Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
43
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
Mart
26
Utorak
Mart
27
Srijeda
Mart
28
Jučer
Mart
29
Danas
Mart
30
Sutra
Mart
31
Nedjelja
April
01
Ponedjeljak
Rezultati 14 maj 2021
Rezultati uživo
14 maj 2021
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
43
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
43
)
Moje utakmice (
0
)
Engleska » 1. liga »
Premier League
FT
Newcastle United
3
-
4
Manchester City
9.50
5.75
1.34
Bosna » 2. liga »
1. Division FBiH
FT
Buducnost
1
-
3
Rudar Kakanj
-
-
-
Copa Libertadores
FT
Always Ready
1
-
2
Olimpia
1.48
4.40
5.75
FT
America de Cali
1
-
3
Atletico MG
4.80
3.70
1.68
Copa Sudamericana
FT
Aucas
2
-
1
FBC Melgar
1.98
3.65
3.10
FT
Club River Plate
2
-
1
Sport Huancayo
-
-
-
FT
Club Atletico Penarol
4
-
0
Corinthians
1.93
3.45
3.40
FT
Libertad
1
-
0
Newells Old Boys
1.90
3.40
3.60
AFC Cup
FT
Nasaf Qarshi
4
-
0
FC Alay Osh
-
-
-
FT
Ahal
3
-
1
Ravshan Kulob
-
-
-
FT
Altyn Asyr
2
-
2
FK Khujand
-
-
-
SAD » 1. liga »
Major League Soccer
FT
DC United
1
-
0
Chicago Fire
2.35
3.50
2.80
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Pacos de Ferreira
0
-
2
Gil Vicente
2.80
2.95
2.70
FT
Braga
2
-
1
Moreirense
1.38
5.00
6.75
CAF Champions League
FT
MC Alger
1
-
1
Wydad Casablanca
2.45
2.55
3.25
Argentina » 2. liga »
Primera B Nacional
FT
Atletico Rafaela
2
-
2
Tristan Suarez
1.70
3.20
5.00
FT
Chacarita Juniors
1
-
2
Temperley
2.20
3.05
3.15
Argentina » 3. liga »
Primera B Metropolitana
FT
CA Talleres Remedios de Escalada
1
-
4
Colegiales
2.25
3.00
3.05
Armenija » 2. liga »
1. Division
FT
BKMA
3
-
1
Lernayin A.
-
-
-
Australija » 1. liga »
Hyundai A-League
FT
Macarthur FC
3
-
1
Melbourne Victory
-
-
-
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Mt Druitt Town Rangers
0
-
1
Manly United
2.48
3.40
2.35
FT
Hellenic
3
-
2
Casuarina
-
-
-
FT
Port Melbourne Sharks SC
2
-
0
Green Gully Cavaliers
2.45
3.25
2.45
FT
Bentleigh Greens
5
-
1
Melbourne Knights
1.81
3.55
3.45
FT
Darwin Hearts FC
2
-
7
University Azzurri FC
-
-
-
Australija » 3. liga »
3
FT
Pascoe Vale SC
1
-
1
Langwarrin SC
-
-
-
FT
Ipswich Knights
1
-
2
Western Pride
1.60
4.50
3.80
Australija »
Youth 2
FT
Bentleigh Greens U21
4
-
1
Melbourne Knights FC U21
-
-
-
Azerbejdžan » 1. liga »
Premier League
FT
FK Qabala
2
-
2
Sabah FK
2.38
2.70
2.88
FT
Sumqayit
0
-
1
FK Neftchi
-
-
-
FT
Qarabag FK
2
-
0
Inter Baku
1.17
5.80
9.00
FT
Zira
2
-
0
Shabail
1.89
3.10
3.45
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
Sputnik Rechitsa
0
-
2
Slavia Mozyr
-
-
-
FT
Dinamo Minsk
2
-
0
FC Smorgon
1.13
6.75
13.00
Brazil » 4. liga »
State Leagues
FT
ABC
0
-
0
Palmeira de Goianinha
-
-
-
FT (P)
Ponte Preta
0
-
0
Botafogo SP
Kaznene udarce: 14-13
1.70
3.60
4.00
FT
Aquidauanense
3
-
0
Uniao Camapuanense
-
-
-
FT
Bragantino
0
-
1
Palmeiras
2.55
3.10
2.50
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Etar
2
-
0
Botev Vratsa
2.25
3.30
2.85
FT
Montana
0
-
2
Slavia Sofia
2.70
2.95
2.55
Bugarska » 2. liga »
B PFG
FT
Pirin Blagoevgrad
2
-
0
Strumska Slava
-
-
-
Kina » 1. liga »
Super League
FT
Shenzhen FC
2
-
2
Shandong Luneng
2.65
3.05
2.70
FT
Guangzhou R&F F.C.
0
-
0
Shijiazhuang Ever Bright
-
-
-
Kina » 2. liga »
League
FT
Meizhou Hakka
1
-
0
Sichuan Jiuniu
-
-
-
FT
Shaanxi Changan
2
-
0
Zibo Sunday
-
-
-
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Liberec
1
-
1
Brno
1.50
4.25
5.75
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Jihlava
3
-
2
Zizkov
2.25
3.35
2.70
Danska » 1. liga »
Superliga
FT
Vejle Boldklub
2
-
2
OB
2.60
3.45
2.65
DR Kongo » 1. liga »
Super League
WO
Saint-Eloi Lupopo
3
-
0
Simba
-
-
-
Ekvador » 2. liga »
Serie B
FT
Duros del Balon
1
-
4
Alianza Cotopaxi
-
-
-
Egipat » 1. liga »
1. Division
FT
National Bank
0
-
1
Al Mokawloon Al Arab
-
-
-
FT
Ismaily SC
3
-
2
Aswan FC
-
-
-
FT
Ghazl Al Mehalla
1
-
2
Al Masry
-
-
-
FT
El Zamalek
3
-
1
ENPPI
1.37
4.00
8.50
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Saarbruecken
2
-
0
Meppen
2.00
3.65
3.15
Gvatemala » 1. liga »
Premier League Guatemala
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
1
-
0
Guastatoya
3.15
2.55
2.38
Island » 2. liga »
1. Deild
FT
IBV Vestmannaeyjar
0
-
2
Fram Reykjavik
2.20
3.35
2.80
FT
Vikingur Olafsvik
1
-
5
Afturelding
2.55
3.55
2.30
FT
Kordrengir
1
-
3
Selfoss
-
-
-
FT
Fjolnir
1
-
0
Grotta
1.90
3.50
3.25
Iran » 1. liga »
1. Division
FT
Gol Gohar
1
-
0
Zob Ahan
1.90
2.65
4.50
FT
Aluminium Arak
1
-
0
Padideh FC
-
-
-
FT
Nassaji Mazandaran FC
1
-
0
Foolad Khuzestan
3.25
2.35
2.55
FT
Tractor Sazi Tabriz
1
-
1
Sanat Naft Abadan
1.85
3.00
3.95
FT
Persepolis
1
-
0
Esteghlal
2.50
2.63
2.90
Irska » 1. liga »
Airtricity League
FT
Finn Harps
1
-
1
Dundalk
4.10
3.25
1.90
FT
Drogheda United
3
-
1
St. Patrick's Athletic
4.30
3.25
1.88
Irska » 2. liga »
1. Division
FT
Bray Wanderers
3
-
0
Cabinteely
1.48
3.85
5.70
FT
Galway United FC
1
-
0
Wexford Youths
1.13
6.75
18.00
FT
UCD
0
-
0
Cork City
1.80
3.65
3.90
FT
Treaty United
1
-
0
Athlone Town
-
-
-
Jordan » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Wehdat
1
-
1
Al-Salt
1.50
3.50
5.20
FT
Al-Faisaly
2
-
1
Al-Jazeera
1.89
2.90
3.80
FT
Al-Baqa'a
0
-
1
Aqaba
7.00
3.35
1.43
Kazahstan » 1. liga »
Premier League Championship
FT
Shakhter Karagandy
0
-
1
FC Arys
-
-
-
FT
Akzhaiyk Uralsk
1
-
0
Kairat Almaty
5.40
3.75
1.46
FT
Aktobe
1
-
1
Kaisar Kyzylorda
1.83
3.35
3.40
FT
FC Astana
1
-
0
Zhetysu Taldykorgan
1.09
6.75
14.00
Kenija » 1. liga »
Premier League
FT
Kariobangi Sharks
1
-
0
Kakamega Homeboyz
2.05
2.80
4.00
Kuvajt » 1. liga »
1. Division
FT
Al Nasr
0
-
2
Kuwait SC
4.20
3.60
1.60
FT
Al-Qadsia
1
-
1
Kazma
1.47
4.00
4.75
FT
Al-Shabab SC
0
-
0
Al Fahaheel
2.05
3.30
2.90
FT
Al-Arabi
3
-
0
Al Sahel SC
1.19
5.50
8.50
FT
Al-Salmiyah
0
-
3
Khaitan SC
1.55
4.00
4.00
Letonija » 1. liga »
Virsliga
FT
BFC Daugavpils
1
-
2
Noah Jurmala
-
-
-
FT
FK Liepaja
1
-
2
Rigas Futbola skola
3.90
3.25
1.85
Litvanija » 1. liga »
A Lyga
FT
Zalgiris Vilnius
1
-
0
FK Panevezys
1.55
3.75
5.00
FT
Nevezis
0
-
1
Hegelmann Litauen
-
-
-
FT
Dainava Alytus
1
-
1
Traku FK
4.10
3.75
1.65
Litvanija » 2. liga »
1. Division
FT
Suduva B
3
-
3
FK Vilnius
-
-
-
FT
FK Silas
2
-
2
Banga Gargzdai B
-
-
-
FT
Lietava Jonava
7
-
0
FK Atmosfera
-
-
-
Meksiko » 1. liga »
Liga MX
FT
Pachuca
3
-
1
CF America
2.50
3.05
2.80
FT
Santos
2
-
1
Monterrey
2.63
2.90
2.75
Crna Gora » 1. liga »
Telekom 1. CFL
FT
FK Iskra
1
-
1
Buducnost Podgorica
1.85
3.30
3.30
FT
Jezero
1
-
0
Petrovac
-
-
-
FT
Zeta
2
-
1
Mladost Podgorica
1.32
4.10
7.50
FT
Decic Tuzi
0
-
1
OFK Mladost Ljeskopolje
-
-
-
FT
Rudar Pljevlja
0
-
2
Sutjeska
3.55
2.88
1.97
Paragvaj » 2. liga »
Division Intermedia
FT
Sportivo San Lorenzo
1
-
1
Deportivo Santani
-
-
-
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Arka Gdynia
1
-
0
Resovia
1.48
3.95
5.60
Portugalija » 2. liga »
Segunda Liga
FT
Oliveirense
2
-
1
Viseu
2.80
2.95
2.50
Rumunija » 1. liga »
Liga I
FT
FC Academica Clinceni
4
-
3
Botosani
3.70
3.25
2.04
FT
Chindia Targoviste
0
-
2
FC Viitorul Constanta
4.20
3.00
2.00
Saudijska Arabija » 1. liga »
1. Division
FT
Al-Ettifaq
4
-
3
Al Shabab
-
-
-
FT
Al-Faisaly
2
-
1
Abha
-
-
-
FT
Al Ain
0
-
2
Al Nassr FC
-
-
-
FT
Al Ahli
1
-
0
Al Qadasiya
1.70
3.40
4.60
FT
Al Hilal
1
-
1
Al Batin
-
-
-
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
FK Radnik Surdulica
0
-
3
TSC Backa Topola
2.23
3.30
2.60
FT
Vojvodina
1
-
1
FK Spartak Subotica
1.95
2.80
3.70
FT
Backa Backa Palanka
0
-
5
FK Crvena zvezda
16.00
8.00
1.06
Srbija » 2. liga »
Prva Liga
FT
Trayal Krusevac
0
-
2
Zarkovo
-
-
-
Španija » 2. liga »
Liga Adelante
FT
Espanyol
0
-
2
Cartagena
1.62
3.60
5.75
Švajcarska » 2. liga »
Challenge League
FT
Kriens
3
-
0
Winterthur
2.05
3.30
3.25
FT
Xamax
1
-
1
Grasshopper
3.30
3.60
1.94
FT
Thun
1
-
3
Aarau
2.15
3.55
2.80
FT
FC Stade Lausanne-Ouchy
3
-
0
Wil
1.35
5.20
5.80
FT
Schaffhausen
1
-
1
Chiasso
1.85
4.00
3.20
Uganda » 1. liga »
Super League
FT
MYDA FC
3
-
0
Kirinya Jinja SS
-
-
-
SAD » 2. liga »
NASL
FT
Seattle Sounders FC II
3
-
1
San Diego Loyal
-
-
-
Uzbekistan » 1. liga »
Uzbek League
FT
OTMK Olmaliq
3
-
1
Bunyodkor Tashkent
-
-
-
Venecuela » 1. liga »
Primera Division
FT
Portuguesa FC
5
-
0
Trujillanos FC
-
-
-
FT
Caracas
2
-
0
Monagas SC
1.73
2.80
5.25
FT
Madeira Club Lara
0
-
0
Zulia
-
-
-
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
Kolding IF
0
-
0
Hobro
2.60
3.40
2.55
Danska » 3. liga »
2. Division
FT
HIK
1
-
0
Naestved
2.20
3.25
3.00
Finska » 1. liga »
Veikkausliga
FT
Honka
1
-
2
FC Inter
3.40
3.20
2.20
FT
Haka
0
-
3
FC KTP
1.70
3.65
4.90
FT
KuPS
2
-
0
IFK Mariehamn
1.43
4.40
6.75
Iran » 2. liga »
Azadegan League
FT
Rayka Babol
0
-
0
Esteghlal Khuzestan
-
-
-
FT
Qashqai
0
-
1
Fajr Sepasi
-
-
-
FT
Khooshe Talaee Sana Saveh
2
-
1
Shahrdari Astara
-
-
-
FT
Baadraan Tehran
2
-
1
Oxin Alborz
1.13
6.00
12.50
FT
Malavan
0
-
0
Shahin
-
-
-
FT
Arman Gahar Sirjan
1
-
0
Kheybar Khorramabad
-
-
-
FT
Pars Jonoubi Jam Bushehr
1
-
0
Samasha Pakdasht
-
-
-
FT
Esteghlal Molasani
1
-
0
Navad Urmia
-
-
-
Portugalija » 3. liga »
Portuguese Third Division
FT
Uniao de Leiria
1
-
1
Torreense
1.65
3.15
4.70
Rusija » 3. liga »
Russian third league
FT
Khimki 2
4
-
0
Fakel-M Voronezh
-
-
-
Švedska » 3. liga »
1. Division
FT
Lindome GIF
2
-
2
Utsiktens BK
3.10
3.65
2.00
Tanzanija » 1. liga »
Premier League
FT
Gwambina FC
0
-
1
JKT Tanzania
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori