Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
110
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Mart
26
Utorak
Mart
27
Srijeda
Mart
28
Jučer
Mart
29
Danas
Mart
30
Sutra
Mart
31
Nedjelja
April
01
Ponedjeljak
Rezultati 16 jan 2022
Rezultati uživo
16 jan 2022
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
110
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
110
)
Moje utakmice (
0
)
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
Liverpool
3
-
0
Brentford
1.25
6.75
12.50
FT
West Ham United
2
-
3
Leeds United
1.67
4.25
5.20
Španija » 1. liga »
La Liga
FT
Elche
1
-
0
Villarreal
6.00
4.20
1.58
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
Augsburg
1
-
1
Eintracht Frankfurt
3.00
3.30
2.40
FT
Arminia Bielefeld
2
-
2
Greuther Fuerth
1.94
3.35
4.20
Italija » 1. liga »
Serie A
FT
Sassuolo
2
-
4
Hellas Verona
2.43
3.35
2.95
FT
Venezia
1
-
1
Empoli
2.88
3.50
2.38
FT
Roma
1
-
0
Cagliari
1.35
5.20
8.50
FT
Atalanta
0
-
0
Inter
3.10
3.55
2.23
Francuska » 1. liga »
Ligue 1
FT
Rennes
6
-
0
Bordeaux
1.40
4.80
7.75
FT
Lorient
0
-
0
Angers
2.25
3.20
3.40
FT
Monaco
4
-
0
Clermont Foot
1.46
4.55
6.75
FT
Reims
0
-
1
Metz
1.72
3.40
5.65
FT
Strasbourg
3
-
1
Montpellier
2.05
3.35
3.70
FT
Troyes
0
-
1
Lyon
4.60
3.60
1.80
FT
Marseille
1
-
1
Lille
2.25
3.30
3.30
Engleska » 2. liga »
Championship
FT
Hull City
0
-
2
Stoke City
2.50
3.10
3.15
Španija » kup »
Copa del Rey
FT
Atletico Baleares
0
-
1
Valencia
4.20
3.45
1.90
FT
Real Betis
2
-
1
Sevilla
2.33
3.20
3.20
Africa Cup of Nations
FT
Gambia
1
-
1
Mali
8.25
3.10
1.65
16 jan 17:00
Ivory Coast
-
Sierra Leone
-
-
-
16 jan 17:00
Tunisia
-
Mauritania
-
-
-
FT
Ivory Coast
2
-
2
Sierra Leone
-
-
-
FT
Tunisia
4
-
0
Mauritania
-
-
-
16 jan 20:00
Algeria
-
Equatorial Guinea
-
-
-
FT
Algeria
0
-
1
Equatorial Guinea
-
-
-
Holandija » 1. liga »
Eredivisie
FT
FC Utrecht
0
-
3
Ajax
7.00
5.20
1.40
FT
FC Groningen
0
-
1
PSV Eindhoven
7.50
4.70
1.41
FT
Cambuur
1
-
1
Sparta Rotterdam
2.85
3.40
2.45
FT
Fortuna Sittard
1
-
2
AZ Alkmaar
6.25
4.40
1.49
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Santa Clara
2
-
2
Tondela
1.79
3.40
4.60
FT
Vizela
0
-
2
Sporting CP
9.00
4.80
1.34
FT
Famalicao
0
-
0
Pacos de Ferreira
2.04
3.20
3.75
FT
Belenenses
1
-
4
FC Porto
12.50
6.40
1.20
Turska » 1. liga »
Super Lig
FT
Altay
0
-
2
Alanyaspor
2.48
3.55
2.55
FT
Giresunspor
0
-
2
Kasimpasa
2.12
3.15
3.50
FT
Hatayspor
4
-
2
Galatasaray
3.25
3.45
2.10
Albanija » 1. liga »
Kategoria Superiore
FT
Kastrioti
2
-
0
Teuta Durres
-
-
-
FT
Egnatia
0
-
3
Partizani
-
-
-
Alžir » 1. liga »
1. Division
FT
ASO Chlef
1
-
2
CR Belouizdad
-
-
-
FT
JS Kabylie
3
-
0
NC Magra
-
-
-
FT
US Biskra
2
-
0
CS Constantine
2.70
2.80
2.65
FT
USM Alger
1
-
1
MC Alger
2.00
2.80
3.85
FT
JS Saoura
4
-
1
Paradou AC
1.65
3.10
5.50
Friendlies
FT
Peru
1
-
1
Panama
1.42
4.35
7.35
FT
Colombia
2
-
1
Honduras
1.44
4.50
7.50
Belgija » 1. liga »
Jupiler League
FT
Antwerp
3
-
0
Sporting Charleroi
2.15
3.45
3.35
FT
Eupen
0
-
2
Cercle Bruges
5.10
4.10
1.64
FT
Anderlecht
1
-
1
Standard Liege
1.50
4.35
6.40
FT
Genk
4
-
1
KFCO Beerschot-Wilrijk
1.43
5.20
6.40
Brazil » 4. liga »
State Leagues
FT
America RN
1
-
0
AS Sociedade
-
-
-
FT
Santa Cruz RN
3
-
0
ACD Potyguar
-
-
-
FT
Forca e Luz
1
-
4
ABC
-
-
-
FT
AO Itabaiana
4
-
0
Maruinense
-
-
-
FT
Vitoria
1
-
1
Juazeirense
-
-
-
FT
ACD Potiguar
0
-
0
Globo FC
-
-
-
FT
Cori-Sabba
2
-
2
Altos
-
-
-
FT
UNIRB FC
0
-
0
Barcelona de Ilheus
-
-
-
Kostarika » 1. liga »
Primera Division
FT
LD Alajuelense
1
-
0
Guadalupe FC
1.58
3.75
4.90
FT
C.S. Cartagines
2
-
1
Municipal Perez Zeledon
1.62
3.70
4.50
FT
Deportivo Saprissa
1
-
2
Deportiva San Carlos
1.67
3.50
4.50
Kostarika » 2. liga »
Liga de Ascenso
FT
Puntarenas FC
0
-
1
Deportiva Carmelita
1.95
3.15
3.25
WO
Limon
0
-
3
AD Aserri
-
-
-
Kipar » 1. liga »
1. Division
FT
Anorthosis
2
-
1
AEL Limassol
1.90
3.00
4.00
FT
Apollon Limassol
2
-
0
Omonia Nicosia
2.07
3.00
3.40
Kipar » 2. liga »
2. Division
FT
Olympias Lympion
0
-
1
Alki Oroklinis
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Super League
FT
TP Mazembe
1
-
1
AS Vita Club
-
-
-
El Salvador » 1. liga »
Primera Division
FT
CD Aguila
0
-
0
Jocoro FC
-
-
-
FT
CD Chalatenango
0
-
0
Atletico Marte
-
-
-
FT
Alianza FC
0
-
2
Isidro Metapan
1.36
3.85
6.75
FT
Firpo
1
-
0
Municipal Limeno
1.50
3.50
5.50
FT
Once Municipal
1
-
1
CD FAS
-
-
-
FT
CD Platense Municipal
0
-
1
Santa Tecla FC
-
-
-
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Schalke 04
1
-
1
Holstein Kiel
1.74
3.95
4.25
FT
FC Heidenheim
2
-
1
Ingolstadt
1.67
3.60
5.40
FT
Sandhausen
0
-
3
Jahn Regensburg
3.25
3.30
2.20
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
SC Verl
2
-
0
Wuerzburger Kickers
1.85
3.40
3.75
Gana » 1. liga »
1. Division
FT
Hearts of Oak
4
-
1
Eleven Wonders
-
-
-
FT
Aduana Stars
1
-
1
Accra Lions
-
-
-
FT
Real Tamale
2
-
0
Bibiani Gold Stars
-
-
-
FT
WAFA
1
-
1
Dreams FC
-
-
-
FT
Medeama SC
0
-
0
Great Olympics
-
-
-
FT
Ashanti Gold
4
-
0
Elmina Sharks
-
-
-
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Lincoln Red Imps FC
4
-
0
College 1975
-
-
-
FT
Bruno's Magpies
4
-
0
Manchester 62 FC
-
-
-
Grčka » 1. liga »
Super League
FT
AEK Athens
1
-
2
Panaitolikos
1.27
5.10
8.50
FT
PAS Giannina
1
-
1
Atromitos
1.97
2.90
4.20
FT
Panathinaikos
0
-
0
Olympiacos
2.95
2.95
2.43
Grčka » 2. liga »
Football League
FT
Veria FC
4
-
1
Pierikos FC
-
-
-
FT
Apollon Larissa
1
-
1
Almopos Aridaia
-
-
-
FT
Panserraikos FC
2
-
2
Thesprotos FC
-
-
-
FT
Kallithea
3
-
2
Ergotelis
-
-
-
FT
Episkopi Rethymno
1
-
0
Kifisia FC
-
-
-
WO
Levadiakos
3
-
0
Kalamata
-
-
-
FT
Egaleo
1
-
0
AE Karaiskakis
-
-
-
FT
OF Ierapetra
3
-
1
Asteras Vlahioti
-
-
-
FT
Zakynthos APS
0
-
2
Diagoras Rodos
-
-
-
FT
AE Larissa
1
-
0
Niki Volou
-
-
-
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
FT
Antigua Guatemala
1
-
0
Deportivo Achuapa
-
-
-
FT
Deportivo Malacateco
2
-
0
Club Xelaju
1.50
3.65
5.10
FT
Solola
0
-
0
Coban Imperial
-
-
-
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
0
-
2
CSD Municipal
2.25
2.75
3.15
FT
Guastatoya
3
-
0
Iztapa
1.68
3.05
4.70
Indonezija » 1. liga »
Liga 1
FT
Persipura Jayapura
0
-
0
Persiraja Aceh
-
-
-
Irak » 1. liga »
Super League
FT
Zakho
0
-
0
Naft Misan
-
-
-
FT
Baghdad FC
0
-
1
Al Talaba
-
-
-
FT
Al Naft
1
-
0
Samarra
-
-
-
FT
Al Kahrabaa
1
-
0
Al Minaa
-
-
-
FT
Al Shorta
2
-
1
Al Diwaniya
-
-
-
Izrael » 1. liga »
Ligat-Al
FT
Hapoel Hadera Eran
2
-
1
FC Ashdod
3.05
2.95
2.33
FT
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
2
-
2
Beitar Jerusalem
1.81
3.35
4.00
Italija » 2. liga »
Serie B
FT
Monza
2
-
2
Perugia
2.10
3.15
3.60
FT
Pordenone Calcio
0
-
1
Lecce
4.00
3.45
1.92
FT
SPAL 2013
1
-
1
Benevento
3.00
3.40
2.30
Jamajka » 1. liga »
Premier League
FT
Arnett Gardens
1
-
2
Cavalier SC
5.50
3.75
1.50
FT
Waterhouse FC
2
-
1
Montego Bay United FC
1.36
4.50
6.50
Kenija » 1. liga »
Premier League
FT
Gor Mahia
2
-
0
FC Talanta
-
-
-
FT
Bidco United
1
-
1
Sofapaka
-
-
-
FT
Vihiga Bullets FC
1
-
1
Bandari
-
-
-
FT
KCB
2
-
3
Kakamega Homeboyz
2.10
3.00
3.30
FT
Tusker FC
0
-
1
Nairobi City Stars
2.30
2.50
3.60
FT
Wazito FC
2
-
1
Nzoia United
-
-
-
Liban » 1. liga »
1. Division
FT
Bourj FC
2
-
0
Al-Hikma
-
-
-
Meksiko » 1. liga »
Liga MX
FT
Atlas
1
-
0
San Luis
1.67
3.40
5.20
FT
Tigres
0
-
2
Puebla
1.53
3.80
5.80
FT
Cruz Azul
1
-
0
FC Juarez
1.68
3.15
5.75
FT
Tijuana
1
-
1
Leon
2.45
3.30
2.70
FT
Toluca
3
-
1
Santos
2.88
3.20
2.35
Meksiko » 2. liga »
Ascenso MX
FT
Leones Negros
3
-
1
Pumas Tabasco
-
-
-
Nigerija » 1. liga »
1. Division
FT
Gombe United
0
-
0
Enyimba
-
-
-
FT
Rivers United FC
3
-
0
Kwara United
-
-
-
FT
Kano Pillars
1
-
0
Niger Tornadoes
-
-
-
FT
Shooting Stars
2
-
2
Sunshine Stars
-
-
-
FT
Enugu Rangers
2
-
0
MFM FC
-
-
-
FT
Abia Warriors
1
-
0
Heartland Owerri
-
-
-
FT
Nasarawa United
2
-
1
Lobi Stars
-
-
-
FT
Plateau United
5
-
0
Akwa Starlets
-
-
-
FT
Wikki Tourist
1
-
2
Remo Stars
-
-
-
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Nacional
0
-
3
Benfica B
1.85
3.55
3.65
Španija » Superkup »
Supercup
FT
Athletic Bilbao
0
-
2
Real Madrid
1.78
3.65
4.65
Tajland » 1. liga »
Premier League
FT
Muang Thong United
2
-
2
Bangkok Glass
-
-
-
FT
BEC Tero Sasana
0
-
1
Nakhon Ratchasima FC
2.05
3.30
2.95
FT
JL Chiangmai United FC
1
-
4
Buriram United
-
-
-
Turska » 2. liga »
1. Lig
FT
Tuzlaspor
2
-
1
Altinordu
1.75
3.40
4.00
FT
Keciorengucu
0
-
0
Eyupspor
2.35
3.05
2.80
FT
Balikesirspor
0
-
2
Samsunspor
6.10
3.75
1.45
FT
Bursaspor
0
-
0
Erzurum BB
-
-
-
Njemačka » 5. liga »
Oberliga
FT
TSV Buchholz
2
-
2
HEBS Hamburg
-
-
-
Italija » 4. liga »
Serie D
FT
AC Legnano
3
-
0
Caravaggio
-
-
-
FT
Lentigione
3
-
0
Aglianese
-
-
-
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
Braga B
0
-
1
Canelas 2010
-
-
-
FT
SC Joao Ver
0
-
0
Pevidem SC
-
-
-
FT
Torreense
1
-
0
Santarem
-
-
-
Tanzanija » 1. liga »
Premier League
FT
Tanzania Prisons
0
-
2
Kinondoni MC
2.35
2.60
3.20
FT
Coastal Union
0
-
2
Young Africans
-
-
-
Tajland » 2. liga »
Second Thailand league
FT
Rayong FC
3
-
2
Phrae United
-
-
-
FT
Khonkaen FC
0
-
1
Lamphun Warrior
-
-
-
FT
Raj-Pracha BTU
2
-
1
Nakhon Pathom
-
-
-
FT
Lampang FC
2
-
2
Siam Navy FC
-
-
-
Turska » 3. liga »
2. Lig
FT
Serik Belediyespor
0
-
3
Kahramanmaraspor
1.30
4.50
6.75
FT
Sakaryaspor
2
-
0
Bayburt Genclikspor
1.45
3.70
5.50
FT
Nigde Belediyespor
1
-
3
Soma Spor Dernegi
-
-
-
FT
Van Buyuksehir Belediyespor
3
-
1
-
-
-
FT
Yeni Diyarbakirspor
2
-
0
Corum Belediyespor
-
-
-
FT
Ergene Velimese Spor
3
-
0
Sariyer
2.75
3.10
2.30
FT
Inegolspor
3
-
1
Osmanlispor FK
-
-
-
FT
Afjet Afyonspor
0
-
2
Bodrumspor
1.65
3.75
3.90
FT
Ankara Demirspor
2
-
1
Urfaspor
-
-
-
FT
Nazilli Belediyespor
1
-
1
Kirklarelispor
2.48
2.90
2.65
FT
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
0
-
0
Zonguldak Komurspor
1.90
3.15
3.50
FT
Eskisehirspor
2
-
1
Bursa Niluferspor
-
-
-
FT
Kirsehir Belediyespor
3
-
1
Pazarspor
-
-
-
FT
Usakspor
1
-
1
Amed Sportif
-
-
-
FT
Isparta 32 Spor
1
-
3
Tire 1922 Spor
-
-
-
FT
Tarsus
0
-
0
Anadolu Selcukspor
1.36
3.80
7.00
Turska » 4. liga »
Fourth Turkey league
FT
Osmaniyespor
3
-
0
Sancaktepe Belediyespor
-
-
-
FT
1954 Kelkit Belediyespor
1
-
1
Erbaaspor
-
-
-
FT
Karaman Belediyespor
0
-
2
Catalcaspor
-
-
-
FT
Bugsasspor
0
-
5
Nevsehirspor Genclik
-
-
-
FT
Malatya Yesilyurt Belediyespor
0
-
1
Duczespor
-
-
-
FT
Yeni Orduspor
3
-
1
Kusadasispor
-
-
-
FT
Carsambaspor
1
-
1
Sile Yildizspor
-
-
-
FT
Elaziz Belediyespor
2
-
1
Hacettepe Spor Kulubu
-
-
-
FT
Yomraspor
0
-
0
Darica Genclerbirligi
1.74
3.10
3.95
FT
76 Igdir Belediyespor
2
-
1
Kestelspor
-
-
-
FT
Erzin Belediyespor
2
-
1
Aksarayspor
-
-
-
FT
Karakopru Belediyespor
5
-
1
Karabukspor
-
-
-
FT
Belediye Derince
1
-
0
Edirnespor Genclik
2.23
2.90
2.85
FT
Fethiyespor
1
-
0
Turk Metal Kirikkalespor
-
-
-
FT
Karsiyaka
1
-
2
Kasimpasa Erokspor
3.80
2.95
1.84
FT
Ceyhanspor
1
-
5
Gumushanespor
-
-
-
FT
Ankara Adliyespor
1
-
3
Ofspor
2.88
2.75
2.28
FT
Agri 1970 Spor
1
-
2
Mersin
-
-
-
FT
Tepecikspor
0
-
1
Orduspor 1967
-
-
-
FT
Modafen FK
0
-
0
Mardin Buyuksehir Basakspor
-
-
-
Zambija » 1. liga »
1. Division
FT
Zesco United
1
-
0
Kabwe Warriors
-
-
-
FT
Green Eagles
0
-
0
Power Dynamos
-
-
-
FT
Green Buffaloes
0
-
1
Nkwazi
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori