Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
3
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
April
30
Utorak
Maj
01
Srijeda
Maj
02
Jučer
Maj
03
Danas
Maj
04
Sutra
Maj
05
Nedjelja
Maj
06
Ponedjeljak
Rezultati 20 maj 2018
Rezultati uživo
20 maj 2018
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
3
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
3
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 1. liga »
Premier League
FT
Radnik Bijeljina
3
-
3
Siroki Brijeg
2.90
3.10
2.12
FT
Zrinjski Mostar
4
-
0
FK Krupa
1.10
6.40
14.00
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Valencia
2
-
1
Deportivo La Coruna
1.27
6.20
10.00
FT
Athletic Bilbao
0
-
1
Espanyol
1.90
3.80
4.00
FT
Atletico Madrid
2
-
2
Eibar
1.44
4.45
8.40
FT
Barcelona
1
-
0
Real Sociedad
1.31
6.30
8.60
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Genoa
1
-
2
Torino
2.20
3.65
3.10
FT
Cagliari
1
-
0
Atalanta
3.15
3.55
2.23
FT
ChievoVerona
1
-
0
Benevento
1.72
3.95
4.60
FT
Udinese
1
-
0
Bologna
1.45
4.40
7.00
FT
SSC Napoli
2
-
1
Crotone
1.38
5.40
7.00
FT
AC Milan
5
-
1
Fiorentina
1.66
4.10
4.80
FT
SPAL 2013
3
-
1
Sampdoria
1.76
3.70
4.70
FT
Lazio
2
-
3
Inter
2.55
3.55
2.63
FT
Sassuolo
0
-
1
Roma
4.60
3.85
1.74
Bosna » 2. liga »
1. Division FBiH
FT
Tosk Tesanj
4
-
2
Slaven Zivinice
-
-
-
FT
FK Sloga Simin Han
1
-
2
FK Velez Mostar
-
-
-
SAD » 1. liga »
Major League Soccer
FT
New England Rev.
0
-
1
Columbus Crew
2.15
3.80
2.95
FT
Philadelphia Union
4
-
1
Real Salt Lake
1.75
3.55
4.60
FT
San Jose Earthquakes
1
-
3
DC United
1.95
3.45
3.75
FT
Minnesota United
1
-
1
Sporting Kansas City
3.85
3.70
1.85
FT
Chicago Fire
2
-
3
Houston Dynamo
2.25
3.45
3.00
Andora » kup »
Cup
FT
FC Santa Coloma
2
-
1
Sant Julia
-
-
-
EURO U-17 qualification
FT (P)
Italy U17
2
-
2
Netherlands U17
Kaznene udarce: 1-4
3.10
3.05
2.20
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
Brown de Adrogue
2
-
4
Sarmiento
2.48
2.80
2.95
FT
San Martin de Tucuman
3
-
0
Agropecuario
-
-
-
Argentina » 3. liga »
Primera B Metropolitana
FT
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
0
-
0
Gimnasia Mendoza
-
-
-
Friendlies
FT
Jordan
3
-
0
Cyprus
2.85
3.00
2.50
Friendlies U-21
FT
Russia U21
3
-
0
Cyprus U21
1.24
5.00
8.50
Armenija » 1. liga »
Premier League
FT
Alashkert FC
2
-
0
Gandzasar
-
-
-
FT
FC Banants
2
-
0
Ararat
1.30
4.25
7.00
WO
Shirak
0
-
3
Pyunik
1.35
3.90
7.00
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Sunshine Coast
1
-
4
North Queensland United FC
-
-
-
FT
Valentine Phoenix
1
-
2
Adamstown Rosebud FC
2.28
3.65
2.45
FT
Maitland
2
-
3
Lambton Jaffas FC
2.18
3.35
2.75
FT
Hamilton Olympic
2
-
4
Broadmeadow Magic
3.45
3.95
1.72
FT
Wollongong Wolves
1
-
0
Marconi Stallions
2.15
3.40
2.75
FT
Hakoah Sydney City East
1
-
3
APIA Leichhardt Tigers
4.25
3.95
1.57
FT
Melbourne Knights
3
-
2
Bulleen Lions
-
-
-
FT
Monaro Panthers
3
-
4
Tuggeranong United
-
-
-
FT
Canberra FC
4
-
1
Woden Valley
-
-
-
FT
Tigers FC
1
-
3
Canberra Olympic
-
-
-
FT
West Torrens Birkalla
1
-
1
Adelaide Comets
3.65
4.10
1.65
FT
Adelaide United Youth
3
-
3
Sturt Lions
1.40
4.40
5.25
FT
South Melbourne
0
-
3
Avondale Heights
2.28
3.45
2.55
FT
Heidelberg United
6
-
1
Kingston City
1.24
5.00
8.00
FT
West Adelaide
1
-
3
Adelaide Olympic
2.38
3.60
2.38
Australija » 3. liga »
3
FT
Mounties Wanderers
1
-
1
Macarthur Rams
-
-
-
FT
Melbourne Victory Youth
2
-
1
Sunshine George Cross
-
-
-
FT
Bayside United
3
-
0
Brisbane Knights
-
-
-
OFC Champions League
FT
Lautoka
3
-
4
Team Wellington
-
-
-
Australija »
Youth 2
FT
Sunshine Coast U20
0
-
3
Gold Coast United FC U20
-
-
-
FT
Melbourne Knights FC U20
1
-
0
Bulleen Lions U20
2.00
3.80
2.70
FT
South Melbourne FC U20
3
-
0
Avondale Heights U20
1.55
3.95
4.20
FT
Heidelberg United U20
0
-
0
Kingston City U20
2.45
3.55
2.23
Austrija » 1. liga »
tipp3-Bundesliga
FT
Salzburg
1
-
0
Mattersburg
1.20
6.40
10.50
FT
Sturm Graz
2
-
0
Admira Moedling
1.37
5.30
6.10
FT
Rapid Wien
4
-
1
Altach
1.30
5.10
8.50
FT
SKN St. Poelten
2
-
0
Austria Wien
2.95
3.65
2.15
FT
LASK Linz
1
-
3
Wolfsberger AC
1.50
3.90
6.10
Austrija » 3. liga »
Regionalliga
FT
Admira Moedling (A)
0
-
2
Wiener SK
2.23
3.35
2.55
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
Sumqayit
1
-
2
Zira
-
-
-
FT
FC Kapaz
1
-
2
FK Neftchi
5.80
3.40
1.49
FT
Shabail
0
-
1
Inter Baku
2.25
3.05
2.75
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
Dnepr Mogilev
0
-
0
FC Minsk
2.35
2.80
3.00
FT
FC Torpedo Minsk
0
-
0
Smolevichy
-
-
-
Bjelorusija » 2. liga »
1. Division
FT
Zvezda-BGU
3
-
0
Khimik Svetlogorsk
-
-
-
FT
Volna
0
-
1
Slavia Mozyr
-
-
-
FT
Belshina Bobruisk
1
-
0
Lida
-
-
-
FT
Naftan Novopolotsk
1
-
1
Baranovichi
-
-
-
FT
Granit Mikashevichi
3
-
3
Underdog Chist
-
-
-
FT
FC Slonim
2
-
2
Gomelzheldortrans
-
-
-
FT
JUA Zhitkovichi
2
-
1
FK Orsha
-
-
-
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Club Brugge
0
-
1
Gent
2.08
3.65
3.35
FT
Sporting Charleroi
0
-
0
Standard Liege
3.45
3.50
2.10
FT
Anderlecht
1
-
2
Genk
2.04
3.70
3.45
Bolivija » 1. liga »
LFPB
FT
Guabira
2
-
2
Sport Boys Warnes
1.80
3.70
3.40
FT
Bolivar
0
-
1
The Strongest
2.12
3.25
3.00
FT
San Jose
2
-
4
Jorge Wilstermann
2.00
3.40
3.20
Brazil » 1. liga »
Serie A
FT
Flamengo
1
-
1
Vasco da Gama
1.54
3.60
5.80
FT
Palmeiras
3
-
0
Bahia
1.38
4.25
7.00
FT
Vitoria
2
-
1
Ceara
1.80
3.40
4.10
FT
Parana Clube
0
-
0
Gremio
4.25
3.20
1.82
FT
America MG
1
-
0
Botafogo RJ
2.17
3.10
3.15
FT
Sao Paulo
1
-
0
Santos FC
1.90
3.20
3.80
FT
Sport
1
-
1
Corinthians
1.95
3.00
4.00
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
Boa Esporte Clube
1
-
1
Coritiba
2.48
2.95
2.70
FT
Brasil
1
-
2
Sampaio Correa
1.79
3.20
4.20
Brazil » 3. liga »
Serie C
FT
Santa Cruz
2
-
3
Botafogo PB
1.92
3.30
3.85
FT
Salgueiro
3
-
0
ABC
3.65
3.20
2.00
FT
Ypiranga RS
0
-
0
Tombense FC
2.05
3.20
3.50
FT
Botafogo SP
3
-
0
Joinville
1.50
3.85
6.50
FT
Tupi
0
-
1
Luverdense
2.55
3.15
2.60
FT
Globo FC
2
-
1
Atletico Acreano
2.25
3.15
3.10
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Ludogorets Razgrad
2
-
2
Botev Plovdiv
1.94
4.30
2.85
FT
Vereya
0
-
2
Levski Sofia
11.50
5.60
1.20
FT
PFC CSKA-Sofia
1
-
0
Beroe
-
-
-
Kanada » 1. liga »
CSL
FT
Vorkuta
3
-
0
Hamilton City
-
-
-
FT
FC Ukraine United
2
-
0
Scarborough SC
-
-
-
Čile » 1. liga »
Primera Division
FT
Antofagasta
3
-
2
Everton CD
2.17
3.15
3.00
FT
Universidad de Concepcion
0
-
0
Universidad Catolica
2.35
3.20
2.70
Čile » 2. liga »
Primera B
FT
Melipilla
2
-
0
Cobresal
-
-
-
FT
Magallanes
0
-
1
Rangers
2.15
3.25
3.10
FT
Santiago Morning
2
-
1
Coquimbo Unido
2.00
3.20
3.50
FT
La Serena
4
-
1
San Marcos
2.10
3.25
3.20
FT
Atletico Nublense
5
-
0
Cobreloa
-
-
-
Kina » 1. liga »
Super League
FT
Beijing Renhe
2
-
0
Guangzhou Evergrande
-
-
-
FT
Tianjin Quanjian
2
-
1
Shanghai Shenhua
1.57
4.20
5.00
FT
Dalian Yifang
2
-
1
Guizhou Hengfeng Zhicheng
1.90
3.60
3.70
FT
Shanghai SIPG FC
2
-
0
Jiangsu Suning FC
1.85
3.75
3.75
Kina » 2. liga »
League
FT
Dalian Transcendence
1
-
1
Shenzhen FC
5.40
4.35
1.40
FT
Zhejiang Yiteng
3
-
2
Heilongjiang Lava Spring FC
-
-
-
FT
Shijiazhuang Ever Bright
3
-
1
Xinjiang Tianshan
-
-
-
FT
Meizhou Hakka
0
-
0
Wuhan Zall
3.10
3.70
1.90
FT
Nei Mongol Zhongyou FC
2
-
2
Beijing BG
-
-
-
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Atletico Nacional
2
-
0
Deportivo Cali
1.33
4.30
10.00
FT (P)
Atletico Huila
0
-
0
Patriotas
Kaznene udarce: 3-1
1.72
3.20
5.20
Kolumbija » 2. liga »
Torneo Aguila
FT
Real Santander
0
-
1
Real Cartagena
2.05
2.88
3.30
FT
Universitario Popayan
0
-
0
Deportivo Pereira
2.75
2.95
2.30
FT
Atletico FC
0
-
3
Cucuta
2.95
2.65
2.38
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
Deportiva San Carlos
3
-
3
ADR Jicaral
-
-
-
Hrvatska » 2. liga »
2. Division
FT
Dinamo Zagreb B
1
-
0
HNK Gorica
-
-
-
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Vitkovice
4
-
2
Sokolov
1.60
3.85
4.25
FT
Frydek-Mistek
1
-
2
Usti nad Labem
2.25
3.30
2.75
FT
Hradec Kralove
1
-
4
Opava
2.43
3.40
2.48
FT
Olympia HK
4
-
1
Znojmo
1.85
3.20
3.85
FT
Pribram
3
-
1
Pardubice
1.58
3.65
4.70
FT
FK Varnsdorf
1
-
1
FK MAS Taborsko
3.75
1.75
3.55
FT
Budejovice
0
-
0
Trinec
1.85
3.60
3.40
FT
FC Vlasim
1
-
2
Zizkov
2.30
3.25
2.70
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Damsoe
0
-
4
Sundby
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Super League
FT
TP Mazembe
0
-
0
AS Vita Club
-
-
-
Ekvador » 1. liga »
Ecuadorian Serie A
FT
Delfin
3
-
1
Tecnico Universitario
-
-
-
FT
El Nacional
2
-
1
LDU de Quito
2.85
3.20
2.35
Ekvador » 2. liga »
Serie B
FT
Santa Rita
4
-
2
Mushuc Runa
-
-
-
Egipat » 1. liga »
1. Division
FT
Al Ahly
2
-
0
Al Masry
2.70
2.95
2.60
El Salvador » 1. liga »
Primera Division
20 maj 22:00
Santa Tecla FC
-
Alianza FC
-
-
-
FT
Alianza FC
1
-
0
Santa Tecla FC
1.80
3.45
3.45
Engleska » kup »
FA Trophy
FT (P)
Brackley Town
1
-
1
Bromley
Kaznene udarce: 5-4
2.85
3.15
2.25
Estonija » 1. liga »
Meistriliiga
FT
Parnu JK Vaprus
0
-
4
Talinna Kalev
5.60
4.60
1.36
Estonija » 2. liga »
Esiliiga
FT
Maardu Linnameeskond
3
-
2
Levadia Tallinn U21
-
-
-
FT
Nomme Kalju U21
0
-
5
FC Santos Tartu
-
-
-
Makedonija » 1. liga »
Prva Liga
FT
Pobeda
1
-
0
Renova
-
-
-
FT
Shkupi Skopje
4
-
1
FK Vardar Skopje
-
-
-
FT
FC Academy Pandev
1
-
2
FK Sileks
-
-
-
FT
Rabotnicki
3
-
2
FK Skopje
-
-
-
FT
KF Shkendija
4
-
0
Pelister
-
-
-
Gruzija » 1. liga »
Umaglesi Liga
FT
Lokomotivi Tbilisi
1
-
0
Torpedo Kutaisi
4.60
3.35
1.60
FT
FS Rustavi
0
-
4
Chikhura
-
-
-
FT
Dila Gori
4
-
1
Saburtalo
-
-
-
Grčka » 2. liga »
Football League
FT
Doxa Dramas
7
-
0
AE Sparti
-
-
-
FT
Aris Thessaloniki FC
2
-
0
Panserraikos FC
-
-
-
FT
Panachaiki
4
-
1
Anagennisi Karditsas
-
-
-
FT
Ergotelis
5
-
1
Aiginiakos FC
-
-
-
FT
AE Karaiskakis
2
-
1
Apollon Kalamaria
-
-
-
FT
Kallithea
0
-
1
Trikala
-
-
-
FT
Kissamikos FC
7
-
0
Apollon Larissa
-
-
-
WO
Veria FC
0
-
3
OFI Crete
-
-
-
WO
Acharnaikos FC
0
-
3
Panegialios
-
-
-
Gvatemala » 2. liga »
Guatemala 2
FT
Deportivo Chiantla
2
-
0
CSD Comunicaciones B
-
-
-
Honduras » 1. liga »
Liga Nacional
20 maj 00:00
CD Marathon
-
CD Olimpia
-
-
-
Mađarska » 2. liga »
NB II
FT
Vac FC
1
-
1
Budaors
2.35
3.25
2.45
FT
Szolnok
1
-
2
Budafok
2.28
2.90
2.85
FT
Gyori ETO
3
-
2
Soproni Vasutas SE
-
-
-
FT
Varda SE
1
-
1
Szeged 2011
1.30
3.95
7.50
FT
BFC Siofok
1
-
2
Kazincbarcikai BSC
1.84
2.90
4.00
FT
Aqvital FC Csakvar
1
-
2
Soroksar SC
1.67
3.45
4.00
FT
Cegledi
1
-
1
Dorogi FC
1.90
3.15
3.45
FT
Bekescsaba
3
-
1
Nyiregyhaza Spartacus FC
-
-
-
FT
Mosonmagyarovari TE 1904
3
-
0
Gyirmot
2.14
3.00
3.00
FT
Zalaegerszeg
5
-
4
MTK Budapest
2.07
3.45
2.75
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
Persela Lamongan
2
-
0
Persija Jakarta
2.85
3.20
2.14
Irska » 2. liga »
1. Division
FT
Cabinteely
1
-
2
Galway United FC
5.40
3.85
1.55
Italija » 3. liga »
Serie C1 A
FT
Cosenza
2
-
1
Trapani
2.50
2.95
2.70
FT
FeralpiSalo
2
-
3
Alessandria
2.40
2.95
2.80
FT
Juve Stabia
0
-
0
Reggiana
2.10
3.05
3.20
FT
Piacenza
2
-
1
Sambenedettese
2.30
2.95
2.95
FT
Viterbese
1
-
0
Pisa
2.48
2.95
2.70
Obala Slonovače » 1. liga »
1. Division
FT
ASI D'Abengourou
1
-
2
Williamsville Athletic Club
-
-
-
FT
ASEC Mimosas
3
-
1
Bouake FC
-
-
-
Japan » 1. liga »
J. League
FT
Kashima Antlers
1
-
2
Vegalta Sendai
1.75
3.45
4.50
FT
Nagoya Grampus Eight
2
-
3
Kashiwa Reysol
4.10
3.80
1.72
FT
Kawasaki Frontale
3
-
0
Shimizu S-Pulse
1.57
3.90
5.25
FT
Sagan Tosu
0
-
0
FC Tokyo
2.85
3.15
2.45
FT
Sanfrecce Hiroshima
0
-
2
Cerezo Osaka
2.30
3.25
3.00
FT
Vissel Kobe
4
-
0
Consadole Sapporo
2.20
3.35
3.05
Japan » 2. liga »
J. League 2
FT
Roasso Kumamoto
2
-
1
Mito Hollyhock
2.60
3.20
2.65
FT
Tochigi SC
0
-
0
Machida Zelvia
2.75
3.20
2.50
FT
Yokohama FC
3
-
3
JEF United Chiba
2.30
3.35
2.88
FT
Matsumoto Yamaga
1
-
0
Avispa Fukuoka
2.50
3.10
2.85
FT
Albirex Niigata
0
-
0
Montedio Yamagata
2.10
3.00
3.75
FT
Zweigen Kanazawa
0
-
0
Tokushima Vortis
3.45
3.30
2.05
FT
Kamatamare Sanuki
0
-
3
Ventforet Kofu
5.25
3.70
1.60
FT
Oita Trinita
2
-
2
Renofa Yamaguchi
2.20
3.35
3.05
FT
Ehime FC
1
-
2
Kyoto Sanga FC
3.05
3.05
2.35
Japan » 3. liga »
3
FT
Grulla Morioka
0
-
4
Fujieda MYFC
2.40
3.20
2.60
FT
Blaublitz Akita
1
-
2
Nagano Parceiro
1.60
3.60
4.50
FT
Azul Claro Numazu
0
-
0
Fukushima United
1.90
3.30
3.60
FT
Giravanz Kitakyushu
0
-
4
Gamba Osaka U23
2.40
3.40
2.50
FT
Thespakusatsu Gunma
4
-
1
FC Tokyo U23
1.80
3.50
3.80
Kenija » 1. liga »
Premier League
FT
Nakumatt
2
-
1
Tusker FC
2.65
2.90
2.60
FT
Thika United
0
-
2
AFC Leopards
2.60
2.90
2.65
FT
Gor Mahia
3
-
3
Sofapaka
1.60
3.25
5.75
Kenija » 2. liga »
FKL Nationwide One
FT
Bidco United
0
-
1
Ushuru FC
-
-
-
Letonija » 1. liga »
Virsliga
FT
FS Metta/LU
1
-
3
FK Spartaks
6.40
3.75
1.40
FT
Valmieras FK
0
-
2
FK Liepaja
-
-
-
Litvanija » 1. liga »
A Lyga
FT
Traku FK
1
-
0
Lietava Jonava
1.52
3.60
5.80
Moldavija » 1. liga »
National Division
FT
Dinamo-Auto
0
-
0
FC Sfintul Gheorghe
-
-
-
FT
FC Zaria
2
-
1
Speranta
-
-
-
Crna Gora » 2. liga »
2. Division
WO
Celik
0
-
3
Jezero
-
-
-
FT
Jedinstvo BP
0
-
2
Otrant
-
-
-
FT
Ibar
0
-
3
FK Bokelj
-
-
-
FT
Igalo
1
-
1
FK Lovcen
-
-
-
FT
FK Cetinje
1
-
0
OFK Mladost Ljeskopolje
-
-
-
FT
Mornar
3
-
1
Berane
-
-
-
Holandija »
Promotion/Relegation
FT
Sparta Rotterdam
1
-
3
FC Emmen
1.90
3.80
3.75
FT
De Graafschap
2
-
1
Almere City FC
1.35
5.40
7.00
Nigerija » 1. liga »
1. Division
FT
Ifeanyi Ubah United
1
-
2
Niger Tornadoes
1.44
3.40
8.00
FT
Wikki Tourist
3
-
1
Yobe Desert Stars
-
-
-
FT
Lobi Stars
1
-
0
Enugu Rangers
1.27
4.50
9.00
FT
Katsina United
1
-
0
Sunshine Stars
-
-
-
FT
Nasarawa United
0
-
0
Kano Pillars
-
-
-
FT
Rivers United FC
1
-
0
Plateau United
1.40
3.75
7.50
FT
Kwara United
3
-
1
MFM FC
-
-
-
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Independiente CG
0
-
3
Cerro Porteno
4.40
3.85
1.60
FT
Olimpia
3
-
2
3 de Febrero
-
-
-
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
Club Martin Ledesma
1
-
2
Sportivo San Lorenzo
-
-
-
FT
Deportivo Liberacion
0
-
1
General Caballero
-
-
-
FT
Sportivo Iteno
0
-
0
Club River Plate
-
-
-
FT
RI 3 Corrales
1
-
0
Ovetense
-
-
-
FT
Guairena
2
-
1
Deportivo Caaguazu
-
-
-
FT
2 de Mayo
2
-
2
Fernando de la Mora
-
-
-
FT
Rubio Nu
2
-
3
Fulgencio Yegros
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
Sport Rosario
3
-
2
Alianza Lima
1.80
3.40
4.00
FT
Sport Boys
1
-
1
Sporting Cristal
-
-
-
FT
Universidad San Martin
0
-
0
CD UT Cajamarca
2.12
3.25
3.10
FT
Universitario de Deportes
1
-
1
FBC Melgar
2.08
3.35
3.15
Peru » 2. liga »
Segunda Division
FT
Juan Aurich
1
-
0
Atletico Grau
-
-
-
FT
Alianza Atletico
1
-
2
Deportivo Los Caimanes
-
-
-
FT
Alfredo Salinas
1
-
3
Santa Rosa de Andahuaylas
-
-
-
FT
Sport Loreto
2
-
2
Deportivo Coopsol
-
-
-
FT
Union Huaral
1
-
0
Club Sport Victoria
-
-
-
FT
Deportivo Hualgayoc
1
-
4
Cienciano
-
-
-
FT
Willy Serrato
0
-
1
Carlos A. Mannucci
-
-
-
Filipini » 1. liga »
UFL
FT
Kaya FC
4
-
2
Davao Aguilas
1.50
5.00
4.10
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
WO
Lech Poznan
0
-
3
Legia Warszawa
2.35
3.30
3.00
FT
Gornik Zabrze
2
-
0
Wisla Krakow
2.43
3.35
2.80
FT
Jagiellonia Bialystok
2
-
1
Wisla Plock
1.70
3.95
4.40
FT
Korona Kielce
0
-
2
Zaglebie Lubin
2.30
3.45
2.95
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Puszcza Niepolomice
2
-
0
Gornik Leczna
2.23
3.30
2.85
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Olimpia Elblag
0
-
2
Garbarnia
3.10
3.25
1.98
FT
Gryf Wejherowo
3
-
1
MKS Kluczbork
2.23
3.10
2.75
FT
Blekitni Stargard
0
-
0
Gwardia Koszalin
-
-
-
Portugalija » kup »
Cup
FT
Aves
2
-
1
Sporting CP
6.75
4.10
1.41
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
FC Voluntari
1
-
1
Botosani
2.48
3.00
3.00
FT
CSMS Iasi
1
-
2
CS Universitatea Craiova
4.60
3.40
1.80
FT
Steaua Bucuresti
1
-
0
Astra Giurgiu
1.24
5.30
12.50
FT
CFR Cluj
1
-
0
FC Viitorul Constanta
1.33
4.50
10.00
Rumunija » 2. liga »
Liga II Serie A
FT
CSM Metalul Resita
0
-
1
CS Mioveni
1.98
3.25
3.20
FT
Luceafarul Oradea
2
-
1
ASU Politehnica Timisoara
2.18
3.35
2.75
FT
ACS Rapid CFR Suceava
2
-
3
AS Stiinta Miroslava
5.75
4.80
1.35
FT
FC Academica Clinceni
0
-
1
Hermannstadt
3.80
3.45
1.75
Rusija »
Playoff
FT
FC Tambov
0
-
1
Amkar
2.80
3.10
2.60
FT
Anzhi Makhachkala
4
-
3
FC Yenisey Krasnoyarsk
2.05
3.50
3.40
Škotska »
Promotion/Relegation
FT
Partick Thistle
0
-
1
Livingston
1.90
3.45
3.90
Srbija » 2. liga »
Prva Liga
FT
FK Radnicki 1923
1
-
3
Proleter
-
-
-
FT
CSK Pivara Celarevo
1
-
3
FK Metalac
-
-
-
FT
TSC Backa Topola
3
-
0
FK Sloboda Uzice
-
-
-
Singapur » 1. liga »
S.League
FT
Tampines Rovers FC
3
-
4
Albirex Niigata FC
3.60
3.45
1.80
FT
Warriors FC
0
-
2
Geylang International FC
1.65
3.65
4.10
Vijetnam » 1. liga »
V-league
FT
QNK Quang Nam
1
-
1
Song Lam Nghe An
1.80
3.45
3.45
FT
Nam Dinh
0
-
2
Ha Noi TT
-
-
-
FT
Than Quang Ninh
1
-
3
FLC Thanh Hoa
2.18
3.25
2.70
Vels » 1. liga »
Premier Division
FT
Cefn Druids AFC
1
-
0
Cardif Met University
2.50
3.45
2.55
Slovačka » 2. liga »
1. Division
FT
Nove Mesto
0
-
1
Komarno
2.48
3.20
2.38
FT
FC Lokomotiva Kosice
5
-
0
FK Spisska Nova Ves
-
-
-
FT
Partizan Bardejov
1
-
0
FK Pohronie
1.28
4.40
7.00
FT
Zeleziarne Podbrezova B
0
-
0
Liptovsky Mikulas
4.10
3.95
1.55
FT
Zilina B
5
-
0
FK Poprad
1.55
3.55
4.60
FT
SKF Sered
4
-
1
Lokomotiva Zvolen
-
-
-
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Domzale
3
-
1
Krsko Posavje
1.35
4.40
5.80
FT
Ankaran Hrvatini
0
-
2
NK Celje
3.60
3.60
1.72
Južna Afrika » 1. liga »
1. Division
FT
Jomo Cosmos
2
-
2
Black Leopards
-
-
-
Koreja Sjeverna » 1. liga »
K. League Classic
FT
Incheon United
1
-
1
Ulsan Hyundai
2.75
3.25
2.35
FT
Sangju Sangmu
0
-
0
Jeju United
2.70
3.20
2.40
FT
FC Seoul
0
-
4
Jeonbuk FC
3.40
3.40
1.95
FT
Pohang Steelers
1
-
1
Suwon Bluewings
2.75
3.25
2.33
Koreja Sjeverna » 2. liga »
K League 2
FT
FC Anyang
3
-
2
Gwangju FC
3.75
3.20
1.90
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Barcelona B
3
-
1
Cadiz
2.50
3.10
2.90
FT
Numancia
1
-
1
Osasuna
2.25
3.05
3.40
FT
Zaragoza
4
-
1
Albacete
1.75
3.30
5.10
FT
Alcorcon
4
-
0
Rayo Vallecano
3.35
2.65
2.55
FT
Cordoba
2
-
0
Almeria
1.67
3.80
4.90
Španija » 3. liga »
Segunda B
FT
Mallorca
3
-
1
Mirandes
1.55
3.45
5.50
FT
Celta Vigo B
2
-
0
Marbella FC
2.02
3.10
3.40
FT
Fuenlabrada
0
-
0
Real Sociedad B
2.35
3.05
2.80
FT
UD Cornella
2
-
2
Sporting Gijon B
2.33
2.95
2.95
FT
Llagostera
0
-
0
Izarra
1.70
3.45
4.20
FT
Real Murcia
0
-
1
Elche
2.33
2.95
2.95
FT
Athletic Bilbao B
1
-
3
Villarreal B
2.20
2.85
3.30
FT
Merida
2
-
2
Coruxo F.C.
1.65
3.20
5.10
FT
Extremadura
2
-
1
Deportivo La Coruna B
1.60
3.30
5.50
Švedska » 1. liga »
Allsvenskan
FT
Hammarby
0
-
1
AIK
2.85
3.35
2.48
FT
Malmoe FF
2
-
0
Haecken
2.50
3.20
2.90
Švedska » 2. liga »
Superettan
FT
IFK Vaernamo
1
-
3
Halmstads BK
2.60
3.35
2.55
FT
Helsingborg
2
-
0
Oergryte FF
2.00
3.35
3.65
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Port FC
7
-
1
Siam Navy FC
1.22
5.30
8.50
FT
Bangkok Glass
1
-
0
Suphanburi FC
1.85
3.25
3.65
FT
Pattaya United
2
-
4
Buriram United
5.25
4.00
1.45
FT
Muang Thong United
4
-
3
Sukhothai FC
1.45
4.20
5.10
FT
Chainat FC
3
-
1
Prachuap FC
2.65
3.25
2.28
Tunis » 2. liga »
Ligue II
FT
Olympique de Beja
0
-
0
AS Ariana
-
-
-
FT
Moknine
0
-
1
Sportive de Djerba
-
-
-
Ukrajina » 1. liga »
Premier League
FT
Vorskla
2
-
0
Zorya
2.75
2.88
2.55
FT
Veres Rivne
1
-
1
Illichivets
2.48
3.00
2.75
Australija » 4. liga »
Four australian league
FT
Annerley
4
-
2
Caboolture FC
-
-
-
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Danubio
0
-
2
Cerro
2.25
3.20
2.80
FT
Racing
1
-
0
Fenix
2.15
3.25
3.00
Belgija » 3. liga »
Belgian Third league
FT
Lommel
0
-
0
Royal Knokke FC
1.95
3.75
3.10
FT
Dessel
1
-
1
Deinze
1.40
4.75
5.50
Brazil » 4. liga »
Serie D
FT
Imperatriz
4
-
0
Belo Jardim
-
-
-
FT
Ferroviaria
0
-
0
Cianorte
-
-
-
FT
EC Jacuipense
3
-
1
ASA
2.10
3.30
3.00
FT
Ipora
2
-
2
Brasiliense
-
-
-
FT
EC Cordino
2
-
1
Interporto
-
-
-
FT
Santa Rita
0
-
5
Treze
-
-
-
FT
Sparta SD
3
-
2
Moto Club MA
-
-
-
FT
4 de Julho
0
-
1
Ferroviario
-
-
-
FT
Campinense
1
-
0
Murici
1.10
8.00
13.00
FT
Flamengo Arcoverde
0
-
4
Fluminense de Feira
-
-
-
FT
Itumbiara
0
-
1
Uniao Recreativa dos Trabalhadores
-
-
-
FT
Uberlandia
3
-
1
Novorizontino
-
-
-
FT
Maringa FC
2
-
1
Linense
-
-
-
FT
Prudentopolis FC
1
-
0
Brusque
-
-
-
FT
Mirassol
0
-
2
Caxias
-
-
-
FT
Dom Bosco
1
-
1
Corumbaense
-
-
-
FT
Novoperario FC
2
-
1
Sinop
-
-
-
FT
Sao Raimundo PA
4
-
3
Sao Raimundo RR
-
-
-
FT
AS Sociedade
0
-
2
Altos
-
-
-
FT
Plácido de Castro
1
-
3
Independente PA
-
-
-
FT
Barcelona
2
-
1
Santos AP
-
-
-
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Esbjerg fB
0
-
0
HB Koege
2.05
3.50
3.30
FT
Viborg
3
-
3
Brabrand
1.35
5.00
6.75
FT
FC Roskilde
2
-
0
Fremad Amager
2.20
3.15
3.25
FT
Fredericia
1
-
3
Vendsyssel FF
3.65
3.70
1.85
FT
Thisted
0
-
2
Vejle Boldklub
5.50
3.95
1.55
FT
Nykoebing FC
4
-
0
Skive
1.62
3.95
4.60
Danska » 3. liga »
2. Division
FT
Avarta
2
-
3
Jammerbugt FC
2.80
3.40
2.25
Danska » 4. liga »
Danmarksserien
FT
Holbaek
2
-
2
Slagelse
2.30
3.50
2.48
Finska » 3. liga »
Kakkonen
FT
Mikkelin Kissat
3
-
0
NJS
-
-
-
FT
PEPO Lappeenranta
2
-
0
PK Keski-Uusimaa
-
-
-
FT
Honka (A)
2
-
1
HIFK II
-
-
-
FT
TPV Tampere
3
-
0
JBK
1.65
4.10
3.70
FT
Naerpes Kraft
1
-
2
SJK Akatemia
-
-
-
FT
PK-37
3
-
1
TP-47
2.10
3.50
2.80
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
TSV Buchholz
1
-
1
Condor Hamburg
-
-
-
FT
Hansa Rostock II
1
-
1
CFC Hertha 06
2.38
3.75
2.18
FT
FSV Barleben 1911
4
-
4
Plauen
1.58
4.00
3.75
FT
Staaken
6
-
2
SV Gruen-Weiß Brieselang
1.06
8.00
12.50
FT
SpVgg Neu Isenburg
1
-
4
VFB Ginsheim
2.06
3.75
2.50
FT
FC Hennef 05
2
-
0
Borussia Freialdenhoven
2.35
3.40
2.32
Grčka » 3. liga »
Football League 2
FT
AO Tilikratis Lefkada
1
-
0
Apollon Paralimniou
-
-
-
FT
Aittitos Spaton
1
-
2
Panopoulou FC
-
-
-
FT
PAS Irodotos
1
-
2
Ethnikos Piraeus
-
-
-
Hong kong » 2. liga »
Hong kong second division
FT
Wanchai
1
-
4
Tung Sing
-
-
-
FT
Eastern District
4
-
2
Hoi King
-
-
-
FT
Wong Tai Sin
0
-
5
Hong Kong FC
-
-
-
FT
Tai Chung
4
-
0
Dreams Metro Gallery
-
-
-
FT
Shatin SA
3
-
1
Kwun Tong
-
-
-
FT
Citizen
1
-
3
SR Mutual
-
-
-
FT
Wing Yee
5
-
0
Sun Hei Sports Club
-
-
-
FT
Double Flower
0
-
4
South China
-
-
-
Italija » 4. liga »
Serie D
FT EX
Imolese Calcio
2
-
2
Sangiovannese
1.74
3.25
3.95
FT
US Palmese
3
-
0
Ebolitana
1.80
3.15
3.75
FT
AP Turris
2
-
0
Aversa Normanna
1.40
4.00
5.40
FT
San Nicolo
2
-
1
Jesina
-
-
-
FT
Rignanese
0
-
2
Scandicci
-
-
-
FT
Castelvetro
0
-
2
Mezzolara
-
-
-
FT
Lumezzane
2
-
3
Ciserano
-
-
-
FT EX
A.S. Casale
1
-
1
ASD Varesina
-
-
-
FT
Como
3
-
2
ASD Calcio Chieri 1955
1.73
3.35
3.80
FT
Pergolettese
1
-
0
Darfo Boario
-
-
-
FT
Sanremese
0
-
2
Ponsacco
2.14
3.10
2.90
FT
Matelica
2
-
0
ASD Pineto
1.65
3.40
4.20
FT EX
SSD Albalonga
3
-
1
ASD Trastevere
-
-
-
FT
Cavese
3
-
1
Taranto
-
-
-
FT
Virtus Verona
0
-
2
ASDC Gozzano
2.23
3.15
2.70
FT
Vis Pesaro
1
-
2
Rimini
2.18
3.20
2.75
FT
Vibonese
4
-
0
Potenza
2.10
3.25
2.85
FT
Troina
1
-
3
Igea Virtus
1.74
3.25
3.95
FT
ASD Lanusei
2
-
0
Nuorese
-
-
-
Kosovo » 1. liga »
Superliga
FT
FC Prishtina
0
-
0
Drita
-
-
-
Norveška » 3. liga »
2. Division
FT
Mjoelner
2
-
1
Hoenefoss
1.95
3.65
3.20
FT
Hoedd
1
-
1
Vidar
1.45
4.30
5.25
Norveška » 4. liga »
3. Division Avdeling 1
FT
Oppsal
6
-
0
Herd
1.45
4.50
4.25
FT
Sortland IL
1
-
2
Korsvoll
2.85
4.70
1.75
FT
Vestfossen
4
-
0
Skjetten
2.10
4.50
2.30
FT
Melbo
2
-
0
Skarp
2.25
4.25
2.20
Rusija » 3. liga »
Russian third league
FT
Ural II
2
-
3
Neftekhimik
4.00
3.75
1.67
FT
Znamya
0
-
2
FC Dolgoprudny
-
-
-
FT
Krylya Sovetov Samara II
1
-
2
FC Chelyabinsk
7.50
5.00
1.28
FT
FC Orenburg II
1
-
1
Mordovya
9.00
5.00
1.25
FT
NoSta
1
-
1
Volga Ulyanovsk
2.20
3.30
2.80
FT
Saturn Ramenskoye
1
-
1
Torpedo Moscow
4.75
3.60
1.60
FT
Zorky Krasnogorsk
2
-
0
Dinamo Briansk
1.85
3.30
3.80
FT
Kolomna
0
-
3
Tekstilshchik
5.50
3.75
1.50
WO
Zenit Izhevsk
3
-
0
Anzhi-Junior Zelenodolsk
-
-
-
FT
Sokol Saratov
1
-
0
Khimik Novomoskovsk
2.25
3.30
2.75
WO
Metalurg Lypetsk
3
-
0
Zenit Penza
-
-
-
FT
Veles Moscow
2
-
2
Lokomotiv Moscow 2
2.40
3.20
2.60
FT
Anzhi Makhachkala II
0
-
1
Mashuk-KMV
-
-
-
FT
FC Rotor Volgograd II
2
-
3
Ararat Moscow
6.50
4.75
1.33
FT
Pskov 747
2
-
2
Spartak Kostroma
2.40
3.40
2.50
FT
Chertanovo Moscow
2
-
0
Murom
1.25
5.00
9.00
FT
Torpedo Vladimir
2
-
1
CRFSO Smolensk
-
-
-
FT
Luki-Energiya
0
-
1
Dinamo St Petersburg II
-
-
-
FT
Akademia Rostov
1
-
0
Spartak Nalchik
-
-
-
FT
Strogino
0
-
0
Kaluga
1.75
3.40
4.00
FT
Energomash Belgorod
1
-
0
Zvezda Ryazan
1.72
3.50
4.00
FT
Afips Afipsky
2
-
0
Druzhba
1.15
7.00
11.00
FT
Biolog Novokubansk
0
-
2
Chernomorets Novorossiysk
3.75
3.20
1.85
FT
Torpedo Armavir
3
-
0
SKA Rostov
-
-
-
FT
Chayka
2
-
1
Legion Dynamo
1.56
3.75
4.80
Švedska » 3. liga »
1. Division
FT
Arameiska-Syrianska IF
2
-
4
Team TG FF
2.05
3.75
2.95
FT
Syrianska
1
-
1
Umeaa
-
-
-
FT
Vaesteraas SK
0
-
1
Assyriska FF
1.70
3.90
3.75
FT
Karlslunds IF HFK
1
-
3
Nykoepings BIS
3.05
3.50
2.05
FT
Husqvarna FF
1
-
2
FK Karlskrona
3.25
3.55
1.95
FT
Akropolis IF
2
-
2
Skellefteaa
1.14
6.00
15.00
FT
Ljungskile
4
-
1
IK Oddevold
2.10
3.35
3.10
Švedska » 4. liga »
2. Division Norra Götaland
FT
Lindome GIF
1
-
2
FC Rosengaard
1.57
4.20
3.70
FT
Hudiksvalls FF
1
-
2
Piteaa
1.96
3.75
2.80
FT
Oerebro Syrianska IF
0
-
0
IK Gauthiod
2.65
3.55
2.08
FT
AFK Linkoeping
0
-
3
IFK Haninge BRB
-
-
-
FT
Taeby FK
5
-
1
IFK Mora FK
-
-
-
FT
IK Sleipner
2
-
3
Huddinge IF
1.90
3.80
2.90
FT
BKV Norrtaelje
1
-
3
Vasalunds IF
12.50
5.80
1.13
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Rayong FC
0
-
2
Nong Bua Pitchaya FC
-
-
-
FT
Krabi FC
0
-
2
Lampang FC
-
-
-
FT
Ang Thong FC
1
-
1
PTT Rayong FC
-
-
-
Urugvaj » 2. liga »
Segunda Division
FT
Villa Teresa
2
-
0
Tacuarembo FC
-
-
-
SAD » 3. liga »
USL Pro League
FT
Charleston Battery
0
-
0
Ottawa Fury
-
-
-
FT
Tampa Bay Rowdies
2
-
2
Pittsburgh Riverhounds
2.15
3.20
2.85
FT
Louisville City FC
2
-
1
Atlanta United II
-
-
-
FT
FC Cincinnati
4
-
1
Carolina RailHawks
1.57
3.50
4.70
FT
Charlotte Independence
2
-
1
Toronto FC II
-
-
-
FT
OKC Energy FC
1
-
0
Colorado Springs Switchbacks FC
2.48
3.35
2.38
FT
Indy Eleven
1
-
2
Bethlehem Steel FC
2.05
2.95
3.35
FT
San Antonio FC
1
-
1
Tulsa Roughnecks FC
1.45
3.80
5.80
FT
Rio Grande Valley FC
0
-
0
Swope Park Rangers
2.48
3.15
2.48
FT
Reno 1868 FC
1
-
1
Seattle Sounders FC II
1.72
3.25
4.25
FT
Arizona United SC
1
-
3
Sacramento Republic FC
2.28
3.30
2.60
FT
Las Vegas Lights FC
0
-
2
Real Monarchs SLC
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori