Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
12
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Mart
26
Utorak
Mart
27
Srijeda
Mart
28
Jučer
Mart
29
Danas
Mart
30
Sutra
Mart
31
Nedjelja
April
01
Ponedjeljak
Rezultati 19 avg 2022
Rezultati uživo
19 avg 2022
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
12
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
12
)
Moje utakmice (
0
)
Bosna » 1. liga »
Premier League
FT
FK Sarajevo
1
-
1
Sloboda Tuzla
1.40
3.95
5.80
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Espanyol
0
-
2
Rayo Vallecano
2.60
3.05
3.15
FT
Sevilla
1
-
1
Valladolid
1.54
4.20
6.75
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Borussia Moenchengladbach
1
-
0
Hertha Berlin
1.50
4.60
5.80
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Lyon
4
-
1
Troyes
1.30
5.80
9.00
Engleska » 2. liga »
Championship
FT
Norwich City
2
-
0
Millwall
1.80
3.50
5.00
Rusija » 1. liga »
Premier League
FT
Krylya Sovetov Samara
1
-
1
Fakel
-
-
-
AFC Champions League
FT
Bangkok Glass
4
-
0
Kitchee
-
-
-
FT
Johor Darul Ta'zim FC
0
-
5
Urawa Red Diamonds
6.40
4.40
1.40
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Estoril
2
-
2
Rio Ave
2.02
3.25
3.75
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Kukesi
1
-
1
KF Tirana
-
-
-
Argentina » 1. liga »
Torneo Inicial
FT
Banfield
0
-
2
Racing Club
3.15
3.10
2.30
FT
Argentinos Juniors
1
-
0
Estudiantes
2.14
3.15
3.45
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
Club Atletico Estudiantes
1
-
0
Santamarina Tandil
1.62
3.25
5.80
Armenija » 1. liga »
Premier League
FT
Lernayin A.
1
-
1
BKMA
-
-
-
FT
Alashkert FC
1
-
1
Avan Academy
3.25
2.85
2.15
Armenija » 2. liga »
1. Division
FT
FC Mika
3
-
2
Banants II
-
-
-
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
University Azzurri FC
2
-
1
Hellenic
-
-
-
Austrija » 2. liga »
ADEG Erste Liga
FT
SKN St. Poelten
2
-
0
Kapfenberger SV
1.33
5.20
6.00
FT
SV Horn
1
-
1
Floridsdorfer AC
2.75
3.10
2.33
FT
Austria Wien (A)
3
-
3
Rapid Wien (A)
2.70
4.10
2.00
FT
Amstetten
1
-
0
FC Liefering
1.75
3.60
3.80
FT
Vienna FC
1
-
1
Admira Moedling
2.75
3.40
2.20
Austrija » 3. liga »
Regionalliga
FT
Hall
0
-
2
Reichenau
-
-
-
FT
ASV Drassburg
1
-
1
SC Wiener Viktoria
-
-
-
FT
SC Mannsdorf
2
-
1
ASV Siegendorf
-
-
-
FT
USV Scheiblingkirchen
2
-
2
SV Stripfing
-
-
-
FT
Kalsdorf
1
-
5
Leoben
-
-
-
FT
Treibach
1
-
1
SC Gleisdorf
-
-
-
FT
Ried (A)
0
-
3
LASK Linz (A)
-
-
-
FT
SAK Klagenfurt
3
-
2
Wolfsberger AC (A)
-
-
-
FT
Allerheiligen
0
-
2
WSC Hertha
-
-
-
FT
Union Gurten
1
-
1
Bad Gleichenberg
-
-
-
FT
Deutschlandsberger SC
2
-
1
Voecklamarkt
-
-
-
FT
Seekirchen
2
-
2
SV Austria Salzburg
-
-
-
FT
Woergl
1
-
3
SV Fuegen
-
-
-
FT
Kundl
1
-
1
SPG Silz/Moetz
-
-
-
FT
Wiener SK
3
-
1
SV Leobendorf
-
-
-
FT
Wiener Neustadt
2
-
3
SR Donaufeld
-
-
-
FT
SV Wals Grunau
4
-
0
UFC Hallein
-
-
-
FT
SC Neusiedl am See 1919
0
-
2
FCM Arkadia Traiskirchen
-
-
-
FT
Kremser SC
0
-
1
SC Team Wiener Linien
-
-
-
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
Inter Baku
1
-
1
Shabail
2.85
2.90
2.28
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Eupen
1
-
3
Seraing United
1.61
4.20
5.20
Belgija » 2. liga »
EXQI League
FT
Deinze
3
-
2
Genk U23
-
-
-
FT
Standard Liege U23
2
-
2
KFCO Beerschot-Wilrijk
-
-
-
Bolivija » 1. liga »
LFPB
FT
Universitario de Vinto
3
-
1
Nacional Potosi
2.12
3.35
2.90
FT
Real Tomayapo
3
-
0
Aurora
-
-
-
Brazil » 2. liga »
Serie B
FT
CS Alagoano
2
-
0
Vasco da Gama
2.60
2.75
2.85
FT
Tombense FC
1
-
0
Sport
3.55
2.70
2.25
FT
Ituano FC
1
-
0
Novorizontino
2.20
2.90
3.30
Brazil » kup »
Cup
FT
America MG
2
-
2
Sao Paulo
2.65
3.05
2.45
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Botev Plovdiv
3
-
4
Cherno More Varna
2.70
2.80
2.75
Bugarska » 2. liga »
B PFG
FT
Vitosha Bistritsa
1
-
1
Minyor Pernik
-
-
-
Čile » kup »
Cup
FT
Cobresal
1
-
1
Universidad de Chile
1.46
4.00
5.25
Kina » 1. liga »
Super League
FT
Hebei CFFC
1
-
7
Changchun Yatai
11.50
5.80
1.22
Kina » 2. liga »
League
FT
Hebei Kungfu
2
-
0
Xinjiang Tianshan
-
-
-
Kolumbija » 1. liga »
Liga Aguila
FT
Envigado
2
-
1
Bucaramanga
2.40
2.90
3.05
Kolumbija » kup »
Cup 1
FT
Atletico Nacional
1
-
1
Atletico Junior
2.00
3.20
3.70
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
Deportiva Carmelita
1
-
0
Quepos Cambute
-
-
-
FT
Juventud Escazucena
3
-
3
Universidad de Costa Rica
-
-
-
FT
AD Aserri
2
-
1
Futbol Consultants Moravia
-
-
-
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
Slaven
2
-
1
HNK Gorica
2.48
2.90
2.75
Hrvatska » 2. liga »
2. Division
FT
NK Kustosija
1
-
4
NK Dugopolje
-
-
-
FT
NK Hrvatski Dragovoljac
0
-
0
Cibalia
-
-
-
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Opava
0
-
1
Vyskov
-
-
-
Danska » 1. liga »
Superliga
FT
Lyngby
0
-
3
FC Koebenhavn
4.35
3.90
1.77
Danska »
U17 League
FT
FC Koebenhavn U17
4
-
0
Randers Freja U17
-
-
-
FT
SoenderjyskE U17
0
-
3
OB U17
-
-
-
Danska »
U19 League
FT
SoenderjyskE U19
1
-
4
OB U19
-
-
-
Ekvador » 2. liga »
Serie B
FT
Manta
1
-
2
Alianza Cotopaxi
-
-
-
FT
Libertad
0
-
1
Guayaquil SC
-
-
-
Egipat » 1. liga »
1. Division
FT
Misr El-Maqasa
0
-
3
Al Mokawloon Al Arab
7.50
3.45
1.47
FT
Pharco FC
0
-
1
El Zamalek
-
-
-
FT
Al Asyoty Sport
5
-
1
Smouha SC
1.29
4.70
9.00
Francuska » 3. liga »
National
FT
Bourg en Bresse Peronnas
1
-
1
CA Bastia
1.55
3.60
5.30
FT
Dunkerque
0
-
1
Concarneau
2.48
3.15
2.55
FT
Martigues
2
-
1
Cholet
-
-
-
FT
Le Puy
2
-
0
Versailles
-
-
-
FT
Orleans
0
-
0
Nancy
2.18
2.88
3.25
FT
Avranches
1
-
2
Chateauroux
3.15
2.95
2.18
FT
Gobelins F.C
1
-
1
Stade Briochin
-
-
-
FT
Red Star
1
-
0
Villefranche Beaujolais
2.23
2.95
3.05
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Hamburger SV
1
-
2
Darmstadt
2.08
3.75
3.15
FT
Magdeburg
0
-
4
Hannover 96
2.70
3.55
2.45
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
1860 Muenchen
3
-
1
Hallescher FC
1.45
4.50
5.60
Njemačka » 4. liga »
Regionalliga
FT
FC Pipinsried
4
-
1
VfB Eichstatt
2.20
3.85
2.60
FT
Wuerzburger Kickers
2
-
1
DJK Vilzing
2.20
3.65
2.70
FT
SV Heimstetten
0
-
3
FV Illertissen
2.16
3.70
2.75
FT
Burghausen
2
-
2
TSV Buchbach
1.63
3.80
4.50
FT
FC Schweinfurt
2
-
0
Bayern Munich II
2.80
3.55
2.17
FT
Aalen
1
-
2
TSG Balingen
2.07
3.45
3.05
FT
Hoffenheim II
5
-
4
FCA Walldorf
1.80
3.65
3.70
FT
Wuppertal
0
-
0
Alemannia Aachen
1.83
3.50
3.60
FT
FSV Luckenwalde
2
-
2
BSG Chemie Leipzig
2.12
3.55
2.88
FT
Chemnitzer FC
1
-
0
BFC Dynamo
2.35
3.40
2.63
FT
Babelsberg
2
-
2
VSG Altglienicke
2.85
3.40
2.23
FT
Wattenscheid
0
-
0
SC Wiedenbrueck
5.60
4.00
1.49
Grčka » 1. liga »
Super League
FT
NFC Volos
3
-
3
Asteras Tripolis
-
-
-
Mađarska » 1. liga »
OTP BANK Liga
FT
Puskas FC Academy
1
-
1
Kecskemeti TE
-
-
-
Island » kup »
Cup
FT
HK Kopavogs
0
-
1
Breidablik
6.10
4.50
1.32
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
Bhayangkara Surabaya United
0
-
1
Persis Solo
-
-
-
FT
Pusamania Borneo
2
-
1
Persebaya Surabaya
1.55
3.75
4.50
FT
Madura United
1
-
0
Martapura
-
-
-
FT
PSS Sleman
0
-
1
Persib Bandung
-
-
-
FT
Persita
5
-
3
PS TNI
-
-
-
Iran » 1. liga »
1. Division
FT
Tractor Sazi Tabriz
1
-
1
Zob Ahan
-
-
-
FT
Samasha Pakdasht
1
-
1
Naft Masjed Soleyman FC
-
-
-
FT
Mes Kerman
3
-
0
Paykan
-
-
-
FT
Persepolis
0
-
0
Foolad Khuzestan
-
-
-
FT
Sanat Naft Abadan
0
-
1
Aluminium Arak
-
-
-
Irska » 1. liga »
Airtricity League
FT
Shelbourne
1
-
1
Bohemian FC
2.80
3.15
2.50
FT
UCD
1
-
2
St. Patrick's Athletic
5.50
4.30
1.50
FT
Drogheda United
1
-
1
Derry City
5.25
3.75
1.60
FT
Finn Harps
3
-
2
Sligo Rovers
3.20
3.15
2.25
Irska » 2. liga »
1. Division
FT
Athlone Town
2
-
0
Treaty United
-
-
-
FT
Cobh Ramblers
1
-
2
Cork City
9.00
5.40
1.25
FT
Galway United FC
1
-
2
Bray Wanderers
1.14
7.00
13.00
Italija » 2. liga »
Serie B
FT
Bari
1
-
1
Palermo
2.15
3.15
3.55
Japan » 1. liga »
J. League
FT
Nagoya Grampus Eight
1
-
0
Jubilo Iwata
1.57
3.70
5.75
Litvanija » 2. liga »
1. Division
FT
FK Atmosfera
3
-
1
Banga Gargzdai B
-
-
-
Malezija » 2. liga »
Second malay league
FT
Kelantan United
4
-
0
Selangor Pkns FC
-
-
-
Malta » 1. liga »
Premier League
FT
Birkirkara
2
-
0
Sirens FC
-
-
-
FT
Balzan FC
3
-
1
Zebbug Rangers
-
-
-
Meksiko » 1. liga »
Liga MX
FT
Santos
2
-
1
Leon
2.23
3.40
2.95
FT
San Luis
3
-
2
Pumas
2.30
3.20
2.95
Meksiko » 2. liga »
Ascenso MX
FT
Pumas Tabasco
1
-
1
Atlante
-
-
-
Holandija » 2. liga »
Jupiler League
FT
Willem II
2
-
1
Telstar
1.29
5.75
8.00
FT
NAC Breda
1
-
0
FC Oss
1.67
4.00
4.35
FT
MVV Maastricht
3
-
1
ADO Den Haag
3.10
4.10
1.97
FT
Helmond Sport
0
-
1
FC Eindhoven
3.50
3.65
1.95
FT
FC Dordrecht
2
-
1
Jong FC Utrecht
2.55
3.60
2.48
FT
FC Den Bosch
0
-
3
Roda JC Kerkrade
4.00
4.00
1.73
Oman » 1. liga »
Mobile League
FT
Bahla
0
-
2
Al Rustaq
-
-
-
FT
Al-Nahda
0
-
0
Dhofar
2.95
2.70
2.28
Paragvaj » 1. liga »
Division Profesional
FT
Resistencia
2
-
1
Sportivo Ameliano
-
-
-
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
Independiente CG
1
-
0
2 de Mayo
-
-
-
FT
Rubio Nu
3
-
1
Guarani de Trinidad
-
-
-
Peru » 1. liga »
Primera División
FT
CD UT Cajamarca
2
-
1
Ayacucho FC
2.08
3.35
3.25
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Jagiellonia Bialystok
2
-
1
Miedz Legnica
1.92
3.65
3.75
FT
Legia Warszawa
2
-
2
Gornik Zabrze
1.73
4.00
4.25
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Chojniczanka Chojnice
2
-
1
Gornik Leczna
2.55
3.20
2.55
FT
Lodzki KS
2
-
0
Ruch Chorzow
2.55
3.05
2.63
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Garbarnia
0
-
1
Lech Poznan ll
2.08
3.20
3.00
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Tondela
1
-
1
Sporting Covilha
2.02
2.95
3.75
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
CS Mioveni
0
-
1
FC Arges Pitesti
-
-
-
FT
U Craiova 1948
0
-
1
Petrolul Ploiesti
-
-
-
Škotska » 2. liga »
1. Division
FT
Partick Thistle
4
-
1
Inverness CT
2.17
3.15
3.20
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
Novi Pazar
2
-
1
Napredak
1.84
3.25
3.55
Srbija » 2. liga »
Prva Liga
FT
OFK Vrsac
2
-
0
Proleter
-
-
-
Singapur » 1. liga »
S.League
FT
Albirex Niigata FC
4
-
2
Tampines Rovers FC
1.35
5.25
5.20
Vijetnam » 1. liga »
V-league
FT
Hoang Anh Gia Lai
1
-
2
Hai Phong
1.80
3.25
3.60
FT
Hong Linh Ha Tinh
2
-
0
Nam Dinh
-
-
-
FT
Viettel
2
-
0
Song Lam Nghe An
-
-
-
Vels » 1. liga »
Premier Division
FT
Connah's Quay
1
-
0
Airbus UK Broughton
1.50
3.95
5.40
FT
Newtown
0
-
2
Flint Town United
-
-
-
Slovačka » 1. liga »
Corgon Liga
FT
Podbrezova
3
-
1
Dukla Banska Bystrica
1.91
3.45
3.25
Slovačka » 2. liga »
1. Division
FT
Slovan Bratislava B
1
-
2
Dolny Kubin
-
-
-
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Radomlje
0
-
0
Tabor
1.76
3.25
4.00
Slovenija » 2. liga »
2. Division
FT
ND Triglav
2
-
2
Krsko Posavje
1.36
4.35
7.00
FT
Nafta
3
-
0
ND Ilirija Ljubljana
1.40
4.25
6.25
Južna Afrika » 1. liga »
1. Division
FT
Maccabi FC
2
-
3
Thanda Royal Zulu
-
-
-
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Villarreal B
2
-
2
Eibar
3.00
3.05
2.50
FT
Alaves
1
-
0
Mirandes
1.70
3.65
5.00
Švajcarska » kup »
Cup
FT
Bulle
0
-
4
Thun
-
-
-
FT
Stade Nyonnais
1
-
4
Servette
6.00
4.50
1.37
FT
La Chaux-de-Fonds
1
-
0
Solothurn
-
-
-
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Buriram United
6
-
1
Sukhothai FC
-
-
-
Urugvaj » 1. liga »
Primera Division
FT
Danubio
3
-
2
Club Atletico Torque
2.18
2.88
3.25
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Mineros De Guayana
2
-
2
Zamora FC
2.43
3.10
2.55
FT
Monagas SC
3
-
1
Madeira Club Lara
-
-
-
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Hvidovre
1
-
0
HB Koege
2.05
3.50
3.30
FT
FC Helsingoer
4
-
0
Fremad Amager
1.38
4.90
6.75
Danska » 3. liga »
2. Division
FT
HIK
1
-
3
B 93
2.80
3.60
2.15
Engleska »
Premier Reserve League
FT
Fulham Academy
2
-
2
Crystal Palace Academy
-
-
-
FT
Leicester City Academy
3
-
1
West Ham United Academy
-
-
-
FT
Everton Academy
2
-
2
Manchester United Academy
-
-
-
Finska » 3. liga »
Kakkonen
FT
KaaPo
2
-
1
Musan Salama
-
-
-
FT
PPJ
3
-
0
NJS
-
-
-
FT
VIFK
2
-
1
Naerpes Kraft
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
TSV Grossbardorf
0
-
1
Eintracht Bamberg
-
-
-
FT
FC Eilenburg
3
-
1
Einheit Wernigerode
-
-
-
FT
TUS Dietkirchen
3
-
2
TSV Steinbach II
-
-
-
FT
Arminia Ludwigshafen
0
-
5
FV Dudenhofen
1.90
3.80
2.90
FT
SpVgg Weiden
2
-
0
ASV Neumarkt
3.15
3.40
1.90
FT
SC Eltersdorf
1
-
0
TSV Kornburg
1.43
4.25
4.90
FT
Feucht
0
-
3
ATSV Erlangen
-
-
-
FT
ASV Cham
3
-
2
Jahn Regensburg II
-
-
-
FT
SV Erlbach
2
-
0
1860 Rosenheim
-
-
-
FT
VfB Auerbach
1
-
3
Plauen
-
-
-
FT
SV Sonsbeck
0
-
4
TSV Meerbusch
-
-
-
FT
FC Suederelbe
7
-
0
Hamburger SV III
-
-
-
FT
Kaiserslautern II
0
-
1
SV Morlautern
-
-
-
FT
FC Memmingen
2
-
3
TSV Dachau
1.52
4.00
4.30
FT
MSV Pampow
2
-
3
Hansa Rostock II
-
-
-
FT
FSV Union Fuerstenwalde
0
-
0
TSG Neustrelitz
2.06
3.65
2.65
FT
Ratinger SV
1
-
3
VfB Hilden
2.14
3.80
2.48
FT
FC Guetersloh
2
-
3
Victoria Clarholz
-
-
-
FT
TuS Osdorf
1
-
3
Hamm United
-
-
-
FT
Victoria Hamburg
2
-
1
TuS Dassendorf
3.75
4.35
1.56
FT
Harksheide
3
-
0
Uhlenhorster SC Paloma
-
-
-
FT
Koenigsdorf
2
-
2
SpVg Frechen 20
-
-
-
FT
Hertha Zehlendorf
2
-
0
Eintracht Mahlsdorf
-
-
-
FT
Eintracht Frankfurt II
5
-
0
Teutonia Watzenborn-Steinberg
-
-
-
FT
Eimsbutteler TV
1
-
1
Union Tornesch
-
-
-
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
Braga B
1
-
1
Varzim
3.10
3.00
2.20
Koreja Sjeverna » 3. liga »
National League
FT
Daejeon Korail
1
-
0
Changwon City
3.20
2.80
2.30
Švedska » 3. liga »
1. Division
FT
Tvaaaakers IF
1
-
2
Vaenersborgs IF
1.62
3.90
4.50
FT
IK Oddevold
2
-
1
Lindome GIF
1.30
5.50
7.00
Švedska » 4. liga »
2. Division Norra Götaland
FT
Toeloe IF
2
-
0
Assyriska BK
-
-
-
FT
Herrestads AIF
2
-
1
Angered BK
-
-
-
FT
Umeaa FC Akademi
4
-
0
Sandviks IK
-
-
-
FT
Kristianstads FF
3
-
2
Esloevs
-
-
-
FT
Landvetter IS
0
-
1
Onsala BK
-
-
-
Švajcarska » 4. liga »
Erste Liga Classic
FT
Concordia
1
-
1
FC Bassecourt
-
-
-
Tanzanija » 1. liga »
Premier League
FT
Ihefu FC
0
-
1
Namungo FC
-
-
-
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Customs United
3
-
2
Chainat FC
-
-
-
Urugvaj » 2. liga »
Segunda Division
FT
Cerro
1
-
1
Villa Espanola
2.15
3.00
3.30
Vels » 2. liga »
Cymru Alliance
FT
Chirk AAA FC
0
-
0
Gresford Athletic
-
-
-
FT
Llandudno FC
4
-
0
Cefn Druids AFC
-
-
-
FT
Ruthin Town
0
-
1
Guilsfield FC
-
-
-
FT
Briton Ferry
1
-
1
Llanelli
-
-
-
FT
Ammanford
0
-
5
Taffs Well
-
-
-
FT
Afan Lido
2
-
2
Llantwit Major
-
-
-
FT
Swansea University
2
-
4
Trefelin BGC
-
-
-
FT
Goytre United
2
-
3
Carmarthen
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori