40
FT
UCAM Murcia
1
-
1
CD Badajoz
1.44
3.85
6.10
FT
Ponferradina
1
-
1
Valladolid B
1.50
3.60
6.25
FT
Guijuelo
0
-
1
Racing de Ferrol
2.60
3.00
2.65
FT
Racing Santander
2
-
0
Pena Sport
1.20
5.60
9.50
FT
Lleida Esportiu
0
-
1
Atletico Saguntino
1.60
3.65
4.50
FT
Villanovense
1
-
1
Real Murcia
2.60
3.00
2.65
FT
Merida
2
-
1
Cartagena
-
-
-
FT
CF Talavera de la Reina
0
-
3
Rayo Majadahonda
-
-
-
FT
Ecija
1
-
1
Extremadura
-
-
-
FT
Recreativo Huelva
1
-
1
Linense
-
-
-
FT
CD El Ejido 2012
5
-
1
Lorca Deportiva
1.90
3.05
3.90
FT
San Fernando CD
2
-
2
Granada B
2.60
3.05
2.55
FT
Badalona
5
-
2
Deportivo Aragon
1.52
3.50
5.75
FT
Gimnastica Segoviana
1
-
2
Fuenlabrada
3.80
3.15
1.90
FT
Logrones
1
-
2
Caudal Deportivo
1.52
3.60
5.60
Švedska » 1. liga »
Allsvenskan
FT
Kalmar FF
2
-
1
Oestersunds FK
3.15
3.40
2.28
FT
Djurgaarden
1
-
1
Hammarby
1.64
4.00
5.20
FT
Joenkoepings Soedra
2
-
2
GIF Sundsvall
2.14
3.35
3.50
FT
Haecken
1
-
6
AIK
2.55
3.25
2.80
Švedska » 2. liga »
Superettan
FT
Norrby
0
-
2
Oesters IF
2.80
3.50
2.30
FT
Syrianska
1
-
2
Gefle
2.85
3.45
2.30
FT
Helsingborg
0
-
0
Falkenbergs FF
1.80
3.70
3.90
Švajcarska » 1. liga »
Super League
FT
Lugano
0
-
3
Grasshopper
2.10
3.50
3.25
FT
Sion
0
-
1
Young Boys
3.50
3.70
1.95
FT
St. Gallen
3
-
0
Thun
2.35
3.60
2.75
Švajcarska » 2. liga »
Challenge League
FT
Servette
5
-
1
Wohlen
1.25
5.00
8.00
FT
FC Vaduz
1
-
0
Chiasso
1.60
3.85
4.60
FT
Winterthur
0
-
1
Xamax
4.20
3.90
1.60
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Chonburi
1
-
1
Ubon UMT FC
1.50
4.00
4.60
FT
Pattaya United
2
-
5
Port FC
1.65
3.80
3.90
FT
Ratchaburi FC
0
-
2
Buriram United
4.70
3.85
1.50
Turska » 2. liga »
1. Lig
FT
Giresunspor
0
-
0
Elazigspor
1.60
3.35
5.10
FT
Erzurum BB
0
-
2
Boluspor
-
-
-
FT
Gaziantep BB
2
-
2
Eskisehirspor
1.80
3.40
3.85
FT
Ankaragucu
1
-
0
Samsunspor
-
-
-
Ukrajina » 1. liga »
Premier League
FT
Stal Dneprodzhezhinsk
1
-
1
Olimpik Donetsk
-
-
-
FT
Illichivets
1
-
1
FC Olexandria
2.48
3.00
2.75
FT
Karpaty
1
-
1
Chernomorets Odessa
1.95
3.20
3.70
FT
Vorskla
1
-
1
Zorya
2.55
3.00
2.70
Ukrajina » 2. liga »
1. Division
FT
FC Kremin Kremenchuk
0
-
1
Desna
6.50
4.60
1.28
FT
FC Sumy
1
-
1
FC Balkany
2.45
3.25
2.35
FT
Naftovik
1
-
2
FC Avanhard Kramatorsk
2.18
3.25
2.70
FT
Cherkasky Dnipro
1
-
0
Zhemchuzhyna Odesa
2.14
3.45
2.65
FT
MFK Mykolaiv
1
-
1
Rukh Vynnyky
-
-
-
FT
Inhulets Petrove
1
-
2
Poltava
2.18
3.00
2.90
Argentina » 4. liga »
Four argentinian league
FT
Dock Sud
2
-
0
Berazategui
1.67
3.30
4.75
FT
CA Defensores Unidos
1
-
0
Ituzaingo
1.57
3.60
5.00
FT
Sportivo Barracas
2
-
2
Central Cordoba de Rosario
2.10
3.10
3.20
FT
Argentino de Quilmes
0
-
1
El Porvenir
2.10
3.10
3.20
FT
Leandro N. Alem
0
-
0
Canuelas
2.30
2.90
3.00
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Racing
0
-
1
Nacional
5.30
3.40
1.60
SAD » 2. liga »
NASL
FT
New York Cosmos
0
-
2
Carolina RailHawks
1.74
3.35
3.95
FT
San Francisco Deltas
2
-
1
FC Edmonton
1.98
3.20
3.25
FT
Jacksonville Armada FC
0
-
3
Miami FC
2.90
3.10
2.18
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Atletico Socopo
2
-
1
Caracas
-
-
-
FT
Deportivo Anzoategui
1
-
1
Mineros De Guayana
2.38
3.20
2.48
FT
Portuguesa FC
0
-
0
Metropolitanos FC
2.04
3.15
3.10
FT
Deportivo La Guaira
0
-
0
Monagas SC
2.16
3.20
2.75
FT
Atletico Venezuela
1
-
1
Zamora FC
-
-
-
Belgija » 3. liga »
Belgian Third league
FT
Chatelet SC
1
-
1
Oosterzonen
-
-
-
FT
Royal Knokke FC
0
-
0
Hamme
-
-
-
FT
Eendracht Aalst
4
-
2
Seraing United
-
-
-
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Esbjerg fB
1
-
1
HB Koege
2.20
3.25
3.15
FT
Viborg
4
-
3
FC Roskilde
1.95
3.60
3.50
FT
Vendsyssel FF
4
-
2
Nykoebing FC
1.85
3.70
3.70
FT
Fredericia
5
-
1
Brabrand
1.47
4.25
6.00
FT
Thisted
1
-
1
Vejle Boldklub
3.45
3.60
1.95
FT
Fremad Amager
1
-
0
Skive
1.95
3.50
3.60
Danska » 3. liga »
2. Division
FT
Avarta
0
-
2
HIK
1.85
3.50
3.50
FT
Naestved
1
-
2
Hvidovre
2.70
3.35
2.30
Danska » 4. liga »
Danmarksserien
FT
Holbaek
2
-
1
Karlslunde IF
1.50
4.10
4.25
FT
Esbjerg fB II
1
-
4
Aarhus Fremad II
-
-
-
FT
Viborg II
1
-
1
Vejgaard
-
-
-
FT
Slagelse
6
-
1
Fredensborg BI
-
-
-
FT
FC Odsherred
1
-
0
KFUM Roskilde
-
-
-
Engleska » 6. liga »
National League North/South
FT
FC United of Manchester
3
-
1
Tamworth
2.90
3.50
2.07
Engleska »
Premier Reserve League
FT
Sunderland U23
1
-
2
West Ham U21
-
-
-
Finska » 1. liga »
Veikkausliga
FT
PS Kemi
1
-
1
VPS
3.10
3.25
2.30
FT
FC Lahti
1
-
1
RoPS
1.40
4.30
7.00
FT
KuPS
3
-
2
HIFK
1.45
4.20
6.75
Finska » 3. liga »
Kakkonen
FT
Sudet
3
-
0
Legirus Inter
1.65
4.10
3.65
FT
Mikkelin Kissat
3
-
1
Kultsu
2.05
4.00
2.60
FT
PK Keski-Uusimaa
0
-
1
FC KTP
6.00
4.70
1.32
FT
Klubi 04
1
-
0
JaePS
1.28
4.90
6.40
FT
BK-46
1
-
1
SalPa
1.90
3.85
2.95
FT
VIFK
1
-
0
SC KuFu-98
2.50
3.60
2.30
FT
Espoo
8
-
0
EsPa
1.40
4.50
5.00
FT
Naerpes Kraft
6
-
0
TP-47
1.60
4.10
3.80
FT
KaePa
2
-
0
Peimari UTD
2.00
3.50
3.00
FT
FC Jazz
2
-
2
Tampere
2.00
3.95
2.75
FT
JBK
1
-
2
JS Hercules
2.00
3.85
2.75
FT
GBK
3
-
1
FC Villiketut
1.06
8.50
15.00
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
Carl Zeiss Jena II
4
-
1
Plauen
5.30
4.60
1.32
FT
Niendorfer TSV
3
-
2
VfL Pinneberg
1.65
3.90
3.40
FT
Wedeler TSV
5
-
1
Hamburger SV III
-
-
-
FT
TSV Buchholz
0
-
1
FC Suederelbe
2.14
4.00
2.32
FT
SV Altluedersdorf
2
-
5
Brandenburger SC Sued
2.75
4.10
1.85
FT
SV Gruen-Weiß Brieselang
2
-
0
FC Strausberg
3.75
4.10
1.55
FT
SV Victoria Seelow
1
-
0
FC Mecklenburg Schwerin
1.70
3.95
3.15
FT
CFC Hertha 06
0
-
4
Optik Rathenow
6.40
5.40
1.22
FT
SV Merseburg 99
3
-
3
BSG Wismut Gera
2.08
3.60
2.55
FT
1. FC Lok Stendal
2
-
1
FSV Barleben 1911
-
-
-
FT
Staaken
1
-
1
SV Lichtenberg 47
-
-
-
FT
TSV Laegerdorf
3
-
3
SV Eichede
3.75
4.20
1.55
FT
TuS Schwachhausen
2
-
5
SG Aumund-Vegesack
-
-
-
FT
Habenhauser FV
0
-
0
BTS Neustadt
-
-
-
FT
Leher
0
-
5
Bremer SV
-
-
-
FT
TSV Schwabmuenchen
0
-
1
TSV Rain/Lech
2.43
3.75
2.12
FT
FSV Erlangen-Bruck
1
-
0
DJK Gebenbach
-
-
-
FT
DJK Don Bosco Bamberg
0
-
0
SpVgg Bayern Hof
1.65
3.90
3.40
FT
Eintracht Northeim
0
-
3
Delmenhorst
-
-
-
FT
Heeslinger SC
2
-
0
SSV Vorsfelde
-
-
-
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
4
-
0
Spelle-Venhaus
-
-
-
FT
TuS Bersenbrueck
1
-
3
MTV Eintracht Celle
-
-
-
FT
Ratinger SV
2
-
0
VfB Homberg
2.90
3.75
1.85
FT
SW Essen
5
-
4
Sportfreunde Baumberg
2.14
3.75
2.40
FT
TV Jahn Hiesfeld
2
-
2
SC Duesseldorf West
1.80
3.85
3.00
FT
Cronenberger SC
1
-
3
VfR Krefeld Fischeln
2.55
3.75
2.04
FT
FC Bocholt
0
-
1
SV Straelen
-
-
-
FT
Velbert
0
-
1
TuRU Duesseldorf
1.38
4.20
5.00
FT
Hammer SpVg
3
-
0
TuS Ennepetal
1.42
4.20
4.60
FT
Lippstadt
1
-
0
TSG Sprockhoevel
1.95
3.75
2.70
FT
FC Guetersloh
0
-
5
RW Ahlen
2.17
3.75
2.35
FT
Eintracht Rheine
0
-
3
ASC Dortmund
2.90
4.00
1.80
FT
Arminia Bielefeld II
0
-
2
Schalke 04 II
2.80
3.55
1.95
FT
FC Monheim
4
-
0
VfB Speldorf
-
-
-
FT
TuS Haltern
4
-
1
SC Westfalia Herne
-
-
-
FT
DSC 99 Duesseldorf
0
-
4
SpVg Schonnebeck
-
-
-
FT
TSV Wankendorf
0
-
3
NTSV Strand
-
-
-
FT
TuS RW Koblenz
2
-
0
FV Dudenhofen
1.55
3.95
3.85
FT
FV Engers
1
-
1
FV Eppelborn
-
-
-
FT
FC Huerth
0
-
4
VfL Vichttal
-
-
-
FT
Bergisch Gladbach
1
-
1
Spvg Wesseling Urfeld
1.76
3.75
3.15
FT
Borussia Freialdenhoven
2
-
1
FC Hennef 05
-
-
-
FT
Viktoria Arnoldsweiler
0
-
1
TSC Euskirchen
2.63
3.55
2.04
FT
SV Breinig
6
-
0
Pesch
-
-
-
FT
Siegburger SV 04
3
-
1
SSV Merten
-
-
-
FT
Hilal Maroc Bergheim
4
-
2
VfL Alfter
3.35
3.75
1.70
FT
TSV Kornburg
0
-
1
1860 Muenchen II
-
-
-
FT
FC Amberg
3
-
1
DJK Ammerthal
3.40
3.90
1.65
FT
MTV Gifhorn
3
-
2
SVG Goettingen
1.85
3.75
2.90
Hong kong » 2. liga »
Hong kong second division
FT
Wong Tai Sin
6
-
2
South China
-
-
-
FT
Kwun Tong
0
-
0
Dreams Metro Gallery
-
-
-
FT
Double Flower
0
-
1
Tung Sing
-
-
-
FT
Citizen
0
-
5
Sun Hei Sports Club
-
-
-
FT
Wing Yee
1
-
2
Hoi King
-
-
-
FT
Tai Chung
2
-
3
SR Mutual
-
-
-
Iran » 2. liga »
Azadegan League
FT
Mes Rafsanjan
0
-
0
Shahrdari Tabriz
-
-
-
FT
Nassaji Mazandaran FC
2
-
1
Malavan
2.45
2.80
2.70
FT
Fajr Sepasi
1
-
0
Iranjavan Bushehr
1.89
3.15
3.45
FT
Saba Qom
2
-
2
Gol Gohar
3.45
2.75
2.08
FT
Machine Sazi FC
1
-
2
Aluminium Arak
1.70
3.20
4.20
FT
Mes Kerman
0
-
0
New Bargh Fars
-
-
-
Italija » 4. liga »
Serie D
FT
Imolese Calcio
2
-
0
Tuttocuoio
-
-
-
FT
Fiorenzuola
5
-
0
Sasso Marconi
-
-
-
FT
Correggese
1
-
2
Villabiagio
-
-
-
FT
Virtus Verona
3
-
2
Este
-
-
-
FT
Savona
0
-
0
Ponsacco
-
-
-
FT
Legnago Salus
1
-
1
Calvi Noale
-
-
-
FT
Belluno
1
-
2
Mantova
-
-
-
WO
Delta Calcio Rovigo
0
-
3
ASD Liventina
-
-
-
FT
Clodiense
2
-
2
Tamai
-
-
-
FT
Mezzolara
1
-
2
Colligiana
-
-
-
FT
Pianese
0
-
0
Castelvetro
-
-
-
FT
Rignanese
1
-
2
Lavagnese
-
-
-
FT
Real Forte Querceta
2
-
0
Ghivizzano Borgoamozzano
-
-
-
FT
Massese
1
-
0
Finale
-
-
-
FT
Scandicci
0
-
1
Albissola
-
-
-
FT
Argentina
1
-
4
Seravezza
-
-
-
FT
Vivi Altotevere Sansepolcro
1
-
3
Sangiovannese
-
-
-
FT
Trestina
2
-
0
Vigor Carpaneto
-
-
-
FT
Romagna Centro
2
-
1
Lentigione
-
-
-
FT
Cjarlins Muzane
0
-
0
Union Feltre
-
-
-
FT
Montebelluna
1
-
1
Campodarsego
-
-
-
FT
ASD Varesina
1
-
3
Borgosesia
-
-
-
FT
Pro Sesto
0
-
1
Caronnese
-
-
-
FT
OltrepoVoghera
2
-
0
A.S. Casale
-
-
-
FT
Olginatese
0
-
0
USD Castellazzo
-
-
-
FT
Inveruno
1
-
0
Varese
-
-
-
FT
ASDC Gozzano
2
-
0
Borgaro Torinese
-
-
-
FT
Folgore Caratese
5
-
0
Seregno
-
-
-
FT
Como
3
-
1
Pavia
-
-
-
FT
Derthona
0
-
2
Arconatese
-
-
-
FT
Ambrosiana
0
-
4
Adriese
-
-
-
FT
Abano
0
-
3
ArzignanoChiampo
-
-
-
FT
Bra
2
-
1
ASD Calcio Chieri 1955
-
-
-
FT
Sestri Levante
2
-
1
San Donato
-
-
-
FT
Aquila Montevarchi
1
-
0
Sammaurese
-
-
-
FT
Viareggio
3
-
0
SCD Ligorna
-
-
-
FT
Flaminia
1
-
0
Nuorese
-
-
-
FT
Latina
3
-
0
Ostia Mare
-
-
-
FT
Lupa Roma
1
-
1
Cassino
-
-
-
FT
San Teodoro
1
-
4
ASD Trastevere
-
-
-
FT
Latte Dolce
0
-
1
Budoni
-
-
-
FT
San Severo
0
-
2
Gravina
-
-
-
FT
Audace Cerignola
2
-
0
Taranto
-
-
-
FT
Aversa Normanna
2
-
2
Gragnano
-
-
-
FT
Aprilia
1
-
2
Anziolavinio
-
-
-
FT
SSD Albalonga
3
-
1
Monterosi
-
-
-
FT
Jesina
1
-
0
San Marino
-
-
-
FT
ASD Monticelli
1
-
1
Recanatese
-
-
-
FT
Pomigliano
2
-
0
ACD Nardo
-
-
-
FT
Nerostellati Frattese
0
-
1
AP Turris
-
-
-
FT
Palazzolo
1
-
0
Gelbison Cilento
-
-
-
FT
Roccella
1
-
1
Cittanovese
-
-
-
FT
US Palmese
1
-
0
Isola Caporizzuto
-
-
-
FT
Igea Virtus
5
-
2
Paceco
-
-
-
FT
Ebolitana
1
-
1
Sancataldese
-
-
-
FT
Messina
1
-
1
Gela
-
-
-
FT
Francavilla Calcio 1927
2
-
3
AZ Picerno ASD
-
-
-
FT
Team Altamura
1
-
2
Cavese
-
-
-
FT
Potenza
7
-
0
Manfredonia
-
-
-
FT
Sarnese 1926
5
-
0
Madrepietra Daunia
-
-
-
FT
Vibonese
2
-
0
Portici
-
-
-
FT
Montecatini
1
-
2
Sanremese
-
-
-
FT
Fabriano Cerreto
2
-
3
Castelfidardo
-
-
-
FT
Olympia Agnonese
0
-
1
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
San Nicolo
4
-
3
ASD Pineto
-
-
-
FT
Vastese
0
-
2
Matelica
-
-
-
FT
Vis Pesaro
2
-
1
Avezzano
-
-
-
FT
Rimini
1
-
1
Forli
-
-
-
FT
Sangiustese
1
-
0
L'Aquila
-
-
-
FT
Atletico SFF
5
-
0
ASD Lanusei
-
-
-
FT
Tortoli
0
-
2
Rieti
-
-
-
FT
Troina
3
-
1
Acireale
-
-
-
FT
Ercolanese
2
-
0
Nocerina
-
-
-
FT
Scanzorosciate
1
-
2
Trento
-
-
-
FT
Lumezzane
0
-
1
Ciliverghe Mazzano
-
-
-
FT
Pontisola
0
-
2
Rezzato
-
-
-
FT
Virtus Bergamo Alzanoseriate
1
-
0
Lecco
-
-
-
FT
Ciserano
0
-
1
Levico Terme
-
-
-
FT
Caravaggio
1
-
2
Darfo Boario
-
-
-
FT
US Bustese
0
-
2
Pergolettese
-
-
-
FT
Crema
2
-
0
Grumellese
-
-
-
Kosovo » 1. liga »
Superliga
FT
KF Vllaznia Pozheran
0
-
4
Drita
-
-
-
Malta » 2. liga »
Second Malta league
FT
Marsa FC
1
-
1
Qrendi
-
-
-
FT
Sirens FC
2
-
1
Vittoriosa Stars
-
-
-
FT
Rabat Ajax FC
2
-
3
Zebbug Rangers
-
-
-
FT
Zejtun Corinthians FC
1
-
3
San Gwann FC
-
-
-
Norveška » 3. liga »
2. Division
FT
Vard Haugesund
0
-
1
Nardo
1.55
4.10
4.40
FT
Alta
2
-
2
Grorud
1.37
4.20
6.50
FT
Skeid
1
-
1
Raufoss
2.30
3.65
2.50
FT
Vindbjart
1
-
3
Fana
1.40
4.40
5.25
FT
Vidar
0
-
3
Hoedd
-
-
-
FT
NIL-Trysil
0
-
1
Finnsnes
1.65
4.10
3.80
FT
Notodden
2
-
1
Nest Sotra
1.80
4.10
3.15
FT
Hoenefoss
2
-
1
Bryne
4.30
3.50
1.72
Norveška » 4. liga »
3. Division Avdeling 1
FT
Senja
3
-
2
Skjetten
1.70
4.50
3.05
FT
Salangen
1
-
4
Loerenskog
3.80
4.70
1.50
FT
Junkeren
1
-
1
Steinkjer
1.95
4.35
2.55
FT
Skedsmo
0
-
0
Harstad
2.15
4.50
2.25
FT
Lyn
3
-
0
Flisa
1.12
7.00
9.00
Rusija » 3. liga »
Russian third league
FT
FC Chelyabinsk
1
-
3
NoSta
-
-
-
FT
Metalurg Lypetsk
2
-
1
FC Rotor Volgograd II
-
-
-
FT
Lada Togliati
0
-
2
Zenit Izhevsk
-
-
-
FT
Mordovya
1
-
0
Krylya Sovetov Samara II
-
-
-
FT
Volga Ulyanovsk
1
-
0
Anzhi-Junior Zelenodolsk
-
-
-
FT
Torpedo Armavir
5
-
0
Dinamo Stavropol
-
-
-
Koreja Sjeverna » 3. liga »
National League
FT
Busan Transport Corp
2
-
2
Changwon City
2.75
3.20
2.30
Švedska » 3. liga »
1. Division
FT
IFK Luleaa
0
-
0
Akropolis IF
9.00
5.75
1.20
FT
Arameiska-Syrianska IF
5
-
3
Umeaa
2.30
3.50
2.60
FT
Vaesteraas SK
2
-
1
Vasalunds IF
1.50
4.10
4.80
FT
Landskrona BoIS
2
-
0
Aengelholms FF
1.32
4.60
7.50
FT
IK Brage
1
-
1
Nykoepings BIS
1.47
4.25
5.00
Švedska » 4. liga »
2. Division Norra Götaland
FT
Syrianska IF Kerburan
1
-
6
Sundbybergs IK
-
-
-
FT
Hudiksvalls FF
6
-
2
Bollnaes GIF FF
1.33
4.40
6.00
FT
Soedertaelje FK
2
-
2
Huddinge IF
-
-
-
FT
Nybro IF
1
-
4
IFK Berga
5.00
3.90
1.45
FT
Oesterlen FF
0
-
4
Torns IF
3.00
3.80
1.85
FT
FC Gute
3
-
0
IFK Lidingoe
-
-
-
Švajcarska » 4. liga »
Erste Liga Classic
FT
FC Muensingen
1
-
1
Luzern II
-
-
-
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Army United
2
-
1
PTT Rayong FC
-
-
-
FT
Nakhon Pathom
4
-
1
Songkhla United FC
-
-
-
FT
Prachuap FC
2
-
1
Trat FC
-
-
-
FT
Chiangmai FC
1
-
3
Nong Bua Pitchaya FC
-
-
-
Turska » 3. liga »
2. Lig
FT
Bugsasspor
2
-
1
Bandirmaspor
-
-
-
FT
Sariyer
2
-
2
Eyupspor
-
-
-
FT
Sancaktepe Belediyespor
0
-
2
Menemen Belediyespor
-
-
-
FT
Pendikspor
0
-
0
Sakaryaspor
-
-
-
FT
Afjet Afyonspor
3
-
0
Tuzlaspor
-
-
-
Turska » 4. liga »
Fourth Turkey league
FT
Cizrespor
2
-
0
Ankara Adliyespor
-
-
-
FT
24 Erzincanspor
2
-
0
1461 Trabzon
-
-
-
FT
Arsinspor
1
-
0
Osmaniyespor
-
-
-
FT
Kozan Belediyespor
3
-
2
Duczespor
-
-
-
FT
Ankara Demirspor
0
-
2
Kasimpasa Erokspor
-
-
-
FT
Bayrampasa
2
-
1
Yomraspor
-
-
-
FT
Anadolu Uskudar 1908
1
-
0
Kirikhanspor
-
-
-
FT
Kizilcabolukspor
2
-
1
Bursa Niluferspor
-
-
-
SAD » 3. liga »
USL Pro League
FT
Richmond Kickers
1
-
0
Rochester Rhinos
2.95
3.10
2.15
FT
Orlando City II
2
-
1
Charleston Battery
2.20
3.15
2.85
FT
Tampa Bay Rowdies
1
-
0
Charlotte Independence
2.20
3.30
2.70
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
1
-
3
Swope Park Rangers
2.55
3.35
2.28
FT
Tulsa Roughnecks FC
1
-
0
LA Galaxy II
-
-
-
FT
Saint Louis FC
2
-
2
FC Cincinnati
2.40
3.50
2.40
FT
San Antonio FC
0
-
1
Rio Grande Valley FC
1.40
4.10
5.50
FT
Reno 1868 FC
6
-
1
Portland Timbers II
1.18
5.10
10.00
FT
Sacramento Republic FC
1
-
3
OKC Energy FC
1.91
3.40
3.20
FT
Ottawa Fury
1
-
1
Louisville City FC
3.30
3.50
1.83
FT
Bethlehem Steel FC
3
-
2
Pittsburgh Riverhounds
2.10
3.20
2.95
Uzbekistan » 2. liga »
Second Uzbekistan league
FT
FK Zaamin
3
-
0
Sementchi Kuvasoy
-
-
-
FT
Ghallakor-Avtomobilchi
0
-
1
Uz Dong Joo Andijon
-
-
-
FT
Istiqlol
1
-
0
Naryn Hakkulabad
-
-
-
FT
Andijon
4
-
1
Yozavon
-
-
-
FT
Nasaf 2
1
-
0
Orol Nukus
-
-
-
FT
Surkhon-2011
0
-
1
Khorezm
-
-
-
WO
NBU-Osiyo
3
-
0
Nurafshon
-
-
-
FT
FK Yangiyer
2
-
2
Mashal Muborak 2
-
-
-
Venecuela » 2. liga »
Segunda Division
FT
Diamantes de Guayana
0
-
0
Margarita
-
-
-
FT
Llaneros Guanare
2
-
1
Atletico Guanare
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori