Osvježi rezultate
Livescore
Glavna stranica
Jučerašnje utakmice
Uživo (
5
)
Moje utakmice (
0
)
BiH Premier League
BiH 2
Premier League
La Liga
Champions League
Datum promjene
April
23
Utorak
April
24
Srijeda
April
25
Jučer
April
26
Danas
April
27
Sutra
April
28
Nedjelja
April
29
Ponedjeljak
Rezultati 06 jun 2020
Rezultati uživo
06 jun 2020
Livescore
Jučerašnje utakmice
Uživo (
5
)
Moje utakmice (
0
)
Popularne lige
BiH 1
BiH 2
Premier League
La Liga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Champions League
Evropa
Albanija
Kategoria Superiore
2 Albanian League
Cup
Kategoria Superiore qualification
Andora
1. Division
2. Division
Cup
Armenija
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Austrija
tipp3-Bundesliga
ADEG Erste Liga
Regionalliga
Karntnerliga
ÖFB Samsung Cup
T-Mobile Supercup
Playoff
Azerbejdžan
Premier League
1. Division
Cup
Belgija
Jupiler League
EXQI League
Belgian Third league
Cofidis Cup
Super Cup
Playoff
Bjelorusija
Premier Division
1. Division
Cup
Bosna
Premier League
1. Division FBiH
Cup
Bugarska
A Grupa
B PFG
Elite U19
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Češka Republika
Gambrinus League
Druha League
Juniorska liga
Dorostenecka liga U19
Cup
Super Cup
Crna Gora
Telekom 1. CFL
2. Division
Cup
1. Division Playoff
Danska
Superliga
1. Division
1. Division
2. Division
Danmarksserien
Danmarksserien
Kvalifikationsraekken pulje 1
U17 League
Reserve League
U19 League
DBU Pokalen
Liga Cup
Denmark Promotion/Relegation
Engleska
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
FA Cup
Johnstones Paint Trophy
FA Trophy
Community Shield
Capital One
Estonija
Meistriliiga
Esiliiga
Cup
Super Cup
Farski Otoci
Effodeildin
Cup
Finska
Veikkausliga
Ykkonen
Kakkonen
Fourth Finland league
Cup
League Cup
Promotion/Relegation Playoff
Francuska
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
FA Cup
Supercup
League Cup
Gibraltar
Premier League
Cup
Grčka
Super League
Football League
Football League 2
Super League U20
Cup
Supercup
Gruzija
Umaglesi Liga
Pirveli Liga
Cup
Promotion/Relegation
Holandija
Eredivisie
Jupiler League
Topklasse
Topklasse
KNVB Cup
Super Cup
Friendlies
Promotion/Relegation
Hrvatska
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Irska
Airtricity League
1. Division
FAI Cup
League Cup
Playoff
Irska, Sjeverna
Premiership
1. Division
Irish Cup
League Cup
Playoff
Island
Urvalsdeild
1. Deild
Cup
Italija
Serie A
Serie B
Serie C1 A
Serie D
Coppa Italia
Super Cup
Playoff Serie
Kipar
1. Division
2. Division
Cup
Super Cup
Kosovo
Superliga
Krim
Crimea 1. Division
Letonija
Virsliga
1. Division
Cup 2
Cup 1
Lihtenštajn
Cup
Litvanija
A Lyga
1. Division
Cup
Cup 1
Luksemburg
National Division
Second luxembourg league
Cup
1. Division Qualification
Makedonija
Prva Liga
Vtora Liga
Cup
F.Y.R.O.M. Cup 1
Prva Liga Playoff
Malta
Premier League
Second Malta league
Cup
Mađarska
OTP BANK Liga
NB II
U19 I. osztaly
FA Cup
Super Cup
Moldavija
National Division
Division A
Cup
Njemačka
1. Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga
Oberliga
DFB Pokal
Super Cup
Premiere League Cup
Promotion/Relegation
Norveška
Eliteserien
1. Division
2. Division
3. Division Avdeling 1
4. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
5. Division Agder SPAREBANKEN SÖR
6. Division Agder
Youth 1
Cup
Super Cup
Promotion/Relegation
Poljska
Ekstraklasa
1. Division
2. Division
FA Cup
Super Cup
Portugalija
Liga ZON Sagres
Segunda Liga
Portuguese Third Division
Cup
Super Cup
League Cup
Rumunija
Liga I
Liga II Serie A
Cup
Super Cup
Cup 2
Promotion/Relegation
Rusija
Premier League
SUPRA-Championship
Russian third league
Russian U21
Cup
Super Cup
League Cup
Playoff
San Marino
Campionato
Cup
Škotska
Premier League
1. Division
2. Division
3. Division
Highland/Lowland
Reserve 1
William Hill Scottish Cup
Ramsdens Cup
Scottish Communities League Cup
Promotion/Relegation
Slovačka
Corgon Liga
1. Division
FA Cup
Super Cup
Slovenija
PrvaLiga
2. Division
Cup
Super Cup
Playoff
Španija
La Liga
Liga Adelante
Segunda B
Tercera Division
Copa del Rey
Supercup
Srbija
Super Liga
Prva Liga
Cup
Švajcarska
Super League
Challenge League
Erste Liga Promotion
Erste Liga Classic
Cup
Playoff
Švedska
Allsvenskan
Superettan
1. Division
2. Division Norra Götaland
Reserve 2
Reserves 1 Promotion / Relegation
U21 Allsvenskan Norra
Cup
Super Cup
Allsvenskan qualification
Play Off
Turska
Super Lig
1. Lig
2. Lig
Fourth Turkey league
Cup
Supercup
Playoff
Ukrajina
Premier League
1. Division
Cup
Super Cup
Vels
Premier Division
Cymru Alliance
Welsh Cup
Turniri
World club championship
Champions League
Europa League
World Cup Qualification EU
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
World cup
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Confederations Cup
CAF Super Cup
UEFA Supercup
AFC Presidents Cup
AFC Cup
European Championship
African Nations Championship
Africa Cup of Nations
AFC Champions League
AFC U23 Championship
AFF Suzuki Cup
Asian Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Club Champions Cup
World Football Challenge
Friendlies
CONCACAF Champions League
CONCACAF Cup
CONCACAF Gold Cup
Copa Centroamericana -
East Asian Championship Preliminary Round 1
EURO U-17 qualification
EURO U-19 qualification
EURO U-21
Friendlies
Friendlies U-21
Peace Cup
Uhren Cup
Carlsberg Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal Cup
Summer Olympics
The Atlantic Cup
UI Cup
League for Various/Mixed Matches
Vodafone Cup
West Asian Championship
World Cup U-17
World Cup U-20
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament
Svih turnira
Južna Amerika
Argentina
Torneo Inicial
Primera B Nacional
Primera B Metropolitana
Four argentinian league
Copa Argentina
Super Cup
Primera B Nacional - Qualification
Bolivija
LFPB
2
Promotion/Relegation
Brazil
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
State Leagues
State 2
Cup
Cup Nordeste
Čile
Primera Division
Primera B
Cup
Super Cup
Ekvador
Ecuadorian Serie A
Serie B
Kolumbija
Liga Aguila
Torneo Aguila
Cup 1
Paragvaj
Division Profesional
Division Intermedia
Peru
Primera División
Segunda Division
Urugvaj
Primera Division
Segunda Division
Venecuela
Primera Division
Segunda Division
Promotion/Relegation
Severna Amerika
Antigva i Barbuda
Premier Division
Barbados
Premier Division
Bermuda
Premier Division
El Salvador
Primera Division
Grenada
Premier Division
Guadeloupe
1. Division
Gvatemala
Premier League Guatemala
Guatemala 2
Haiti
Haiti Premiére Division
Honduras
Liga Nacional
Jamajka
Premier League
Kanada
CSL
Kostarika
Primera Division
Liga de Ascenso
Kuba
Campeonato Nacional
Martinique
Division d´Honneur
Meksiko
Liga MX
Ascenso MX
Copa MX
Nikaragva
Campeonato Nacional
Panama
ANAPROF
Puerto Rico
Premier League
SAD
Major League Soccer
NASL
USL Pro League
PDL
US Open
St. Kitts i Nevis
SKNFA League
Sveti Vincent i Grenadini
1. Division
Trinidad i Tobago
Professional League
Azija
Bahrein
1. Division
Filipini
UFL
Hong kong
1. Division
Hong kong second division
Indija
I League
ISL 1
Indonezija
Liga 1
Irak
Super League
Iran
1. Division
Azadegan League
Cup 1
Izrael
Ligat-Al
Leumit League
Cup
Toto Cup
Ligat-Al playoff Qualification
Japan
J. League
J. League 2
3
Fourth Japan league
Cup
Super Cup
League Cup
Promotion/Relegation
Jemen
1. Division
Jordan
1. Division
Katar
Stars League
Kazahstan
Premier League Championship
1. Division
Cup
Cup 1
Kina
Super League
League
Cup
Cup 3
Koreja Sjeverna
K. League Classic
K League 2
National League
Cup
Playoffs
Kuvajt
1. Division
Liban
1. Division
Malezija
Super Liga
Second malay league
Oman
Mobile League
Pakistan
1. Division
Palestina
Division A
Saudijska Arabija
1. Division
Singapur
S.League
Cup
League Cup
Sirija
1. Division
Tajland
Premier League
Second Thailand league
Tajvan
Division A
U.A.E.
1. Division
Uzbekistan
Uzbek League
Second Uzbekistan league
Promotion/Relegation
Vijetnam
V-league
Second vietnam league
Zimbabve
1. Division
Afrika
Alžir
1. Division
Ligue 2
Angola
1. Division
Benin
Championnat National
Bocvana
Premier League
Burkina Faso
Championnat National
Čad
Premiere Division
Cape Verde
Campeonato Nacional
DR Kongo
Super League
Egipat
1. Division
2. Division
Gabon
Championnat National de D1
Gambija
GFA Premier League
Gana
1. Division
Gvineja
Championnat National
Ići
Championnat National
Južna Afrika
1. Division
NFD Championship
Nedbank Cup
MTN 8 Cup
Kamerun
1. Division
Kenija
Premier League
FKL Nationwide One
Top 8 Cup
FK Cup
Kongo
Ligue 1
Lesoto
Vodacom Premier League
Liberija
Premier League
Libija
1. Division
Madagaskar
THB Champions League
Malavi
Super League
Mali
Championnat National
Maroko
Botola Pro
Elite 2
Mauricijus
Barclays League
Mozambik
Mocambola
Namibija
Premier League
Nigerija
1. Division
Obala Slonovače
1. Division
Ruanda
Championnat National
Senegal
Championnat National
Sijera Leone
Premier League
Sudan
Premier League
Svazi
1. Division
Tanzanija
Premier League
Tunis
1. Division
Ligue II
Uganda
Super League
Zambija
1. Division
Okeanija
Australija
Hyundai A-League
2. Division
3
Four australian league
Youth 1
Youth 2
Cup 1
Fidži
National League
Novi Zeland
ASB Premiership
Championship
Solomon Islands
National Club Championship
Tahiti
1. Division
Vanuatu
TVL Premier League
Resultados ao vivo
Livescore
Livescore
Sve
Uživo (
5
)
Moje utakmice (
0
)
Njemačka » 1. liga »
1. Bundesliga
FT
RasenBallsport Leipzig
1
-
1
Paderborn
1.11
9.50
21.00
FT
Bayer Leverkusen
2
-
4
Bayern Munich
7.50
5.75
1.34
FT
Eintracht Frankfurt
0
-
2
Mainz 05
1.94
3.75
3.70
FT
Fortuna Duesseldorf
2
-
2
Hoffenheim
2.70
3.45
2.55
FT
Borussia Dortmund
1
-
0
Hertha Berlin
1.41
4.75
7.50
Portugalija » 1. liga »
Liga ZON Sagres
FT
Boavista
0
-
1
Moreirense
2.40
3.00
3.10
Friendlies
06 jun 10:00
CS Universitatea Craiova
-
FC Viitorul Constanta
-
-
-
FT
Sepsi OSK
2
-
1
Chindia Targoviste
1.95
3.40
3.55
FT
CS Universitatea Craiova
0
-
3
FC Viitorul Constanta
-
-
-
FT
Admira Prague
3
-
1
Loko Vltavin
-
-
-
FT
FC Vaduz
1
-
5
FC Zuerich
-
-
-
FT
Hlucin
0
-
4
Odra Petrkovice
-
-
-
FT
Mladost Zdralovi
1
-
1
Opatija
-
-
-
FT
HJK
4
-
0
IF Gnistan
-
-
-
FT
Neptunas Klaipeda
3
-
0
Banga Gargzdai B
-
-
-
FT
Luzern
2
-
2
Schaffhausen
1.35
5.00
6.00
FT
Aarau
1
-
1
Thun
3.80
3.80
1.70
FT
TP-T
3
-
2
AC Estudiantes
-
-
-
FT
Sogndal
1
-
0
Aalesund
-
-
-
FT
KaaPo
1
-
0
Turun Pallokerho
-
-
-
FT
SalPa
3
-
2
Paimion Haka
-
-
-
FT
Sarpsborg 08
3
-
1
Sandefjord
1.72
3.80
4.00
FT
Seinaejoen JK
1
-
1
Haka
-
-
-
FT
Jyvaskyla JK
2
-
1
TPV Tampere
-
-
-
FT
Young Boys
2
-
0
Lausanne
1.45
4.75
5.00
FT
Tampere
2
-
0
TOVE
-
-
-
FT
Winterthur
1
-
0
SC YF Juventus Zuerich
-
-
-
FT
TPS
1
-
0
Pargas IF
-
-
-
FT
CS Universitatea Craiova
2
-
1
FC Viitorul Constanta
-
-
-
06 jun 13:30
CS Universitatea Craiova
-
FC Viitorul Constanta
-
-
-
FT
Servette
0
-
3
Xamax
-
-
-
FT
Honka
1
-
2
FC Lahti
1.75
3.70
3.75
FT
RoPS
3
-
1
AC Kajaani
1.70
3.60
4.10
FT
KuPS
3
-
0
KPV
-
-
-
FT
Slovan Bratislava
2
-
0
FK Pohronie
1.20
6.50
8.00
FT
Musan Salama
3
-
1
Pallo-Iirot
-
-
-
FT
Viktoria Plzen B
2
-
1
Pisek
-
-
-
FT
AC Oulu
2
-
2
JS Hercules
-
-
-
FT
Stjarnan
2
-
3
Leiknir Reykjavik
-
-
-
FT
MYPA
7
-
2
Sudet
-
-
-
FT
Nitra
0
-
0
Ruzomberok
-
-
-
FT
FK Senica
1
-
0
Spartak Trnava
-
-
-
FT
Astra Giurgiu
2
-
2
Rapid Bucuresti
-
-
-
FT
CFR Cluj
2
-
1
Hermannstadt
-
-
-
FT
Sandnes
1
-
3
Viking
4.20
3.75
1.68
Australija » 2. liga »
2. Division
FT
Port Darwin
1
-
3
Casuarina
-
-
-
FT
Darwin Hearts FC
1
-
0
University Azzurri FC
-
-
-
Austrija » 1. liga »
tipp3-Bundesliga
FT
Altach
1
-
1
Wattens
1.79
3.75
4.00
FT
SKN St. Poelten
1
-
1
Austria Wien
2.85
3.30
2.38
FT
Admira Moedling
0
-
2
Mattersburg
2.50
3.30
2.65
Austrija » 2. liga »
ADEG Erste Liga
FT
SPG Pasching/LASK Juniors
2
-
1
FC Wacker Innsbruck
2.95
3.40
2.10
FT
Grazer AK
1
-
1
Austria Lustenau
2.60
3.40
2.30
Bjelorusija » 1. liga »
Premier Division
FT
FK Slutsk
1
-
1
Torpedo Zhodino
2.60
3.25
2.48
FT
Isloch
1
-
1
Rukh Brest
3.15
3.25
2.10
FT
Slavia Mozyr
1
-
3
Neman Grodno
2.50
2.95
2.75
FT
Dinamo Brest
6
-
1
FC Minsk
1.38
4.70
5.80
Bugarska » 1. liga »
A Grupa
FT
Dunav Ruse
0
-
0
Arda Kardzhali
3.45
3.40
1.95
FT
Botev Plovdiv
0
-
1
Botev Vratsa
1.53
3.80
5.40
FT
Vitosha Bistritsa
0
-
1
PFC CSKA-Sofia
-
-
-
Kostarika » 1. liga »
Primera Division
FT
Limon
1
-
2
C.S. Cartagines
7.00
4.40
1.34
Hrvatska » 1. liga »
1. Division
FT
Slaven
0
-
0
HNK Gorica
2.43
2.85
2.85
FT
NK Varazdin
1
-
3
Dinamo Zagreb
-
-
-
Češka Republika » 1. liga »
Gambrinus League
FT
Zlin
1
-
0
Pribram
1.90
3.25
4.20
FT
Liberec
2
-
2
Mlada Boleslav
1.38
4.75
7.00
FT
Bohemians 1905
0
-
1
Sparta Prague
4.75
3.75
1.67
Češka Republika » 2. liga »
Druha League
FT
Usti nad Labem
2
-
3
FK Varnsdorf
1.70
3.40
4.30
FT
Zizkov
2
-
1
SK Lisen
1.35
3.95
8.00
FT
SK Prostejov
1
-
0
Sokolov
1.46
4.30
4.70
Estonija » 1. liga »
Meistriliiga
FT
Levadia Maardu
4
-
0
Talinna Kalev
-
-
-
FT
TJK Legion
0
-
0
Trans Narva
-
-
-
Farski Otoci » 1. liga »
Effodeildin
FT
TB Tvoeroyri
0
-
1
HB Torshavn
11.00
6.50
1.17
Njemačka » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Arminia Bielefeld
1
-
1
Nuernberg
2.05
3.25
3.75
FT
Jahn Regensburg
3
-
0
Darmstadt
2.48
3.30
2.80
FT
Wehen
2
-
3
Dynamo Dresden
2.07
3.35
3.55
Njemačka » 3. liga »
3. Liga
FT
Duisburg
2
-
1
Chemnitzer FC
1.90
3.25
3.90
FT
1860 Muenchen
1
-
2
Wuerzburger Kickers
2.05
3.40
3.30
FT
Eintracht Braunschweig
1
-
1
Bayern Munich II
2.95
3.35
2.20
FT
FSV Zwickau
5
-
1
Hallescher FC
2.50
3.15
2.70
FT
Waldhof Mannheim
2
-
1
Viktoria Koeln 1904
2.00
3.15
3.65
FT
Meppen
0
-
3
Hansa Rostock
2.30
3.25
2.88
Grčka » 1. liga »
Super League
FT
Panionios
1
-
0
NFC Volos
-
-
-
FT
Aris Thessaloniki FC
3
-
1
OFI Crete
-
-
-
Mađarska » 1. liga »
OTP BANK Liga
FT
Mezokovesd SE
0
-
2
Paksi SE
1.97
3.20
3.75
FT
Videoton FC
2
-
0
Varda SE
1.50
4.20
5.60
FT
Ujpest
1
-
0
Budapest Honved
2.02
3.40
3.35
Izrael » 1. liga »
Ligat-Al
FT
Bnei Yehuda Tel Aviv
5
-
0
Hapoel Hadera Eran
2.33
3.05
2.95
FT
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
3
-
0
FC Ashdod
2.95
3.05
2.33
FT
Hapoel Kfar Saba
2
-
0
Hapoel Raanana
1.90
3.30
3.65
FT
Hapoel Beer Sheva
0
-
0
Hapoel Tel Aviv
2.38
3.10
2.80
Litvanija » 1. liga »
A Lyga
FT
FK Kauno Zalgiris
0
-
1
Zalgiris Vilnius
4.50
3.50
1.65
FT
FK Panevezys
1
-
3
Suduva
10.00
6.25
1.17
Litvanija » 2. liga »
1. Division
FT
Hegelmann Litauen
4
-
0
FK Vilnius
-
-
-
FT
Dainava Alytus
2
-
1
FK Atmosfera
-
-
-
FT
FK Minija
1
-
2
Lietava Jonava
-
-
-
Poljska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Jagiellonia Bialystok
2
-
2
Wisla Plock
1.70
3.65
4.90
FT
Zaglebie Lubin
3
-
3
Lech Poznan
2.88
3.35
2.40
FT
Pogon Szczecin
1
-
0
Cracovia
2.55
3.00
3.00
Poljska » 2. liga »
1. Division
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biala
1
-
0
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1.70
3.50
4.40
FT
Warta Poznan
2
-
0
Olimpia Grudziadz
1.65
3.60
4.50
Poljska » 3. liga »
2. Division
FT
Lech Poznan ll
2
-
1
Pogon Siedlce
2.48
3.15
2.48
FT
KS Legionovia Legionowo
1
-
2
Elana Torun
3.55
3.40
1.80
FT
Gornik Leczna
1
-
2
Stal Stalowa Wola
1.85
3.45
3.30
Srbija » 1. liga »
Super Liga
FT
Javor
1
-
3
Vojvodina
5.60
4.00
1.40
FT
FK Spartak Subotica
3
-
2
Partizan Beograd
5.20
4.20
1.40
FT
FK Crvena zvezda
4
-
1
FK Radnik Surdulica
1.04
9.00
15.00
FT
Cukaricki
0
-
1
Indija
-
-
-
Srbija » 2. liga »
Prva Liga
FT
Dinamo Vranje
0
-
2
FK Zemun
1.60
3.50
5.00
FT
Kabel Novi Sad
0
-
0
Radnicki Pirot
-
-
-
FT
FK Sindjelic Beograd
1
-
3
Kolubara
-
-
-
FT
Backa Backa Palanka
4
-
0
Novi Pazar
1.52
3.75
5.50
Vijetnam » 1. liga »
V-league
FT
Song Lam Nghe An
1
-
0
Da Nang
2.04
3.00
3.20
FT
QNK Quang Nam
2
-
1
FLC Thanh Hoa
1.97
3.10
3.25
FT
Than Quang Ninh
0
-
2
Hong Linh Ha Tinh
-
-
-
FT
Ha Noi TT
3
-
0
Hoang Anh Gia Lai
1.28
4.60
6.50
Slovenija » 1. liga »
PrvaLiga
FT
Tabor
0
-
3
Olimpija Ljubljana
4.40
3.80
1.57
Koreja Sjeverna » 1. liga »
K. League Classic
FT
FC Seoul
1
-
4
Jeonbuk FC
4.50
3.40
1.75
FT
Busan I'Park
1
-
1
Sangju Sangmu
2.18
3.05
3.30
FT
Pohang Steelers
0
-
4
Ulsan Hyundai
2.80
3.30
2.35
Koreja Sjeverna » kup »
Cup
FT EX
Gyeongju Citizen FC
1
-
0
Pyeongtaek Citizen
-
-
-
FT EX
Paju Citizens
2
-
4
Gimpo Citizen
-
-
-
FT
Jeonnam Dragons
2
-
0
Chungju Citizen FC
-
-
-
FT
FC Anyang
2
-
0
Goyang Citizen FC
-
-
-
FT
Jeju United
4
-
0
Songwol FC
-
-
-
FT EX
Hwaseong
3
-
2
Daejeon Korail
-
-
-
FT
Suwon City
10
-
0
Hyochang FC
-
-
-
FT
Gyeongju H & N
4
-
0
SMC Engineering FC
-
-
-
FT
Ansan Greeners
3
-
0
Siheung Citizen
-
-
-
FT
Ansan Police FC
1
-
0
Jeonju Citizen
-
-
-
FT
Daejeon Citizen
3
-
0
Chuncheon FC
-
-
-
FT
Gangneung City
2
-
1
Chungbuk Cheongju FC
-
-
-
FT
Gimhae
4
-
2
Cheonan City
2.15
3.10
3.10
FT EX
Gyeongnam FC
4
-
3
Mokpo City
1.50
3.85
5.50
FT
Ulsan Citizen
1
-
0
Bucheon FC 1995
-
-
-
FT
Seoul E-Land FC
1
-
0
Changwon City
1.55
3.75
5.00
Ukrajina » 1. liga »
Premier League
FT
Zorya
1
-
0
FC Kolos Kovalivka
1.33
4.50
7.00
FT
Shakhtar Donetsk
3
-
2
Desna
1.47
4.20
5.30
Danska » 2. liga »
1. Division
FT
FC Roskilde
2
-
1
Fremad Amager
2.85
3.45
2.32
FT
Hvidovre
1
-
0
Nykoebing FC
2.43
3.40
2.70
Kosovo » 1. liga »
Superliga
FT
Drita
1
-
0
KF Flamurtari
-
-
-
FT
Feronikeli
3
-
1
KF Vushtrria
-
-
-
U ovom trenutku ne traje nijedna utakmica uživo. Kada će početi bilo kakva utakmica automatski će biti prikazana na ovoj stranici.
Na našoj web stranici koristimo Cookies, da Vam ponudimo usluge na najvišem nivou, kao i prilagoditi stranicu individualnim potrebama.
Zatvori